מדוע החברה שלי נפרדה ממני?

מדוע חברה שלי נפרדה ממני?

הסיבה שבגללה חברה שלך נפרדה ממך היא שהיא איבדה לך כבוד, ואז איבדה משיכה אליך ואז נפלה מאהבה אליך.

הנה סרטון מאת ובייקון , מייסדת האדם המודרני, המסביר את התהליך שעברה.

אל תתמקד בסיבות השטחיות. תסתכל על הסיבות העמוקות יותר

גברים מבולבלים שחושבים שזה

אם אתה מאמין למה שאתה שומע בתקשורת על משיכה של אישה לגבר, אתה עשוי לחשוב שהחברה שלך נפרדה ממך כי היא לא אהבה משהו במראה שלך. אולי אתה צריך להשיג שרירי בטן לארוז? אולי אתה צריך לרדת במשקל?

לא לא לא.זו לא התשובה.

החברה שלך נפרדה ממך מכיוון שהתנהגותך במערכת היחסים הובילה לאיבוד הכבוד אליך כגבר. ללא כבוד, אין שום משיכה, וכשהיא כבר לא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא מתחילה ליפול מאהבה אליך - והיא נפרדת ממך כתוצאה מכך.

זה אולי נראה קשה, אבל זו האמת.

נשים אמיתיות שחיות בעולם האמיתי לא זורקות בחורים על נושאים שטחיים טריוויאליים כמו תסרוקת חדשה, והן לא נפרדות עם בחור רק בגלל שבמקרה יש לו טעם מוזיקלי שונה משלן. נשים לא מתאהבות בבחור בגלל איך שהוא נראה או איך שהוא מתלבש כדי שלא יתאהבו בבחור בגלל איך שהוא מופיע גם מבחוץ.

נשים מתאהבות במי שהוא בחור מבפנים והן מתאהבות בבחור מאותה סיבה. כמובן, אם אתה שואל, 'למה חברה שלי נפרדה ממני?' טרם הבנת מה גרם לתחושותיה כלפיך להשתנות. שקול את הדברים הבאים:

לקחת מושב אחורי וציפית ממנה להוביל?

נשים נמשכות לגברים בטוחים וגבריים בעלי תכונות שהופכות אותם למנהיגים טבעיים. אלו תכונות שהיא תראה אצלך כשתהיה לראשונה יחד, אבל בוודאי היה שינוי בגישה שלך או בהתנהגות שלך שהובילה לשינוי באופן שהיא ראתה אותך.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים חבר'ה במערכת יחסים היא להחליק לשים את חברתן 'בראש' באמונה השגויה שהדבר ישמור עליה מאושרת. זה לא! בטח, ככה זה נראה בטלוויזיה כש'זוגות מאושרים 'מובלים על ידי אישה שתלטנית ששולטת בכל דבר, אבל החיים האמיתיים הם לא כמו חיי טלוויזיה ונשים לא רוצות להוביל את הדרך.

נשים רוצות באופן אינסטינקטיבי להיות במערכת יחסים עם גבר שיש לו את מה שנדרש בכדי לגרום להן להרגיש נשיות, ולכן נדרש גבר שיודע להיות גברי כדי ליצור את הדינמיקה המינית האידיאלית.

להיות גברי זה לא קשור לשרירים גדולים או ל'ביטחון 'לדחוף אנשים אחרים סביב, וכל מה שקשור בכוח הרגשי והנפשי להיות ספק ומגן בעולם המודרני.

לתפוס מושב אחורי במערכת היחסים ולצפות ממנה לקבל את כל ההחלטות לא משמח אותה, זה גורם לה לאבד את כל הכבוד אליך כגבר.

האם נזקקת?

להיות חסר ביטחון

כל סוג של התנהגות נזקקת או נואשת הוא כיבוי מוחלט. לא נדיר שבחורים נופלים בפח החשיבה שעליהם לעשות הכל יחד עם חברתם על מנת להיות 'זוג אמיתי' אך במציאות זה יכול רק להוביל לכך שהיחסים נחנקים.

נשים נמשכות לבחורים בטוחים שהם בטוחים במי שהם ובמה הם עוסקים. להיות נזקק ורוצה להיות איתה בכל שנייה ביום מראה לך להיות בחור חסר ביטחון שנואש להחזיק אותה, ומציע שאתה לא בטוח ביכולת שלך למשוך אישה אחרת לחייך.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לגברים עם מאפיינים חזקים של אלפא, משום שהם גברים שיודעים מי הם ויודעים לאן הם הולכים בחיים. זה הופך אותם לגברים שיש להם נוכחות של 'גבר אמיתי' שנשים יכולות להרגיש - ובכך גורם לאישה להרגיש חלשה בברכיים - וזה בתורו הופך אותם לגברים שיש להם בחירת נשים.

ככל שהבחור 'מבוקש' יותר, כך הוא מושך יותר בעיני האישה.

להפיל את כל מה שקורה בחיים שלך ולהפוך אישה למרכז היקום שלך לא גורם לה להרגיש 'מיוחדת' באופן שהסרטים היו מאמינים לך, זה גורם לה להרגיש שאתה בחור חסר ביטחון שאין לך שום דבר אחר קורה בחייו חוץ ממנה והיא תרגיש פחות נמשכת אליך כתוצאה מכך.

האם אתה יודע מה נשים רוצות?

עם האמור לעיל, התשובה לשאלה של,'מדוע חברה שלי נפרדה ממני?'ניתן למצוא במציאת התשובה לשאלה מה נשים באמת רוצות בגבר.

השורה התחתונה היא שאישה רוצה להיות עם גבר שיש לו את מה שצריך כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה, וכדי להיות הגבר הזה אתה צריך להבין איך נשים חושבות ואיך הן מתקשרות עם צרכיהן.

כשבחור שואל,'מדוע חברה שלי נפרדה ממני?'בדרך כלל הוא בהלם מההחלטה שלו והוא יגיד שזה בא כמו בורג 'מהכחול' והיא לא נתנה לו שום סימני אזהרה.

עם זאת, סביר להניח שזה לא יהיה המקרה והיא תשלח שפע אותות דרך שפת גופה כדי להודיע ​​לו מה היא מרגישה - הוא פשוט לא ראה אותם או שהוא לא הגיב כמו שהיא רצתה אותו. ל.

אישה רוצה שגבר יוכל 'לקרוא' אותה ולדעת מה היא רוצה מבלי שהיא תצטרך לאיית זאת עבורו.

החדשות הטובות הן שכל הגברים יכולים ללמוד במהירות כיצד לפתח את האיכויות שנשים מוצאות אטרקטיביות ללא עוררין ... ואני יכול ללמד אותך כבר עכשיו. כאן ב'האיש המודרני ', עזרנו לאלפי בחורים להפוך לסוג הגבר שנשים רוצות מאוד להיות בקשר איתו.

אנחנו יכולים לעזור לך להחזיר את החברה שלך עכשיו, או אם אתה רוצה אישה חדשה, אנחנו נעזור לך גם בזה. בחירה שלך. מוכנים להתחיל?