מדוע נשים שונאות אותי? 5 סיבות אפשריות מדוע

מדוע נשים שונאות אותי?

אם נמאס לך להידחות על ידי נשים והגעת למצב שאתה שואל,'מדוע נשים שונאות אותי?'הנה 5 סיבות אפשריות מדוע זה קורה לך ...

1. אתה חושב שנשים צריכות לחבב אותך כי אתה נחמד, אדיב ומנומס כלפיהם

מדוע נשים שונאות אותי?

אתה יכול להיות גבר אינטליגנטי, טוב והגון שמגיע לאהוב ונרצה על ידי נשים, אבל אתה לא הולך לקבל את זה בתמורה לפשוט להיות נחמד כלפיהם.

אם אתה רוצה שנשים יאהבו אותך ותרצה להיות איתך, המרכיב החסר שלא הצלחת להוסיף לאינטראקציות שלך עם נשים הוא משיכה מינית.

אתה לא יכול לפצות על חוסר משיכה מינית בכך שאתה מאוד אדיב, נחמד ומנומס כלפי נשים ואז מצפה שהם מחבבים אותך בצורה מינית ורומנטית בגלל זה.

נשים רוצות לחוש משיכה מינית עבורך, בדיוק כמו שאת רוצה להיות עם אישה שאת מרגישה שהיא נמשכת אליה מינית.אתה יכול לגרום לנשים לחוות עבורך רגשות מיניים ורומנטיים, אך עליך לבצע התאמות קלות בגישה שלך לנשים כשאתה מדבר איתן ומתקשר איתן.

הנה העניין ...

כמעט כל בחור שמרגיש שנשים שונאות אותו פשוט משתמש בגישה לא נכונה לנשים בכל מה שקשור לדייטים ולמין.

זה לא שנשים שונאות את מי שהוא ולעולם לא יאהב אותו, אבל הן פשוט לא מרגישות נמשכות לגישה בה הוא משתמש כשהוא מדבר איתן ומתקשר איתן.

לדוגמא: בחור שנשים שנאות או לא אוהבות אותו יהיה ממש נחמד, מנומס, אדיב ומתחשב כשמדבר עם אישה ואז מקווה שהיא תהיה נחמדה אליו ותמורתו כמוהו.

הוא ינסה בכל כוחו להראות לה שהוא בחור טוב ואמין שיש לו כוונות טובות איתו ויתייחס אליה יפה.

הוא גם ירצה להראות לה שהוא מעוניין במי שהיא כאדם, דואג לרווחתה ולעולם לא יעשה דבר כדי לפגוע בה, להביך אותה או לשבור את לבה.

במילים אחרות, הוא יתייחס אליה כאל נסיכה ובעצם ינשק את ישבנה ובתמורה, הוא מקווה שהיא תאהב אותו, תאהב אותו ותרצה לקיים איתו יחסי מין.

נדחה על היותו ג

הוא מניח שאישה תחשוב,'וואו, הבחור הזה ממש נחמד. הוא לא כמו בחורים אחרים שרוצים רק לקיים איתי יחסי מין. הבחור הזה שונה. אני צריך להיות איתו. ”

עם זאת, לא כך זה עובד.

מה אם הייתי אומר לך שלהיות נחמד לאישה לא

נשים כן מעריכות את הבחורים כשנחמדות אליהן, אבל נחמדות לא מספיקה כדי לגרום לה לרצות לקיים יחסי מין עם בחור או להתחיל מערכת יחסים עם בחור.

אישה רוצה להרגיש תחילה נמשכת מינית לבחור, ואם הוא גם נחמד אליה, היא תתרגש למצוא בחור כל כך מקסים ומרגש והיא תרצה את הכל לעצמה.

עם זאת, אם בחור מקיים אינטראקציה עם אישה ורק נחמד אליה, היא לא תרגיש נרגשת מכיוון שאין שום משיכה מינית והוא אחד מ -95% מהבחורים שמנסים להשתמש בגישה של בחור נחמד על נשים כדי להשתחרר. או להשיג חברה.

... והיא נמאס לה.

היא רוצה להרגיש נמשכת מינית לבחור, לא רק לחוות רגשות ידידותיים (כלומר ללא רגשות מיניים) ואז מצפים ממנה לרצות להיות עם בחור רק בגלל שהוא נחמד אליה.

לא כך נשים עובדות.

אתה חייב לגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם, ולא לפעול (כן, לשחק) כמו שאתה רק רוצה להיות חבר שלה.

אתה עדיין יכול להיות נחמד כלפיה (אני נחמד לנשים ונהניתי כבר שנים מהבחירה שלי בנשים), אבל אתה חייב גם לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומתעוררת מהדרך שאתה מתקשר איתה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע רק להיות נחמד עם אישה יביא לרוב לדחייה ...

אז, איך אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה מתקשר איתה?

אתה פשוט צריך להציג כמה (אפילו לא את כל) תכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שמושכות נשים באופן טבעי.

לדוגמא: ביטחון, כריזמה, גבריות שגורמים לה להרגיש נשית וילדותית בהשוואה אליך (כלומר איך אתה חושב, מדבר, מרגיש, מתנהג, נוקט בפעולה, מגיב ומגיב אליה), קסם והומור.

אם אתה מציג תכונות שנשים מוצאות אטרקטיביות באופן טבעי אצל גברים, נשים באופן אוטומטי (בין אם הן רוצות ובין אם לא) ירגישו נמשכות אליך.

כך הטבע עובד: להציג תכונות אטרקטיביות = אטרקטיבי.

זה פשוט כמו זה.

לכן, אם בחור מקיים אינטראקציה עם אישה והוא עצבני, מפקפק בעצמו ולא בטוח בעצמו סביב אישה, היא לא הולכת להרגיש נמשכת אליו.

למה? ובכן, אם הייתם מבינים כיצד משיכה של אישה לגבר באמת עובדת, אז הייתם כבר יודעים שנשים מרגישות נמשכות לכוח הרגשי של גברים (למשל ביטחון, הערכה עצמית גבוהה) ומבוטלות מחולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון). , עצבנות, דימוי עצמי נמוך).

כמובן, חלק מהחבר'ה ששואלים את השאלה,'מדוע נשים שונאות אותי?'יוסיף גם,'איך אני אמור להיות בעל הערכה עצמית גבוהה כאשר נשים שונאות אותי?'

פשוט: התחל למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שמושכות באופן טבעי נשים.

כשתעשה זאת, נשים יגלו בך עניין, יתייחסו אליך יפה וירצו להיות איתך ... ומה יקרה אז?

אתה תהיה בטוח ביכולת שלך למשוך נשים ותרגיש טוב עם כמה נשים כמוך.

התוצאה? יש לך ביטחון והערכה עצמית גבוהה. תהיה לך גם חברה או שתשכב באופן קבוע אם זה מה שאתה רוצה.

זוגות מאושרים

עם זאת, אם אין לך מושג איך למשוך נשים ואפילו לא תנסה לשפר את הבנת המשיכה שלך מהרגע הזה ואילך, אתה לא יכול לצפות שנשים פתאום יתחילו להתייחס אליך טוב יותר, כי אתה עדיין לא תהיה גורם להם להרגיש טוב יותר כלפייך.

אישה רוצה בחור שיש לו את היכולת לגרום לה להרגיש נמשך ומופעל מינית ואז, אם הוא במקרה גם גבר טוב ואדיב אז היא רואה בזה בונוס מבורך ומרגש.

עם זאת, אם כל מה שבחור מציע לאישה הוא טוב לבו והיא מתרשמת שהוא רק נחמד להגיע לבלות איתה ולקוות לגדול בה, היא בדרך כלל תהיה קרה כלפיו או תדחה אותו ולא צריכה להשלים איתו אחריו אחרי חודשים או שנים מבלי להבין שהיא פשוט לא מרגישה כלפיו שום משיכה.

בשלב זה, ייתכן שיש בחורים שיאמרו,'מדוע נשים פשוט לא אומרות לי שאני לא גורמת להן להרגיש נמשכות?'והתשובה פשוטה: היא לא רוצה ללמד אותך איך לגרום לה להרגיש נמשכת.

היא רוצה שתצליחו למשוך אותה באופן טבעי על ידי הצגת תכונות אטרקטיביות, במקום שתצטרכו לקחת על עצמכם תפקיד של אחות גדולה, אם או מורה בכדי שתסבירו איך להיות מושכים לנשים.

היא גם לא רוצה 'לתת צ'אנס לבחור' למרות שהיא לא מרגישה שום משיכה כלפיו, או להיות נחמדה ובטעות לתת את הבחור את הרושם שאם הוא ימשיך לדבר איתה או לרדוף אחריה, בסופו של דבר היא תיתן לו ו 'תן לו' להיות איתה.

היא רוצה בחור שגורם לה להרגיש כאילו יהיה לה מזל להיות איתו ולמרבה המזל, קל מאוד לגרום לאישה להרגיש ככה.

צפו בסרטון זה כדי להבין איך לגרום לאישה להרגיש בר מזל שנבחרה על ידכם ...

להיות אתגר עבור אישה לנצח זאת הדרך המהירה והקלה ביותר לגרום לאישה לעבור מלהרגיש נמשכת אליך לרדוף אחריך ולקוות שהיא תצליח להיות איתך.

אתה יכול לעבור אישה בתהליך זה כשאתה מדבר איתה לראשונה, או שאתה יכול להתחיל את התהליך עם אישה שאתה כבר מכיר פשוט על ידי התחלה לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מאוד.

2. אתה חושב שנשים משחקות משחקי מוח מטופשים כי אתה לא מבין למה הן צריכות לבדוק גברים

מדוע נשים משחקות משחקי חשיבה?

כשבחור מגיע לנקודה בחיים שהוא עצבני על נשים ותוהה,'למה נשים שונאות אותי? !!'לעתים קרובות הוא ירגיש כאילו נשים משחקות משחקי מוח מטופשים והן בזבוז זמן ואנרגיה.

עם זאת, בחורים כאלה פשוט לא מבינים שכאשר אישה מתנהגת בקור או חסרת עניין בתחילת אינטראקציה, היא כמעט תמיד עושה זאת כדי פשוט לבדוק את הביטחון של הבחור.

מדוע נשים רוצות לבדוק את הביטחון של בחור?

נשים נמשכות באופן טבעי לכוחן הרגשי של גברים (למשל ביטחון, דימוי עצמי גבוה, נחישות להצליח) ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, פחד מהצלחה או הרגשה שאינה ראויה להצלחה).

לכן, אם גבר מתחיל לקיים אינטראקציה עם אישה שרוצה בחור בטוח, היא תמיד תבדוק אותו בכך שהוא היה קר וחסר התעניינות בהתחלה.

היא צריכה לעשות לו את זה כדי לבדוק את הביטחון שלו ולראות אם הוא הולך להתפורר תחת הלחץ, או אם הוא עומד להישאר בטוח.

אם הוא יישאר בטוח, אז היא תתחיל לאכזב את משמרתה ולהראות צד ידידותי ונוח לעצמה שהיא לא מראה לבחורים אחרים חסרי ביטחון.

עם זאת, אם הבחור יתפורר בלחץ (כלומר, הוא הופך להיות עצבני ולא בטוח בעצמו), היא תאבד מהירות בו במהירות ואף עשויה לדחות אותו בקור רוח כדי להרחיק אותו ממנה כדי שלא תצטרך לבזבז זמן נוסף על בחור שאין לו את מה שצריך כדי לגרום לה להרגיש נמשכת.

3. אתה מתנהג כאילו אתה רק רוצה להיות חברים עם נשים, אבל הם יודעים שאתה רוצה סקס או זוגיות

מעמיד פנים שרק רוצה להיות חבר

אם אתה אחד מהגברים המודרניים הרבים ששואלים,'מדוע נשים שונאות אותי?'ואז כמעט בוודאות תערוך מעשה (כן, מעשה) של רצון להיות חבר נחמד של אישה רק כשתפגוש אותה לראשונה.

כשאתה מדבר עם נשים שנראות לך מושכות, אתה עלול להיתקל כניטרלי (כלומר לא תראה עניין מיני) ותנסה לתת לה את הרושם שאתה רק רוצה להכיר אותה, או שאתה מוצא אותה מעניינת או מרתק ופשוט רוצה לדבר איתה מהסיבה הזו.

אם אישה מושכת, יהיו לה הרבה בחורים (שלא יודעים איך למשוך נשים) להשתמש בגישה מזויפת זו עליה בעבר והיא תשנא אותה.

אין שום דבר רע בלהפוך לחברה של אישה לפני שתחליט שאתה רוצה לשאול אותה, לנשק אותה, לקחת אותה לדייט או לקיים איתה יחסי מין, אבל היא רק תתרגש מחיזור מהסוג הזה אם אתה גם עושה אותה נמשכת מינית ומתעוררת מהדרך בה אתה מתקשר איתה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ...

אם אתה חושב שנשים שונאות אותך, אתה עלול להיות מופתע ממה שאתה לומד בסרטון למעלה.

במיוחד החלק בו אני מגלה את העובדה שאתה יכול ליצור תחושות משיכה בתוך אישה.

כן, אפילו אתה יכול לעשות את זה.

כשאתה יוצר רגשות משיכה בקרב אישה, היא לא תשנא אותך.

היא תאהב אותך, תתעניין בך ותהיה פתוח לנשק אותך, לצאת איתך, לקיים איתך יחסי מין ואפילו לפתוח בקשר.

4. אתה חושב שזה לא נכון או 'קדימה מדי' לגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת על ידך במהלך אינטראקציה

אני לא

נשים שונאות את זה כשבחור סוגר את הצד המיני של עצמו סביבה מכיוון שהוא חושב שזה לא בסדר, לא מכבד או קדימה מכדי לגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית.

למעשה, נשים בעצם מתייחסות לבחורים כאלה כאל 'מצמרר' מכיוון שנשים יודעות שהבחור מאונן בבית, מרגיש נמשך לנשים ורוצה לקיים יחסי מין עם אישה, אך הוא מתנהג כאילו לעולם לא יחשוב על יחסי מין. כשמדברים עם אישה.

על ידי סגירת הצד ההוא של עצמו, הוא משדר אווירה מביכה ומצמררת שנשים שונאות.

נשים לא יכולות להירגע ולסמוך על בחור כזה כי הוא כבר משקר לעצמו ולכל השאר בכך שהוא מתנהג כאילו אין לו רגשות מיניים.

הנה העניין ...

אנו חיים בתקופה שבה מקבלים יחסי מין לפני הנישואין ומתרחשים סביבנו.

אין יחסי מין לפני הנישואין לעומת קיום יחסי מין מתי שאתה רוצה

יש בחורים שכועסים על כך ומתלוננים שנשים מודרניות זנות, אבל הבחורים האלה פשוט נאחזים בעידן שעבר בו אישה תציל את בתוליה לנישואין.

בסוף בסוף המאה ה -19 ובתחילת המאה העשרים למשל, בחור היה פשוט ניגש לאישה, יהיה נחמד כלפיה, מראה לה שהוא מסוגל לפרנס אותה (למשל, הוא היה קונה לה מתנה) ואם היא אוהבת אותו, הם יתייצב (ללא נגיעות, נשיקות או יחסי מין) ובסופו של דבר הוא היה מבקש מאביה את ידה של בתו בנישואים.

למרות שיש גברים שמאחלים שהחיים עדיין יעבדו כך, הם לא.

תרבות תמיד משתנה שעות נוספות ומגמת 'שמור את עצמה לנישואין' הייתה משהו שבא והלך, ממש כמו הסמוראים היפנים, הכובע העליון החובש ג'נטלמן אנגלי והאנשים שנהגו לשנוא מחשבים ונשבעו שלא להשתמש בכזה.

תרבות תמיד משתנה.

בעולם של היום, נשים חופשיות לקיים יחסי מין עם מי שהם רוצים.

נשים מודרניות חופשיות להסתובב עד שימצאו את הגבר הנכון

אין זה אומר שנשים מודרניות הן רטובות, אלא שיש להן פשוט את החופש 'להסתובב' עד שהן ימצאו את הבחור המתאים להן.

יש נשים שמתיישבות מוקדם (למשל, אשתי הייתה בת 20 כשהכרתי אותה ואני הייתי בת 35. אני עכשיו בת 38, היא בת 23 ואנחנו הולכים להקים משפחה בקרוב), אבל אם בחורה לא פוגשת את הבחור הנכון. , היא חופשית להמשיך לצאת לדייטים ולעשות קניות עד שהיא תמצא בחור ששווה להסתפק איתו.

בעבר אישה נאלצה להתחתן ולהיצמד לגבר לכל החיים גם אם היא לא הייתה מאושרת כי זה היה מביש להתגרש.

זה לא היה הוגן כלפי נשים, אבל עכשיו, כשאנחנו חיים בחברה מתורבתת יותר בה נשים יכולות להרוויח את עצמן ולפרנס את עצמן, כללי משחק הדייטים השתנו.

בעולם של ימינו, נשים בדרך כלל בוחרות בחור בוחר בחור על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש ואז, אם הוא במקרה גם בחור טוב שיתייחס אליה היטב, היא רואה בו מלכוד ומתייצבת עם אוֹתוֹ.

עם זאת, אם רודף אחרי אישה על ידי בחור שלא גורם לה להרגיש נמשך, היא לא צריכה לקבל אותו כדי שיהיה לה מישהו שיתמוך בה.

כמו כן, אם אישה נקשרת למערכת יחסים עם בחור טוב שמשך אותה בתחילה, אך מאוחר יותר הוא הופך לטמבל שלא מתייחס אליה טוב, היא גם לא צריכה לדבוק בו.

לכן, אם אתה רוצה שנשים יאהבו אותך ותרצו להיות איתך, זה חיוני לחלוטין שתפעיל באופן פעיל את תחושות המשיכה המינית שלה כשאתה מתקשר איתה.

אני

אל תעמיד פנים שאתה לא מוצא אותה מושכת או שרק רוצה להיות חבר נחמד ותמים עבורה. היו כנים ותגידו,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'אחרי שהתחלת את תחושת המשיכה שלה כלפיך.

אם אתה בחור טוב ואתה מעניק לאישה סוג כזה של משיכה וחווית חיזור, היא תהיה נרגשת לפגוש סוף סוף בחור שמבין איך עובדת סצנת ההיכרויות המודרנית.

למעשה נדיר מאוד שאישה פוגשת בחור טוב שמבין מה נשים באמת רוצות בימים אלה.

בהתבסס על כל הניסיון שלי בסיוע לבחורים ושמיעה מנשים שם בחוץ, הייתי אומר שעד 80% מהבחורים מנסים למשוך ולרדוף אחר נשים בצורה לא נכונה שפשוט לא תואמת את האופן שבו העולם המודרני עובד.

לכן, כשאתה אחד הבחורים הנדירים שיודעים למשוך נשים ולתת להם את חווית החיזור המודרנית שהם מחפשים, הם יאהבו אותך בגלל זה.

5. אתה לא מודע לכך שאתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מתי שאתה רוצה

אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך

אולי הגעת למצב שאתה מרגיש שהחיים לא הוגנים ואתה נענש בחיים האלה על היותך אדם כל כך נחמד, אוהב וטוב, אבל זה לא מה שקורה לך באמת.

אם הייתה לך את המיומנות להיות מסוגל להפעיל באופן פעיל את תחושות המשיכה המינית של האישה במהלך אינטראקציה, נשים היו רוצות להיות איתך ולא היית מגיעה למצב זה שבו אתה חושב שנשים שונאות אותך והחיים מבאסים.

צפו בסרטון זה כדי להבין כמה תירוצים שיש לחבר'ה (כולל שני התירוצים שהיו לי בעבר) על חוסר ההצלחה שלהם עם נשים כאשר הם לא יודעים איך למשוך נשים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, כל סוגי הבחורים (גם כאלה שאחרים חושבים שהם מכוערים) יכולים למשוך נשים יפות וליהנות מחיי זוגיות ומערכות יחסים מוצלחים.

אתה יכול להיות בחור שנראה טוב, בחור ממוצע או נמוך מהממוצע (כמוני) או שאולי אתה מחשיב את עצמך קצת מכוער.

לא משנה מה המקרה מבחינתך, עובדה טבעית שאתה יכול למשוך נשים כרצונך על ידי הצגת חלק מתכונות האישיות, ההתנהגויות והאיכויות הפנימיות שנשים מוצאות באופן מושך באופן טבעי לגברים.

לא ניתן למשוך ולקטוף את כל הנשים, אבל אפשר למשוך את רוב הנשים שאתה פוגש.

כל שעליך לעשות הוא להתרגל להציג תכונות אטרקטיביות ורוב הנשים איתן אתה מתקשר מעתה ואילך ירגישו רמה מסוימת של משיכה עבורך, או רמת משיכה גבוהה עבורך.

ככל שתשתפר בהצגת התכונות לעורר תחושות של משיכה מינית בקרב נשים, כך תוכל יותר למשוך נשים.