למה אני לא יכול להשיג חברה?

למה יכול

אם אתה תוהה לעצמך,'למה אני לא יכול להשיג חברה?'הסיבה מספר אחת תהיה שאתה לא יודע איך למשוך נשים כראוי כשאתה פוגש אותן.

ייתכן גם שחסרים לך יכולות ביטחון או שיחה, או שאתה לא ניגש ופוגש מספיק נשים. זה באמת פשוט כמו זה.

לתקן את הבעיה שלך לא להיות מסוגל להשיג חברה זה קל, תאמין לי. אם כבר בזבזתם מספיק מחייכם ונמאס לכם לתהות,'למה אני לא יכול להשיג חברה?'אז יש לך עכשיו סיבה גדולה לחייך. למה?

אני באמת יכול לעזור לך להשיג חברה. זה מה שאני עושה ואני רציני לעזור לך. לדוגמא: הנה סרטון שמסביר כיצד באמת פועלת משיכה בין גברים ונשים וכיצד תוכלו להשתמש בה לטובתכם כדי להשיג חברה ...

לפני שאני נותן לך טיפים נוספים לרוצח, אני רוצה קודם לומר לך מדוע כדאי ללמוד ממני במקום לגלוש ברחבי מיליוני אתרי 'ייעוץ להיכרויות' ברשת שמרכיבים את עצותיהם תוך כדי הקלדה ...

למה ללמוד ממני איך להשיג חברה?

שמי דן בייקון ולפני הרבה שנים חברה שלי (שקיבלתי איתה במזל טהור) רימה אותי ואז זרקה אותי. זה שלח אותי לספירלה כלפי מטה, שם איבדתי המון ביטחון בעצמי ובסופו של דבר חשבתי שנשים בררניות מדי, לא אמינות והיו מרושעות שלא לצורך בחורים נחמדים כמוני.עם זאת, טעיתי.

הבעיה הייתה שחסר לי כוח רגשי (כלומר הייתי חסרת ביטחון, עצבנית כלפי נשים אחרות, ביישנית במצבים חברתיים מסוימים) ולא הספקתי גבר לנשים שפגשתי (כלומר היה חסר לי מטרה בחיים, היה חסר לי ביטחון. במצבים חברתיים ולא היה סוג של בחור שאישה יכלה להסתכל עליו ולכבד).

עברתי פרידה גרועה ולא הצלחתי למצוא לעצמי חברה חדשה, אז תיקנתי את הבעיות שלי והפכתי לסוג של בחור שנשים מאוד רוצות להיות איתו ולעולם לא רוצות לעזוב.

עכשיו לימדתי את הטכניקות שלי לאלפי חבר'ה מכל רחבי העולם וחבר'ה רבים חזרו לאתר כדי לפרסם סיפורי הצלחה על האופן שבו הם הצליחו להשיג חברה, לקיים יחסי מין עם המון נשים חדשות, לשפר את מערכת היחסים הקיימת שלהם או לתקן קשר שבור.

אם תקרא את סיפורי ההצלחה, תראה שחבר'ה המומים ללמוד את מה שאני מלמדת ונדהמת מהמהירות שבה החיים שלהם משתנים.

כמה יותר מחייכם תתנו לחמוק בלי אישה?

למה יכול

האמת היא שאתה יכול לקבל חברה חדשה עד שבוע הבא אם אתה באמת רוצה. עם זאת, אם אתה רוצה להשיג זאת, עליך להיות מוכן לעבוד על שיפור הביטחון, כישורי השיחה והכוח הכללי שלך כבחור. אני לא מדבר על כוח פיזי, אני מדבר על כוח נפשי ורגשי.

להצליח עם נשים זה לא להיות גבוה, נאה, ללבוש את הבגדים היקרים ביותר או לנהוג במכונית ספורט; מדובר בלהיות בחור חזק. ככל שאתה חזק יותר (נפשית ורגשית), כך נשים באופן טבעי מרגישות נמשכות אליך.

נשים נמשכות לחוזק אצל גברים ונכבות מחולשה. בחור יכול להיות שרירים גדולים ולהיות גבוה, אבל אם הוא חולה (נפשית ורגשית) רוב הנשים לא מתעניינות בכך.

הכוח הגופני והגובה שלך אינם הדברים החשובים ביותר לאישה; מה שחשוב הוא כמה חזק הביטחון שלך, עד כמה אתה גברי באופן שאתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה וכמה נוח לך סביב אנשים אחרים.

אל תאמין למה שאתה רואה בפרסומות טלוויזיה או מגזינים; הם יגידו לך שאתה צריך להיות חתיך, שיהיה לך שרירי בטן עם שש חבילות, נוהג במכונית ספורט יקרה, ללבוש את האופנה האחרונה, ללבוש קלן יקרה, להיות בעל עור מושלם ... ואז אולי תוכל לגרום לאישה להתעניין.

תאמין למה שאתה רואה במו עיניך בחיים האמיתיים: נשים יפות הן עם כל מיני חבר'ה. תחשוב על החבר'ה שראית שיש להם חברה נהדרת; הם בדרך כלל לא משהו מיוחד.

אתה לא צריך להיות סופר מדהים כדי להשיג חברה; אתה רק צריך להיות בטוח, להיות גברי (באופן שאתה חושב, להתנהג ולנקוט בפעולה) ולהיות בעל כישורים חברתיים הגונים. אני אעזור לך להשתפר במהירות בשלושת האזורים הללו כשתישאר כאן האיש המודרני וללמוד.

תירוצים שהחבר'ה גורמים לכך שהם לא מסוגלים להשיג חברה

תירוצים למה אני יכול

אני עוזר לבחורים להשיג חברה (או לקיים יחסי מין עם הרבה נשים לפני שהתמקם במערכת יחסים) כבר הרבה שנים. בדרך שמעתי את כל התירוצים, חלקם כוללים:

  • אני לא יכול להשיג חברה כי אני לא מספיק נראה טוב.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי אני נמוך מדי.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי אני שמן.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי אני מכוער.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי אני קירח.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי אין לי שרירים מספיק גדולים.
  • אני לא יכול להשיג חברה כי לוקחים את כל הנשים הטובות.
  • אני לא יכולה להשיג חברה כי נשים פשוט הולכות על מטומטמות או על ילדים רעים, לא על חבר'ה נחמדים כמוני.

מה התירוצים שלך? אם אתה משתמש באחד מהתירוצים לעיל, הקפד ללחוץ ולקרוא את המאמרים שכתבתי על כל נושא.

לרוב הבחורים יש כל מיני סיבות מדוע הם חושבים שהם לא יכולים להשיג חברה, אבל אם אתה רוצה להפסיק להיות לבד ולהפסיד את כל המינים, האהבות והתקופות הטובות עם נשים שחבר'ה אחרים חווים, אתה צריך להתחיל התמקדות בסיבות לכך שאתה יכול להשיג חברה.

אם אינך יכול לחשוב על סיבות כרגע, אתן לך אחת: מצאת את האתר שלי. אני אעזור לך להשיג חברה. למעשה, אני מבטיח לך שאם תלמד ממני, תקבל חברה בתוך 30 הימים הבאים.

מוכנים לנסות?