מדוע כל כך קשה לפגוש נשים?

מדוע כל כך קשה לפגוש נשים?

מדוע כל כך קשה לפגוש נשים?

זה לא.

נשים רבות ישמחו לפגוש אתכם, אך עליכם להיות בטוחים לפנות אליהן ולכישורים כדי למשוך אותן.

האם אתה יודע למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

זה לא המקום שחשוב, זה איך

הסתכל סביב באינטרנט ותמצא מאה רשימות של מקומות שבהם אתה יכול לפגוש נשים, אבל זה לא מה שאתה באמת צריך.

מה שאתה באמת צריך לעשות זה להבריש את כישורי השיחה שלך, ללמוד כיצד לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך ואז יש את הביטחון לגשת אליהן. כשאתה יודע כיצד למשוך נשים, אינך מרגיש עצבני או מודאג מגישה לנשים מכיוון שרוב הנשים שאתה פוגש ירגישו נמשכות אליך.האם אתה בטוח מספיק לגשת לנשים שנראות לך מושכות? אם לא צפו בסרטון זה ...

ארבעה טעויות נפוצות שעושים כשמנסים לפגוש נשים

לפגוש נשים זה פשוט, כל עוד ניגשים לזה נכון. אתה פשוט צריך לגשת לנשים בצורה בטוחה ונוחה ואז להתמקד בלהרגיש אותן נמשכות לאישיות שלך. זה למעשה הרבה יותר קל ממה שאתה עשוי להבין.

עם זאת, אם אתה עושה את אחת הטעויות הבאות, אתה יכול להתחיל לתהות אם בכלל יש טעם לנסות להכיר נשים ...

1. לחשוב שלנשים יש את כל הכוח

כשבחור מנסה לפגוש נשים, עליו להבין שיש לו את הכוח. אם הוא מתנהג כאילו יש לו מזל לקבל הזדמנות עם אישה, היא בדרך כלל תדחה אותו. למה? צפו בסרטון זה כדי להבין את המציאות בה נשים חיות ...

כשאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך ואז מתנהג כמו האתגר שהיא קיוותה לעמוד בו, היא תנסה להשיג צ'אנס איתך. אתה זה שבכוחך להחליט אם היא תצטרך להתחבר אליך או לא.

2. ניסיון קשה מדי להרשים נשים

כשאישה יפהפייה תחושה שבחור מאוד מנסה להרשים אותה כי הוא לא מרגיש מספיק טוב, היא תתחיל מיד לאבד בו עניין.

עם זאת, אם עושה את אותו הדבר לנשים לא מושכות, היא לרוב תיתן לו צ'אנס כי היא יכולה לראות שאין לו הרבה אמון בעצמו כי הוא לא יודע איך למשוך נשים.

בחורים רבים עוברים את מרבית או כל חייהם ומקבלים את השני במקום הטוב ביותר או כלום כשמדובר בנשים. הרבה מזה מסתכם בעובדה שהחבר'ה האלה לא מרגישים שהם טובים מספיק עבור נשים מושכות.

הנה העניין ...

אתה כבר מספיק טוב לרוב הנשים.

אתה כבר מספיק טוב בשביל רוב הנשים

נשים רק מחכות שתבינו את זה.

3. להיות נחמד מדי

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים, אבל אם אתה נחמד מדי מכיוון שאתה מקווה ש'אהב 'אותך ו'ינתן לך הזדמנות' אז כמעט תמיד תידחה על ידי נשים מושכות.

הנה למה…

חבר'ה שלא יודעים שהם צריכים למשוך נשים, דואגים לעתים קרובות לומר את הדבר הלא נכון סביב אישה ולהידחות. אז הם יתנהגו ממש נחמד, יהיו מאוד מנומסים וינסו להימנע מלומר דבר שעלול לגרום לעבירה.

עם זאת, מה שהחבר'ה האלה לא מבינים זה שכשאישה נמשכת לבחור, היא לא תדחה אותו כי הוא אומר כמה דברים שהיא לא מסכימה איתם. כל עוד הוא נוח וקליל בקשר לזה, הוא יכול לומר ולעשות כל מה שהוא רוצה והיא עדיין תמצא חן בעיניו כי היא מרגישה שהוא נמשך אליו מינית.

כשאישה פוגשת בחור שמפחד לומר משהו לא בסדר, היא מרגישה משועממת ומכובה ממנו. היא לא יכולה לכבד אותו כגבר כי אין לו עמוד שדרה. הוא חליפה והוא מקווה שאם הוא פשוט נחמד מספיק לנשים, הן עלולות למצוא את זה בלב שלהן לתת לו צ'אנס.

ככה זה לא עובד. יש לך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך באופן מיני ואז הן יעריכו את העובדה שאתה בחור טוב. עם זאת, אם אתה סתם בחור טוב ואתה אפילו לא אומר או עושה שום דבר כדי לגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית, אז היא לא תהיה לך הרבה או שום עניין בך מלבד להיות חברה.

4. משעמם אותה במהלך שיחה

כשאישה פוגשת גבר, היא רוצה להיות מסוגלת להרגיש איתו ניצוץ ולהרגיש נרגשת להכיר אותו.

עם זאת, רוב החבר'ה לא נותנים לנשים את החוויה הזו כי הם פשוט מדברים עם נשים בצורה רצינית, הגיונית, ופשוטה. לדוגמא: 'מה אתה עושה למחייתך?' 'בן כמה אתה?' 'מאיפה אתה?'

שום דבר בקשר לשאלות אלה לא יגרום לאישה להרגיש ניצוץ ולהרגיש נרגשת, אלא אם כן הבחור מתמקד בכך שהוא גורם לה להרגיש מושך אליו בזמן שהוא שואל את השאלות. צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

לפגוש נשים זה קל

זה באמת.

עם זאת, אם אתה אחד החבר'ה הרבים שלא יודעים למשוך נשים במהלך אינטראקציה, מפגש עם נשים ירגיש קשה ואף מתיש. אתה יכול אפילו להתחיל לחשוב שאין טעם לנסות ושאתה צריך רק לדבוק באוננות לפורנו.

אל תחשוב ככה.

אתה הרבה יותר טוב מזה.

אתה יכול בקלות לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה מתקשר איתן, על סמך מה שאתה אומר ועושה. אתה באמת יכול לעשות את זה, אז אל תחבור את הראש בחול וחשוב שאתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לחוסר ההצלחה שלך עם נשים.

אתה יכול…