מדוע נשים פועלות חם וקר?

מדוע נשים פועלות חם וקר?

אישה הפועלת חם וקר פירושה שהיא מגלה עניין בדקה אחת ואז נראה שהיא מאבדת עניין ברגע הבא.

אישה תנהג בדרך כלל חם וקור כי:

  1. היא רוצה לבדוק האם הוא בטוח בעצמו באמת (למשל האם הוא יהפוך עצבני וחסר ביטחון כאשר היא מפסיקה לתת לו את תשומת לבה, או שהוא יירגע, יחייך או יישאר בטוח במשיכותו אליה?).
  2. היא רוצה לראות עד כמה היא יכולה לדחוף אותו (למשל, כמה מהתנהגותה החמה והקרה הוא יסבול לפני שהוא מאבד עניין בה? אם הוא ישלים התנהגות רעה או גסה וממשיך לנסות לגרום לה לחבב אותו. , היא תאבד את הכבוד אליו על היותו כזה סרסור).
  3. הוא עדיין לא עורר את תחושות המשיכה המינית כלפיו לחלוטין, ולכן היא עדיין מתלבטת אם עליה לתת לו הזדמנות או לדחות אותו ולהמתין לפגוש בחור שיכול לגרום לה להרגיש מופעלת.
  4. היא מתחילה להתעניין מכיוון שהוא מציג תכונות אטרקטיביות (למשל ביטחון, כריזמה, גבריות רגשית) ואז מאבד עניין כי הוא מציג תכונות לא מושכות (למשל חוסר ביטחון, אישיות של בחור נחמד מזויף, חולשה רגשית).
  5. היא רוצה לראות עד כמה באמת אתה מתעניין בה, לפני שהיא תפתח את עצמה בפניך לחלוטין.

כפי שאתה יכול לראות, יש סיבות שונות לאישה שמתנהגת בחום וקר סביב גבר, אבל באמת - אתה לא צריך לדאוג יותר מדי בקשר לזה.

אחד העקרונות החשובים ביותר להצלחה עם נשים הוא לא לדאוג להתנהגותן המשתנה ופשוט להישאר בטוחים באטרקטיביות והערך שלך כל הזמן.

אם תשים לב יותר מדי למצב הרוח ולהתנהגות האישה המשתנים מרגע לרגע, היא תוביל בכל מיני דרכים מטורפות ומגוחכות וכשהיא תבחין שאתה מנסה קשה להבין את ההתנהגות הנשית שלה שאינה זקוקה כדי להבין, היא תאבד בך עניין.

כפי שאמר פעם אוסקר ווילד,'נשים נועדו לאהוב ולא להבין אותן.'למה הוא התכוון זה: לאהוב אותה ולתת לה להיות אישה. אל תנסה להבין את כל הפרטים הקטנים של מצב הרוח המשתנה שלה ודרכי חשיבה והתנהגות.

פשוט להירגע, להיות גבר ולאהוב אותה. אל תשימו לב יותר מדי למחשבות ורגשות אקראיים שיש לה מרגע לרגע. רק תאמין בעצמך ובמשיכה שלך אליה ותאהב אותה בזכות מי שהיא, גם אם לפעמים יהיה לה חם וקר.

אם אתה יכול לעשות את זה, נשים מרגישות נרגשות להיות סביבך כי פחות או יותר כל בחור אחר מנסה לגרום לה להפסיק לחשוב, לדבר, להרגיש ולהתנהג כמו אישה כדי שהיא תהיה יותר הגיונית כמו שהוא גבר.

חבר'ה שעושים זאת נדחים על ידי נשים ונזרקים ממערכת יחסים או נישואים.

האישה תגיד,'אני כבר לא מרגיש כמוני'אוֹ'אני צריך זמן למצוא את עצמי,'שמשמעותו בעצם,'אני רוצה להיות אישה שוב. אתה גורם לי להרגיש כמו חבר גבר שלך ואני לא אוהב את זה. '

לכן, אם אתה רוצה לדעת מה לעשות בפעם הבאה שאתה נמצא בסביבת אישה שמתנהגת חם וקור, הנה 3 דברים שאתה צריך לזכור אם זה עתה פגשת אותה בפעם הראשונה, הם דייט ראשון או שני, או נמצאים בקשר איתה.

1. רמת הביטחון שלך באמת משנה לה

רמת הביטחון שלך באמת משנה לה

רוב הנשים נוהגות בקור וקר עם בחור זה לראות אם הוא זכר אלפא בטוח, או שהוא גבר חלש רגשית שחסר לו את הכדורים להתמודד עם אנשים או מצבים מאתגרים.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לחוזק הרגשי אצל גברים (למשל ביטחון, גבריות, דחף ונחישות) ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, ספק עצמי, חוסר כיוון בחיים).

כך האישה מגלה אם בחור חזק רגשית או לא ...

  • כשהיא פוגשת אותו לראשונה.

אם בחור ניגש לאישה והיא מגלה לו קצת עניין בהתחלה ואז מתחילה לשחק קשה להשיג (למשל על ידי כך שלא תורם הרבה לשיחה, מתנהג כאילו היא כבר לא מעוניינת, מעמיד פנים שהוא מתעניין בדברים אחרים כמו הטלפון שלה או כל מה שקורה סביבה), זו הדרך המהירה ביותר מבחינתה לבדוק אם הוא מספיק גבר בשבילה או לא.

היא פשוט תחכה לראות אם הוא נהיה עצבני ומתחיל לפקפק בעצמו, או אם הוא נשאר בטוח ורגוע ומאמין בעצמו לא משנה מה היא אומרת או עושה.

בכך שהיא עושה את המבחן הפשוט הזה, היא חוסכת מעצמה בזבוז זמן במערכת יחסים רק כדי לגלות בהמשך שהוא אדם חלש רגשי וחסר ביטחון.

אם היא תבזבז את זמנה איתו, היא עלולה להחמיץ את ההזדמנות להתחבר עם בחור שהוא מספיק חזק רגשית בשביל האישה שלה כמוה.

  • בדייט ראשון או שני.

רק בגלל שאישה מסכימה לצאת לדייט עם בחור, זה לא אומר שהיא מחויבת לגמרי לרעיון לקיים יחסי מין או להיות איתו בקשר מחויב.

אם בחור גורם לאישה להרגיש מספיק משיכה כשהוא פוגש אותה לראשונה, היא כמעט תמיד תהיה פתוחה לרעיון לצאת לדייט איתו כדרך לבדוק אם הוא באמת הבחור הבטוח, הכריזמטי והמעניין שהיא מקווה שהוא הוא.

יש נשים שיבדקו את הביטחון של הבחור בכך שנראה שהם מתרגשים לצאת איתו לדקה אחת ואז נראה מאבדות עניין ברעיון ועומדות לשנות את דעתה.

אם הוא לא מצליח לעבור את מבחן הביטחון שלה ויהיה מבולבל, או שנראה עצבני ומאוים, היא תאבד בו אוטומטית עניין.

כמובן, כמה נשים נזקקות, בודדות או לא מושכות עשויות ליהנות מלהתלות בבחור חסר ביטחון, אך רוב הנשים האטרקטיביות לא ישלימו עם בחור שלא יכול לשמור על הכבוד והמשיכה אליו כל תהליך ההיכרויות. .

אם אישה מושכת, היא יודעת שלהגיע לדייט נוסף קל כמו להגיד 'כן' לכל הבחורים הרבים שישמחו לתקוע אותו בתוכה.

עם זאת, זה לא מה שהיא רוצה.

היא לא סתם רוצה שום בחור שמקווה לקבל הזדמנות לדפוק אותה.

היא רוצה בחור בטוח שישמור על האמונה בעצמו ועל האטרקטיביות שלו אליה לא משנה כמה חם או קר שלה כשהיא פוגשת אותו, יוצאת איתו לדייט, נכנסת איתו למיטה או נכנסת איתו למערכת יחסים.

  • במערכת יחסים.

גם כאשר אישה נמצאת במערכת יחסים מאושרת, היא לעולם לא תפסיק לבחון כדי לוודא שהבחור שלה עדיין מספיק גבר בשבילה.

לדוגמא: היא תעמיד פנים שהיא מאבדת עניין בבחור שלה כדי לראות איך הוא מגיב.

אם הוא מגיב בכך שהוא נזקק רגשית (למשל דביק, קנאי, כועס), היא תתחיל לראות פגמים אמיתיים באופי שעלולים להפוך לבעיה בהמשך (כלומר הוא עלול להפוך לחוסר ביטחון עוד יותר ולהפוך לחבר או בעל שליטה).

רמת הביטחון שלך באמת משנה לה

התגובה שאישה מחפשת כשהיא בודקת את הגבר שלה על ידי התנהלות חמה וקרה, היא שהוא יראה לה שהוא אוהב אותה, אך אינו זקוק לה כדי להזכיר לו כל הזמן את אהבתה (למשל משום שיש לו משלו חברים, תחומי עניין ותחביבים, מטרת חיים נהדרת שהוא עסוק בה).

היא רק רוצה לראות שהוא נשאר בטוח באטרקטיביות ובערך שלו לא משנה מה היא אומרת או עושה.

בסופו של דבר, בין אם אתם פוגשים אישה בפעם הראשונה ובין אם אתם איתה שנים רבות, האינסטינקט שלה לבדוק את הביטחון שלכם תמיד יישאר זהה.

היא תמיד תבדוק לראות שאתה עדיין סוג הגבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד; ואם היא תוכל, המשיכה והרצון אליך יעמיקו.

2. היא זקוקה לגבר, לא לעכבר

היא זקוקה לגבר, ולא לעכבר

לא משנה מה היית יכול לשמוע כמה נשים אומרות (למשל בטלוויזיה, דרך חברות, באינטרנט, במגזינים) על כך שהן רוצות בחור נחמד ומתוק שעושה כל מה שהיא רוצה, רוב הנשים רוצות להרגיש שהגבר איתן הוא רגשית חזק מהם.

לדוגמא: אולי שמעת נשים אומרות דברים כמו,'כל מה שגבר יכול לעשות, אישה יכולה לעשות טוב יותר'אוֹ'אישה זקוקה לגבר, כמו שדג צריך אופניים'אוֹ'גברים חסרי תועלת בימינו'אוֹ'מי צריך גברים כשיש לנו דילדו?'ועוד דברים מטורפים.

אולי גם שמעת נשים אומרות שהן אוהבות את הרעיון לפנות קודם לבחור ולשאול אותו לדייט, או להתעקש שגברים יקבלו על עצמם יותר את התפקיד המסורתי של האישה בבית (למשל לבשל, ​​לנקות, להחליף חיתולים).

בעיקרו של דבר, מה שנשים ניסו לשכנע גברים (ואת עצמם) הוא שהוא דווקא מעדיף להיות הדומיננטי במערכת היחסים.

עם זאת, זה פשוט לא נכון.

לדוגמא: על פי מחקר שנערך בנורווגיה נראה כי גברים שעושים את רוב עבודות הבית עבור אישתם, נוטים יותר 50% להתגרש.

במחקר אחר שנערך על ידי פסיכולוגים על 6000 אנשים בניו זילנד, נמצא כי הזוגות שהיו הכי מאושרים והיו הכי הרבה סקס, הם אלה שדבקו בתפקידי הגבר / האישה המסורתיים בבית.

אז בניגוד למה שכל הפמיניסטיות ניסו לגרום לחבר'ה חסרי מושג להאמין, נשים לא רוצות להיות אלה שלובשות את המכנסיים במערכת היחסים; הם דווקא מעדיפים זאת כשהגבר שלהם עושה זאת.

הם אוהבים להתכופף ולדפוק אותם מאחור, גם אם הם מסתובבים ואומרים,'אני אוהב להיות רק בראש ולרכוב על בחור אז אני בשליטה.'

מה שתמצאו זה ש -95% מהנשים אומרות דבר אחד ועושות משהו אחר לגמרי (למשל, הן אומרות שהן רוצות בחור נחמד ומתוק ואז חושקות בחור שרק מעוניין לקיים איתן ולא רוצה מערכת יחסים).

לכן, כאשר אישה בודקת אותך (למשל על ידי התנהגויות חמות וקרות כשאתה פוגש אותה לראשונה, בדייט או זורקת התקף זעם במערכת יחסים) זו פשוט הדרך שלה לקבוע מי הדומיננטי יותר במערכת היחסים.

זו הדרך שלה לבדוק אם אתה מספיק גבר כדי להתמודד איתה, או שהיא תהיה בעלת כוח עליך ותוכל לדחוף אותך מסביב (כלומר, אם היא מחליטה לקיים יחסי מין או להיכנס איתך למערכת יחסים), או ללבוש את המכנסיים (אם היא כבר בקשר איתך).

כמובן שיש נשים שנהנות לשלוט בגבר (למשל נשים חסרות ביטחון, נשים בעלות רוח גברית, נשים לא מושכות), אך ככל שאישה נשית יותר וילדותית, כך היא תרצה להיתקע עם בחור חסר ביטחון, נזקק ודביק .

3. השתמש במבחנים שלה כדי לעורר את תחושותיה של משיכה מינית

עובדה: אם אישה לא מרגישה נמשכת אליך מינית, היא לא תרצה לקיים איתך יחסי מין או להיות איתך בקשר של חבר / חברה.

היא אולי תיהנה לדבר איתך, והיא אולי תרצה להיות חברה שלך, אך ללא משיכה מינית לא יהיה לה הרבה (או כל) רצון להיות חברה או אהובה שלך.

אם אתה רוצה שהיא תקיים איתך יחסי מין ותרצה להיות חברה שלך, אתה צריך לוודא שאתה מתמקד בהתחלה לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה.

לא משנה כמה חם או קר היא פועלת סביבך, אם אתה ממשיך לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה על ידי שמירה על הביטחון שלך והתנהגות בכמה מהדרכים שמושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון עצמי, כריזמטי, מצחיק, מעניין לדבר איתן) , היא לא תוכל למנוע את עצמה מלהרגיש נרגשת ולמצוא סוף סוף גבר שיכול לעבור את המבחנים שלה ולהפעיל אותה בו זמנית.

זכור זאת: אין שום דבר רע בלהיות נחמד עם אישה ולהיות בחור טוב, אבל לנסות לגרום לה לחבב אותך כאדם זה לא כמו שהיא מרגישה חסרת שליטה, תשוקה מינית עבורך.

רוב הנשים המודרניות (שלא כמו בעבר), לא צריכות להכיר בחור הרבה זמן, כמוהו ולהיות חבר שלו קודם, לפני שהן יהיו מוכנות לקיים איתו יחסי מין או להיות חברה שלו.

אם בחור יכול לעורר את רגשות המשיכה המינית של אישה כלפיו, היא תהיה מוכנה לקיים יחסי מין ולהיות חברה שלו מיד.

ככה זה בדיוק בימינו.

לכן, במקום לבזבז הרבה זמן בניסיון לגרום לאישה לחבב אותך כאדם ולגרום לה להמשיך ולבדוק אותך (למשל להתנהג חם וקור, מה שמקשה עליך לדבר איתה), פשוט תתמקד בלגרום לה מרגיש נמשך מינית ומופעל על ידי.

ככל שאישה מרגישה אליך יותר מושכת, כך פחות סיבות היא תצטרך להמשיך ולבדוק את הביטחון שלך.

עברו את המבחנים שלה ואז הורידו את שמלתה

עברו את המבחנים שלה ואז הורידו את שמלתה

כאשר אישה מושכת, רוב הסיכויים שהיא כבר חווה יחסים אחת או יותר עם בחורים שהיו חלשים ממנה מבחינה רגשית, ולכן היא תיזהר עוד יותר להימנע מלעשות את אותה הטעות שוב.

היא תפעל קפואה וקרה ותעמיד פנים שהיא לא מעוניינת לוודא שהיא מנכשת את החבר'ה החלשים מבחינה רגשית ומקבלת רק את החזקים.

אז במקום להתעצבן או להתרגז מכך שאישה חמה או קרה, פשוט השתמש במבחנים שלה כהזדמנות לגרום לה להרגיש כל כך הרבה רצון אליך (למשל על ידי ביטחון עצמי, הצחיק אותה, לגרום לה להרגיש ילדהית בניגוד שלך אווירה גברית), שהיא הופכת למי שמנסה לגרום לך לנשק אותה ולהפוך לחבר שלה.

אתה יכול להיות בעל הכוח הזה על נשים.

זה למעשה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב.

רוב הבחורים לא מקבלים את זה, אז הם עוברים את החיים בתחושת תסכול מנשים ושואלים,'מדוע כל כך קשה להבין נשים ?!'

עם זאת, זה די פשוט.