מדוע יש נשים שמשחקות קשה להשיג?

מדוע יש נשים שמשחקות קשה להשיג

שתיים מהסיבות השכיחות ביותר שאישה תשחק קשה להשיג עם בחור הן:

1. הוא לא מספיק לאתגר בשבילה.
2. הוא ממש נחמד אליה ומצפה לקבל תגמול במין, אהבה וזוגיות בגלל זה.

צפו בשני הסרטונים האלה כדי להבין איך זה עובד ...

משחק קשה להשגה מועיל עבורה

נשים לא טיפשות. ובכן, רובן לא.

כשאישה משחקת קשה להשיג, היא יודעת שזה יהיה הרבה יותר מועיל לה מאשר להיות קל מדי להרים.

אישה תשחק קשה להשיג כי זה יאפשר לה למצוא בחור מאוד בטוח (ביטחון מושך ללא עוררין לנשים) וזה בדרך כלל יגרום לחבר'ה לרצות אותה יותר ולהעריך אותה גבוה יותר מאשר בחורים אחרים.החבר'ה יגידו, 'הילדה הזו מיוחדת. אני מאוד אוהב אותה. היא לא כמו בנות אחרות. אני באמת רוצה להיות איתה ”כי האישה תעשה את עצמה כפרס שיזכה בו. היא שמה לעצמה ערך רב ומכיוון שרוב הבחורים לא יודעים להתמודד עם זה, הם נופלים ממש בפח שלה.

משחק קשה כדי להגן עליה מפני להיפגע בקלות מדי

בשלב כלשהו בחייה יאמרו לאישה חברים או בני משפחה שאם תסכים לצאת עם בחור מהר מדי, היא עשויה להיראות 'קלה' והבחור יאבד עניין.

אישה שמשחקת קשה להשיג לעתים קרובות תסתיר את רגשותיה האמיתיים ותביא בחור שעובד קשה כדי לשמור על תשומת לבה מכיוון שהיא לא בטוחה לגבי האטרקטיביות שלה. רוב הבחורים לא מבינים שרוב הנשים אינן בטוחות במראה שלהן, גם אם הן מתנהגות כאילו הן בטוחות בעצמן.

על פי מחקר עולמי בנושא יופי שערכה חברת Dove Cosmetics, 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות.

במילים אחרות, נשים מתנהגות כאילו הן דברים חמים ושהבחור יהיה כל כך בר מזל להיות איתם, אבל עמוק בפנים, כמעט כל הנשים אינן בטוחות לגבי האטרקטיביות שלהן לבחורים. הרבה מזה קשור לאופן שבו נשים מוצגות במגזינים, פורנו ופרסומות.

אישה מודרנית תסתכל על נשים במגזינים ובפורנו ותבין שהיא נראית כל כך ככה אלא אם כן היא באמת משקיעה מאמצים רבים כדי להצטבר על המון איפור ולשמור על הגוף בצורה מושלמת. כל פצעון / פגם קטן או מעט צלוליט גורם לאישה להרגיש קצת יותר בטוחה בעצמה.

היא תסתיר את זה על ידי פעולה בטוחה, אבל היא יודעת שהיא לא מושלמת.

בלונדינית לפני ואחרי איפור

בלונדינית לפני ואחרי איפור

בלונד כהה לפני ואחרי איפור

שחרחורת לפני ואחרי איפור

שחרחורת לפני ואחרי איפור

היא כבר נפגעה או הוטעה על ידי חבר'ה

יש נשים שמורות בגלל שנפגעו מחבר לשעבר, או אולי נזרקו במהירות ברגע שגבר הצליח למשוך אותה ולגרום לה להתעניין. עבור הגברים האלה הם משחקים את'האם אוכל להשיג אותה?'ברגע שהם עושים זאת, הם מאבדים עניין.

יכול להיות גם שבעוד שגבר מעולם לא הראה לה התנהגות מסוג זה, חבריה היו הקורבן של גברים המשחקים בסוגים אלה של משחקים והיא רוצה לוודא שזה לא יקרה לה.

נשים בודדות

כדי למנוע פגיעה ממך, יש נשים שישחקו קשה כדי לגרום לך לקוות לגרום לך להרגיש נואשות יותר להיות איתה.

היא תנסה לוודא שאתה באמת מעוניין בקשר אפשרי איתה, לפני שהיא תפתח את עצמה בפניך לחלוטין. למרבה הצער, ברוב המקרים הללו גברים הולכים רחוק מדי כשמנסים להוכיח את עצמם ובסופו של דבר מכבים את האישה על ידי כך שהם נואשים ומתלהבים מדי.

האסטרטגיה הטובה ביותר היא לא לנסות לשכנע אותה לחבב אותך או לשפוך את ליבך אליה ולהסביר כמה אתה אוהב אותה. האסטרטגיה הטובה ביותר היא לגרום לה לרדוף אחריך ולנסות נואשות להיות חברה שלך.

תביא אותה להיות כל כך נמשכת ומתעניינת בך שהיא מטשטשת את רגשותיה כלפייך. אל תתנו לה לשחק בך עם המשחקים שלה כי אם אתה תשאב מזה ונהיה נזקק, חסר ביטחון ומיואש, זה בעצם יכבה אותה.

נמאס לה איך בחורים אחרים מתקרבים אליה

נשים עם המשמר למעלה

נשים רבות, במיוחד נשים יפות, נפגעות כל הזמן. ברוב המקרים הם פונים לגברים שמנסים להדהים אותם עם קו איסוף או על ידי בחורים עצבניים מדי, להוטים מדי או מסורבלים מדי.

לאחר זמן מה, יש להם תגובה אוטומטית מוכנה לדחות בחורים ולבקש להישאר לבד. אישה לעתים רחוקות תפגוש בחור שיכול להתקרב אליה ולדבר איתה בצורה בטוחה ונוחה, תוך יכולת לגרום לה להרגיש נמשכת אליו. כשהיא אכן פוגשת בחור כזה, היא מיד נפתחת בפניו.

אם אתה רוצה להצליח בפנייה ונפגשים עם נשים, אתה צריך להוריד את כל הקשקשים והמשחקים. עליכם להיות אמיתיים, קלים ובטוחים. אל תעשה מעשה, אל תחשוב שנשים טיפשות ויתפלאו מקו להרים ואל תפעיל לחץ רב מדי על האינטראקציה.

פשוט תהיי הבחור המגניב, הבטוח שאתה, ותנהל שיחה מהנה ומעניינת עם הנשים.

היא משחקת משחקי חשיבה כי זה עובד

באמת אכפת לי ממך. אנא תן לי הזדמנות להיות איתך. אני אעשה כל מה שתבקש

בואו נודה בזה, משחק קשה להשיג עבודות עבור נשים רבות. יש הרבה גברים נואשים שיעשו פחות או יותר הכל כדי לקבל קצת תשומת לב מנשים. מה שהחבר'ה האלה לא מבינים זה שנשים נמשכות לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון, גבריות) ונכבות על ידי החולשה (למשל ייאוש, ספק עצמי, חוסר ביטחון).

להתחנן ולהתחנן בפני אישה שתיתן לך הזדמנות לעולם לא עובד. שעות בילוי בניסיון לשכנע אותה לחבב אותך גם לא עובדת. מה שעובד גורם לה להרגיש נמשכת אליך מינית בכך שהיא בטוחה וגברית סביבה.

נשים רבות משתמשות בייאושם של החבר'ה כדי להגביר את הביטחון העצמי שלהן. הם אוכלים את כל המחמאות המוצעות ומנסים להשתמש בזה כדי להרגיש מספיק בטוחים סביב בחורים שבאמת גורמים להם להרגיש משיכה.

זכרו: 96% מהנשים לא חושבות שהן יפות. הם עושים את ACT כאילו הם הילדה הכי חמה בעולם, אבל הם לא מאמינים בזה. רוב הנשים שאתה פוגש אינן בטוחות במראה שלהן.

תן לה קצת מהתרופות שלה

תגרום לה לרדוף אחריך

אחת הדרכים הטובות ביותר לזכות בבחורה שמשחקת קשה להשיג, היא פשוט להפוך אותה לשולחנות. תביא אותה לרדוף אחרייך ומקווה לזכות אותך.

איך לגרום לה לרדוף אחריך:

  1. משוך אותה בכך שהיא בטוחה בעצמה וגברית.
  2. תן לה להרגיש ילדה בתגובה לגבריות שלך.
  3. לפלרטט איתה וליצור אווירה מינית.
  4. היו נמשכים אליה ב 100%, אך אל תתעניינו בה ב 100%.
  5. אפשר לרמת העניין שלך בה לעלות ולרדת על בסיס עד כמה היא מתייחסת אליך.
  6. כשהיא מתחילה לטפל בך טוב, אל תגלה עניין עז. רק תן לעניין שלך לעלות לאט.
  7. ככל שהיא נחמדה יותר עבורך וככל שהיא מגלה יותר עניין, כך תגמילי אותה על ידי העלאת לאט את רמת העניין שלך.

השתמשתי בגישה זו כדי לישון עם דוגמניות ונשים שדוחות בדרך כלל 99% מהגברים שמנסים לאסוף אותם. נשים אוהבות להכניס אותן למצב שהן מרגישות בר מזל להיות איתך. נשים יפות בדרך כלל משועממות למוות של חבר'ה שנואשים לקבל הזדמנות איתה. היא רוצה להרגיש שהיא מנצחת אותך.

לקחים מ'הרווק '

אולי שמעתם או ראיתם תוכנית הריאליטי בשם 'הרווק'. הנחת היסוד היא כי 25 אישה יפה מתמודדות על תשומת לבו של גבר אחד,הרווק, בתקווה למצוא בעל.

במהלך התוכנית, 'הרווק' מתארח עם הנשים כדי לגלות את מי שהוא אוהב עד שנשאר עם שתי נשים, אחת מהן הוא כביכול מציע נישואין או לפחות מציע להיכנס למערכת יחסים מונוגמית לאחר סיום המופע. .

מה שהופך את ההצגה למעניינת כל כך הוא כיצד הנשים היפות הללו (שבדרך כלל ישחקו קשה להגיע למצב של אחד על אחד) מתנהגות כאשר הן מנסות לזכות בלב 'הרווק'.

עובדה טבעית (גם אם נשים מכחישות זאת בפניך) שנשים נמשכות יותר לגברים שנשים אחרות אהבו ורצו. במקרה של מופע הרווקות, הם רוצים להיות הבחורה שהוא בוחר מכמה סיבות (למשל תהילה, להרגיש מיוחדת בטלוויזיה, לנצח את הנשים האחרות וכו '), אבל האינסטינקט הבסיסי של משיכה לגברים שנשים אחרות רוצות הוא נהג ענק.

אתה יכול להשפיע באותה השפעה על נשים בעולם האמיתי. במקום להיות הבחור הנלהב ביותר שמקווה להיבחר על ידי נשים, קבל נשים מקוות שייבחרו על ידך. להיות סוג של בחור שנשים רוצות (כלומר בטוח, גברי, אמיתי) ופשוט מאמין בעצמך. אפשר לך להתעניין בנשים לקום ולרדת על סמך האופן שבו הן מתייחסות אליך.

אם אתה מתנהג בצורה מושכת, רוב הנשים או כולן יראו בך סימני עניין. כשאישה תשים לב שכל שאר הנשים בקבוצה מעוניינות גם בך, היא תיהיה נואשת לזכות בתשומת ליבך.

כשחבריה יראו זאת, המשיכה שלהם אליך תעלה גם כן. זה די מגניב איך זה עובד. רק וודא שאתה נשאר צנוע ולא מקבל ראש גדול בנושא.

פשוט לחייך, להירגע ולדעת שרוב הנשים מחבבות אותך ורוצות להיות איתך. זו דרך מדהימה לחיות את החיים וזה הופך את תהליך ההיכרויות לפשוט וללא מאמץ ...