מדוע האקס שלי משפשף לי דברים?

מדוע האקס שלי משפשף דברים בפניי?

4 סיבות נפוצות לכך שאישה תעשה זאת לאקסית:

1. היא נהנית לפגוע באקסים על ידי כך שהיא מראה כמה היא מאושרת לאחר פרידה

יש נשים שפשוט מרושעות ונקמניות ונהנות לשפשף דברים בפנים של אקס רק כדי להרגיש טוב יותר על ידי פגיעה בו.

בעיקרו של דבר, אישה כזו מקווה שכאשר האקס שלה יראה כמה היא מאושרת בלעדיו, הוא יתחרט על פרידה ממנה ויחשוב משהו בסגנון של,'הייתי אידיוט כזה לשחרר אותה. עכשיו אני רואה שהיא באמת האישה שאני רוצה, אבל זה מאוחר מדי מכיוון שהיא שמחה וממשיכה בלעדי. '

זה נותן לה תחושה כוזבת של כוח וגורם לה להרגיש ערכית ומבוקשת יותר.

במקרים מסוימים, אישה עשויה לשפשף דברים בפניה לשעבר בגלל האופן שגדלה בילדותה (למשל אמה נהגה לעשות זאת לגברים בחייה, מעולם לא הייתה לה מודל נשי חזק ולכן היא לא לדעת איך להתנהג אחרי פרידה), או בגלל כמה חוויות שקיימה עם מערכות יחסים קודמות (למשל היא נפגעה קשות מבחור והתאמצה להתגבר עליו אז היא הבטיחה לעצמה שלעולם לא תיתן לזה לקרות ושהיא להיות זה שעובר ראשון אחרי פרידה).

לכן, למרות שהאקס שלך כרגע משפשף לך דברים בפרצוף, זה לא בהכרח קשור אליך.במקום זאת, היא אולי מגיבה בצורה היחידה שהיא יודעת כיצד.

לכן, אל תתנו למעשיה לגרום לכם לאבד ביטחון בעצמכם ובערך שלכם כלפיה.

במקום זאת, בפעם הבאה שהיא תעשה משהו כזה, במקום להתעצבן מכך או להרגיש פגועה, השתמש בה כהזדמנות לעורר את רגשותיה כלפייך.

איך יכולת לעשות את זה?

באמצעות קצת הומור כדי להסיר את הנגיסה מהמצב ולהראות לה שאתה לא מושפע מהכלבות שלה.

לדוגמא: דמיין שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון או באופן אישי והיא אומרת משהו כמו,'אני לא מאמין כמה נהדר להיות רווק! יצאתי עם החברים שלי כל לילה השבוע. יש לי זמן מדהים. אם הייתי יודע כמה החיים שלי יהיו נהדרים בלעדיך, הייתי זורק אותך לפני עידנים! '

בעיקרון היא מקווה שתתעצבן ואולי אפילו תגיד משהו כמו,'למה אתה כל כך מרושע כלפיי? אני יודע שהתמלאתי, אבל באמת ניסיתי להיות בחור טוב בשבילך. אתה לא יכול להיות לפחות קצת יותר נחמד לי עכשיו ולא לשפשף כמה כיף אתה עושה בלעדי בפרצוף? '

לאחר מכן היא יכולה להרגיש טוב עם עצמה.

עם זאת, אתה לא מתכוון להגיב ככה.

במקום זאת, אתה הולך לצחוק (באופן בטוח אך אוהב) ותגיב באמירה כמו,'תמיד היית משעמם כשהיינו יחד, אז נחמד לראות שאתה נהנה לשם שינוי. אני שמח בשבילך. תמשיך עם זה. אתה כל כך הרבה יותר מעניין לדבר איתו עכשיו. '

סביר להניח שהיא תהיה קצת המומה מכך שיש לך את הכדורים לקרוא לה משעמם והיא גם תופתע שאתה לא מתעצבן ממה שהיא אומרת.

עם זאת, היא גם תחוש זעזועים של כבוד ומשיכה אליך על האומץ להתבדח איתה כשהיא מנסה בבירור לעצבן אותך על ידי שפשוף בפניה את האושר החדש שלה.

לאחר מכן היא באופן טבעי תפיל את השומר שלה ותיפתח לאינטראקציה איתך יותר (כלומר, לבדוק אם באמת השתנית והפכת לבטוחה יותר ובטוחה בעצמה, או שזה היה רק ​​דבר חד פעמי).

לאחר מכן תוכל להראות לה שאתה באמת גבר חדש עכשיו, למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה תעשה זאת היא ...

2. היא מנסה לנקום על איך שגרמת לה להרגיש במהלך הקשר

היא מנסה לנקום על איך שגרמת לה להרגיש במהלך הקשר

כדי שאישה תהיה מאושרת במערכת יחסים עם גבר ורוצה להיצמד אליו ולהיות טובה אליו, היא צריכה להרגיש שהיא יכולה להרים אליו את עיניו ולכבד אותו על היותו גבר אמיתי (כלומר נאמן, אמין, אכפתי , אמין).

לכן, כשבחור לא מצליח להתאמץ מספיק במערכת היחסים ובמקום זאת עושה דברים שגורמים לה להרגיש לא אהובה, לא מוערכת ואולי אפילו נבגדת (למשל הוא לוקח אותה כמובן מאליו, בוגד בה, שולט, מזלזל בה ולא עושה זאת לתמוך בחלומותיה), זה טבעי שאישה תחוש טינה כלפיו אחרי שהם נפרדים.

לאחר מכן היא עשויה לשפשף דברים בפניו כדי לנקום בו על כל מה שעבר עליה כשהיו יחד.

אז, עד כמה שזה נשמע לך מגעיל, העובדה היא שאפילו אישה נחמדה ומתוקה יכולה להפוך למרושעת כשהיא מרגישה שעברו עליה מניפולציות, שיקרו או התייחסו אליה רע.

זה קשור רבות לאינסטינקטים הטבעיים של האישה לרצות למצוא גבר אחד, לגרום לו להתאהב בה ולהיצמד אליו לכל החיים.

רוב הנשים לא רוצות להיפרד מבחור כי האינסטינקט הטבעי שלהן הוא לנסות לגרום למערכת היחסים לעבוד.

לכן, כשבחור משתבש ממש רע וגורם לאישה להרגיש שהיא קיבלה את ההחלטה הלא נכונה על ידי בחירתו, היא נהיית ממש מגעילה מכיוון שהוא בזבז את זמנה (כלומר אישה רוצה לדעת שהקשר שלה עם בחור בסופו של דבר להוביל לדברים רציניים יותר כמו לגור יחד, להתחתן, להביא ילדים לעולם).

זו הסיבה, אם אתה רוצה שהאקס שלך יפסיק לשפשף דברים בפנים שלך ויחזיר אותה, אתה צריך לתקן ולשפר כמה מהבעיות שלך ולהפוך לגבר שאתה יודע שאתה צריך להיות.

כשהיא תוכל לראות בעצמה שאתה כבר גבר חדש ומשופר ושאם היא תחזור איתך, אתה לא תחזור לעשות את אותן טעויות משיכה ולהתייחס אליה כמו שעשית בעבר, היא להיות מסוגל להתחיל לסמוך עליך שוב.

כשזה יקרה, ההגנות שלה יירדו והיא תפתח בחזרה לדבר איתך ולבלות איתך שוב כדי לראות לאן הדברים הולכים.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה תעשה זאת היא ...

3. היא מנסה לגרום לך לראות שהיא לא מעוניינת לחזור איתך

כל אישה שונה.

יש נשים שפשוט יוצאות החוצה ואומרות,'אין לי יותר רגשות כלפייך. אני לא רוצה לראות אותך שוב, 'ואילו אחרים נוקטים בכל מיני דרכים מוזרות לבטא את אותו הדבר.

לדוגמא: אישה עשויה ...

  • לפלרטט מול האקס שלה עם בחורים אחרים כדי להראות לו שהיא עוברת הלאה.
  • תגיד דברים כמו,'מעולם לא הייתי מאושר ממני מאז שנפרדנו,' 'אני אוהב להיות רווק,'אוֹ'יש כל כך הרבה בחורים שם טובים יותר ממך בכל כך הרבה דרכים והם רוצים לצאת איתי לדייט,'רק כדי לדחות אותו.
  • מדברים על בחור חדש שהיא מתמודדת עם האקס שלה.
  • מדברים על התאריכים שלה ואיך החבר'ה פינקו אותה (למשל לקחו אותה למסעדה יקרה, קנו לה פרחים).

בעיקרו של דבר, היא מקווה שהאקס שלה ירגיש לא רצוי לנסות להחזיר אותה וישאיר אותה לבד, בלי שהיא תצטרך לצאת ולהגיד לו את זה ישירות.

ובכל זאת, הנה העניין ...

גם אם האקס שלך משפשף לך דברים בפרצוף כדרך להראות לך שהיא לא מעוניינת, זה לא אומר שאתה לא יכול לשנות את התחושה שלה ולהשיב אותה בחזרה.

כדי לגרום לאקס שלך לשנות את דעתה ולגרום לה לרצות אותך בחזרה, אתה צריך לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש כשהיא סביבך (כלומר מכבדת, נמשכת מינית ורומנטית, שמחה, נרגשת).

להחזיר אותה לא נוגע לספר לה כמה אתה אוהב אותה וזקוק לה, איך אתה מבטיח לשנות או איך לעולם לא תפגע בה יותר.

לא אכפת לה מכל זה.

היא נפרדה ממך כי לא גרמת לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש סביב גבר (למשל בגלל שאולי היית חסר בטחון מדי, חסר לך כדורים סביבה, התייחס אליה יותר כמו חבר ניטרלי מאשר לאישה נחשקת ).

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, עליך להפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפייך.

רק כשהיא מרגישה ממהרים של כבוד ומשיכה אליך היא תפסיק לשפשף את הפנים שלך בדברים ותפתח בחזרה לרעיון להיות הילדה שלך.

עם זאת, אם לא תעשה דבר כדי לעורר את רגשותיה ופשוט תנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת על סמך רגשותיך כלפיה, היא פשוט תמשיך לעשות עוד ועוד דברים כדי לדחות אותך כדי שתוכל לעזוב אותה. לבד.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה תעשה זאת היא ...

4. היא מעולם לא באמת אהבה אותך, או אף פעם לא התחייבה באמת לקשר

היא מעולם לא אהבה אותך באמת או התחייבה למערכת היחסים

לפעמים אישה תיכנס למערכת יחסים עם בחור שהיא לא נמשכת אליו ב 100% או תואמת אליו (למשל בגלל שמדובר במערכת יחסים של ריבאונד, היא מפחדת להיות רווקה ולכן היא מסתפקת בו, היא מעולם לא התעניינה בו אבל הוא רדף אחריה עד כדי כך שהיא נכנעה והסכימה לצאת איתו).

זה לא אומר שהיא בכלל לא דואגת לבחור והיא אולי אפילו מקווה שעם הזמן הוא יצליח ליצור דינמיקה של מערכת יחסים שתגרום לה לרצות להתייחס אליו טוב, להיות קשובה וליפול עמוק פנימה אהבה איתו.

עם זאת, זה פשוט לא קורה, מכיוון שאין לו מושג איך להצמיח את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

אז במקום לתת לה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה (למשל להיות עם גבר בטוח וחזק רגשית שהוא קצת אתגר ולא נופל על הדרמה שלה), הוא נותן לה את מה שהוא חושב שהיא רוצה (למשל. הוא נחמד ומתוק במיוחד אליה בלי קשר לאופן שבו היא מתייחסת אליו, הוא דביק ונזקק וכל הזמן אומר דברים כמו,'אתה העולם שלי,'אוֹ'אני לא יודע מה אעשה אם היית נפרד ממני').

בשכלו הוא חבר אוהב ומסור.

עם זאת, במוחה היא מעניקה לה סוג של חווית משיכה שהיא לא רוצה.

כמובן שהיא לא מודה בזה בפניו ובסופו של דבר היא פשוט מחליטה להיפרד ממנו ולעבור הלאה, דבר שקל לה, כי היא מעולם לא הרגישה את האדיבות או המשיכה והאהבה אליו שיגרמו לה להיאבק כדי להגיע עליו.

אם הבחור מנסה להחזיר אותה על ידי התנהגות בדרכים שמכבות אותה עוד יותר (למשל, הוא מתחנן ומתחנן אליה להזדמנות נוספת, היא בוכה אליה, הוא שולח לה מכתבים / מיילים ארוכים / רגשיים / הודעות טקסט ארוכות. בהצהרת אהבתו הבלתי פוסקת אליה), במקום להרגיש רע לפגוע בו, היא עשויה למעשה לשפשף דברים בפניו כדי להרתיע אותו מלרדוף אחריה.

החדשות הטובות אף הן, שגם כאשר אישה מרושעת ומשפשפת דברים בפניה של האקס שלה, אין זה אומר שרגשותיה נקבעים באבן ואינם יכולים להשתנות.

למעשה, אם אתה מתקשר עם האקס שלך ומתחיל להעניק לה את חוויית המשיכה שהיא תמיד רצתה ממך (למשל להיות קלועית וגברית רגשית איתה, לשמור על הביטחון שלך בלי קשר לכמה שהיא קר או אפילו כלבה, להיות יותר אתגר שלה במקום להיות נחמדה מדי או לדחוף), היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש עליות של כבוד אליך.

כשתתחיל לכבד אותך שוב, היא גם תתחיל להרגיש נמשכת אליך ואז תוכל לבנות על הרגשות האלה ולגרום לה להתאהב בך באמת הפעם.

לכן, אל תתנו לזה להטריד אתכם שהאקסית שלכם משפשפת לכם דברים כרגע.

פשוט אינטראקציה איתה, העיר מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפייך וכל זה ישתנה.

3 טעויות שיש להימנע מלעשות עם אקס שממשיך לשפשף דברים בפרצוף

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, חשוב שתיגש לתהליך הגב לשעבר בראש הנכון.

אם לא, בסופו של דבר תעשה טעויות שיקטינו את הסיכויים שלך.

לדוגמא: שלוש טעויות שיש להימנע מהן ...

1. לפרש לא נכון את האושר שלה כמו שהיא רוצה לשפשף אותו בפרצוף

זו אף פעם לא חוויה נחמדה להרגיש שאתה נשאר מאחור וצופה באישה שאתה אוהב ממשיכה ושמחה בלעדיך.

עם זאת, זה לא אומר שהיא מנסה לשפשף את האושר שלה בפרצוף כדי לאמלל אותך.

במקום זאת, יתכן שאתה מסתכל עליה באור שלילי.

במוחך אולי אתה חושב על דברים כמו,'היא אנוכית על שנפרדה ממני,'אוֹ'מדוע היא פשוט לא תיתן לי הזדמנות נוספת להראות לה שדברים יכולים להיות שונים עכשיו? היא פשוט עקשנית, 'אוֹ'אני לא מאמין כמה היא חסרת לב. למרות שהיא יודעת שאני עדיין דואג לה ורוצה שהיא תחזור, היא משפשפת את אושרה בפניי. '

למרות שזה עשוי לגרום לך באופן זמני להרגיש קצת יותר טוב לראות את האקס שלך כנבל המרושע בסיפור הזוגיות שלך, יתכן שהיא פשוט עושה את המיטב ממצב קשה.

אולי גם היא כואבת.

עם זאת, במקום לשבת להסתובב באומללות ולהיות מדוכא יותר ויותר, היא קיבלה את ההחלטה המודעת להיות מאושרת, איתך או בלעדיך.

עכשיו תורך להרגיש מאושר, איתה או בלעדיה.

זה לא אומר שאתה צריך להיות עם נשים חדשות.

במקום זאת, פירוש הדבר שעליך פשוט להפסיק לאובססיביות לגבי מה שהיא עושה ולהתמקד בחיים מאושרים ומספקים בלעדיה.

כשאתה עושה משהו מדהים קורה.

היא מתחילה להרגיש שוב נמשכת אליך.

פתאום היא מתחילה לראות בך יותר מלכוד ממה שהיית קודם.

היא שמה לב שאתה גבר חדש עכשיו והיא אוהבת את זה.

טעות נוספת להימנע היא ...

2. מבקש ממנה רחמים

במקרים מסוימים, אם הבחור לא יכול להתמודד עם אופן הטיפול באקס שלו, הוא עשוי להחליט לגרום לה לרחם עליו ולהרגיש אשמה על הכאב שהוא חווה, על ידי אמירת דברים כמו,'איך יכולת לעשות לי את זה? רק לאחרונה נפרדנו ובודקים איך אתה מתנהג. האם באמת אהבת אותי או שזה הכל מעשה? אני לא יכול לדמיין להתייחס אליך ככה. זה ישבור את ליבי לגרום לך כאב, גם אם אנחנו נפרדים. השאלה היא האם יש לך לב? אני לא כל כך בטוח. אני פשוט כבר לא יודע מי אתה! '

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,'לעזאזל, יש לו נקודה. אני באמת כלבה בעיניו. הוא לא ראוי לזה. הוא תמיד היה כל כך טוב אלי. היה לי מזל שהוא אוהב אותי כמוהו והוא ברור שעדיין כל כך דואג לי. אולי בכל זאת הייתי קשה מדי אליו. אולי מגיע לו הזדמנות נוספת, ”סביר להניח שהיא פשוט תרגיש עצבנית שהוא מנסה לגרום לה להרגיש אשמה על כך שהיא שמחה בלעדיה.

כתוצאה מכך היא תאבד עוד יותר כבוד אליו והיא עשויה אפילו לשפשף דברים בפניו עוד יותר כדי לחזור אליו.

לכן, אם אתה לא רוצה להרחיק ממך את האקס שלך ולקבל אותה בחזרה, השימוש בכרטיס הרחמים אינו הגישה הנכונה לכך שזה יקרה.

מה זה?

מעורר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה המינית כלפייך, ולכן באופן טבעי היא מרגישה נמשכת אליך ונהיית פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות, מסיבותיה שלה.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. לוותר על החזרתה כי היא נראית מאושרת בלעדיו

לפעמים, כשבחור רואה שהאקס שלו עבר הלאה, הוא עשוי לחשוב לעצמו משהו כמו,'טוב, אני מניח שזה כבר מאוחר מדי. אין לי יותר סיכוי. היא נראית כל כך מאושרת בלעדי. '

כתוצאה מכך, הוא מוותר ולעולם אינו עושה מהלך להחזיר אותה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

גם אם אישה התגברה לגמרי על האקס שלה ועברה הלאה, זה לא אומר שהוא לא יכול להחזיר אותה.

למעשה, גבר יכול לגרום לאישה להיפרד מהבחור החדש שלה, אם הוא יפעיל מחדש את רגשותיה כלפיו ואז יבצע את המשך תהליך הגב לשעבר.

הוא צריך להביא אותה לשיחת טלפון איתו וללא קשר עד כמה היא עשויה להישמע בהתחלה (למשל היא אומרת דברים כמו,'מה אתה רוצה? עברתי ועכשיו יש לי חבר, אז אין לנו על מה לדבר ”), הוא צריך לשמור על הביטחון שלו איתה ואז להשתמש בהומור סוער כדי לפרק את ההגנות שלה ולהקל על המתח השלילי ביניהן.

ככל שהוא גורם לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב לדבר איתו שוב, כך היא תרגיש כלפיו יותר כבוד ומשיכה.

לאחר מכן קשה לה לדבוק בהחלטתה להיפרד ממנו, מכיוון שהוא מעיר מחדש את כל התחושות החיוביות שהיא מקשרת איתו שהיו רדומים בתוכה (למשל כבוד, משיכה, אהבה).

ואז היא פתוחה להיפגש איתו באופן אישי כדי לראות איך היא מרגישה.

מצד שני, אם בחור פשוט מוותר והולך, הוא עלול לבזבז את שארית חייו בתהייה,'מה אם היא הייתה זו בשבילי,'ולעולם לא להיות מסוגל להתיישב באמת ולהיות מאושר עם אישה אחרת.

אל תתנו לאותו בחור להיות אתה.

היה אמיץ מספיק כדי להחזיר את האקס שלך.

ואז, אם תחליט שהיא לא האישה המתאימה עבורך, תוכל ללכת משם בידיעה שלא איבדת אותה מכיוון שהיית מודאג מדי מהתגובה שלה לנסות.