מדוע נשים משחקות משחקי חשיבה עם גברים?

מדוע נשים משחקות עם גברים

כפי ששמתם לב, גברים ונשים מתנהגים בצורה שונה מאוד בכל מה שקשור לדייטים, מין ומערכות יחסים.

נשים מתנהגות בדרך כלל בצורה שונה כל כך עד שגברים מסוימים מתוסכלים ומניחות שנשים משחקות משחקי מוח מטופשים, מבזבזות זמן וקשות שלא לצורך.

עם זאת, כפי שתגלו מהפוסט הזה, יש סיבות מאוד ספציפיות ותקפות לכך שנשים מתנהגות בדרכים בהן הן נוגעות למין, זוגיות ומערכות יחסים.

בחירה מינית

גברים בודקים נשים

בעוד שרוב הגברים מוכנים לקיים יחסי מין עם אישה פשוט על סמך המראה שלה, רוב הנשים צריכות להתחמם לרעיון לקיים יחסי מין עם בחור על ידי אינטראקציה איתו ולראות איך האישיות שלו גורמת לה להרגיש.

לדוגמא: רוב הגברים יסתכלו על אישה ומיד יהיו להם'כן'אוֹ'לא'תשובה אם היו מקיימים איתה יחסי מין או לא, ואילו רוב הנשים (לא כולן) יגידו,'טוב, אצטרך לפגוש אותו קודם כדי לראות אם אני אוהב אותו.'גברים בודקים נשים

הברירה המינית מתרחשת בצורה כזו מכיוון שגברים מרגישים בעיקר נמשכים למראה הגופני של האישה, ואילו מרבית הנשים מרגישות נמשכות יותר לאיך שאישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות של הבחור גורמים לה להרגיש (למשל הביטחון שלו, הכריזמה, הקסם, האווירה הגברית).

חשוב: נכון שנשים מתעניינות יותר במראה של גבר בכל הנוגע לדייטים מקוונים, אך באינטראקציות פנים אל פנים, רוב הנשים נותנות חשיבות פחותה למראה מאשר אישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות של הבחור.

ההבדל הפשוט מאוד הזה באופן שבו גברים ונשים מרגישים שהם נמשכים זה לזה מוביל לכל מיני הבדלים בהתנהגות גברית ונשית, מה שמוביל לעתים קרובות גברים לחוש מבולבלים ותוהים,'מדוע נשים משחקות משחקי חשיבה עם גברים?'ו'מדוע היכרויות לא יכולות להיות פשוטות יותר וישר קדימה?'

כפי שתגלה בדוגמאות הבאות, יש סיבות תקפות לכך שאישה תבדוק גבר (יש בחורים שמתייחסים למבחנים האלה כאל 'משחקי חשיבה') לפני שהאינטראקציה תעלה לנשיקות, יחסי מין וזוגיות.

1. כשאתה ניגש לאישה לדבר איתה בפעם הראשונה

כשאתה ניגש אליה בפעם הראשונה

החיים היו הרבה יותר קלים אם כל הנשים היו פתוחות לחלוטין, ידידותיות ושואפות לשוחח עם כל גבר שפנה אליהן.

זה יהיה קל עוד יותר אם אישה פשוט תקבל כל בחור שמתעניין בה, אז הם יוכלו לפתוח בקשר ולא להיות יותר רווקים.

עם זאת, לא כך זה עובד ויש סיבות ספציפיות לכך.

כאשר גבר מתקרב לאישה, חלק מ'משחקי המוח 'שהוא יתקל בהם כוללים את האישה:

  • מתנהג קר או לא מעוניין בהתחלה.
  • נותן לו קצר,'כן'אוֹ'לא'אוֹ'אני לא יודע'תשובות לשאלותיו.
  • לא תורם הרבה לשיחה.
  • מקניט אותו במהלך שיחה.
  • מגלגל עיניים לדברים שהוא אומר לה.
  • מקשה עליו לדבר איתה.

אז מדוע נשים נוהגות בדרך כלל ככה כלפי גברים שניגשים אליהן? האם זה בגלל שנשים הן כלבות רעות, קרות שרוצות לשחק משחקי מוח מיותרים עם גברים, או שמא יכולה להיות סיבה תקפה לכך?

למרבה המזל, יש סיבה תקפה לכך וברגע שתבינו את זה ותקבלו את זה, החיים שלכם עם נשים יהיו הרבה יותר קלים מעתה ואילך.

כמעט בכל המקרים, הסיבה שבגללה אישה תשחק קשה להשיג במהלך שיחה היא פשוטה: כדי לבדוק את הביטחון של הבחור.

לנשים יש אינסטינקט טבעי למצוא לעצמן בחור שיש לו את הכוח הרגשי להתמודד עם האתגרים שבאינטראקציה עם כל מיני אנשים שונים.

זה היה הכרחי לאורך ההיסטוריה האנושית מכיוון שגבר תמיד היה צריך להיות מסוגל להסתדר עם אנשים אחרים ולגרום להם לכבד אותו ולהתייחס אליו היטב, אחרת הוא יתקשה יותר לשרוד, לשגשג ולשגשג לעיתים בלתי הוגן. עוֹלָם.

אם גבר נבחר ונדחף אותו בקלות על ידי אותה או אנשים אחרים במהלך שיחה, אישה לא תרגיש בטוח להתחבר אליו כי האינסטינקטים שלה אומרים לה שהוא ככל הנראה יהיה יותר נטל מאשר תועלת אותה בטווח הארוך.

למרות שאנו חיים כיום בחברה מודרנית ומתורבתת בה אישה יכולה להרוויח כסף בעצמה, לקנות אוכל בעצמה, לקנות בית משלה ולהיות מוגנת על ידי המשטרה, התקשורת והממשלה, עדיין יש לה אינסטינקט טבעי להתיישר עם בחור שהוא קשוח נפשית ורגשית מספיק כדי להתמודד עם אנשים ומצבים מאתגרים בחיים.

גברים שלא מבינים זאת ירגישו כועסים ומתוסכלים על נשים שמשחקות משחקי חשיבה ומקשות על תהליך ההיכרויות. בחור יתלונן ויגיד,'למה נשים כל כך קשות? הם לא יכולים לראות שאני בחור נחמד ויש לי כוונות טובות? '

עם זאת, מה שהחבר'ה האלה לא מבינים זה שבעצם פשוט וקל לעבור את מבחני הביטחון שנשים עוברות בחורים. כל שעליך לעשות הוא להירגע, לשמור על ביטחון בעצמך ולחייך או להתעלם ממבחנים שהיא מנסה להעביר אותך.

כשאתה ניגש אליה בפעם הראשונה

כשתעשה זאת תגלה שלרוב הנשים קל יותר לאסוף ממה שרוב הבחורים מבינים.

כל עוד אתה מצליח לעבור את מבחני הביטחון הראשוניים, רוב הנשים ישמטו מהשומר ויראו לך צד קליל וידידותי בעצמן שהם לא מראים לבחורים אחרים חסרי ביטחון סביבם.

כל מה שאישה באמת רוצה לראות זה שאתה לא מתפורר תחת הלחץ שלה ומסוגל להישאר רגוע ובטוח כשאתה ממשיך את האינטראקציה, תוך שאתה אפילו מחייך או צוחק על חלק מהבדיקות שלה (לא את כולן) כי אתה מוצא את זה משעשע.

יש נשים שמאתגרות יותר מאחרות, אך לרוב הנשים קל מאוד לאסוף לאחר שעברתם את מבחני הביטחון הראשוניים שלהן.

2. כשאתה מתקשר אליה ומנסה לקבוע תאריך

משחק מחשבה נוסף הוא איך אישה יכולה לעבור מלהיות ממש להוטים בך לקור שביניכם אתה מקבל את המספר שלה ואז מתקשר אליה בפעם הראשונה.

לדוגמא: לפעמים גבר יפגוש אישה, יגרום לה להרגיש נמשך ויסתדר איתה ממש טוב במשך 10 דקות עד שעתיים ואז יקבל את המספר שלה. היא תיראה שמחה לתת לו את המספר והוא ייצא בתחושה פנטסטית.

בהתבסס על האינטראקציה הנהדרת, באופן טבעי הוא יצפה שהדברים יתקדמו כעת בצורה חלקה משיחת טלפון לדייט, למין ולזוגיות.

עם זאת, זה לא תמיד יסתדר ככה.

לפעמים אישה תענה לשיחת הטלפון הראשונה, תשמח לשמוע ממנו ותסכים בקלות לדייט. לאחר מכן הוא יוכל לתפוס אותה, לקיים פגישה נהדרת, לנשק אותה ולהתחיל קשר מיני.

עם זאת, יש נשים שעברו בחורים בדיקות כשהן מתקשרות לראשונה באומרן,'לא'לבקשה למועד. היא תגיד שהיא עסוקה ביום שהוא מציע או עסוק במשך כל השבוע.

מדוע אישה תעשה זאת אם היא באמת אוהבת את הבחור?

ובכן, מלבד באמת להיות עסוקה בחייה (למשל בעבודה, בלימודים, בחברים, במשפחה, בפעילות גופנית, בפרויקטים, בתחביבים וכו '), היא יכולה לומר בהתחלה'לא'למועד מאחת מהסיבות הבאות:

  1. היא חסרת ביטחון לגבי האטרקטיביות שלה: האם אני מספיק טוב בשביל הבחור הזה? האם הוא נמשך אלי בכנות, או שהוא רק רוצה לראות אותי כדי שהוא ישן איתי ואז ישליך אותי אחר כך?
  2. היא רוצה להיות בעמדת הכוח במערכת היחסים הזו כי החבר האחרון שלה זרק אותה ושבר את לבה: אני אחזור לגברים על ידי שליטה בבחור הזה, לגרום לו לאהוב אותי ואז לזרוק אותו כדי לשבור את ליבו. אני מקווה שארגיש טוב יותר עם עצמי ואשיב לעצמי את ההערכה העצמית שלי.
  3. היא רוצה לבדוק את רמת העניין שלו: האם הבחור הזה אחרי סקס מזדמן, קשר רציני או נישואים? עד כמה הוא בטוח שאני זה בשבילו? האם הוא יתמיד וימשיך לחזר אחרי אם אשחק קשה להשיג?
  4. היא רוצה לבדוק את הביטחון שלו: האם הוא יאבד את הביטחון בעצמו רק בגלל שאני לא יכול להגיע לדייט השבוע? האם זה כל מה שיידרש כדי לשבור אותו ולגרום לו לחשוב שהוא לא ראוי לי?

כפי שניתן לראות מהדוגמאות לעיל, ישנן סיבות רבות לכך שאישה יכולה לומר בהתחלה לא לדייט, לשחק קשה להשיג או להתנהג כאילו היא עסוקה מאוד.

לפעמים היא תהיה אגוז אגוזים (למשל מנסה לנקום בגברים על שהושלכו ונשארו עם לב שבור), אבל ברוב המקרים היא תבדוק בחור מסיבות פחות מטורפות.

לדוגמא: אם אישה מושכת והיא רוצה בחור בטוח שאפשר בסופו של דבר להתחתן איתו, היא לא רוצה להתחיל לצאת עם בחור שמתפורר בסימן ההתנגדות הראשון.

היא רוצה גבר שהיא תרגיש בטוחה להיות איתו בטווח הארוך, כי היא יודעת שהוא מאמין בעצמו וילך אחרי מה שהוא רוצה עד שהוא יקבל את זה, גם אם הוא צריך לטפס על כמה מכשולים קטנים כדי להגיע שם.

אישה שמתייחסת לגבר ככה אולי נראית כמו משחקי חשיבה מטופשים או 'יותר מדי עבודה' עבור כמה בחורים, אבל זה פשוט מקרה של אישה שצריכה לבדוק את הביטחון העצמי של הגבר כדי לראות אם הוא סוג הגבר שעליו להשקיע בה. לכל החיים עם.

כאשר בחור בטוח מבקש מאישה לצאת לדייט והיא אומרת שהיא עסוקה, הוא ימשיך להאמין בעצמו ופשוט יציע פעם אחרת או יגיד שהוא יתקשר אליה בפעם אחרת כדי לראות אם הם יכולים לתאם זמן לתפוס לְמַעלָה.

לדוגמא: הוא יצחק ויגיד,'הו בסדר, זה נשמע כאילו את ילדה עסוקה השבוע. ובכן, בואו ננסה לארגן זמן להתעדכן בתחילת השבוע הבא. איך אתה מחפש יום שלישי או רביעי? 'ואז היא בדרך כלל תסכים לזמן אחר.

אם היא אומרת שהיא לא בטוחה לגבי לוח הזמנים שלה לשבוע הבא, הוא עשוי לצחוק ולהגיד,'ובכן, הפוך את ההתעדכנות שלנו לחלק מלוח הזמנים שלך'ואם לא, הוא פשוט יצחק ויגיד,'בסדר, אני עשוי ליצור קשר בשבוע הבא ולהגיד שלום'ועשוי גם להוסיף בצחוק,'אני מקווה שתוכל להתאים בחור מדהים כמוני ללוח הזמנים הקדחתני שלך בשבוע הבא.'

במקרים כאלה, אישה תשלח בדרך כלל את הבחור הבטוח שיגיד שלום באותו לילה, למחרת או מתישהו במהלך השבוע.

זו דרכה לומר בעצם,'היי - אני עדיין מעוניין. תמשיך לרדוף אחרי ”והבחור פשוט צריך לסמס קצת ואז להתקשר אליה, לצחוק יחד ולתאם זמן להיפגש.

היא תהיה אסירת תודה על כך שהוא לא איבד ביטחון, הוא לא כעס או התגונן על כך שהיא לא הצליחה להיפגש מיד והוא פשוט המשיך את החיזור בצורה בטוחה ואוהבת.

אחרי הכל, היא באמת יכולה להיות עסוקה או שהיא כבר יכולה להיות מאהבת ותכננה איתו תוכניות באותו שבוע, היא יכולה להיות עסוקה בעבודה בלימודים או לתכנן עם חברים ובני משפחה.

רק בגלל שאישה פוגשת בחור שהיא אוהבת, זה לא תמיד אומר שהיא רוצה להוריד הכל בחייה ולהיכנס איתו למערכת יחסים באופן מיידי.

לפני שהוא מנשק אותה או מקיים איתה יחסי מין, הוא פשוט עוד בחור שהיא פגשה והיא תשכח ממנו אם לא היה להם קשר חזק מאוד.

בעיני כמה חבר'ה, התנהגות מסוג זה של נשים נתפסת כמשחקי מוח מטופשים ובזבוז זמן.

עם זאת, זה פשוט מקרה של נשים שמנסות לנווט את דרכן בזירת ההיכרויות ולמצוא את הבחור המתאים להן מבלי לבזבז זמן על מאה החבר'ה האקראיים שרוצים לשכב איתה.

אישה אטרקטיבית עם אפשרויות היכרויות

אם אישה מושכת, פחות או יותר כל בחור יהיה מוכן לדפוק אותה לפחות פעם אחת ורבים מאותם בחורים היו מעוניינים במערכת יחסים.

כל זה טוב מאוד וטוב עבורנו, כי אנחנו רגועים, אבל נשים לא רואות את זה באותו אור.

אם אישה הייתה נותנת לכל בחור שרצה לדפוק אותה גישה אליה, היא פשוט הייתה שוכבת במיטה כל היום מקיימת יחסי מין עם בחורים שהתייצבו מחוץ לדלתה.

אם אישה מושכת, היא צריכה להיות בררנית לגבי אילו בחורים היא מאפשרת לחייה, כי אחרי הכל, היא מחפשת אהבה אמיתית בדיוק כמו אנשים אחרים.

זה אולי נראה כאילו היא כלבה מתקלפת, מרושעת שאוהבת להתעסק עם בחורים, אבל היא פשוט מנסה למצוא בחור עם האינטליגנציה הרגשית והכוח הרגשי לטפל באישה כמוה.

כשהיא מוצאת את הבחור ההוא היא מפסיקה לצאת והיא נכנסת בשמחה למערכת יחסים.

עם זאת, מכיוון שקשה למצוא את אותם חבר'ה, אישה תיתקל ללא ספק בחורים רבים שחושבים שהיא כלבה לשחק במשחקי חשיבה או לדחות אותם.

אתה יכול להיות הבחור שרוב הנשים מבקשות שהן יוכלו לפגוש, אבל אתה צריך להיות מוכן לקבל את ההבדלים בין גברים לנשים במקום להילחם נגדן או לכעוס או לעצבן על כך.

כשאתה מבין מדוע נשים נוהגות בדרכים בהן הן מתנהלות, זה בעצם הופך להיות די משעשע מכיוון שאתה יכול לראות דרך כל מה שאישה עושה.

במקום לאבד ביטחון ולהטיל ספק בעצמך כמו רוב החבר'ה, אתה אחד הבחורים הנדירים בביטחון שמחייך ופשוט ממשיך לקראת נשיקות, יחסי מין וזוגיות.

3. כשאתה עומד לקיים יחסי מין

משחקי חשיבה לפני יחסי מין

תדמיין את זה…

אתה במיטה עם אישה יפה שמרגישה שאתה נמשך. אתם מתנשקים ומלטפים זה את זה (למשל אולי הייתם מחליקים כמה אצבעות פנימה והיא אולי נותנת לכם עבודה ביד).

שניכם חשים בבירור מופעלים ומעוררים.

בשלב זה, השלב ההגיוני הבא הוא להתחיל לקיים יחסי מין, אך אישה תבחן לעיתים קרובות בחור בנקודה זו, אשר יש חבר'ה שיראו אישה שמשחקת משחקים מטופשים והיא בוסרית או מעצבנת.

לדוגמא: ממש לפני קיום יחסי מין, אישה יכולה לומר,'אנחנו לא מקיימים יחסי מין'אוֹ'זה לא אומר שאנחנו מקיימים יחסי מין'אוֹ'אל תחשוב שאתה הולך להיות רגוע עכשיו.'

אם קראת את הדוגמאות האחרות בפוסט זה, היית מקווה שעתה תדע שאישה שעושה זאת היא פשוט דרך לבדוק את הביטחון שלך או לגרום לך להרגיש שהיא אישה תמימה שבדרך כלל לא מקיימת יחסי מין זה בְּקַלוּת.

מה שאתה צריך להבין הוא שנשים מרגישות יותר נמשכות ומופעלות כאשר הן חשות ביטחון של גבר, ולכן באותו רגע היא עושה אינסטינקטיבית בדיקה של הרגע האחרון כדי לראות אם היא צריכה לקיים איתך יחסי מין (כלומר האם זייפת את ביטחון עד לנקודה זו? האם אתה באמת מרגיש שמגיע לך?).

במקום לראות בתגובות שלה התנהגות מעצבנת וילדותית שלא הגיונית, פשוט תסתכל על זה כהזדמנות יפה להעמיק את המשיכה והרצון שלך אליך באותו הרגע.

ברגעים כאלה, בחור בטוח או פשוט יחייך וימשיך לנשק אותה ולהסלים למין, או שהוא יחייך ויפסיק לנשק אותה כדי פשוט להישאר שם על המיטה ולהירגע.

הוא יודע שהיא נמשכת אליו, אחרת היא לא הייתה מנשקת אותו ועוסקת במשחק מקדים, אז הוא נרגע ונותן לה לעשות את המבחן שלה.

רגעים או דקות לאחר מכן, הנשיקות והנגיעות יתחילו באופן טבעי שוב וכמעט בכל המקרים, האישה תקיים יחסי מין עם הבחור.

היא תגיד דברים כמו,'אני לא מאמין שאני עושה את זה'אוֹ'אני בדרך כלל לא כזה'אוֹ'האם באמת עלינו לקיים יחסי מין כרגע?'אוֹ'אתה חושב שזה מוקדם מדי?'

למה היא תגיד דברים כאלה?

פָּשׁוּט.

היא רוצה שהוא יוכל לסמוך עליה אם הם נכנסים למערכת יחסים, כי הוא ראה שהיא לא מסלימה בקלות למין ויכולה לשלוט בעצמה.

הנה העניין ...

נשים מקיימות יחסי מין בדיוק כמו גברים ונהנות ממנו באותה מידה כמו גברים, אך הן צריכות לגשת לדייטים ולמין בצורה שונה מגברים.

לדוגמא: אם נשים פתוחות מדי מכיוון שנהנות ממין, הן לעיתים קרובות מתביישות זונה (כלומר מבקרות אישה או חושבות פחות עליה מכיוון שהיא נהנית ממין) ומסתכלות עליהן.

עם זאת, אם אישה שומרת על חיי מין פרטיים וגורמת לבחור להרגיש כאילו זה יוצא דופן שהיא מעוניינת במין והכל בגללו, הוא בדרך כלל יהיה שמח יותר להתחבר אליה ולהתחייב כלפיה בזוגיות.

4. כשאתה בקשר

משחקי חשיבה בזוגיות

לא משנה עד כמה הקשר שלכם טוב, אישה תמיד תבדוק את הביטחון שלכם ותאתגר את עמדתכם בתור הדומיננטית במערכת היחסים.

אישה לא עושה את זה כי היא כלבה שרוצה לפגוע בך ולהפוך את חייך לאומללים.

במקום זאת, היא פשוט רוצה להרגיש בטוחה שהיא עם בחור שיש לו את הכוח הרגשי להתמודד עם אנשים מאתגרים ומצבים מאתגרים בחיים.

היא גם רוצה לראות שזה ממשיך להיות הגיוני שהיא תיכנע אליך בתור הדומיננטית יותר במערכת היחסים.

אם אישה בודקת את החבר, הארוס או בעלה והוא מתפורר ללא הרף תחת לחץ שלה ונעשה חסר ביטחון ורגיש רגשית, היא תאבד את הכבוד והמשיכה אליו.

כמו כן, אם אישה תבחן את עמדת הדומיננטיות של הגבר שלה (למשל על ידי זריקת התקפי זעם, דרישה בלתי סבירה) והוא מתפורר באופן קבוע תחת לחץ ומעביר לה את הכוח, היא תאבד כבוד ומשיכה אליו כגבר שלה.

ככל שהיא מאבדת יותר כבוד ומשיכה, כך יהיה לה פחות עניין במין או בחיבה אינטימית (למשל חיבוק, אחיזת ידיים, ליטוף) ואם זה יימשך זמן מה, בסופו של דבר היא תתחיל ליפול מאהבה אליו.

יש חבר'ה שרואים בהתנהגות זו של נשים משחקי חשיבה אנוכיים, לא אוהבים, מטופשים ומעצבנים והם רוצים שנשים יתנהגו יותר כמו שגברים נוהגים.

עם זאת, מה שאתה תמיד צריך לזכור הוא שההבדל בינינו לבין נשים הוא שגורם לנו כל כך להרגיש נמשך אליהם.

ככל שאישה פחות נשית, היא פחות מושכת.

רק תסתכל בתצלום למטה (של לסביות גבריות לעומת נשים נשיות) ותדע למה אני מתכוון.

נשים גבריות ונשיות

לאילו נשים את מרגישה יותר נמשכת? הלסביות הגבריות או הנשים הנשיות? תשובה די קלה, נכון?

ובכן, אותו כלל חל על משיכה של אישה נשית לגבריות שלך.

ככל שאתה יותר גברי באופן שבו אתה חושב, מרגיש, מתנהג, מדבר, נוקט בפעולה ומגיב לנשים, כך תהיה מושך יותר לכל מיני נשים נשיות (למשל ביישנית, בטוחה, קשה להשיג, קלה להשגה).

אל תכעס על נשים ותצפה מהן לחשוב, להתנהג ולהרגיש יותר כמו שגברים גבריים.

הן נשים והעובדה שהן נשיות ולא כמו גברים היא הסיבה שבאופן טבעי אתה נמשך אליהן.

אם נשים היו חושבות, מרגישות, מדברות, מתנהגות ומתנהגות כמו גברים, לא היית מתרגש מהן.

התנהגותן של נשים נשיות עשויה להיראות לפעמים מטורפת, אך כפי שגילית בפוסט זה, יש לכך סיבות.

כל הנשים יבדקו אם אתה בחור גברי (איך אתה חושב, מרגיש, מתנהג) ואם אתה כן, הם באופן טבעי ירגישו נמשכים אליך מכיוון שהגבריות שלך היא מה שהכי מושך לנשים נשיות.

הגבריות שלך מושכת לנשים באותה מידה כמו הנשיות שלהן בעיניך.

תנו לנשים לחוות את הגבריות הבטוחה שלכם ואז תבינו שמשיכת נשים היא קלה.

למשוך נשים זה קל

במקום להתבונן בהתנהגותן של נשים כמעצבנות, מתסכלות או בוגרות, היו חכמים והבינו שישנן סיבות מאוד ספציפיות ותקפות מדוע נשים בודקות גברים.

היה שמח שאתה גבר ואמץ את היכולת הטבעית שלך למשוך נשים ללא מאמץ על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והאיכויות הפנימיות שנשים מרגישות באופן טבעי נמשכות לגברים.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, זה מי שאתה כגבר ואיך זה גורם לה להרגיש שהכי חשוב לרוב הנשים שם.

כל עוד אתה יכול להבין ולקבל את האופן שבו משיכה של אישה לגבר באמת עובדת, אתה לא תבזבז יותר זמן בחשיבה,'מדוע נשים משחקות משחקים?'

במקום זאת, תחייך, תקבל נשים כשונות לגברים ופשוט תמשיך ליהנות מחיי מין מדהימים עם נשים או תיכנס לקשר עם אישה מושכת שבחרת.

בחורים אחרים נהנים מהצלחה קלה עם נשים וגם אתם יכולים.