מדוע אשתי שונאת אותי? 10 סיבות אפשריות מדוע

מדוע אשתי שונאת אותי?

חלק מהסיבות לכך שאישה עלולה לשנוא את בעלה הן:

  1. הוא נותן לה ללבוש את המכנסיים בנישואין , כך שהיא כבר לא מרגישה כמו אישה נשית סביבו.
  2. יש לו ביטל אותה את הרעיון לקיים יחסי מין איתו.
  3. הוא לא מבלה איתה מספיק זמן איכות.
  4. יש לו אט אט הרסה את האהבה שחשה אליו פעם , במקום להעמיק את אהבתה אליו לאורך זמן.
  5. הוא לא עמד בהבטחות שהבטיח כשנישאו לראשונה.
  6. הוא חסר מטרה וכיוון בחיים אז היא מרגישה שהיא צריכה לשאת אותו ולא להיות נתמכת על ידו.
  7. הוא הפך לעצבן ו חסרת בטחון בחוסר החיבה שלה אליו , מה שגורם לה להרגיש אפילו פחות מעוניינת להיות סביבו.
  8. הוא הפך אנוכי בדרך בה הוא ניגש למערכת היחסים , לעומת כמה שהוא היה מתוק, אכפתי ומתחשב כשנפגשו לראשונה.
  9. הוא לא עושה כל מאמץ להחזיר את הניצוץ לנישואין ומצפה ממנה פשוט להשלים עם זה.
  10. הוא לא יודע לגרום לה להרגיש שמחה ונרגשת להיות מאוהבת בו יותר.

לכן, אם שאלתם את עצמכם, 'מדוע אשתי שונאת אותי? ואתה יכול להתייחס לכל אחת מהבעיות המפורטות לעיל, אל תדאג - כולן ניתנות לתיקון.

אני יודע שהבעיות הללו ניתנות לתיקון מכיוון שאני עוזרת לגברים חדשים כל יום באמצעות שלי שירות אימון טלפוני או לתקן מערכת יחסים בעייתית לפני שהיא מגיעה לפרידה, או להחזיר אישה לאחר שעזבה.

אז אם אתה רוצה את העזרה שלי לתקן את הנישואים שלך לפני שהם יתפרקו, הנה ...

7 דרכים להפוך דברים ולהחזיר את האהבה למסלול

משנה את הרגשת אשתך

אם אשתך שונאת אותך כרגע ואתה רוצה לשנות את השנאה לאהבה, אושר ותחושת תשוקה מחודשת אחד לשני, 7 הטיפים הבאים אמורים לעזור לך באמת ...1. צחקו וחייכו יותר, במיוחד בתקופות בהן אתם בדרך כלל חשים כועסים, לחוצים או מתוסכלים.

לצחוק ולחייך יותר

החיים יכולים להיות מאתגרים מאוד לפעמים.

זה לא תמיד קל וההצלחה בדרך כלל לא מוסרת לנו על מגש כסף.

לעתים קרובות אנו צריכים לעבוד על קתותינו כדי להגיע לכל מקום בחיים וגם אם אתה עושה עבודה ממש טובה, אנחנו עדיין יכולים להיתקל בכל מיני מכשולים וחסימות בדרך.

כך גם לגבי נישואים בין גבר לאישה.

לא משנה כמה זוג אינטליגנטי, חכם או טוב לב, הם עדיין יכולים ליפול בפח של לקיחת החיים ברצינות רבה מדי עד כדי כך שהם שוכחים שעדיף לנסות לחייך, לצחוק ולהיות קלילים יותר בדברים. .

לכן, אם אשתך נהגה לכעוס, להתעצבן, להרגיז ולחוץ בגלל דברים קטנים, אז כגבר, עליך לקחת על עצמך את התפקיד להוביל את הדרך למצב טוב יותר של הוויה.

כשאתה מתקשר איתה על משהו שבדרך כלל יגרום לך להיות מגורה, כועסת או מתוסכלת, אתה צריך להכריח את עצמך לא ללכת בדרך הרגשית הזו.

במקום זאת, נסה לחייך, להירגע ולהיות קליל יותר בקשר לזה. אם אפשר, הפכו אותו למשהו שצוחקים עליו ביחד.

לדוגמא: אם זוג מתקציב הדוק והמכונית שלהם מקבל צמיג פחח וזה יעלה להחליף כסף, הם אולי ירצו לכעוס ולהרגיש לחוצים מכך כאשר הם שוקלים כיצד ישפיע עלות תיקון הצמיג אורח חייהם באותו חודש או בחודשיים הקרובים.

עם זאת, זה לא בלתי אפשרי באותו רגע להיות בעל הכוח הרגשי להירגע, לחייך ולנסות בכל זאת לצחוק ולהרגיש טוב עם החיים.

בעל יכול לומר בסרקזם,'נו טוב, זה אומר שלא אוכל לקנות בירה החודש, אז אני אוריד כמה קילוגרמים / קילו ואחזיר את שרירי הבטן של השישה. אהיה גוף חוף מוכן לקיץ! '

לחלופין, הוא יכול לומר משהו כמו,'בסדר, נתקן את הצמיג הזה ומקווה שמזלנו יהיה טוב מעתה ואילך. אם כן, אנו יכולים להוציא מעט כסף בכל חודש ולצאת לחופשה בסמוך לסוף השנה. בינתיים ניסע על שלושה גלגלים ונגרר סביבנו ויריק ניצוצות ... וניצור שריפות לאן שנלך 'ואז לצחוק על זה ביחד כזוג.

בעיקרו של דבר, פשוט נסה להרגיל את היכולת לחייך, לצחוק ולהיות קליל בדברים שבדרך כלל ילחיצו אותך ואתה.

הובילו את הדרך לדרך טובה יותר לחשוב, להרגיש ולהיות מעתה והיא תאהב אתכם ותעריך אתכם על כך.

2. להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד בכל דרך.

לא משנה כמה אישה אינטליגנטית, מצליחה ועצמאית היא עדיין רוצה להיות מסוגלת להרים את מבטה לגבר שלה ולכבד אותו.

היא רוצה להיות מסוגלת להרגיש בטוחה בידיעה שהגבר שלה הוא מישהו שהיא יכולה לסמוך עליו שיהיה חזק מבחינה רגשית לא משנה מה החיים יקבלו והוא יסמוך עליו שימלא אחר הבטחותיו.

כבוד של אישה הוא משהו שגבר צריך להרוויח ולקיים לאורך זמן. גבר יכול להיות מישהו שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד את ה 5-10 הראשונים של הנישואין, אבל אם הוא מפסיק להיות האיש ההוא והוא כבר לא מישהו שהיא יכולה להסתכל עליו ולסמוך עליו יותר, הכבוד שלה אליו באופן טבעי יתחילו לדעוך.

לדוגמא: אולי בתחילה היה בחור בטוח בשנים הראשונות לנישואין, אך לאחר מכן הוא הופך לחסר ביטחון, קנאי, דביק או נזקק.

לחלופין, הוא אולי היה אומר שהוא רוצה להצליח בחיים ולעבוד את התחת עד שהוא יגיע לשם, אבל כמה שנים לתוך הנישואין, הוא מוותר על חלומותיו, אומר שהחיים קשים מדי ואז מסתפק ב חיים בינוניים.

הוא אולי אמר שהוא רוצה לקיים קשר הדוק עם משפחתו ומשפחתה, אך עם הזמן הוא כל הזמן מדבר רע על משפחתה או יוצר בעיות במערכות היחסים המשפחתיות.

לכן, אם אתה רוצה שאשתך תפסיק לשנוא אותך ותתחיל לאהוב אותך שוב, אתה צריך לוודא שאתה לא מאבד את הפוקוס להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד בכל דרך.

היתרון בעשייה זה לא רק בכך שתהיה לך אישה שמכבדת אותך, אוהבת אותך ומעריכה אותך, אלא גם תהפוך לגבר הרבה יותר יעיל בחיים.

זה עובר למקום העבודה ולמערכות היחסים שלך עם חברים ובני משפחה, שם אנשים יכולים להביט אליך, לכבד אותך ולסמוך עליך שתהיה גבר חזק ועקבי לאורך כל הדרך.

3. הראה לה שאתה עושה שיפורים בדברים שעצבנו אותה.

אם כרגע אתה שונא 5 דברים שונים לגביך (לדוגמא), לא יתאפשר לך לתקן לחלוטין את כל הדברים האלה לגבי עצמך תוך 24 שעות.

בדיוק כמוה, אתה גם בן אדם ובני אדם בדרך כלל לוקח 1-2 חודשים לפתח הרגל חדש באופן מלא או להתגבר ולהחליף הרגל רע.

לכן, אם בעל נוהג להיות עצבני סביב אשתו, בדרך כלל ייקח לו 1-2 חודשים לשנות את ההרגל הזה לחלוטין.

עם זאת, במהלך 30-60 הימים האלה, הוא צריך להראות לה שהוא עושה כמה שיפורים בדברים שהוא מנסה לתקן, להתגבר או להחליף.

לדוגמא: בזמנים שבהם הוא בדרך כלל היה מתעצבן או מתרגז 100% מהמקרים, הוא עושה זאת רק 50% מהזמן או 30% מהמקרים, וזה שיפור גדול בדרך לשנות לחלוטין את ההרגל הרע .

אישה יכולה לראות שהוא משתנה ומשתפר ואם בעלה גם מסביר לה שזה יכול לקחת 1-2 חודשים לשנות לגמרי הרגל, היא יכולה להירגע ולאפשר לזה לקרות ולא לצפות שהוא ישתנה בן לילה.

4. חזור למצב הגברי והדומיננטי בנישואיך.

כמעט כל הנשים רוצות להיות עם גבר יותר גברי ודומיננטי מהן.

יש שם כמה נשים יוצאות דופן שאוהבות בחור מצליף בכוס שהן יכולות לשלוט בהן, אך ברוב המקרים דינמיקה כזו מובילה לחוסר מין במערכת יחסים ולחוסר כבוד המופגן לגבר.

דוגמה לכך היא אישה בריטית בשם קייט תומפסון, המקיימת יחסי מין עם בעלה רק אחת לעשר שנים ...

כוס המוקצפת

בעלה של קייט תומפסון עושה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ. הוא מקיים יחסי מין רק בימי הולדת שמסתיימים באפס (למשל 40, 50). דוגמא קלאסית למה שקורה כשאישה לובשת את המכנסיים.

במילותיה של קייט עצמה:

“בעלי הוא האיש הכי חביב והמתחשב בעולם. במהלך שבע השנים שאנחנו מתחתנים, בן עשה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ מבלי שנשאל. וכן, הוא עובד במשרה מלאה. ואם אתה חושב שאני מתגמל את מאמציו הביתיים הסטרליים עם פינוקים בחדר השינה, אני חושש שגם אני נכשל במחלקה ההיא. האינטימיות שמורה רק לימי הולדת שלו - ואז רק לאלה עם אפס.
אני מזניח את תפקידי הנשים בבושה. למעשה, אני נגד האישה. האמת היא שאני פשוט עסוק מדי ומעורב בקריירה שלי ככותב כדי להיות אשה מסורתית ואכפתית. האמת היא שאני מתפעל מהאופן שבו הוא שומר עלי, על בנינו ועל ביתנו. הוא מקל על חיי.
האם זה הופך אותי לאישה אנוכית, רשלנית ומזניחה? ' כנראה - אבל זה גם הופך אותי למאושרת יותר. ” קייט תומפסון

לא משנה מה אומרות נשים פמיניסטיות גלויות בטלוויזיה ובשירי פופ, כמעט כל הנשים רוצות גבר שהוא יותר בטוח בעצמו, גברי ודומיננטי מהן. אם אשה נתקעת עם גבר שמאפשר לה לשלוט בו, היא פשוט תאבד את הכבוד אליו ותמנע מין.

שמעתי על זה שקורה פעם אחר פעם כשעזרתי לגברים באמצעות שירות האימון הטלפוני שלי. כשאתה גורם לאישה להרגיש כמו הגבר, היא מאבדת את העניין שלה לקיים איתך יחסי מין.

לכן, אם אתה רוצה שאשתך תפסיק לשנוא אותך ותתחיל לאהוב אותך, להעריך אותך ולכבד אותך יותר, אתה צריך להחזיר את המכנסיים לרגליים ולתת לה להירגע להיות אישה נשית.

להיות אישה נשית פירושו בעצם שהיא חופשייה להיות רגשית (למשל להיות עצובה רגע אחד ושמחה לאחר מכן, לזרוק התקף זעם מדי פעם, להיות לא הגיונית, להיות ילדותית וכו '), במקום לחשוב, להתנהג, להרגיש ולהתנהג כמו אתה עושה (כלומר כמו גבר).

כדי לגרום לאשתך להרגיש נשית סביבך, זה חיוני לחלוטין שתחשוב, תרגיש, תנהג ותנקוט פעולה באופן גברי סביבך בחיים.

אם אתה פשוט נייטרלי סביב אשתך כמו חבר, אז אין מקום אמיתי עבורה להיות אישה נשית מאוד סביבך. אם היא מצחקקת כמו ילדה למשל, היא תרגיש מביך כי אתה אפילו לא כל כך גברי, אז ההתנהגות שלה תרגיש לא במקום או שלא תתבקש.

חשוב מאוד שתקבל את הדינמיקה הגברית / נשית בזוגיות שלך, אחרת זה יגרום לכל מיני בעיות מהותיות ביניכם שהורסות את התשוקה המינית שלך זו לזו.

לדוגמא: אם גבר מאוד נשי סביב האישה שלו (למשל הוא רגיש רגשית, מתנהג לפעמים קצת ילדותי, מפחד מדברים שנשים בדרך כלל מפחדות מהם וכו '), היא באופן טבעי תתחיל להחליק ליותר אנרגיה גברית ודרך הימצאות סביבו.

לכן, אם אתה רוצה שאשתך תרגיש מאושרת במצבה הנשי הטבעי, אתה צריך לקחת על עצמך את התפקיד להיות הדומיננטית והגברית בנישואיך.

להיות דומיננטי וגברי לא אומר שאתה מפקח עליה, מתייחס אליה כאילו היא שפחה או כאילו היא צעירה נאיבית הזקוקה לדמות אבא בחייה.

במקום זאת, אתה פשוט לוקח על עצמך את התפקיד להיות זה שנשאר חזק לא משנה כמה החיים מאתגרים או כמה הם מאתגרים.

אינך צריך לקבל את כל ההחלטות עבור שניכם, אך בסופו של דבר, אישה רוצה שתהיו מספיק נוכחים כדי לקבל החלטות שיובילו לחיים טובים יותר עבורך ועבורה.

לדוגמא: לא כל כך משנה אם תחליט מה לאכול לארוחת ערב ביום שני והיא מחליטה מה לאכול להמשך השבוע, או אם תבחר במסעדה לאכול בשבוע הזה והיא תבחר בשבוע הבא.

החומר הזה ממש לא משנה.

בסך הכל, כל מה שאישה באמת רוצה לראות הוא שהגבר שלה דואג מספיק להוביל את הדרך במקום להיות עצלן, לוקח אותה כמובן מאליו ומצפה ממנה לקחת על עצמו את תפקיד הגבר המסורתי במערכת היחסים.

5. תן לה להרגיש סקסית בעיניך.

האם ראית אי פעם את הזוגות האלה שעדיין מאוהבים בטירוף ונמשכים זה לזה גם אחרי 30-40 שנה של זוגיות או נישואים?

זה אפשרי רק כאשר גבר מסוגל להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה כלפיו לאורך זמן, תוך שהוא גורם לה להרגיש שהיא האישה הכי סקסית ביותר על פני כדור הארץ בעיניו.

אם הוא עושה את הטעות שלקח אותה כמובנת מאליה ולהרוס לה את הכבוד, המשיכה והאהבה אליו, אז היא לא באמת אכפת לו שהוא ימצא אותה סקסית כי היא לא מוצאת אותו מושך.

כמו כן, אם גבר מעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של אשתו ואז לא ממש מסתכל עליה כעל סקסית (כלומר הוא מתמקד בהיבטים השליליים של המראה הפיזי שלה, במקום לבסס את משיכתו אליה על אהבתו. בשבילה), אז הוא לא ירגיש מאוד נמשך אליה וחיי המין שלהם יתייבשו.

עם זאת, אם הגבר יעמיק את אהבתה, כבודה ומשיכתה ואז ישמור על הלך הרוח לראות באשתו את האישה היפה והכי סקסית ביותר על כדור הארץ בעיניו, אז שניהם ירגישו טוב לקיים יחסי מין.

באופן טבעי הוא יפלרטט איתה (למשל להכות אותה על הישבן במטבח, להחמיא לה על כמה שהיא נראית סקסית, מנסה לקבל נשיקה נוספת וכו '), מה שיגרום לה לצחוק, לצחקק ולהרגיש ביטחון מיני יותר סביבו.

היא תשמח ותתרגש מכך שהיא עדיין מסוגלת לגרום לבעלה (שהוא מכבד, מרגיש נמשך אליו ואוהב) להרגיש מופעל ומושך, למרות שהיא לא נראית כמו שנראתה כשנפגשו לראשונה.

6. הפסיקו להיות חסרי ביטחון.

כגבר, אחד הדברים החשובים ביותר שתוכל להעניק אישה במערכת יחסים אי פעם הוא מתנת הכוח הרגשי המתמשך שלך.

באופן טבעי נשים נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים (למשל ביטחון, דימוי עצמי גבוה, נחישות להצליח וכו ') ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, גישה תבוסתית וכו').

בעבר אישה הייתה משלימה עם גבר ודבקה בו לכל החיים לא משנה מה כי זה היה מביש להתגרש.

בעולם של היום, נשים חופשיות לעזוב אם הן לא מאושרות או אם הן מוצאות את עצמן תקועות עם גבר שאינו מוכן לשנות או לא מסוגל לשנות.

לכן, אם מצאת את עצמך חסר ביטחון סביב אשתך, אתה צריך להבין שאנחנו כבר לא חיים בימים ההם בהם אישה תסבול את זה לכל החיים. אתה חייב לתקן את חוסר הביטחון שלך כגבר ולהפוך לגבר חזק רגשית שהיא יכולה לסמוך עליו.

כאשר במערכת יחסים, אישה תמיד תבדוק את רמת הכוח הרגשי של הגבר שלה על ידי הקנטה שלו, זריקת התקף זעם כשהוא מרגיש פגיע רגשית, קולט אותו ואומר דברים מרושעים כדי לראות איך הוא מגיב.

זה נשמע כמו דבר נוראי עבור נשים לעשות, אבל זה למעשה חלק חשוב מאוד ממה שהפך את המין האנושי לחזק וגמיש כל כך. נשים דוחפות גברים להתחזק רגשית, במקום לתגמל חולשה רגשית באהבה, בכבוד, במין ובמסירות.

גבר חלש רגשית יתפוצץ מכעס וירגיש נבגד על ידה על כך שהוא כל כך לא רגיש וחסר כבוד כלפיו, ואילו גבר חכם וחזק יותר רגשית פשוט יצחק עליה ועל ניסיונותיה לעצבן אותו.

כשהיא רואה שהוא נשאר חזק רגשי ובטוח לא משנה כמה היא מנסה ללחוץ על כפתוריו, הכבוד, המשיכה והאהבה אליו מעמיקים.

עם זאת, אם הוא מתפורר תחת לחץ, היא מאבדת באופן אינסטינקטיבי כבוד ומשיכה או אותו מכיוון שנשים קשורות בקושי כדי להבטיח שהן יחברו לגבר שיכול לשרוד, לשגשג ולשגשג, לא משנה כמה החיים יהיו מאתגרים.

7. גרמו לה להרגיש נרגשת מיעדי חיים הדדיים חדשים.

לאחר שזוג משיג את יעדי החיים הראשוניים שלהם (למשל להתחתן, להקים משפחה, לקנות בית, לגדל את הילדים וכו '), הם עלולים למצוא את עצמם מרגישים מאושרים ומאושרים או מבולבלים וחסרי שקט לגבי מה עליהם לעשות עם שאר חבריהם חיים ביחד.

אם אשתך היא סוג האישה שרוצה להשיג יותר בחיים בנוסף למה שכבר עשית יחד, אז אתה צריך להיות מודע לכך ולהתחיל לפתח יחד יעדי חיים חדשים, מרגשים, הדדיים.

אם תשבו ותדברו על כך יחד בשיחה 'חלומית גדולה', ללא ספק תגיעו למטרה הדדית ששניכם נרגשים לעבוד על השגתה.

אם רק אחד מכם מתרגש מכך, בסופו של דבר זה יוביל לשעמום, לריבות ואולי לגרום לכם להתפרק לאורך זמן, אז וודאו שזה משהו ששניכם תרגישו נרגשים, שמחים וגאים להשיג לאורך זמן.

אם אתה ממשיך בנישואין אומללים ואין הרבה יותר מה לשאוף אליו, סביר מאוד להניח שאשתך תתחיל ליצור ויכוחים ותבנה טינה כלפיך.
כגבר, תפקידך לנווט את הספינה ולהנחות את הדרך לחיים טובים ומאושרים יותר עבור שניכם.

אל תשאיר את זה בידיה כי היא כנראה תסתובב במעגלים (כלומר תשנה את דעתה כל הזמן, תתחיל ותפסיק פרויקטים, תרצה לעבור דירה ואז תתחרט על זה וכו ') ובסופו של דבר תתרעם עליך על שלא הרשית אותה להירגע לכיוון הגברי שלה.

אוקיי, אני מקווה שמאמר זה עזר לך לקבל יותר תובנה כיצד תוכל להפוך את שנאת אשתך ולהחזיר את הנישואים שלך למסלולם.

אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אנא לחץ על האתר שלי למידע נוסף.