מדוע כולם חושבים שאני גיי?

למה כולם חושבים שאני גיי?

אין שום דבר רע בלהיות הומו אם אתה באמת.

עם זאת, אם אתה רק רוצה נשים, אבל כולם ממשיכים לחשוב שאתה הומו, אז אתה בטח עושה את הטעות של התנהגות נשית כדי להיות יותר חביב.

יש בחורים (שלא יודעים מה עוד לעשות כדי למשוך נשים או לגרום לנשים לחבב אותן) מתנהגים קצת ילדותית או נשית כי הם חושבים שזה יעזור לנשים להסתדר איתן טוב יותר.

לדוגמא: אישה תגיד משהו על מה שעשה בחור ובחור שמתנהג נשי כדרך לנסות להסתדר איתו יגידו,'אלוהים אדירים! אין סיכוי! זה כמו, חצוף כל כך. '

דוגמה נוספת היא איפה שבחור ירכיל על דברים כמו שילדה עושה. הוא יגיד דברים כמו,'אוי אלוהים ... אני פשוט צריך להגיד לך משהו ...'ולדבר איתה כמו שילדה הייתה עושה.

למה כולם חושבים שאניאמנם משחק נשי יעזור לך 'להסתדר' עם בנות, אבל זה לא יגרום להן להרגיש מופעלות על ידך ורוצות לנהל איתך קשר מיני. במקום זאת, אתה תהיה החבר המתוק והמהנה שהם משתלבים איתו, אבל לעולם לא להתחבר אליו.

נשים נמשכות לבחורים שלא מפחדים להיות גבריים. אתה חייב לאמץ את העובדה שאתה גבר, לא אישה. ככל שתחשבי, תתנהגי ותתנהג יותר גברית סביב נשים, כך הן ירגישו נמשכות אליך.

אתה לא צריך להיות מאצ'ואיסטי או להתנהג קשוח, אלא פשוט שיהיה לך אווירה ויחס גברי יותר מעכשיו. מדברים כמו גבר, לא כמו בחור נשי שמנסה לחבב אותו.

אל תקשיב לעצות של חבר'ה הומואים בטלוויזיה

זוכר את המופע הזה?

עין קווירית עבור הבחור הסטרייטי

אולי זה היה לפני זמנך, אבל כאשר יצא Queer Eye For the Straight Guy, זה בלבל את הזבל של בחורים סטרייטים בכל רחבי העולם.

מגישי תוכניות טלוויזיה הומוסקסואליות אומרים דברים כמו,'כל בחור צריך שיהיו לו 10 זוגות נעליים'ו'אתה חייב ללבוש גרביים מעוצבות עם נעליים שחורות וחגורה תואמת.'

הם כל כך רציניים כשהם אומרים את זה, כך שזה יכול להיראות כאילו הם באמת יודעים על מה הם מדברים. לעתים קרובות, בחורים ההומואים תהיה אישה לוהטת בתוכנית שתגיד,'כן, אני שונא את זה כשחבר'ה לובשים גרביים שחורות פשוטות עם נעליים שחורות ... זה כל כך משעמם'או משהו חסר טעם כזה.

עם זאת, מה שחבר'ה סטרייטים רבים אינם מבינים הוא שהבחורים ההומואים פשוט מנסים לגרום לגברים הטרוסקסואליים להיות דומים יותר להם או לקבל אותם יותר.

בעולם שבו בגדי גברים וניחוחות מעוצבים בעיקר על ידי גברים הומוסקסואליים (שרוצים לראות גברים רגילים לבושים בדיוק כמוהם), קשה יותר ויותר לגברים הטרוסקסואלים להבין מה הם צריכים ללבוש.

הבגדים הפכו יותר ויותר משופעים בעיצובם ובצבעיהם, ובימים אלה יש סיכוי גבוה יותר שתצפו ורודים ומגמות באופנת גברים עם אזיקי תחרה נפוחים ותיקי גברים; דבר שלא היה מוכר לפני מספר שנים.

ניחוחות קיבלו גם גוון אנדרוגני יותר ניטרלי ומתאימים לגברים וגם לנשים, מה שמותיר את ריחך, למשל, כמו פרח לוטוס ... לא הריח הכי מבושל בסביבה.

גברים מודרניים מופגזים על ידי פרסום בטלוויזיה ובמגזינים שבהם שילמו כוכבים הוליוודיים גבריים עבור פרסום ניחוח או תלבושת. חבר'ה מבולבלים חושבים שאם כוכב גברי והוליוד אוהב ללבוש קלן מסוים, אז זה בטח מה שגורם לנשים להרגיש נמשכות.

כן, אישה יכולה להרגיש נראית למראה של בחור ולומר, 'אה, הוא נראה נחמד' אבל משיכת נשים אינה כל מה שאתה נראה או מריח.

טווס זכר המציג פומה

במין עופות הטווס, הזכר מושך נקבה על ידי נוצות צבעוניות ויפות מאוד. הנקבה נראית תפל ופשוטה ובוחרת זכר על סמך כמה שהוא יפה.

עם זאת, לא כך זה עובד בריקוד ההזדווגות האנושי. עבור בני האדם, האישה היא זו שצריכה להיות יפה, להיראות צעירה ולהיות תוססת. אנו הגברים יכולים להיראות רגילים ולמשוך נשים בדרכים אחרות.

צפו בסרטון הזה לדוגמאות רבות של בחורים שאינם 'נראים' אבל עדיין מצליחים להיות להם חברה או אישה יפה ...

עלייתו של המטרו-סקסואל המבולבל

למה כולם חושבים שאני גיי?

מטרקסקסואל הוא מונח מודרני המשלב את המילים מטרופולין והטרוסקסואלי. זה מציין אדם שמאוד מעניין את המראה שלו ויבזבז הרבה זמן וכסף על טיפוח, בגדים וניחוחות בין היתר.

סביר להניח שמטרו-סקסואלים יקטפו או יעיבו את גבותיהם, ילבשו את האופנה האחרונה בכל גוון של ורוד, סגול, כחול תינוק או לילך ואף עשויים לעשות 'מנספינג' (גילוח שיער ערווה) עם הרעיון שנשים ימצאו שזה כל כך מושך.

גברים מבולבלים שחושבים שזה

למרות שזה נראה הגיוני שנשים יאהבו את זה ושזה ימשוך את תחושת האופנה והרגישות שלהן, זה פשוט לא עובד ככה. בכל מיני בעלי החיים על פני כדור הארץ, הזכר או הנקבה, יחתנו את עצמם למען האחר.

בריקוד ההזדווגות האנושי הנקבות הן שמטפחות את עצמן עבור הזכרים. זה תמיד היה ככה ובניגוד למה שחברות יופי וטיפוח עור מנסות לגרום לך להאמין; אישה רק רוצה גבר אמיתי.

אם בחור בטוח בעצמו וגברי בחשיבתו, בהתנהגותו ובאווירתו, נשים ירגישו שהוא נמשך אליו באופן טבעי ולא יהיה כל כך אכפת לו מהמראה החיצוני שלו. עם זאת, אם בחור חסר ביטחון ומתנהג מעט נשי סביב נשים, הם לא ירגישו משיכה טבעית עבורו.

במקום זאת, נשים יניחו שזה הומו או שהוא פשוט לא יודע מה זה אומר להיות גבר.

אמנם זה בסדר גמור להשקיע קצת זמן ומאמץ להציג את עצמך בצורה הגונה, אבל לא בסדר להקדיש יותר זמן לדאגה למראה שלך מאשר לאישה. פשוט קבל בגדים טובים, עצב את שיערך איך שאתה אוהב ואז הפסיק לחשוב על המראה שלך.

הדרכים החזקות ביותר למשוך נשים הן באמצעות האישיות, ההתנהגות, הגישה והוויב שלך. האם אתה יודע להפעיל משיכה של אישה עבורך בדרכים אלה? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

אל תקשיב למה שנשים אומרות על משיכה

לפני שנים רבות נשים אמרו שהן רוצות שגברים יבכו יותר, יהיו רגישים יותר ויצרו קשר עם הצד הנשי שלהם.

חבר'ה מבולבלים בכל רחבי העולם יצרו אז את מה שהיה ידוע בשם S.N.A.G (גבר רגיש חדש). איך נשים הגיבו ל- SNAGS? הם דחו אותם, זרקו אותם והתגרשו.

למה? נשים אינן נמשכות מינית לבחורים רגישים ונשיים מהם. לא כך הטבע עובד. הנשים היחידות שאוהבות בחורים רגישים ונשיים הן הנשים הלא מושכות שלא יכולות למשוך בחור גברי, או הנשים הגבריות שחושבות, מתנהגות ומתנהגות יותר כמו גבר.

לכן, אל תקשיבו למה שאומרים נשים על משיכה. במקום זאת, בדקו מה נשים בעצם עושות כשסביב בחורים. לדוגמא: נשים יגידו שהן רוצות בחור נחמד, אבל אז הן ידחו בחורים נחמדים. למה?

כתבי עת לנשים תמיד מספרים לקוראים כיצד נראה הגבר 'המושלם'. המגזינים האלה מנסים לשכנע אותך שמטרוזקסואל הוא מה שכל אישה מחפשת מכיוון שהם אוהבים בחור שהוא נקי, מריח נחמד ולובש את האופנה האחרונה.

זה נהדר עבור המגזינים כי הם יכולים למכור יותר שטחי פרסום לחברות שמוכרות את הדברים האלה לבחורים. מגזיני נשים יגידו לך גם איך בחור צריך להתנהג סביב נשים, שעיקרו נשיקת התחת של נשים ולהיות סופר נחמד כלפיהם. עם זאת, כולנו יודעים שלהיות דחף לנשיקות התחת לא עובד עם נשים.

למה כולם חושבים שאני

אם אתה שואל את עצמך'למה כולם חושבים שאני גיי?'כשאתה לא, זה די פשוט: אתה לא מספיק לגבר סביב נשים.

אף על פי שנשים מתיימרות לאהוב גברים עדינים הנמצאים בקשר עם 'הצד הנשי' שלהם ואינם חוששים לבכות, הם נמשכים, במציאות, לזכרי אלפא בטוחים וגבריים המתנהגים כמו גברים אמיתיים.

זה לא אומר שאתה צריך להיות חצוף או שתלטני, להסתובב עם ציוד אופנוענים וללכת ללא גילוח למשך שבוע (אלא אם כן אתה באמת רוצה). במקום זאת, זה פשוט אומר שאתה צריך להפסיק לדכא את הגבריות הטבעית שלך.