מדוע להיות נחמד מדי לאישה מוביל לעיתים קרובות לדחייה?

מדוע להיות נחמד מדי לאישה מוביל לעיתים קרובות לדחייה?

אז מדוע להיות נחמד מדי לאישה מוביל לעיתים קרובות לדחייה?

ובכן, זה מבלבל עבור הרבה חבר'ה להבין כי לעתים קרובות תשמע נשים אומרות שהן 'אוהבות' חבר'ה נחמדים.

כשנשים מדברות על בחור שהן מעוניינות בו, הן בדרך כלל יגידו דברים כמו,'הוא כל כך נחמד'אוֹ'הוא כל כך מתוק,'אז נראה שזה המפתח להצלחה עם נשים.

תהיה נחמד, תהיה מתוק ואז תקבל את הילדה, נכון?

ובכן, לא ממש.

להיות מתוק ורומנטי לאכדי להפוך את הדברים ליותר מבלבלים עבור בחורים, נשים לא מתלוננות על היחס הנחמד שנותנים להם חבר'ה נחמדים. הם לא אומרים לבחור,'היי, להיות נחמד אליי לא יביא אותך לרדיפה או יגרום לי לרצות להיות חברה שלך.'

אישה שמקבלת הרבה תשומת לב

במקום זאת, הם פשוט סופגים את כל הטיפול הנחמד ואז ישנים עם בחור שגורם להם להרגיש איך הם באמת רוצים להרגיש. מה נשים באמת רוצות להרגיש כשאינטראקציה עם בחור? המשך לקרוא כדי לגלות את התשובה.

בחור נחמד להיות מתוק ותמים סביב אישה ... חושב שזה יגרום לה לחבב אותו

כאשר בחור שם לב שאישה מגיבה בצורה חיובית להתנהגותו הנאה (כלומר היא מחייכת, נהנית מתשומת הלב, נהנית מהמחמאות ולא אומרת לו ללכת), הוא ירצה להמשיך להתנהג כך כי זה גורם לו להרגיש טוב. זה מרגיש טוב שהאישה שהוא אוהב היא נחמדה אליו, מחייכת ומגלה עניין לדבר איתו.

נראה שזה עובד טוב, אז הוא עשוי לחשוב,'אוקיי, טוב ... אני אמשיך לעשות את זה ואני מקווה שאגדל עליה. אני מקווה שהיא תפתח אלי רגשות לאורך זמן. '

ובכל זאת, מדוע זה לא עובד?

מרגיש חיבה ידידותית ולא משיכה

מדוע רגשותיה נותרים תמיד ידידותיים כלפי הבחור הנחמד?

מדוע היא דוחה את הבחור הנחמד כשהוא מנסה לעשות עליה מהלך? למה היא אומרת,'אתה טיפשי ... אנחנו צריכים להיות רק חברים'אוֹ'סליחה, אני לא רוצה להרוס לנו את הידידות'כשהוא מנסה לשאול אותה לדייט או להציע לנהל מערכת יחסים?

מה קורה שם?

אם היא נהנית להיות סביבו ומעריכה את ההתנהגות הנחמדה שלו, מדוע היא לא רוצה לקיים איתו יחסי מין? מה פיסת הפאזל החסרה?

יצירת רגשות של חיבה ידידותית ולא משיכה מינית

הוא יוצר תחושות של חיבה ידידותית מאשר משיכה מינית

אם אתה מתמקד בלהיות נחמד לאישה ובסופו של דבר להיות נחמד מדי כלפיה, זה פשוט יוצר רגשות של חיבה ידידותית כלפייך, ולא משיכה מינית.

קרא את הגדרות המילון להלן כדי לראות את ההבדל. ההבדל הוא בתשוקה המינית שהמשיכה יוצרת לעומת 'החיבה העדינה' שנוצרת על ידי הרגשת חיבה ידידותית לאדם אחר.

אַהֲבָה (שֵׁם עֶצֶם): תחושה עדינה של חיבה או חיבה.
מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

אם הגישה העיקרית בה אתה משתמש עם נשים או עם אישה מסוימת שאתה אוהב, היא להיות בחור טוב סביבה ולגרום לה להרגיש ידידותית אַהֲבָה בשבילך אז זה לא יעבוד.

כשאתה מנסה להסלים דברים לשלב הבא (למשל לקבל מספר טלפון, לקבוע תאריך, לנשק אותה או לבקש ממנה), סביר להניח שהיא תגיד'לא'כי היא לא מרגישה נִמשָׁך לך.

ללא רגשות של משיכה מינית, היא לא מרגישה צורך להיות שום דבר אחר חוץ מחבר או זר בשבילך. משיכה מינית היא זו שגורמת לה לרצות לקיים איתך יחסי מין או להתחיל איתך קשר.

להיות טובה, להיות נחמדה, להיות מנומסת, לצחוק על כל הבדיחות שלה ולהיות מתוקה סביבה הם לא הדברים שיגרמו לה להרגיש משיכה מינית עבורך. הדברים האלה עדיין נהדרים לעשות, אבל הם לא סופרים שום דבר מיני אם היא לא מרגישה נמשכת אליך.

אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך מבחינה מינית בכל כך הרבה דרכים שונות (אני מלמד יותר ממאה דרכים שונות למשוך נשים) מלבד הדברים האופייניים כמו מראה, גובה, כסף או מעמד חברתי.

יש כל כך הרבה דרכים שונות שבחור יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת, אבל רוב הבחורים פשוט לא יודעים עליהם.

משתפת את הסיבה האמיתית שהיא אוהבת בחור

כשאתה שומע נשים שוצפות על בחור מסוים שהן אוהבות ואומרות,'הוא כל כך מתוק'אוֹ'הוא כל כך נחמד'מה שקורה בפועל זה שיש לבחור נִמשָׁך אותה (כלומר הוא גרם לה להרגיש משיכה מינית כלפיו) והוא גם מתוק ונחמד אליה או פשוט להיות בחור טוב.

נשים יגידו דברים מעורפלים כמו,'הוא מתוק'אוֹ'הוא חמוד'אוֹ'הוא נחמד'אבל זה לא כל הסיפור. נשים לא מסתובבות ומשתפות ומסבירות את הסיבות לכך שהן מרגישות נמשכות לבחור מסוים. אז זה נשאר בגדר תעלומה עבור רוב החבר'ה כשהם עוברים את החיים.

עבור רוב החבר'ה, כל מה שהם שומעים נשים אומרות הוא'הוא נחמד'אוֹ'הוא מתוק'אוֹ'הוא נאה.'אז, הרבה בחורים מניחים,“זה חייב להיות מתוק ונאה. זה המפתח להצלחה עם נשים. '

עם זאת, זה בכלל לא זה.

אתה יכול למעשה לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך באמצעות דברים כמו סגנון השיחה שלך, ההומור שבו אתה משתמש, שפת גופך, על ידי הצגת תכונות אישיות והתנהגויות מסוימות ועל ידי תגובה בצורה מסוימת למבחנים הרבים שאישה תשים בחור דרך כשמדברים איתו.

נשים תמיד בודקות בחורים כדי לראות כמה בחור בטוח בעצמו, איזה בחור הוא, מה הכוונות שלו ורוב החבר'ה נכשלים במבחנים האלה כי הם אפילו לא יודעים מה קורה. רוב החבר'ה לא יודעים אפילו מדוע אישה תתנהג בצורה מאתגרת או קרה במהלך שיחה, במיוחד אחרי שנראה היה שהכל מתנהל כל כך טוב ביניהם.

עם זאת, נשים יודעות בדיוק מה קורה.

לנשים יש 'קוד ילדות' מסוים שעליו הם מנהלים ויש להם הרבה מבחנים שהם עוברים בחורים, אבל רוב הבחורים פשוט לא יודעים על זה. כאשר נראה שאישה פתאום מאבדת עניין, הוא לא יודע מה לומר או לעשות ובסופו של דבר אומר ועושה את כל הדברים הלא נכונים, שמכבים אותה והורסים את הדינמיקה ביניהם.

האם אתה צריך להיות ילד רע בכדי לגרום לנשים כמוך?

להיות בחור טוב, אבל עדיין להיות מושך בדרכים אחרות

לא.

דבר אחד שאני רוצה לציין כאן הוא שאין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה.

אתה יכול להיות בחור טוב, אתה יכול להיות מנומס, אתה יכול להיות מטופח, אתה יכול להיות ג'נטלמן, אך רק אם אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית בדרכים שונות.

משוך אותה בדרכים רבות ושונות והיא באמת תאהב אותך על היותך בחור כל כך טוב

אם אתה רק בחור טוב ונחמד אליה, היא רק תחווה עבורך סוגים רגשים עדינים, חביבים וידידותיים. תחושות ידידותיות אלה אינן גורמות לאישה לקיים איתך יחסי מין כרגע או להתחיל קשר מיני.

אם אתה רוצה שאישה תרצה לקיים איתך יחסי מין או להתחיל איתה קשר מיני, אתה צריך לומר ולעשות את הדברים שיגרמו לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

הסיבה מדוע להיות נחמדה מדי לאישה מובילה לעיתים קרובות לדחייה

מדוע להיות מתוק ונחמד מוביל לרוב לדחייה?

הסיבה לכך שלרוב להיות אישה נחמדה מובילה לדחייה היא שהיא יוצרת רגשות של חיבה ידידותית, ולא משיכה מינית.

לגרום לה להרגיש חיבה אליך עלול לגרום לה לרצות להיות חברה עבורך, לשלב אותך בחייה בצורה כלשהי או לפחות להיות נחמדה כלפייך, אבל זה לא גורם לה לרצות להתחיל איתך קשר מיני. .

מה שכן גורם לה להרגיש כמו לקיים איתך יחסי מין או להתחיל איתך קשר מיני, הוא תחושת המשיכה המרגשת. בנוסף לתחושת משיכה, היא גם רוצה להיות בנוכחות בחור שיודע לבנות את המתח המיני בינו לבין אישה.

מתח מיני : תחושה מרגשת המתרחשת כאשר גבר ואישה חשים משיכה מינית זה לזה, אך ההסלמה למין מתעכבת על ידם, הסביבה או הנסיבות (למשל הם עובדים יחד, היא יוצאת למסיבות עם חבריה ולא רוצה להיראות קל מדי מול חברותיה על ידי התחברות אליו במהירות, הוא כבר בקשר עם בחורה אחרת וכו ').

עבור בחור, אם הוא רואה אישה מושכת, הוא לא זקוק למתח המיני כדי להצטבר כי הוא מוכן לקיים איתה יחסי מין. באופן כללי, רוב הבחורים יראו אישה ויהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין רק על פי המראה שלה.

חבר

עם זאת, הדרך בה זה עובד עבור אישה היא שהיא רוצה שהמתח המיני יצטבר תחילה (זה יכול להיעשות במהלך אינטראקציה של 10-20 דקות או במשך כמה ימים אם אתה עובד או לומד עם אישה) והיא תעשה זאת להיות פתוח לקיים יחסי מין.

היא רוצה לחוות וליהנות ממתח מיני על סמך האופן שבו הבחור מתנהג ומנהל את הדינמיקה באינטראקציה ביניהם. זה מרגש עבורה וזה גורם לה לרצות להתנשק ולקיים יחסי מין כדי לשחרר את כל המתח המיני הבנוי.

יש בחורים שלא אוהבים את הדרישה הזו.

אם אתה אומר לא כדי ליצור תחושות משיכה ובניית המתח המיני, היא בדרך כלל תגיד לך לא.

הם אומרים,'לא לא לא! אני אוהב אותה ואני רוצה לקיים איתה יחסי מין. אני לא רוצה שיהיה לי ליצור שום מתח מיני. אני רק רוצה שהיא תאהב אותי בגלל היותי בחור טוב. ”

אבל, זה לא מה שנשים רוצות.

נשים רוצות להרגיש משיכה מינית (לא חיבה ידידותית) והן רוצות להיות עם בחור שיודע לבנות את המתח המיני, כך שכשאת באמת מתנשקת ומקיימת יחסי מין, זה שחרור מדהים, מרגש ומלהיב של כולם המתח המיני הבנוי.

שחרור המתח המיני הבנוי

זה מה שאישה באמת רוצה לחוות.

גלה סודות חזקים יותר של משיכה טבעית

גלה את סודות המשיכה הטבעית

אני מקווה שנהנית מהפוסט הזה ולמדת ממנו כמה עצות ותובנות שימושיות.

אם ברצונך לגלות באופן מיידי כיצד באופן טבעי למשוך נשים בדרכים רבות ושונות בבת אחת, כמו גם לבנות את המתח המיני בינך לבין אישה, אני מברך אותך לקרוא את הספר שלי http: // store באינטראקציות שלך עם נשים, תראה כמה הן נמשכות אליך. אתה הולך להיות מופתע מהדרך שבה נשים מגיבות אליך בהשוואה לאיך שהגיבו לך עד כה.

... ואתה לא צריך להיות ילד רע כדי לעשות את זה.

אתה לא צריך להיות מטומטם או מטומטם. אתה יכול להיות בחור טוב, אבל אתה הולך להיות בחור טוב מושך מינית. אתה הולך להיות סוג של בחור טוב שיודע לבנות את המתח המיני בינו לבין אישה ואז לשחרר אותו בנשיקות ובמין.

כשאתה יודע איך לעשות את זה, אתה הופך להיות הבחור שנשים מפלצות עליו, מדברות עליו ורוצות להיות איתו. הם יגידו,'הוא כל כך מתוק'אוֹ'הוא כל כך נחמד'וחבר'ה אחרים יחשבו,'מה קורה פה? הם אוהבים אותו כי הוא נחמד? הם אוהבים אותו כי הוא מתוק? '

... והם פשוט לא יקבלו את זה.

הם לא יידעו שגרמת לנשים לחוש משיכה מינית עבורך (בדרכים רבות ושונות בבת אחת), לבנות את המתח המיני ואז לשחרר אותו בנשיקות ובמין.