מדוע נשים כל כך תקועות?

מדוע נשים כל כך תקועות?

מה נכנס לנשים בימינו?

נראה שלא משנה איפה אתה פוגש נשים יפות, בין אם היא עובדת איתך, תלמד באותה שיעור במכללה או באוניברסיטה כמוך, או אפילו אם אתה פוגש אישה במועדון לילה או בבר, נראה שרובם תקועים ויהיר, נכון?

בכל פעם שאתה ניגש לנשים או מדבר איתן, הם נותנים לך את הכתף הקרה, מתעלמים ממך או בדרך כלל פשוט מסתכלים עליך מלמטה, נכון?

תקוע נשים

לאחר שחווית תגובה מסוג זה של נשים במשך זמן מה, זה טבעי שתתחיל לתהות,'מדוע נשים כל כך תקועות?'

עבור בחורים שמוצאים את עצמם במצב זה, הם לעתים קרובות יפנו לחברים שלהם לקבלת עצות, אך מכיוון שרוב החבר'ה מגלים את דרכם למערכות יחסים ואינם מומחים למשוך ולקטוף נשים, סביר להניח שהם פשוט יסכימו איתך שנשים תקוע וקשה מדי להרים בימים אלה.חלק מהאנשים עשויים אפילו לטעות ולומר לך שנשים מעוניינות רק בחורים עם מראה, כסף, מכוניות וגובה ושאתה צריך להיות אופנתי, 'מגניב' ו'כניסה 'כדי לקבל תשומת לב מהן, אבל הן יהיו שגוי.

האמת

האמת מדוע נשים תקועות

נשים לא תקועות; פשוט יש להם מערכת סינון יעילה מאוד כדי לקבוע אם אתה תואם או לא.

אם אתה ניגש לאישה והיא בודקת את ביטחונך בכך שהיא פועלת ללא עניין ורואה שאתה מתפתל ועצבני בתגובה למבחן זה, אז היא יודעת שאתה לא מספיק חזק בשבילה.

היא לא רוצה בסופו של דבר לקבל בחור שיהיה חלש או רעוע במערכת יחסים, או לא יוכל להתמודד עם אתגרי החיים. אנו חיים בעולם מאתגר מאוד ונשים סומכות על כוחנו הגברים כדי לגרום להן להרגיש בטוחות כשזמנים מתקשרים.

אם אישה פוגשת בחור והוא אפילו לא יכול להתמודד עם מבחני הביטחון הראשוניים שלה, איך הוא מתמודד עם האתגר של התחרות עם אנשים בעבודה?

כשמדובר במשיכה מינית ואישה שנכנסת ופותחת את עצמה להיכנס אליך, היא רוצה להרגיש כאילו את חזקה ממנה מבחינה נפשית ורגשית. במילים אחרות, היא לא רוצה שבחור רעש יזרום אליה ואולי יכניס אותה להריון.

להשלים עם העובדה שנשים רוצות שתהיה חזק

יש חבר'ה ממש מבאסים איך נשים מצפות מגברים להיות בטוחים. זה ממש מעצבן את החבר'ה חסרי הביטחון שרק רוצים לחבב אותם, לאהוב ולהעריך אותם כמה הם נחמדים.

עם זאת, ישנן סיבות טובות מאוד לכך שנשים רוצות וצריכות שגברים יהיו חזקים.

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע נשים נמשכות לבחורים חזקים נפשית ורגשית ומנותקים על ידי בחורים חסרי ביטחון, עצבניים ומפקפקים בעצמם ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, נשים לא משוגעות, כלבות מרושעות בגלל שהן רוצות בחור חזק.

זה בדיוק איך שהטבע עובד או שתקבלו את זה, תתחזקו ותמשיכו עם הצלחה עם נשים, או שתילחמו נגדו ותצפו שנשים יאהבו אתכם כי אתם בחור נחמד.

אין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד (אני נחמד וקיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים והתחתנתי לאחרונה חברה סקסית, בת 22 שלי שצעירה ממני ב -15 שנה), אבל אתה גם צריך לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה כלפיך.

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע להיות לא מספיק כדי להפעיל אישה ולגרום לה לרצות להתחיל איתכם מערכת יחסים ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, נשים אמנם רוצות בחור טוב, אבל הן לא רוצות בחור נחמד שמסרב להדליק אותן ומצפות שיאהבו אותו, רצויים ומבוקשים פשוט כתוצאה מהיותם נחמדים.

הספירלה כלפי מטה

הספירלה כלפי מטה

כאשר בחור מתחיל להידחות על ידי נשים בגלל חוסר הביטחון סביבו, הוא מתחיל ללכת לאורך ספירלה כלפי מטה שהופכת את הבעיות שלו עוד יותר גרועות.

הוא עובר את החיים עם דפוסי חשיבה לא יעילים ומזיקים (חשיבה), כמו:

  • 'כל כך קשה לדבר עם נשים.'
  • 'היא הולכת להפיל אותי בלהבות. למה בכלל לטרוח לנסות לדבר איתה? '
  • 'אני מבזבז את זמני; נשים זהות! כולן תקועות כלבות. ”
  • 'אני לא נאה מספיק בשביל הנשים האלה.'
  • “אני תמיד נהיית עצבנית סביב נשים יפות. אולי לא מגיע לי אישה יפה וצריך להסתפק באישה לא מושכת. לפחות היא לא תדחה אותי ולא תעזוב אותי. '
  • 'אני כנראה אהיה רווקה ובודדה למשך שארית חיי.'
  • 'מדוע נשים לא אוהבות אותי? מה לא בסדר איתי?'

נשים מרימות את חוסר הביטחון הזה על ידי התבוננות בשפת הגוף של הבחור, בהתנהגותו, בסגנון השיחה ובדרך בה הוא נוקט בפעולה.

מכיוון שנשים נמשכות בעיקר לביטחון של בחור, כשהן מגלות חולשה זו הן ממשיכות להפיל אותו בלהבות (כפי שהוא ניבא שיקרה), ומשאירות אותו להסתלק, ללקק את פצעיו ולשאול אנשים,'מדוע נשים כל כך תקועות?'

כדי להחמיר את המצב, כעבור כמה דקות, הוא עשוי לראות בחור אחר מתקרב לאותה אישה ומבחין שהיא צוחקת, מפלרטטת ונוגעת בבחור החדש והם מסתדרים יפה.

מדוע נשים תקועות?

פתאום, היא לא הכלבה התקועה בה הוא נתקל והיא כולה נחמדה וידידותית. הבחור הדחוי ככל הנראה יגיע למסקנה שזה בגלל שהבחור השני נראה יותר טוב, יש לו יותר כסף או לבוש יותר טוב ממנו.

לא לא לא!

בואו נהיה כנים, יש הרבה בחורים ממוצעים למראה, או אפילו 'מכוערים', הנשואים לנשים חמות באמת, או יוצאים איתם וקיימים יחסי מין.

האישה נמשכה ככל הנראה לבחור החדש כי הוא עורר את תחושות המשיכה המינית שלה, ואילו הבחור השני היה פשוט נחמד וידידותי. הצלחה עם נשים אינה קשורה ליותר כסף, לנהוג ברכב טוב יותר או ללבוש בגדים אופנתיים יותר או להיות אפילו יותר נחמדים ממה שאתה כבר.

כמו כן, דחייה על ידי נשים אינה נובעת מכך שהן תקועות.

אם אתה רוצה שנשים יחפשו בך מינית, עליך לעורר את רגשות המשיכה המינית שלהן. אתה לא יכול לצפות מנשים שירצו לקיים איתך יחסי מין פשוט כי אתה בחור נחמד ונבון.

לא כך עובד ריקוד ההזדווגות האנושי ואתה צריך להשלים עם זה, אחרת תמשיך לחוות דחייה מנשים וסביר להניח שתגיע למסקנה שכולן תקועות כלבות.

'זה לא מספיק שיש לך שכל טוב; העיקר להשתמש בזה היטב ' רנה דקארט, פילוסוף, מתמטיקאי וסופר צרפתי

השתמש במודיעין שלך כדי לראות את המציאות האמיתית

אם קראת כל כך הרבה את המאמר ואם אתה חכם יותר מהבחור הממוצע, אז כנראה שכבר הסתדרת שנשים לא תקועות ופשוט מנסות לדחות בחורים שאינם תואמים איתם.

נשים אטרקטיביות לא רוצות להיות נחמדות לבחורים רעבים שלא תואמים איתם, כי הבחור יקבל את הרעיון הלא נכון ויחשוב שיש לו סיכוי.

רוב החבר'ה אפילו לא יודעים לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן, וזה אחד הדברים שנשים יפות שונאות אצל בחורים רווקים.

זה אולי יעצבן אותך שנשים שונאות דברים על בחורים רווקים, אבל אם תצפו בכל הסרטון הזה, תבינו למה הם מתנהגים ככה ומה אתם יכולים לעשות כדי לקבל תגובה חיובית מהם מעכשיו ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אם אישה מושכת, פחות או יותר כל בחור מוכן לקיים איתה יחסי מין לפחות פעם אחת.

רוב הבחורים מתרשמים בקלות יתרה מנשים מושכות, וזה משעמם עבור אותן נשים. אם אישה מושכת, היא רוצה לפגוש בחור שגורם לה להרגיש נמשכת ואז גורם לה להרגיש כאילו היא תוכל להשיג איתו צ'אנס רק אם היא משחקת נכון בקלפים שלה.

רוב החבר'ה לא יכולים לתת לאישה מושכת חוויה מסוג זה מכיוון שרוב הבחורים מתעניינים באישה באופן מיידי ב 100%, רק בגלל שהיא נראית טוב.

כאשר אישה נתקלת בבחור שאינו מבין את המציאות בה היא חיה, היא תנסה להיפטר ממנו במהירות וללא כאבים ככל האפשר על ידי התנהגות כאילו היא תקועה או חסרת עניין.

אם היא לא תדחה אותו בקור או תפעל תקוע בכדי לגרום לו להרגיש לא בנוח מספיק כדי להשאיר אותה לבד, היא תעודד בחור חסר מושג לחשוב שיש לו סיכוי איתה, כאשר כל מה שהיא עשתה היה להיות נחמד ולא מנסה לפגוע ברגשותיו.

לא כל הנשים יפעלו ללא עניין או קר.

יש נשים שלא אוהבות להיות מרושעות, ולכן הן ישוחחו עם הבחור ויהיו נחמדים אליו, למרות שאין להם שום כוונה לקיים איתו קשר מיני כלשהו.

עם זאת, אם האישה מושכת, בסופו של דבר היא תגיע למצב שקל יותר (עבור הבחור) פשוט להבריש אותו על ידי פעולה תקועה או מתכוונת. זה אולי מעצבן כמה חבר'ה, אבל אני מקווה שעכשיו תוכלו להבין מאיפה היא באה.

נשים מתנהגות בתגובה לאיך שאתה מתנהג

אמנם נכון שיש נשים שכלבות ונהנות לדחות בחורים בשביל הכיף שלה, אבל רוב הנשים נחמדות וידידותיות כשבחור ניגש אליהן כדי להתחיל אינטראקציה.

רוב הנשים הן נשיות ואין להן אינטראקציה אגרסיבית עם בחור אקראי. במקום זאת, הם מעדיפים להיות נחמדים, ידידותיים, נשיים ופשוט לראות מה קורה.

כאן העניין ...

אתה תחווה את הצד הנחמד והידידותי הזה של נשים רק כשאתה ניגש בביטחון רגוע ומיד מתחיל לעורר את רגשות המשיכה שלך אליך (למשל על ידי היותך כריזמטי, מצחיק, מקסים, גברי וכו ').

נשים רבות יבדקו את הביטחון שלך בכך שתשחק בתחילה קצת קשה להשגה, אך אם אתה יכול להישאר רגוע, בטוח בעצמו ונוח, הן בסופו של דבר ישמטו מהשומר ויפתחו בפניך. אתה צריך להיות מוכן להישאר שם אף על פי ולא לצפות שנשים יהיו עדינות ונחמדות איתך כשאתה ניגש.

אם אתם ניגשים לנשים מושכות, הן יצטרכו לבדוק האם אתם באמת בטוחים או שפשוט עשיתם קצת אומץ ראשוני לגשת אליהן ומקווים שהן עדינות ונחמדות ונותנות לכם הזדמנות.

לכן, וודא שאתה באמת עובד על בניית הביטחון העצמי שלך לגשת לנשים לפני שאתה יוצא לשם ומנסה לפגוש בחורות לוהטות ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך שליטה רבה ישירה בכמה או מעט ביטחון שאתה מרגיש. הרבה מזה מסתכם במה שאתה חושב על עצמך ועל נשים.

לדוגמא: אם בחור ניגש לקבוצה שנשים כבר חושבות שהן כלבות שחצניות ודחו אותו במהירות, הנשים ירגישו כי חוסר ביטחון בשפת גופו, בטון הקול, בגישה ובסגנון השיחות שלו.

נשים יכולות לחוש את זה כשגבר חסר ביטחון ועצבני וכדי להימנע מבזבוז זמנם עם בחור כזה, הם פשוט יתנהגו בצורה תקועה ויהירה כדי לכבות אותו וליידע אותו שהוא לא משחק תואם.

זה לא בגלל שנשים הן רעות, מרושעות, כלבות או שחושבות שהן מגניבות מדי עבור אף אחד אחר - הן פשוט מנסות למצוא את הבחור המתאים להן.

במקום לחפש סיבות מדוע תיכשל או מדוע נשים קשות מדי להרים, התמקדו בסיבות שבגללן תצליחו ומדוע נשים יאהבו בחור כמוכם. ואז השתמש בביטחון הזה בעצמך כדי לעורר משיכה בקרב נשים כשאתה פוגש אותן לראשונה.

טעויות נפוצות המובילות לדחייה מנשים

משיכת נשים היא די פשוטה כשמבינים אילו סוגים של תכונות אישיות והתנהגויות מדליקים ונכבים נשים.

בעיקרון, עליכם להיות בטוחים ואז פשוט להוסיף בכל מספר דרכים אחרות למשוך נשים (למשל להיות כריזמטיות, מקסימות, מצחיקות, בעלות אווירה גברית וכו '). ככל שתציג תכונות אישיות והתנהגויות מושכות יותר, כך תהיה מושך יותר לנשים.

למרבה הצער, רוב החבר'ה לעולם אינם מלמדים כיצד להיות מושכים לנשים, ולכן בסופו של דבר הם עושים את כל הטעויות הבאות או את כולן שמובילות לכך שנשים מתנהגות כאילו הן תקועות או פשוט דוחות בחורים שמנסים לאסוף אותן.

1. הצגת חוסר ביטחון או הערכה עצמית

אישה יכולה להבחין בבחור עם ביטחון עצמי נמוך והערכה עצמית במרחק של קילומטר משם.

היא רואה את זה בדרך בה הוא הולך, עומד ובדרך שהוא צריך לקבל פסיכיאטריה / שאיבה לפני שהוא יכול להתקרב אליה. בחור בטוח אפילו לא יחשוב על האפשרות להידחות על ידה ופשוט ילך ישר אליה ויתחיל לשוחח ולפלרטט.

האישה תרגיש באופן טבעי משיכה אינסטינקטיבית לביטחון שלו והשיחה תזרום בצורה חלקה, בעזרת האלמנט החשוב ביותר של המשיכה. ללא משיכה, שיחות עם נשים שאתה אוהב יהיו משעממות, סגורות וללא שום 'ניצוץ' להן.

2. להיות עצבני או מתוח סביב נשים מושכות

כאשר בחור מתקרב לאישה ומגלה התנהגות עצבנית כמו קשקש, עיניים מתוחות או מטלטלות או היסוס מדי, זה גורם לה להרגיש לא בנוח והיא תדחה את התקדמותו בכך שהיא יהירה או מתנהגת בצורה תקועה.

3. שימוש בסגנון שיחה ביישן או שמור.

יש בחורים שמרגישים שאם הם יכולים רק להראות לנשים עד כמה הם מנומסים, מטופחים וביישניים, נשים ירחמו ויתנו להן הזדמנות.

4. להיות מנומס מדי או מפרגן.

האם ראית אי פעם בחור נחמד במיוחד, מנומס ומפרגן לאישה שהוא אהב בסתר?

תהליך החשיבה שלו יכול היה להיות משהו כמו,'אהיה סופר נחמד ואעשה הכל בשבילה ואז היא תאהב אותי.'

לרוע מזלו, לא כך זה עובד. נשים צריכות להרגיש משיכה מינית עבורך ואז הן ישקולו לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך. נחמדות מרגשת רק אישה לאחר שהפעלת את תחושות המשיכה המינית שלה.

היא חושבת, 'וואו, הבחור הזה לא רק סקסי, אלא שהוא גם בחור טוב. פגעתי בקופה. '

עם זאת, אם בחור פשוט נחמד עם אישה ולא עושה שום דבר כדי לעורר את תחושות המשיכה שלה, היא עשויה לאהוב אותו כאדם ולהיות פתוחה לשיחה מנומסת איתו או להיות חבר שלו, אבל היא זכתה ' לא מרגישים הרבה או רצון לקיים איתו יחסי מין.

אל תילחם נגד טבע הנשים. למדו לאהוב נשים על מה שהן

במקום להילחם נגד האינסטינקטים הטבעיים של האישה כדי לבדוק אם בחור חזק מספיק נפשית ורגשית עבורה, למד לאהוב את זה ולראות את זה במה שהוא באמת.

אם אתה טיפוס הבחור שממשיך לשאול,'מדוע נשים כל כך תקועות?'וחושב שכולן כלבות שצריכות להפסיק להיות כל כך קשות כלפייך, אז אתה מפספס את העניין.

אנו חיים בעולם מאתגר ונשים מבקשות לגדל כוח ואומץ לאנושות באמצעות גברים, בעוד אנו גברים מבקשים לגדל בריא ויופי למין האנושי באמצעות נשים.

נשים רוצות את הכוח שלך ואחת הדרכים הטובות ביותר לברר אם יש לך את זה, היא לבדוק אותך על ידי פעולה תקועה או משחק קשה להשיג.

אם אתה מתפתל ומתעצבן, אתה נכשל במבחן, אך אם אתה נשאר בטוח, רגוע ויכול להעריך מדוע נשים עושות זאת, אתה עובר את המבחן ונשים חשות כבוד ומשיכה אליך.