מדוע נשים אוהבות בחור שהוא אתגר?

מדוע נשים אוהבות בחור שהוא אתגר?

אז למה נשים אוהבות בחור שהוא 'אתגר'?

מדוע נשים צריכות להקשות על תהליך ההיכרויות? מדוע זה לא יכול להיות רק מקרה פשוט של אמירה לאישה,'היי, אני מחבב אותך ... בוא נתחיל קשר'ואז אתה מתחיל איתה מערכת יחסים?

מדוע חייבים להיות 'משחקי מוח' טיפשיים הכרוכים בפתיחת מערכת יחסים עם אישה? למה אתה לא יכול פשוט לראות בחורה שאתה נמשך אליה, לגשת אליה ולומר,'אני אוהב אותך ... תן לי את המספר שלך ... בואו נתחיל קשר.'מדוע זה לא יכול להיות כל כך פשוט?

הסיבה

הסיבה היא שקל מאוד לאישה למשוך גבר למין. אם אישה יפה, אטרקטיבית או אפילו פשוט נראית הגונה, רוב הגברים יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין פשוט על סמך המראה שלה ... גם אם הם לא אוהבים את האישיות שלה!

הנה ההוכחה ...

האם היית מקיים יחסי מין עם האישה הזו?האם היית מקיים יחסי מין עם האישה הזו?

מה לגבי זה?

האם היית מקיים יחסי מין עם האישה הזו?

מה עם האישה הזו?

האם היית מקיים יחסי מין עם האישה הזו?

קל לנשים למשוך אותנו גברים מכיוון שאנחנו הגברים מקבלים באופן מיידי החלטה האם היינו מקיימים יחסי מין עם אישה, רק על איך שהיא נראית. זה כמו,'כן, הייתי מקיים איתה יחסים ... ועם אותה ... ועם אותה ... לא עם זאת ... ולא עם אותה ... אבל, הייתי מקיים איתה יחסי מין ... גם איתה.'

מכיוון שגברים מקבלים החלטה על אילו נשים הם מוכנים לקיים יחסי מין על סמך המראה שלה, קל מאוד לאישה להשתחרר. אין אתגר אמיתי עבורה, כי רק על סמך המראה שלה, כ 80 מתוך 100 (אולי אפילו יותר) בחורים יקיימו איתה יחסי מין. גם אם הם לא אוהבים את האישיות שלה, רוב החבר'ה עדיין יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין לפחות פעם אחת.

עם זאת, הדבר לא חל על נשים. רוב הנשים אינן מוכנות לקיים יחסי מין עם בחור אלא אם כן הוא עומד בקריטריונים מסוימים מבחינת האישיות והפוטנציאל שלו כגבר.

אישיות ופוטנציאל

אישיות ופוטנציאל
נשים יכולות ואכן מרגישות משיכה למראה / מראה גבר, אך לא כך רוב הנשים מחליטות עם מי הן הולכות לקיים יחסי מין או מערכת יחסים. נשים מחליטות עם מי הן הולכות לקיים יחסי מין או מערכת יחסים על סמך האישיות והפוטנציאל של הבחור.

אִישִׁיוּת: איך האישיות שלו גורמת לה להרגיש? האם זה מדליק אותה? האם זה מכבה אותה? האם זה גורם לה להרגיש מאושרת או האם היא גורמת לה להרגיש משועממת ומסורבלת?

פוטנציאל: האם יש לו את הפוטנציאל לעשות טוב בחיים ולהצליח בחיים, או שהוא הולך להיות קצת 'ללא הופר' או נטל לה לשאת לאורך כל החיים? מה הפוטנציאל שלו כמאהב, כחבר או כבעל?

גברים ונשים שונים באופן שבו הם בוחרים מישהו למין. אישה יכולה לבחור גבר למין רק על פי מראהו ולומר,'וואו, הוא נראה טוב ... אני רוצה לקיים איתו יחסי מין.'עם זאת, אם לאחר מכן היא תדבר איתו ותגלה שאין לו אישיות טובה או שהיא מרגישה כבויה, מביכה, אז לא משנה שהוא נראה טוב. היא תחליט לא לקיים עמו יחסי מין על סמך האישיות שלו גורמת לה להרגיש.

מבחינת גבר, בחירת אישה למין היא הרבה יותר פשוטה. רוב הגברים יקיימו יחסי מין עם אישה גם אם יש לה אישיות משעממת או שאין לה פוטנציאל להצליח בחיים.

עם כמה מהנשים האלה היית מקיים יחסי מין?

גבר יכול ללכת בעולם, להסתכל על נשים ולהגיד,'כן, הייתי מקיים איתה ... כן, הייתי מקיים איתה ... כן, גם היא ... לא היא או היא, אבל כן - הייתי מקיים יחסי מין עם האישה ההיא.'

זו החלטה מיידית של כן או לא אם גבר יקיים יחסי מין עם אישה. מרבית הגברים שמחים להיכנס לאישה, לשאוב וליהנות ללא קשר לשאלה אם יחסים יחולו לאחר יחסי מין.

עם כמה מהנשים האלה היית מקיים יחסי מין?

נשים משתעממות כמה קל להן

עבור אישה יפה, מושכת או לפחות הגונה למראה, היא תגיע למצב שהיא מרגישה משועממת כמה קל למשוך גבר למין. רוב החבר'ה שהיא פוגשת פשוט קלים מדי ומוכנים להיות איתה, מבלי שהיא תצטרך לעשות שום דבר כדי להרשים אותם. הם נמשכים אליה ורוצים להיות איתה וזהו. סוף הסיפור. אין אתגר.

היא לא צריכה לעשות הרבה יותר כדי להרשים גברים כי היא נראית טוב. עם זאת, הדינמיקה הזו לא מלהיבה אותה כי היא פשוט בכל מקום עבורה.

תחשוב על זה ככה ...

פיצה מול לחם

אם כל מה שהיה בידיכם לאכול כל יום היה לחם רגיל בלי שום דבר עליו, בסופו של דבר תשתעממו ממנו. ואז, אם יבוא משהו כמו פיצה, זה ייתן לך'וואו!'תְגוּבָה. זה יהיה מאוד מעורר תיאבון ותרצו לאכול הרבה יותר מהלחם הישן הרגיל.

אותו דבר חל על נשים ועל המושג להיות אתגר. אם תשתמש בגישה בה 95% מהבחורים נוהגים לנשים, אתה תהיה מפתה אותה כמו אותו לחם ישן ורגיל שהוצע לה כל יום. עם זאת, אם אתה אתגר, אתה מפתה כמו שפיצה חמה תהיה עבורה אחרי שנים של אכילת לחם רגיל יום יום.

לרוב הבחורים אין את ההבנה לגבי נשים שאתה מקבל כרגע. הם לא יודעים שנשים חוות את אותו הדבר (כלומר הבחור נמשך אליה ומוכן לקיים איתה יחסי מין, מבלי שהיא תצטרך להרשים אותו יותר) שוב ושוב עם 95 מתוך 100 בחורים שהם פוגשים .

חבר'ה שעושים זאת מניחים שהם עושים דבר מקורי בכך שהם מראים לה כמה הם אוהבים אותה.'היא מיוחדת ... אני מאוד אוהבת אותה'... כן, הצטרף לתור! מכיוון ש -95% מהחבר'ה הראו לה כמה הם אוהבים אותה פחות או יותר בכל יום בחייה מאז שהפכה לזמינה מינית, זה לא מרגש אותה. זה לא גורם לה לחשוב,'וואו, אני רוצה להיות איתו!'

מה? בחור שהוא אתגר.

להיות אתגר

להיות אתגר

איך אתה האתגר שנשים רוצות לזכות בכולן לעצמן?

בעיקרו של דבר, זה בערךלשדר לה (מבלי שתצטרך לומר זאת) שאתה יכול לקבל נשים אחרות אם תרצה, אבל אתה הולך לבחור בה אם היא מרשימה אותך מספיק.

זה יכול להיות מועבר באמצעות סגנון השיחה שלך, שפת גוף ואווירה בלי לומר באמת,'היי, יכולות להיות לי נשים אחרות, אבל אני אבחר בך אם תרשים אותי מספיק.'יש דרכים מסוימות להעביר את זה ורוב החבר'ה פשוט לא יודעים איך לעשות את זה.

כשאתה מעביר את האתגר לנשים, הן מתרגשות. בדיוק כמו שאם היית אוכלת לחם רגיל כל יום בחייך ופתאום מגיעה לפניך פיצה; יהיה לך'וואו!'תגובה לזה. הפיצה תהיה מרגשת, היא תהיה אחרת וזה יהיה משהו שבאמת תרצו לאכול.

אם אתה רוצה להיות סוג של בחור שנשים מקוות לקבל איתו סיכוי, אז אני ממליץ לך לקרוא את הספר שלי http: // store ואם תנסה זאת, אני מצפה לשמוע על ההצלחה שלך אם אתה פרסם אותו באתר!