מדוע נשים מנדנדות? - חבר'ה דברים צריכים לדעת

מדוע נשים מנדנדות?

אם בחור שואל אותי,'למה נשים מנדנדות?'זה הימור בטוח שהוא בחור שבאופן קבוע נדפק על ידי האישה שלו! הוא כנראה גם הגיע לנקודה בה הוא נמצא מרגיש כועס עליה ו נכנסת איתה לוויכוחים סוערים שהוא מעדיף להימנע.

זה הוגן לומר שרוב החבר'ה חושבים שהאישה שלהם תוקעת אותם, אבל האם זה גם הוגן לומר שכל הנשים מנדנדות? ובכן, על פי מחקר פסיכולוגי, זה הוגן, אבל יש יותר נדנוד של אישה מאשר רק לעלות על העצבים של הבחור.

נכון שלנשים יש הרבה יותר סיכוי לנדנד מאשר לגברים, אבל זה גם נכון שרוב הגברים הנדנדים בוחרים לצאת מגדרתה של אישה מנדנדת במקום לנסות להבין מדוע זה קורה, נכון?

כל מה שצריך זה קצת יותר הבנה ובחור יכול למעשה להפוך את מערכת היחסים שלו לאזור נטול נדנדות ... זה לא נשמע טוב יותר מלהיות צריך להקשיב לה ממשיכה וממשיכה וממשיכה?

האמת מדוע נשים מנדנדות

אם אתה שואל,'למה נשים מנדנדות?'מכיוון שאתה גבר מנדנד, אתה עלול להיות מופתע לדעת שאישה מנדנדת לעיתים קרובות מאוד לא מבינה שהיא עושה את זה. זה אולי נראה שזה הבילוי החביב עליה אבל תסתכל על זה ככה; האם ביקשת ממנה להפסיק לנדנד רק כדי שהיא תיראה נעלבת וכואבת מהעובדה שאתה חושב שהיא מציקה?

אני מצפה שיש לך, והסיבה לכך היא שהיא לא רוצה להיות נדנוד, והיא לא נהנית להיות נדנוד, היא פשוט מנסה להעביר לך מסר שנראה שאתה לא מקבל!בקצרה, נשים מנדנדות במאמץ לבטא את צרכיהן במערכת יחסים. בניגוד לגברים, נשים לא יוצאות ישר עם מה שהן רוצות, הן רוצות שהגבר שאיתן הן בקשר יידע מה הן רוצות מבלי שיצטרכו לאיית את זה.

זה, כמובן, נשמע לא הגיוני לחלוטין עבור רוב החבר'ה אבל זה פשוט כמו שרוב הנשים. נשים מתוכנתות גנטית לטפל באנשים אחרים ולהעמיד את צרכיהם של אחרים לפני צרכיהם. המשמעות היא שכשהם נמצאים במערכת יחסים, הם רוצים אינסטינקטיבית לדאוג לגבר שלהם, אבל הם גם רוצים שהגבר שלהם יידע לשמור עליהם בתמורה.

כעת, אם תעבור על פי התפקידים הסטריאוטיפיים של 'אשה מנדנדת ובעל תרנגולת' שתושבי הטלוויזיה מציגים תמיד, אתה יכול בקלות להוביל להאמין שנשים מנדנדות מכיוון שהן רוצות שהבעל 'עצלן-טוב-ללא-כלום' שלהם לרדת מהישבן ולעזור בעבודות הבית , ימין?

לא נכון!

בחיים האמיתיים זה לא מה אישה רוצה. נשים אמיתיות רוצות להרגיש כמו נשים במערכת יחסים והן מנדנדות כשמשהו שהן צריכות כדי לגרום להן להרגיש ככה חסר. הם לא רוצים שיצטרכו לאיית את זה, אז הם מנדנדים על מה שהם לא מקבלים במקום לצאת ישר עם מה שהם צריכים.

מה נשים רוצות

לכן, עם האמור לעיל, אישה מנדנדת רוצה שהגבר שלה יידע מה היא רוצה ויספק לה את זה כדי שהיא תרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים.

אם אתה בחור שחושב שהאישה שלו משתנכת כי היא רוצה שהוא יעזור עם הכלים או יעשה את חלקו בבישול או בכל סוג אחר של חובה ביתית, או שהיא תוקעת בגלל שהיא אוהבת להיות 'אחראית', יש סכנה ממשית שתגובתך לנדנוד שלה רק תחמיר את המצב.

לדוגמא: כדי להרגיש כמו אישה, מערכת היחסים צריכה להיות דינמית מינית נכונה.

זה יכול להתקיים רק כאשר ישנם תפקידים גבריים ונשיים מובחנים במקום (כלומר היא הנשית יותר ואתה הגברי), כך שאם גבר מנסה לעצור את הנדנוד (ולשמור על השלום) על ידי עשייה רבה יותר סביב בית ולוקח על עצמו תפקידים נשיים יותר באופן מסורתי, הוא למעשה משבש את האיזון המיני החשוב עוד יותר.

התוצאה הסופית היא שהגבר הפחות 'גברי' שלה גורם לה להרגיש פחות נשית והיא מרגישה פחות נמשכת אליו מינית ... והאירוניה היא שהיא הולכת לנדנד יותר כי הדבר שהיא צריכה עדיין חסר!

ניתן להחיל את אותו הדבר גם להחליק לרקע ולהעמיד אותה במצב של 'לקיחת אחריות'. דוגמה קלאסית לכך תהיה תגובת בעל הטיפוס הטיפוסי של הטלוויזיה, 'כן יקירתי, מה שלא נראה לך יקירתי, אני בטוח שאתה יודע הכי טוב יקירתי', לנדנוד הבלתי פוסק של אשתו! הטעות כאן היא לחשוב שהוא נותן לה את מה שהיא רוצה.

הוא לא!

זכרו, בעולם האמיתי, אישה רוצה להרגיש כמו אישה במערכת היחסים שלה וכשהיא מנדנדת, זו הדרך שלה לנסות להודיע ​​לגבר שלה שמשהו חסר והיא לא מרגישה כמו שהיא רוצה.

ככל שהיא מרגישה שהיא 'לובשת את המכנסיים', היא מרגישה פחות נשית, והיא מרגישה פחות משיכה מינית כלפי הגבר שלה ... וניחשתם נכון, היא הולכת לנדנד יותר מכיוון שמשהו שהיא צריכה עדיין חסר!

איך לעצור את הנדנוד

במקום לשאול,'למה נשים מנדנדות?'אתה צריך לשאול את עצמך, 'מה חסר במערכת היחסים שגורמת לה לנדנד?' וגם,'מה אני יכול לעשות כדי למלא את החסר הזה ולמנוע ממנה לנדנד?'

היא רוצה להיות עם גבר שיודע לגרום לה להרגיש כמו אישה - האם אתה אותו גבר? היא רוצה להיות עם גבר בטוח וגברי שיודע לקחת באופן טבעי את ההובלה בקשר - האם אתה אותו גבר?

היא גם רוצה להרגיש שהגבר איתו חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית להיות המגן שלה כדי שהיא תוכל להירגע ולטפל בו בתמורה.

כשאתה האיש ההוא, יש לך את מה שצריך ליצור דינמיקה של מערכת יחסים אידיאלית וכשיש לך את זה, יש לך אישה שמרגישה בדיוק כמו שהיא רוצה בזוגיות שלה ... ואין שום דבר למה לנדנד!