מדוע נשים אוהבות בנים רעים?

מדוע נשים אוהבות ילדים רעים?

לשאול מדוע נשים אוהבות בנים רעים זהה לשאלה מדוע אתה אוהב חשפניות ושחקניות פורנו (כלומר בנות רעות).

חשפן יפה

אז למה אתה מסתכל על שחקניות פורנו לעתים קרובות כל כך ומאונן לזה, אבל אז מסתובב ואומר שאתה מחפש בחורה נחמדה?

פָּשׁוּט.

חשפניות ושחקניות פורנו גורמות לך להרגיש נמשכת, וזה אותו הדבר שילדים רעים מציעים לנשים.

אז האם התשובה להיות ילד רע?לא.

התשובה היא לגרום לנשים להרגיש הרבה משיכה אליך בהתבסס על האופן שבו אתה מתקשר איתן, איך אתה מציג את האישיות שלך, איזה אווירה יש לך, הגישה שלך ואיך אתה נוקט בפעולה סביבה ובחיים.

אתה עדיין יכול להיות בחור טוב ולמשוך נשים, אבל אתה לא יכול לצפות שנשים יאהבו אותך ויאווו לך פשוט כי אתה נחמד. הנה למה…

כפי שתלמד מהסרטון לעיל, להיות נחמד עם נשים זו לא הבעיה. אתה יכול להיות נחמד כלפי נשים, אבל אתה גם חייב להציג לפחות כמה (כמה שיותר טוב יותר) מתכונות האישיות וההתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

לדוגמא: ביטחון גברי, כריזמה, יכולת להצחיק אותה, שיחה פלרטטנית, קסם וכו 'באיש המודרני אני מלמד בחורים איך למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות.

אינך צריך להשתמש בכל מאה הדרכים שיש לאישה כדי לגרום לה להרגיש משיכה רבה כמו לילד רע. במקום זאת, בדרך כלל לוקח רק כ- 5-10 גורמים למשיכה לגרום לאישה להתאהב בך בטירוף ורוצה מאוד לקיים איתך יחסי מין.

ככה זה עובד…

כפי שתלמד מהסרטון לעיל, זה תלוי בך כמה משיכה תאפשר לאישה להרגיש כלפיך. ילד רע גורם לאישה להרגיש הרבה משיכה בגלל הביטחון הגברי שלו ו'לא אכפת לי ממך'גישה, אבל זה לא מה שנשים בסופו של דבר רוצות.

מה שאישה באמת רוצה זה להצליח למצוא גבר אמיתי. במילים אחרות, בחור טוב שיכול גם לעורר בתוכה תחושות של משיכה עזה.

מדוע נשים מתחברות לבנים רעים

מדוע נשים מתחברות לבנים רעים?

תחשוב על זה ...

אם היית יכול, היית בטח רוצה לקיים יחסי מין עם כמה בנות רעות (למשל חשפניות, מועדוני מועדון, שחקניות פורנו וכו '). עם זאת, אם אתה לא כל כך טוב במשיכת נשים, אז בדרך כלל זה יהיה כמעט בלתי אפשרי עבורך לקבל הזדמנות עם בחורה כזו.

איש מסתכל על פורנו. גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של נשים

ובכל זאת, אם היית יכול לקיים איתה יחסי מין, אתה בטח נכון?

ההבדל לנשים שמתחברות לבנים רעים הוא שהרבה יותר קל לאישה להשתכשך כי כל מה שהיא צריכה לעשות זה להסכים לכך ורוב הגברים יקיימו איתה יחסי מין, לפחות פעם אחת בכל מקרה.

לכן, אם היא פוגשת ילד רע והוא מדליק אותה, קל לה לומר כן לקיים איתו יחסי מין וללכת איתו. עם זאת, אם בחור נחמד שחסר ביטחון סביב נשים לוהטות (כלומר זה כנראה אתה אם אתה קורא מאמר זה) פוגש בחורה לוהטת ורעה, לעתים נדירות הוא יוכל לגרום לה להרגיש מספיק משיכה כדי להגיע אליה מרגיש מעוניין לקיים יחסי מין.

עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול למשוך או לאסוף כל מיני נשים (כלומר בנות טובות לוהטות, ילדות גרועות לוהטות, ילדות ליד הבית וכו '). אתה יכול, אבל אתה חייב להבין כי אלא אם כן אתה יכול לתת לאישה את חווית המשיכה שהיא מחפשת, לעתים נדירות היא מתעניינת במשהו אחר מלבד שיחה או מערכת יחסים קצרה.

רוב הנשים יעדיפו למצוא עצמן גבר אמיתי

בדיוק כמו שהייתם מעדיפים אישה יפה שהיא אדם טוב, נאמן, אמין, אכפתי ויציב רגשית, רוב הנשים גם רוצות למצוא את עצמן בחור טוב.

האמת היא שנשים לא אוהבות ילדים רעים יותר מכל סוג אחר של בחורים; הם פשוט הולכים על ילדים רעים כשאין 'גברים אמיתיים' בסביבה.

רוב הנשים מעדיפות להיות עם בחור טוב שבטוח בעצמו, או עם בחור בטוח שהוא קצת 'רע' מאשר בחור נחמד עצבני, ביישן וחסר ביטחון. למה? נשים נמשכות לביטחון בגברים, לא עצבנות וחרדה. אם אתה בחור נחמד שהוא עצבני וביישן סביבה, זה לא מושך כמו להיות בחור נחמד שבטוח בסביבתה.

אני מקבל כל כך הרבה הודעות דוא'ל מחבר'ה ששואלים,'מדוע נשים אוהבות ילדים רעים?'והם בדרך כלל מגיעים מחבר'ה שמתארים את עצמם כבחורים נחמדים שחסרים ביטחון בעצמם ועצבניים או ביישנים סביב נשים שהם אוהבים.

עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון: אין שום דבר רע בלהיות נחמד ולמעשה, אני ממליץ לכם להיות בחור טוב, אבל רק להיות בחור נחמד זה לא התשובה להצלחה עם נשים.

בסרטים ובסיטקומי הטלוויזיה תראה את הבחור הנחמד והעצבני 'להציל את היום' או 'להציל את הילדה' ואז הוא ישיג את הילדה וכולם יאהבו אותו וירצו להיות חבר שלו, לפני סוף הסרט.

בעולם האמיתי, אם בחור ממש נחמד, אך חסר ביטחון ועצבני סביב נשים שהוא אוהב, אז נשים לא ימצאו אותו מושך. אישה עשויה לראות בו חבר, אך היא לא תרגיש עבורו הרבה או שום משיכה מינית.

כאשר בחור יוצר איתי קשר ושואל מדוע נשים כל כך אוהבות ילדים רעים, הוא בדרך כלל יתייחס לכך שהוא רואה 'מטומטמים' ובחורים שמתייחסים לרעה לנשים כשבנות נופלות מעליהן.

מה שבחורים כאלה לא יודעים הוא שמשיכה מינית היא גורם מפתח לאישה שבוחרת בחור ושביטחון הוא המפתח למשיכת נשים מינית. בחורים ממש נחמדים הם לעתים קרובות די עצבניים, שמורים, ביישנים, מתוחים ואפילו חרדים כאשר הם מתקשרים עם נשים ... וזה לא גורם לאישה להרגיש משיכה מינית!

למעשה, חולשתם של גברים היא הפיכה מינית לנשים, ואילו הכוח הוא זה שמדליק נשים.

האמת היא שנשים לא רוצות ילד רע, הן רק רוצות גבר שהוא חזק יותר מבחינה נפשית ורגשית. הבחור האידיאלי הוא בחור טוב שהוא גם חזק, אבל בחורים כאלה קשה למצוא כי הם בדרך כלל כבר נשואים, עם חברה או שיש להם הרבה נשים בדרכים בבת אחת.

האמת על משיכה

אם אתה מאמין למה שמספרת לך תרבות הפופ, אתה מאמין שנשים מרגישות הכי משיכה לדוגמניות שיש להן שרירי בטן שש, מכונית ספורט וגובהן 6 מטר.

עם זאת, אם אתה מאמין למה שעיניך אומרות לך כשאתה תופס את העולם היומיומי סביבך, אז תאמין שנשים מתאהבות בכל מיני בחורים. קצר, שמן, קירח, מכל רקע גזעי, אין עבודה, עבודה טובה, אין מכונית, מכונית נחמדה וכן הלאה. אז איך הבחורים האלה משיגים חברה? מדוע נשים נמשכות אליהן?

זה פשוט.

הבחור מציג תכונות אישיות (במיוחד ביטחון וגבריות) שמושך את האישה. אז למה נשים אוהבות ילדים רעים? אֵמוּן.

אישה מעדיפה להיות עם בחור בטוח (טוב או רע) מאשר להיות עם בחור עצבני, ביישן ומפקפק בעצמו. למה? קיום יחסי מין עם בחור בטוח הוא מהנה יותר מאישה מאישה מאשר קיום יחסי מין עם בחור עצבני חסר ביטחון בעצמו.

הסיבה שבגללה נשים בוחרות בבנים רעים על פני בחורים נחמדים היא לא שהם רוצים שיתייחסו אליהם רע, היא שהם רוצים להרגיש משיכה מינית חזקה.

נשים חולמות לפגוש בחור שיש לו ביטחון של 'ילד רע', אבל שהוא גם בחור טוב, ישר, נאמן, אכפתי, אמיתי, שיתייחס אליה יפה. זה מה שנשים מתייחסות אליו כגבר אמיתי.

בשל הביטחון וההבנה שלו בנשים, גבר אמיתי יכול לגשת בביטחון לכל אישה כשהוא מחליט, מה שמאפשר לו את בחירת הנשים שלו.

הוא יודע לערב אישה בשיחה מעניינת, הוא יודע לפלרטט ולבנות מתח מיני והוא יודע להסלים שיחה לנשיקה, לדייט או למין.

כשאישה פוגשת בחור עצבני לקראת התקרבות אליה, עצבנית מדבר איתה ועצבנית מפני הסלמת השיחה עוד יותר, היא מכובה מכיוון שהיא מרגישה חזקה יותר נפשית ורגשית ממנו, מה שמקשה, אם לא בלתי אפשרי (עבור נשים רבות) כדי שהיא תרגיש משיכה מינית חזקה.

מתקרבים לנשים בדרך הנכונה

בואו נסתכל על כמה תרחישים של בחורים שניגשים לנשים כדי לראות כיצד גישה ויחס שונה יוצרים תגובה שונה אצל האישה / נשים.

תרחיש מס '1: הבחור המפקפק בעצמו

ספק בספק עצמי רואה בחורה שהוא אוהב בבר ורוצה לעבור ולדבר איתה.

היא והבנות איתה הביטו בדרכו כמה פעמים, אבל הוא מהסס לגשת אליה כי היא יפה והוא לא בטוח שהיא תעניין בחור כמוהו.

בסופו של דבר הוא אומץ להתקרב אליה והוא מציב 'חזית' בטוחה בכך שהוא יוצא עם שורה שקרא בפורום אתרים איפשהו,'הרגליים כואבות מרוץ דרך חלומותיי כל הלילה?'

האישה הייתה יכולה לדחות אותו שם ושם על כך שהיא משתמשת בקו כל כך גביני עליה, אבל בהיותה נחמדה (כמו נשים רבות) היא נותנת לו את היתרון של הספק ועונה בחיוך.

ואז הוא מנסה לחשוב על משהו מעניין לומר, אבל החרדה שלו מובילה להסס רב יותר ובסופו של דבר הוא מתפוצץ,'אני לא מניח שאוכל לקנות לך משקה?'בשלב זה היא מתרצת ללכת ולהצטרף לחברותיה על רחבת הריקודים והוא נשאר לבד על הבר.

למה? האישה לא רוצה שיקנו אותה. היא רוצה לפגוש בחור שיגרום לה להרגיש משיכה מינית עם האישיות שלו ויוכל להתחבר אליה ברמות מעניינות.

הבחור שמפקפק בעצמו מרגיש דחוי וחושב לעצמו,'בנאדם, זה קשה. מדוע נשים כה מרושעות? אני נחמד - למה היא לא נותנת לי צ'אנס? 'לאחר מכן הוא רואה בחור שמתנהג כמו מטומטם או נראה כמו 'ילד רע' ויש לו נשים בכל רחביו, צוחקות יחד איתו ונהנות.

הבחור שמפקפק בעצמו חושב לעצמו,“מדוע נשים אוהבות ילדים רעים? מדוע היא התכוונה להיות בגלל שהיא כל כך נחמדה אליה ורק ניסתה לנהל שיחה? '

תרחיש מס '2: האיש הבטוח, הנוח, הטוב

בחור טוב ובטוח, קל ונוח, נמצא בבר ומבחין בבחורה שהוא מוצא באמת מושך.

הוא ניגש אליה ולקבוצת הבנות איתה ומציג את עצמו. הוא משוחח על משהו מעניין שקרה במקום באותו יום, שכולם בקבוצה יודעים עליו ויכולים לדבר עליו. זה מביא לשיחה קבוצתית והוא דואג שהוא מדבר עם כל הבנות בקבוצה, לא רק עם הילדה שהוא אוהב.

הבנות אוהבות את הביטחון שלו ואת היכולת שלו לנהל שיחה, ולכן הן מתחילות לפלרטט איתו כדי למשוך את תשומת ליבו. הכיף מתחיל!

ככל שהוא מצטרף לפלרטט, כך המתח המיני בונה יותר. הנערה שאהב מציינת בתחילה שגם חברותיה האחרות מחבבות אותו, ולכן היא מנסה יותר לגרום לו לחבב אותה ... ובכך נעשה לו קל פי מאה לאסוף אותה.

אתה רואה את ההבדל? זה לא קשור ל'רע 'לעומת להיות' נחמד '.

רוב הנשים לא מחפשות נואשות ילד רע, הן מחפשות נואשות בחור שלא מפחד מהן. אם אישה עומדת בפני בחירה בין 'מטומטם' ובטוח 'בחור נחמד' ביישן היא הולכת לטמבל 9 פעמים מתוך 10.

מה שהיא באמת רוצה זה בחור נחמד ובטוח, גבר טוב עם מאפיינים חזקים של אלפא, אבל קשה מאוד למצוא אותם (בדרך כלל לוקחים אותם או נהנים ממערכות יחסים עם נשים רבות בבת אחת), ולכן היא מסתפקת בדבר הטוב הבא - ילד רע בטוח עם מאפיינים חזקים של אלפא.

נשים מכבות עצבנות, חרדה והיסוס ומופעלות על ידי ביטחון וגבריות. אם אתה שואל,'מדוע נשים אוהבות ילדים רעים?'אז אתה כנראה בחור שחסר ביטחון עצמי ומרגיש עצבני סביב נשים שאתה אוהב וזה החרדה שלך שמקשה על משיכת נשים, ולא העובדה שאתה 'נחמד'.

כמו v תאווה!

הרבה זמן כאשר חבר'ה מגיעים לאתר הזה ושואלים אותי,'דן, למה נשים אוהבות ילדים רעים?'הם גם שואלים,'האם אני צריך להיות' רע 'בשביל להשיג חברה?'התשובה היא, לא!

תן לי להגיד את זה שוב: זה לא להיות 'רע', זה להיות מושך לנשים. הטעות שרוב 'הבחורים הנחמדים' עושים היא לנסות יותר מדי לאהוב על ידי אישה בהיותה 'בחור נחמד', כאשר מה שהכי חשוב זה לגרום לה להרגיש משיכה מינית לביטחון שלך, לגבריות, לנוכחות, לאינטליגנציה חברתית וליכולת שלך ליצור איתה אווירה מינית.

אין שום דבר רע בלהיות נחמד, רק שאתה צריך להראות גם צדדים מושכים מבחינה מינית באישיותך. כשאישה מרגישה שהיא נוכחת של 'גבר אמיתי', היא מרגישה כמעט חסרת אונים להתנגד לו מכיוון שהוא בדיוק סוג הגבר שהיא רוצה.

לגברים אמיתיים יש כוח של אופי וגבריות החורג מכל תצוגת גבריות רועשת, מכות חזה או מטלטלות ונשים יכולות לחוש זאת ברמה עמוקה. 'בחור נחמד חביב' יכול להיות מישהו שהיא נהנית להסתובב איתו כחברה, אבל בחור שהיא אוהבת כחבר הוא בדרך כלל לא הבחור שהיא חושבת לקיים איתו יחסי מין.

נשים מופעלות באופן אינסטינקטיבי על ידי גברים חזקים, בטוחים וגבריים, אך הכוח הפנימי הוא זה שמושך, לא שרירי זרוע בולטים או התנהגות אידיוט / ילד רע.

אתה לא צריך להכות בחדר הכושר כדי להפוך לגבר מושך יותר ואתה לא צריך להיות גבר רע, אתה רק צריך לאבד את הביישנות והחרדה שמעכבים אותך מלהיות הבחור הבטוח שאתה יכול וצריך לִהיוֹת.

כשאתה עובד על פיתוח ביטחון עצמי יחד עם עוצמה נפשית ורגשית, אתה לא רק הופך לגבר מושך יותר בעיני האישה, אתה מפתח נוכחות בטוחה וגברית שנשים לא יכולות לעמוד בפניהם.

אם בחור עצבני, שמפקפק בעצמו, יתמזל מזלו ויקלע לחברה, היא בדרך כלל תאבד עניין מכיוון שתכונות אלו הן תופעות מיניות לנשים.

לכן, אל תתנו לרעיון השגוי ש'נשים מעדיפות בנים רעים 'יוביל אתכם לבזבוז אנרגיה בניסיון להפוך למשהו שאינכם.

במקום זאת, השקיע את האנרגיה שלך להיות טוב יותר מאשר ילד רע ולמד כיצד לפתח את המאפיינים של הבחור הטוב שלך כדי להפוך לגבר שנשים לא יכולות לעמוד בפניו.