מדוע נפרדנו אני וחברתי? אני עדיין אוהב אותה ואני רוצה אותה בחזרה

למה אני וחברתי נפרדנו?

אם אתה תוהה,'למה אני וחברתי נפרדנו?'להלן 5 סיבות אפשריות לכך.

1. האם קיבלת אותה כמובן מאליו?

חברה שלי נפרדה ממני. איך אוכל להחזיר אותה?

בשלבים הראשונים של מערכת יחסים, הכל נראה מושלם וקשה לדמיין שלא תחשבו שחברתכם היא האישה הכי מדהימה בעולם, ורוצה לבלות איתה כמה שיותר מזמנכם.

עם זאת, עם הזמן החיים קורים ודברים אחרים (למשל עבודה, לימודים, חשבונות, חברים) מתחילים לתפוס יותר תשומת לב מאשר היחסים. זה לא מכוון, אבל זו כנראה גם אחת הסיבות העיקריות לכך שאישה תיפרד מגבר.

אף בחור לא מתכוון לקחת את אשתו כמובנת מאליה. למעשה, רוב הבחורים בטח היו אומרים,'הייתי עושה הכל בשביל חברה שלי (ארוסה או אשתי),'אוֹ'אני מעדיף למות מאשר לפגוע בחברה שלי.'

עם זאת, כאשר בחור חסר ניסיון זוגי ואינו מבין לגמרי כי באחריותו כגבר לשמור ולהגדיל את הכבוד, המשיכה והאהבה בינו לבין חברתו, הוא עלול לטעות ולחשוב שהאהבה תדאג. כשלעצמו, והוא נוח עם הרעיון שחברתו שייכת לו ושום דבר לעולם לא ישנה את זה.



לדוגמא: בחור עלול ליפול בפח החשיבה שבגלל שהוא אומר 'אני אוהב אותך' לחברתו, זה מספיק כדי להרגיש שהיא אהובה ומוערכת.

עם זאת, אם מעשיו אינם תומכים בדבריו, למשל אם הוא אומר,'אני אוהב אותך'ואז מבלה הרבה זמן בבילוי עם חברים במשחקי טלוויזיה ומתעלם ממנה, היא לא מרגישה שהוא באמת מתכוון לזה.

לחלופין, אם הוא אומר לה שהוא אוהב אותה, אך לא מצליח להבחין בה כשהיא מתאמצת להיראות טוב עבורו (למשל לובש משהו סקסי, מקבל תסרוקת חדשה), היא תרגיש לא מוערכת.

האמת היא שרוב הבחורים אפילו לא יודעים שהם עושים את זה.

אם עכשיו אתה שואל,“למה נפרדנו אני וחברתי? אני פשוט לא יודע מה השתבש, 'זה יכול להיות בגלל שאפשרת לעצמך להחליק לאזור נוחות, שם הנחת שהיא תמשיך להרגיש אהובה ומוערכת פשוט בגלל שאתה ביחד.

עם זאת, אם בחור לא עובד באופן פעיל על הגדלת הכבוד, המשיכה והאהבה בינו לבין אשתו לאורך זמן, היא לא תישאר בסביבה.

בעבר אישה נאלצה להישאר נשואה לכל החיים, גם אם הייתה אומללה עלובה.

בעולם של ימינו נשים יכולות לעשות מה שבא להן, ואם הבחור שלה יקבל אותה כמובן מאליו ויפסיק לגרום לה להרגיש את הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא זקוקה לה כדי להרגיש מוגש בקשר, היא תיפרד ממנו.

2. האם נעשית נצמדת או נזקקת?

אם אין לך הבנה ברורה של מה להיות נצמד או נזקק, קל מאוד למחוק את זה כמשהו שלא יחול עליך ועל מערכת היחסים שלך עם החברה שלך. לכן, ההגדרה המילונית היא:

נצמד (תוֹאַר): תלוי רגשית מדי.

נִזקָק (תוֹאַר): זקוקים כל הזמן לתמיכה רגשית; לֹא בָּטוּחַ.

במילים אחרות, כשבחור מגיע למצב בזוגיות שלו שהוא מרגיש שהוא לא יכול לחיות בלי קשר מתמיד עם חברתו, הוא דביק, וכשהוא צריך שהיא תאשר כל הזמן שהיא אוהבת אותו, הוא נזקק .

לא, להיות חבר קשוב שאוהב לבלות עם חברתו, דואג לצרכיה ומראה לה חיבה אמיתית, תשומת לב ואהבה אינו דביק או נזקק.

עם זאת, הטעות שחלק מהבחורים עושים, היא שהם משתמשים בקשר שלהם עם אישה כתירוץ להסתתר מהחיים.

לדוגמא: בחור עלול להפסיק לבלות עם חבריו, לוותר על תחומי העניין שלו ואף להפסיק לעקוב אחר חלומותיו כי לדבריו,“חברה שלי היא הדבר החשוב ביותר בחיי. חוץ ממנה שום דבר אחר לא משנה. החברים שלי מרגישים לי משעממים ושום דבר שאני עושה בלעדיה כבר לא מהנה הרבה ”.

ואז, כשהוא איתה, הוא יגיד דברים כמו,'האם אתה באמת אוהב אותי? אתה יודע שלא אוכל לחיות בלעדיך, נכון? אתה כל העולם שלי. אתה לא הולך לזרוק אותי, נכון? '

מה שבחור כזה לא מבין הוא שלמרות שאישה אוהבת להרגיש שהיא מיוחדת וחשובה לגבר שלה, היא לא רוצה להרגיש שהיא המטרה היחידה שלו בחיים, או כאילו שהיא עושה לו טובה על ידי להיות איתו.

אישה רוצה להרגיש שלמרות שלגבר שלה כל כך הרבה דברים אחרים הולכים בשבילו (למשל בחירת הנשים היפות שלו), היא בחרה בה.

זה גורם לה להרגיש בר מזל להיות איתו, והכבוד, המשיכה והאהבה אליו יגדלו.

מטבע הדברים, יש נשים שנהנות מלהיות גבר שאין שום דבר אחר שקורה בחייו מלבד להיות בקרבה, אבל בדרך כלל מדובר בנשים שתלטניות או חסרות ביטחון שמפחדות לאבד אותו אם הוא מבין שיש משהו טוב יותר שם בחוץ. בשבילו.

עם זאת, רוב הנשים מכבדות ומעריכות גבר שמתרחש בחייו יותר ממנה, יש לו מטרות וחלומות והוא משיג את הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, פעיל מבחינה חברתית, ויחד עם זאת אוהב. תומך ומישהו שהיא יכולה להסתכל אליו ולכבד.

אם אתה והחברה שלך נפרדת, יכול להיות שהחלפת להרגל להעמיד אותה מעל עצמך במערכת היחסים?

3. האם נתת לה להפוך למנהיגה או לבוסית היחסים?

האם שמעת פעם בחורים אומרים,'אני צריך לבדוק קודם עם הבוס,'אוֹ'אני לא יודע אם חברה שלי תתן לי לעשות את זה,'אוֹ'היא לא הרשתה לי לעשות את זה. הייתי מסתבך איתה ”על משהו מאוד פשוט או תמים?

זה קורה כאשר בחור טועה בהאמתו, בכך שהוא מאפשר לחברתו (ארוסתו או אשתו) ללבוש את המכנסיים במערכת היחסים, זה ישמור על השקט ביניהם והיא תהיה מאושרת.

עם זאת, הדבר המוזר הוא שגם אם אישה נהנית להתגבר על הגבר שלה זמן מה, כאשר הדינמיקה הזוגית יוצאת מאיזון (כלומר היא לוקחת על עצמה את התפקיד הגברי והוא לוקח על עצמה את התפקיד הנשי), היא תתחיל להיות כועס, ממורמר ואפילו כלבה כלפיו.

במקום לשמור על השקט, בכך שהיא מאפשרת לה ללבוש את המכנסיים במערכת היחסים, היא מאבדת בסופו של דבר כל כך הרבה כבוד ומשיכה אליו שהיא נפרדת ממנו.

כרגע אולי אינך מבין לגמרי מדוע אישה תיפרד ממך אם תתן לה את מה שהיא רוצה (למשל כדי לקבל את כל ההחלטות, להיות בשליטה).

עם זאת, כאשר אתה מבין שנשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון, גבריות, מטרה, נחישות) ונכבות על ידי החולשה (למשל חוסר ביטחון, ספק עצמי, לתת לה להיות הבוס ולדחוף אותך מסביב), תראה שבאמצעות מסירת הכוח שלך אליה הצלחת רק לגרום לה לאבד כבוד אליך כגבר.

כאשר אישה לא מכבדת את הגבר שלה, המשיכה שלה אליו תדעך, והמין ככל הנראה יאט או יתייבש כליל.

בסופו של דבר היא תיפרד ממנו כי היא פשוט לא יכולה להירגע ולהיות אישה נשית בניגוד לכוחו הגברי בזמן שהיא עדיין צריכה להוביל במערכת היחסים.

4. האם היא הפסיקה להרגיש סקסית סביבך?

בתחילת מערכת יחסים, כאשר בקושי מצליחים להרחיק את הידיים זו מזו, להגיד לאישה כמה שהיא יפה ולגרום לה להרגיש סקסית זה קל.

עם זאת, בסופו של דבר התאווה והרומנטיקה הראשונית מתיישבים, וקל לבחור להתחיל לקחת את המיניות של אשתו כמובנת מאליה.

מה שרוב החבר'ה לא מבינים זה שנשים הרבה יותר חסרות ביטחון ממה שהן מאפשרות.

לדוגמא: אישה עשויה להסתובב כשהיא מתנהגת כאילו היא האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ, להתלבש בבגדים סקסיים ולהביא מאות בחורים שמנסים להתחבר אליה, אבל עמוק בפנים היא חושבת,“אני פשוט שונא את הירכיים; הם נראים כל כך גדולים, 'אוֹ'אם רק האוזניים שלי לא היו בולטות כל כך הרבה, הייתי נראה הרבה יותר טוב ממה שאני נראה כרגע.'

במערכת יחסים, חוסר ביטחון זה עלול להחמיר עוד יותר אם הגבר שלה מצביע באופן לא מודע על פגמיה (למשל.'הג'ינסים האלה נראים צמודים מדי. השמת עוד יותר משקל? ”אוֹ'אתה צריך להתאפר יותר כדי להסתיר את הכתמים האלה על הפנים שלך. אני לא אוהב יותר איך אתה נראה ').

לדעתו, הוא עשוי להרגיש שהוא מעודד אותה לשפר את עצמה, אולם מנקודת מבטה הוא אומר,'אתה מכוער. אני לא חושב שאתה נראה סקסי יותר. '

כשאישה מרגישה שאיבדה את האטרקטיביות שלה לגבר שלה, היא תאבד את הביטחון בעצמה והקשר יתחיל לרדת משם במהירות.

5. האם הפסקת להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר?

במהלך החלק המוקדם של מערכת היחסים, כאשר ההתמקדות העיקרית היא במין ורומנטיקה, גבר ואישה בדרך כלל לא ידונו במטרותיהם ובשאיפותיהם בחיים בפירוט רב מדי.

לאישה, כל עוד הבחור נראה שיש לו מטרות ויש לו מטרה וכיוון בחייו, היא תרגיש נמשכת אליו יותר והיא תשמח להיות חברה שלו.

עם זאת, גם אם בחור מצליח להתחבר לאישה על ידי משיכתה בדרכים אחרות, אם כאשר הם נמצאים במערכת יחסים משותפת היא מבינה שהוא בעצם רופף, תקוע באזור נוחות (למשל תקוע בעבודה משעממת, גר בבית עם הוריו), והוא לא מעוניין לעשות מעצמו שום דבר, הכבוד והמשיכה שלו כלפיו יימוגו.

נשים אוהבות את הרעיון להיות עם גבר שעולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו.

זה לא אומר שבחור צריך להיות מפורסם או עשיר כדי שאישה תרגיש נמשכת אליו ותאהב אותו, אבל זה אומר שהוא צריך שיהיה לו מטרה ולהתקדם בחייו.

אם אישה מבינה שהגבר שלה תקוע בחייו ואפילו לא מעוניין לגרום לעצמו להיתקע, היא תתחיל להתאהב בו ובסופו של דבר להיפרד ממנו.

אתה יכול להחזיר את החברה שלך

החדשות הגדולות הן שאם אתה שואל,'למה אני וחברתי נפרדנו?'אתה מסוג האנשים שמוכנים ללמוד מטעויותיו ולשנות.

לכן, אם אתה רוצה לחזור לחבר שלך, הדבר העיקרי שאתה צריך להתמקד בו הוא חידוש רגשי הכבוד והמשיכה אליך כגבר, ואהבתה אליך תתחיל לזרום שוב.

גם אם היא כרגע אומרת דברים כמו,'אני לעולם לא רוצה לראות אותך שוב,'אוֹ'אני כבר לא אוהב אותך,'אתה צריך להבין שאהבתה אליך אינה מתה. זה פשוט אומר שהיא לא מרגישה שהיא רוצה להיות מאוהבת בך כרגע.

עם זאת, כאשר תגרום לה להרגיש אחרת (למשל על ידי כך שתראה לה שאתה מבין את הסיבות שנפרדה ממך, תגרום לה להרגיש מובנת), היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד ומשיכה אליך.

כשזה יקרה, השומר שלה יירד, ובין אם היא תרצה בכך ובין אם לא, האהבה שהיא חשה אליך תתחיל לזרום חזרה ללב שלה.