מדוע אקס שלי לוקח כל כך הרבה זמן לסמס לי בחזרה?

מדוע לאקס שלי לוקח כל כך הרבה זמן לסמס לי בחזרה?

להלן חמש סיבות נפוצות לכך שאישה לשעבר ייקח זמן רב לשלוח לך הודעות SMS ...

1. היא בודקת כיצד תגיב

כשאישה נפרדת מבחור, היא בדרך כלל מנסה להתנתק מכל תחושות שאריות של כבוד, משיכה ואהבה שעוד תהיה לה כלפיו, כדי שתוכל להמשיך הלאה.

אם האקס שלה יתחיל לשלוח לה הודעות, היא בדרך כלל לא תקפוץ על ההזדמנות לתקשר איתו, אלא אם כן כמובן שהיא עדיין ממש מאוהבת בו ורוצה שיחזור אליו.

בכל מקרה אחר, אישה תבדוק תחילה אם האקס שלה השתנה והשתפר מאז הפרידה, לפני שהיא מרשה לעצמה להפיל את השומר שלה ולהיפתח אליו בחזרה.

לדוגמה:

  • האם הוא יהפוך לחסר ביטחון וספק עצמי אם ייקח לה זמן רב להשיב לטקסטים שלו, או שישמור על הביטחון שלו במשיכה שלו אליה ויהי מה?
  • האם הוא יוותר בסימן ההתנגדות הראשון ממנה, או שימשיך לרדוף אחריה בצורה בטוחה ורגועה?
  • האם הוא יכעס עליה או ירגיז אותה על כך שלוקח כל כך הרבה זמן לסמס לו בחזרה, או שזה לא יהיה כל כך חשוב לו כי הוא לא תלוי בה רגשית כדי לגרום לו להרגיש טוב עם עצמו?

סיבה נפוצה נוספת לכך שאקס ייקח כל כך הרבה זמן לסמס אליך בחזרה היא ...2. היא משחקת קשה כדי לגרום לך לסבול בגלל מה שאתה עובר לה

כשאישה כועסת על האקס שלה בגלל מה שקרה ביניהם, היא עלולה להיות עמידה בתחילה בפני ניסיונותיו להחזיר אותה.

לכן, הקלה על תהליך הגב לשעבר על ידי תגובה מהירה לטקסטים שלו אינה יכולה להיות דבר שהיא רוצה לעשות מיד.

במקום זאת, היא אולי תרצה לגרום לו לסבול לזמן מה על כך שהוא העביר אותה דרך הכאב שעברה (למשל. הוא לא היה זמין רגשית במערכת היחסים, הוא לא גרם לה להרגיש מוערך).

היא עשויה לחשוב משהו כמו,'אני לא מאמין שהוא מצפה ממני להיכנס איתו לשיחה מתוקה וידידותית באמצעות טקסט כאילו שום דבר לא קרה בינינו. הוא לא מבין כמה אני כועס עליו על איך שהוא התייחס אליי. ובכן, אני הולך לתת לו מנה גדולה של התרופות שלו עכשיו ולגרום לו לסבול. אני אקדיש את הזמן לענות כדי שהוא יראה איך מרגישים שמתייחסים אליך כאילו לא חשוב לך! '

לכן, אם אתה חושד שהסיבה שהאקס שלך לוקח כל כך הרבה זמן כדי לשלוח לך הודעה היא כי היא רוצה לגרום לך לסבול, דבק בהודעות טקסטים קדימה ואחורה בכל פעם שהיא מתחשק לה, לא הולך להשיג שום דבר אחר אתה מרגיש מתוסכל.

כדי להאיץ את תהליך הגב לשעבר, עליך להתקשר אליה בטלפון או, אפילו יותר טוב, להיפגש איתה באופן אישי, כדי שתוכל להפעיל אותה מחדש כראוי את תחושות הכבוד והמשיכה אליך.

כשאתה מפעיל מחדש את רגשותיה, הרבה יותר קל לה לסלוח לך.

מצד שני, אם רק תיצמדו לטקסטים, סביר להניח שיהיה לכם קשה מאוד להחזיר את רגשותיה באופן מלא (כלומר משום שהיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלכם, או לשמוע את הטונאליות של הקול שלכם).

אם היא לא מרגישה מספיק כבוד, משיכה ואהבה אליך על סמך חילופי הטקסטים, היא כנראה תמשיך לגרום לך לסבול בכך שייקח זמן רב למסר לך בחזרה.

היא עשויה גם לסובב את הסכין בכך שהיא קרה, כלבה או מרוחקת כשתגיע סוף סוף לתשובה.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה אמיתית, אל תנסה להשיג הכל באמצעות טקסט.

אתה חייב שיהיה לך את הכדורים כדי להגיע לשיחת טלפון ואינטראקציה אישית.

לאחר מכן עליך למשוך אותה כראוי ולפתות אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.

סיבה נפוצה נוספת לכך שאקס ייקח כל כך הרבה זמן לסמס אליך בחזרה היא ...

3. אתה מנסה לקיים שיחות או דיונים רציניים באמצעות טקסט

לפעמים בחור חושב שכדי שהאקס שלו ירצה לדבר איתו בטלפון או להיפגש איתו באופן אישי, עליו קודם להראות לה שהוא רציני לתקן את בעיות היחסים שלהם.

כתוצאה מכך הוא ישלח לה המון טקסטים שידונו מה השתבש במערכת היחסים ומתנצל על טעויותיו.

לדוגמא: בחור שקצת היה חסר אחריות לאופן שבו התקרב לחיים (למשל לחגוג יותר מדי, לנצל את זמנו הפנוי לשחק במשחקי וידיאו, במקום לעבוד על עתיד טוב יותר עבורו ועבורה, ולא אכפת לו מהרגשות שלה להיות מרושע וגס כלפיה).

לאחר שהושלך, סביר להניח שהוא יבין את הטעות שלו וירצה שיסלחו לו ויינתן לו הזדמנות נוספת.

אז הוא יכול לשלוח הודעת טקסט לילדה לשעבר שלו כמו,'אני ממש מצטער על כל מה שקרה בינינו. הייתי צריך לקחת דברים ברצינות רבה יותר, אבל לא עשיתי זאת. פשוט לא יכולתי למנוע מעצמי להתנהג ככה, למרות שראיתי שזה דוחף אותך משם. עכשיו אני מבין שהייתי ילדותי ובוגר ואני באמת מצטער על כך. ממש פישלתי כי לא התבגרתי והפכתי לאיש שרצית שאהיה. אני כבר לא כזה ואני באמת רוצה לפצות עלייך, כדי שנוכל לחזור ביחד. לפחות תחשוב על זה? אני מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להוכיח לך שבאמת שיניתי. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

כאשר בחור מנסה לנהל דיון רציני עם האקס שלו באמצעות טקסט, זה גורם לה לחיות מחדש את הרגשות השליליים שהיא חשה במהלך הקשר (למשל כעס, תסכול, גירוי, גועל, אכזבה, טינה).

אז, במקום לחשוב,'וואו, הוא כל כך בוגר פתאום. אולי בכל זאת הוא השתנה. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת, ”היא במקום זאת חושבת משהו כמו,'כן, הוא צודק! הוא היה ילדותי וחסר אחריות ואני לא מאמין שבעצם הספקתי עם זה כל כך הרבה זמן. עכשיו הוא רוצה שאאמין שהוא השתנה ופשוט אתן לו צ'אנס נוסף על סמך המילה שלו. חה חה! מה שתגיד! הוא מעולם לא היה אמין לפני כן, אז למה שאאמין לו שהפעם זה יהיה שונה? אני מהמר שאם אתן לו צ'אנס נוסף, הוא פשוט יחזור לדרכיו הישנות כשנשב שוב. '

בהתבסס על חוסר הוודאות שלה לגבי מניעיו או כוונותיו, באופן טבעי היא תרצה לקחת את הזמן שלה בתשובה לו, כדי להבטיח שהיא לא תישאב בחזרה למערכת יחסים עמו בניגוד לרצונה.

אז מה עליכם לעשות במקום?

לא משנה אם אתה רוצה לבקש סליחה מהאקס שלך על מה שקרה בינך, או להוכיח לה שבאמת שינית, פשוט אל תנסה לעשות את זה באמצעות טקסט.

זו שיחה שאתה יכול לנהל אחרי שאתה משך אותה מחדש, הגעת לחיבוק ואז אולי נשיקה.

תחזור למקום ההוא תחילה, אחרת תנסה לחתור בסירה במעלה הזרם.

אתה לא צריך להשקיע את כל המאמץ הזה.

לך עם הטבע, ולא נגדו והדברים יזרמו לך באופן טבעי וחלק.

במילים אחרות, למשוך אותה לראשונה מחדש, להגיע לחיבוק ואולי לנשיקה ואז באופן טבעי היא תהיה פתוחה לדיון בקשר, לעבוד על הדברים ולראות מה קורה משם.

כשאתה ניגש לזה ככה, אתה זורם בקלות במורד הזרם עם מעט מאמץ מלבד לכוון את הכיוון לאן אתה הולך.

אז איך אתה יכול להתחיל למשוך אותה מחדש באמצעות טקסט, כך שהיא מוכנה להיפגש איתך ואז להגיע לחיבוק ואולי לנשיקה?

אחת הדרכים לעשות זאת היא לפלרטט איתה ...

כשאתה מפלרטט איתה ומתחיל לגרום לה להרגיש נמשך, לא רק שהיא תהיה סבירה יותר להגיב לטקסטים שלך הרבה יותר מוקדם, אלא שהיא גם תרצה לדבר בטלפון ולהיפגש איתך באופן אישי כדי לראות איך היא מרגישה .

בטלפון ובאופן אישי, תוכל לבנות על רגשותיה ולקבל אותה בחזרה אמיתית על ידי הגעה לחיבוק, נשיקה, יחסי מין ואז לחזור למערכת יחסים.

סיבה נפוצה נוספת לכך שאקס ייקח כל כך הרבה זמן לסמס אליך בחזרה היא ...

4. היא לא רוצה להיראות יותר מדי להוטה, למרות שהיא מעוניינת

גם אם לאישה עדיין יש רגשות כלפי האקס שלה ורוצה לחזור איתו, היא לא תמיד תבהיר את זה ברור.

למעשה, לעתים קרובות למדי, ככל שאישה רוצה יותר את האקס שלה, היא פחות תרצה להופיע בפניו (כלומר מכיוון שהיא לא רוצה להראות יותר מדי עניין, רק אז להידחות על ידו ואז להרגיש כאילו היא זו שנזרקה).

כתוצאה מהחשש שלה להידחות ולהיפגע, היא עלולה לקחת זמן רב להשיב לטקסטים של האקסית שלה.

באופן טבעי, זה עלול לגרום לבחור שלה לשעבר להתחיל לחשוב,'טוב, אני מניח שהיא לא מעוניינת לחזור יחד. אני כנראה רק מבזבז את הזמן איתה. אולי אני צריך להתחיל הלאה. '

לאחר מכן הוא מנסה להמשיך הלאה, מבלי לדעת שיש לו סיכוי להחזיר אותה, אם רק יגדל זוג כדורים ויביא אותה לשיחת טלפון ואז יביא אותה להיפגש איתו באופן אישי.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר אותה, החלט עכשיו שאתה תהיה אמיץ רגשית מספיק כדי להמשיך בתהליך הגב לשעבר, במקום להסתתר מאחורי טקסטים ולקוות שמשהו יקרה.

סיבה נפוצה נוספת לכך שאקס ייקח כל כך הרבה זמן לסמס אליך בחזרה היא ...

4. אתה שולח לה הודעות לעתים קרובות מדי

לפעמים בחור עשוי להחליט שהדרך הטובה ביותר להישאר בראש של האקסית שלו היא לשלוח לה דברים אקראיים לאורך כל היום.

הוא מקווה שעל ידי הישארות בקשר, היא לא תוכל לשכוח ממנו ולעבור הלאה עם מישהו אחר.

עם זאת, במקום שלא תוכל להתקדם הלאה על סמך הטקסטים שלו, סביר להניח שהיא תרגיש מוטרדת מהעובדה שהוא כל כך נצמד.

לכן, אם אתה רוצה שהאקס שלך יחזור אליך במהירות כשאתה שולח לה הודעה, אל תבזבז את זמנה על ידי שליחת הודעות כל הזמן על דברים אקראיים.

במקום זאת, רק שלחו לה הודעה במטרה לעורר את רגשותיה אליכם, כדי שתוכלו להביא אותה לשיחת טלפון, לארגן פגישה ואז למשוך אותה כראוי ולקבל אותה בחזרה.

איפה החבר'ה טועים כשמסמסים לאישה לשעבר

כל מה שתגידו ותעשו מעכשיו הוא או לקרב אתכם ואתה, או לדחוף אתכם זה מזה.

לכן, אם אתה רציני להחזיר אותה, נסה להימנע מהטעויות הבאות שעושים חבר'ה אחרים כשהם בנעליך ...

1. דבקות בטקסט כדרך העיקרית להחזיר אותה

למרות שאין שום דבר רע בלשלוח הודעה לאקס (במיוחד אם היא מסרבת לדבר איתך בטלפון או לראות אותך באופן אישי), פחד מדי להביא אותה לשיחה היא הדרך המהירה ביותר לעצבן אותה ולכבות אותה.

אם אישה מרגישה שהבחור לשעבר שלה מפחד להתקשר, היא תתרגז מהטקסטים שלו ותאבד עניין להשיב לו.

היא עשויה לחשוב,“מה הוא רוצה ממני? אנחנו לא הולכים לשום מקום עם הטקסטים האלה הלוך ושוב. זה כאילו אין לו שום דבר אחר לעשות מלבד להטריד אותי בהודעות חסרות תועלת. אני אפילו לא יודע אם הוא רוצה אותי בחזרה, כי הוא לא עושה שום דבר בקשר לזה. הוא פשוט שולח הודעות SMS קדימה ואחורה. זה כל כך מעצבן. זה גם כיבוי שהוא חסר את הכדורים להתקשר אליי ולגרום לי להיפגש איתו. נו טוב, אם אין לו את הכדורים להיות גבר ולקבל אותי בחזרה, אני פשוט אצטרך למצוא לעצמי גבר חדש. '

לאחר מכן היא מתמקדת להמשיך הלאה על ידי פגישה עם גברים חדשים, קיום יחסי מין והתאהבות מחדש במישהו חדש.

לכן, אם המטרה העיקרית שלך היא להחזיר את האקס שלך, אז אל תבזבז את זמנך (ושלה) על ידי שליחת הודעות אינסוף הלוך ושוב.

לעשות תנועה.

הטעות הבאה להימנע היא ...

2. חוששת לפחד להתקשר אליה כי היא אולי לא אוהבת את זה או שלא תענה

לפעמים בחור ייצמד לסמס לאקס שלו, כי הוא יחשוב משהו כמו,'מה אם היא לא תענה לשיחה שלי?'אוֹ,'מה אם היא לא רוצה לדבר איתי?'

הנה העניין ...

גם אם האקס שלך הוא סטנדרטי או מרוחק כשאתה מתקשר אליה לראשונה, המעשה הזה שלה לא יימשך זמן רב אם תתמקד בהצבת הרגשות שלה מחדש על ידי הצחוק וחיוך בזמן שהיא מדברת איתך.

באופן טבעי היא תפיל את השומר שלה ותתחיל להיפתח לדבר איתך ויתרה מכך, היא ממש תיהנה מזה, מה שיגרום לה לרצות להיפתח לראות אותך באופן אישי.

כמו כן, אם האקס שלך לא עונה בפעם הראשונה שאתה מתקשר, פשוט התקשר אליה בפעם אחרת כאשר היא צפויה להיות חופשייה (כלומר למחרת, כעבור כמה ימים).

אם היא עדיין לא עונה, שלח לה הודעה זו:'היי, אני מקווה שהכל טוב בשבילך. ניסיתי לאחוז בך יום אחד לשאול אותך משהו מהיר בטלפון, אבל נראה שאתה עסוק. אני אתקשר שוב בפעם אחרת. '

רוב הנשים מגיבות לכך ושואלות משהו כמו,'מה אתה רוצה לשאול אותי?'

אם היא מסמסת בחזרה, אל תשיב.

במקום זאת, התקשר אליה, משוך אותה מחדש בשיחה והביא אותה להיפגש איתך.

BTW: הדבר שאתה רוצה לבקש ממנה הוא להיפגש איתך, אבל אל תגיד לה את זה מיד.

משוך אותה לראשונה מחדש (למשל, באמצעות קצת הומור כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב).

הטעות הבאה להימנע היא ...

3. לשאול אותה מדוע לוקח לה כל כך הרבה זמן להשיב לטקסטים שלך

לפעמים, בחור ירגיש מוטרד מהאקס שלו שהוא לוקח כל כך הרבה זמן לסמס לו בחזרה, ובסופו של דבר ישלח לה הודעה כמו,'למה לוקח לך כל כך הרבה זמן להשיב? האם אתה מנסה להתעסק עם הראש שלי או משהו כזה? אני יודע שמילאתי ​​את מערכת היחסים שלנו, אבל אני מנסה בכל כוחי לעשות את הדברים בינינו. אתה לא יכול לראות את זה? אתה לא צריך להמשיך להעניש אותי ככה. בבקשה, פשוט תהיה סביר כאן. אני רוצה לעבוד על הדברים. אני אוהב אותך.'

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,'הי, מעולם לא הבנתי שאני כלבה כל כך בשבילו. הוא צודק, הוא באמת משתדל וכלל לא הייתי נחמד אליו. אני צריך להתאמץ כאן. אני חייב לו כל כך הרבה אחרי כל מה שעברנו ביחד, 'במקום זאת היא מרגישה מכובה יותר ממה שהיא תופסת כמיואש להחזיר אותה.

לכן, אם לאקס שלך לוקח יותר מדי זמן לסמס לך בחזרה, פשוט התקשר אליה בטלפון, במקום להתלונן בפניה על כך, או לשאול אותה מדוע היא עושה את זה.

בשיחה השתמש בהומור כדי לשבור את ההגנות שלה ולגרום לה להסכים להיפגש איתך, כדי שתוכל להחזיר אותה אמיתית.

הטעות הבאה להימנע היא ...

4. חושב שיש זמן נכון להשיב לטקסט

לפעמים בחור ירגיש כאילו הילדה לשעבר שלו צריכה לענות לטקסטים שלו במהירות כי הוא אוהב אותה, דואג לה ורוצה לעבוד על הדברים.

בפעמים אחרות, בחור יצפה לתשובות מהירות מכיוון שהוא יראה בכך את הדבר הגון לעשות.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אתה והיא נפרדים כרגע, ולכן היא לא מחויבת לעשות שום דבר בשבילך יותר.

אני יודע אני יודע.

זה מבאס לשמוע את זה, אבל זה נכון.

אם אתה רוצה שהיא תדאג לך שוב, תצטרך להתמקד בלהביא אותה לתחושת כבוד ומשיכה חזקה ומחודשת אליך.

אם היא לא מרגישה את זה, היא פשוט לא תרגיש מוטיבציה מאוד לענות במהירות, או בכלל, מעתה ואילך.