מדוע יש בחורים שלא מצליחים להחזיר את האקס שלהם

מדוע יש חבר

הסיבה העיקרית לכך שחלק מהחבר'ה לא מצליחים להחזיר את האישה שלהם היא שהם לא יודעים לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים שהיא באמת רוצה.

יש בחורים שמרגישים שזה לא נכון לנסות למשוך אותה בדרכים שאני אסביר בפוסט הזה.

לדוגמא: אם בחור מדבר בטלפון עם חברתו לשעבר, ארוסתו או אשתו והיא ממשיכה וממשיכה בדברים, מתלבטת ואומרת לו עד כמה הוא גרוע בבחור וכמה הוא מעוצבן, כמה זועם אם היא, וכו ', הרבה חבר'ה פשוט ישבו שם וייקחו את זה.

יש מקרים שהבחור צריך פשוט לשבת שם ולהקשיב ולומר,'בסדר, כן אתה צודק. טעיתי שם. זו הייתה הטעות שלי. אני מצטער.'

עם זאת, אם בחור מוכן לעשות את זה, הוא לא צריך להמשיך לקחת את העונש המילולי הזה שוב ושוב ושוב. מה שיגרום לה להרגיש נמשכת ברגע כזה הוא גבר שעומד על שלו, אך עדיין ממשיך להיות גבר אוהב.

כשאתה עומד בעצמך, זה לא קשור להדחתה. זה לקום לעצמך, להראות לה שאתה הגבר, אבל גם להחזיר את האינטראקציה לאהבה.לדוגמא: בחור מדבר עם חברתו לשעבר והיא ממשיכה וממשיכה להתלונן על איך שהוא התייחס אליה במערכת היחסים ואמרה את הדבר שהיא אמרה שוב ושוב ושוב לפני (למשל שהוא מעולם לא שוטף כלים).

מה שהוא יכול לומר בשלב זה הוא,'אוקיי, אז אתה רוצה לדבר איתי על איך שלא כיביתי את הכלים. ספר לי הכל על זה, אבל תן לי רק להגיד את זה - כבר אמרת את זה בערך חמש פעמים, אז בוא נגיד את זה בפעם האחרונה ואז אני אגיד כן, אני מבין ואומר שאני מצטער ואז אנחנו לא צריכים להעלות את זה שוב. '

לאחר מכן היא ממשיכה הלאה, אומרת את הדבר על הכלים ואז כעבור כמה דקות בשיחה היא מעלה את זה שוב.

בשלב זה הוא יכול לומר,'אה נכון, הנה אנחנו חוזרים שוב. אז, עכשיו אנחנו במקום השישי ... בואו נראה אם ​​נצליח להגיע למקום 10 לפני סיום שיחת הטלפון הזו. אם אתה מזכיר את זה 10 פעמים בסוף שיחת הטלפון הזו אתה זוכה בפרס. '

השיחה איתה בצורה זו מחזירה את השיחה לצחוק ולחיוך, תוך היותך גבר אוהב.

זה מראה לה ש,'היי, אני אחראי כאן. אני בשליטה. אני הגבר. אתה לא דוחף אותי מסביב, 'אבל באותו זמן,'כשאני לוקח כוח ושולט אני לא עושה את זה בצורה מרושעת. אני לא עושה את זה בצורה לא אוהבת. אני עדיין אדם ההוא האוהב הזה. '

כשאתה בא ממקום של אהבה, אתה תמיד במיקום הגבוה יותר. אתה לא יכול להפסיד כשאתה בא ממקום של אהבה.

כשאתה גם גבר גברי שעומד בעד עצמו, זה סוג הדברים שמעמיקים את הכבוד, המשיכה והאהבה של האישה כלפייך בזוגיות.

דוגמה נוספת היא איפה שאישה תשלח הודעה לחבר, ארוסה או בעלה לשעבר ותשאל,'אתה מתגעגע אליי?'יש בחורים שיענו עם,'כן, אני מתגעגע אליך. אתה מתגעגע אליי?'

אין שום דבר רע בלהשיב ככה, אבל אין שם גם שום דבר שיגרום לה לחייך ולצחוק ולחשוב שכיף לתקשר איתו, במיוחד אם במהלך הפרידה הוא היה דביק ונזקק וחסר ביטחון ולא לקח את הפרידה טוב מאוד.

דוגמא נוספת תשובה לשאלה,'אתה מתגעגע אליי?'זה כאשר בחור ינסה ללכת בכיוון ההפוך ולהגיד,'לא אני בסדר. עברתי הלאה. החיים טובים.'

עכשיו אם זה נכון, אז אין שום דבר רע בבחור שיגיד את זה. עם זאת, אם הוא רק עושה מעשה והוא באמת רוצה להחזיר אותה והוא באמת מתגעגע אליה, אז אין טעם לשקר לה ככה.

כמובן שלפעמים שקר לאשה כזו יגרום לאישה חסרת ביטחון לחשוב,'הא? הוא לא אוהב אותי ?! כבר לא אכפת לו ממני. הוא לא מתגעגע אליי. אני אתחיל עכשיו לפלרטט איתו ולראות אם אוכל לגרום לו לחבב אותי שוב ולהתגעגע אלי ואז אני אפרד ממנו שוב ובאמת לגרום לו לפגוע הפעם. '

עם זאת, אין צורך בכל אותם משחקים.

מה שאני ממליץ לך לעשות זה לשלוח לה הודעה באופן שבו היא לא יכולה שלא לחייך כשהיא מקבל ממך טקסט.

לדוגמא: אתה יכול להשיב ולומר,'כן, התגעגעתי אליך כל כך עד שהורדתי 20 קילו (20 ק'ג). אני לא יכול לישון, אני לא יכול לאכול. אני מת פה! חחח סתם צוחק. כמובן שאני אכן מתגעגע אליך לפעמים, אבל אני בסדר. מה איתך? אתה כבר מתגעגע אלי? '

העניין לשלוח לה טקסט כזה הוא להראות לה שאתה לא בלאגן רגשי בלעדיה, אבל אתה גם כן ישר ואומר לה שאתה אכן מתגעגע אליה לפעמים.

זה עוזר להפיל את המשמר שלה כשהיא מסמסת איתך קדימה ואחורה כי היא יכולה לראות שזו ממש לא דרמה גדולה לשלוח איתך הודעות SMS.

אתה לא נזקק, אתה לא חסר ביטחון. אתה לא משקר או מנסה להשתמש בה טריקים.

אתה פשוט מגניב ובטוח בעצמי ומתלוצץ ולא באמת מנסה להשיג ממנה כלום.

יש לך ביטחון גם לומר,'מה איתך? אתה כבר מתגעגע אלי? 'שזה בעצם דבר פלרטטני בטוח לומר.

אם היא תחזור ותגיד,'לא אני לא מתגעגע אליך,'אתה יכול לענות עם,'כן בטח ;)'ולהוסיף,'אני יודע שאתה מתגעגע אלי כמו משוגע.'

לאחר מכן, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להביא אותה לשיחת טלפון.

גרום לה לחייך ולצחוק בזמן שהיא משוחחת איתך בשיחת הטלפון. כשתעשה זאת, היא תהיה פתוחה יותר לדבר איתך ולהיפגש איתך באופן אישי. השומר שלה יירד והיא תתחיל להיפתח שוב לרגשות כלפייך.

הדבר החשוב ביותר בלגרום לה לחייך ולצחוק הוא שזה מוריד לה את המשמר.

היא מבינה שהיא לא צריכה להיות כל כך קרה ומרוחקת וקשוחה כאשר היא מתקשרת איתך. היא לא צריכה להתנהג כאילו היא לא אוהבת לתקשר איתך כי כשהיא מתקשרת איתך, היא מחייכת וצוחקת והיא מרגישה טוב.

אל תבזבז זמן בניסיון לשכנע אותה

יש בחורים שלא מצליחים להחזיר את האקס שלהם כי הם לא מתמקדים בלגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפיהם.

במקום זאת, בחור לפעמים יבזבז הרבה זמן ואנרגיה בניסיון לשכנע את אשתו מדוע עליה לתת לו הזדמנות נוספת. לדוגמא: הוא יגיד לה שהוא התחלף, שניהלו יחסים נהדרים לפני כן, הוא מצטער, היא מתכוונת לו הכל וכו '.

יש חבר'ה שינסו להחזיר אישה גם על ידי קניית מתנות עבורה, תשלום דמי השכירות שלה או עזרה כלכלית. עם זאת, זה לא מה שגורם לאישה להרגיש כבוד ומשיכה לגבר ולרצות לחזור איתו למערכת יחסים.

היא אולי תיקח את הכסף והתמיכה שהוא מציע לה, אבל זה לא יגרום לה להתאהב בו מחדש.

אישה מעריכה מתנות ותמיכה רק כשמדובר בגבר שהיא מכבדת, מרגישה נמשכת אליה ואוהבת. לכן, כשבחור מנסה לקנות את אשתו בחזרה או להרשים אותה בחזרה באותם דרכים זה פשוט לא עובד.

כשבחור מרגיש שהוא עשה כמיטב יכולתו להראות לאישה שהוא התחלף, שהוא באמת אוהב אותה ושהוא מוכן לעשות הכל וזה לא עובד, אז הוא יחשוב לעיתים קרובות שהוא צריך להתחיל להתעלם ממנה ולקוות שהיא חוזר בריצה אליו.

עם זאת, הליכה בדרך כלל מחזירה אישה רק אם היא עדיין מאוהבת בבחור. אם לאישה אין רגשות כלפי בחור, אין בשבילה שום דבר לחזור אליו אם הוא מתרחק.

כמעט תמיד היא תשתמש בזמן שהוא מתעלם ממנה כדי להמשיך עם בחור אחר, או להתגבר עליו ולהיפתח לדייטים.

מה שבעצם עובד להחזיר אישה זה כשאתה בונה מחדש את רגשי הכבוד, המשיכה והאהבה אליך במהלך אינטראקציות (כלומר באמצעות טקסט, בטלפון ובאופן אישי).

כדי להחזיר את חברה לשעבר, ארוסתך או אשתך, עליך להיות מסוגל לגרום לה לכבד אותך במהלך שיחות ואז להתחיל לעורר את תחושות המשיכה שלה על ידי כך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק ולהנות מאינטראקציה איתך.

כשתעשה זאת לאישה, היא תתחיל באופן אוטומטי להוריד את משמרתה ותהיה פתוחה לסלוח לך, לקבל את התנצלותך ולהיפגש איתך באופן אישי.

כשאתה נפגש עם האדם שלה, אתה יכול לגרום לה להרגיש כבוד, משיכה ואהבה אליך בדרכים חדשות ומרגשות. אתה צריך להיות מוכן לשנות את האופן שבו דיברת איתה והתקשר אתה.

אני אתן לך הצעת מחיר מאלברט איינשטיין כדי באמת להמחיש את הנקודה שלי,'אנחנו לא יכולים לפתור את הבעיות שלנו באותה חשיבה בה השתמשנו כשיצרנו אותן.'

במילים אחרות, אם מה שניסית עד כה לא עבד אתה לא צריך להמשיך ולנסות את אותו הדבר שוב ושוב.

לדוגמא: אם התעלמת ממנה והיא לא רצה חזרה אליך, אז אתה צריך להפסיק להתעלם ממנה. אם ניסית לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת על ידי הצבעה על הסיבות שבגללה היא צריכה לתת לך הזדמנות נוספת וזה לא עובד, כדאי להפסיק גם לעשות את זה.

מה שאני רוצה שתדע הוא שתוכל להפעיל את פעולת המשיכה שלה באופן פעיל, אבל אתה צריך להיות מוכן להתחיל לדבר איתה ולקיים איתה קשר בדרכים חדשות שהולכות לגרום לה לחייך ולצחוק כשהיא מתקשרת איתך .

אם אתה רוצה לשפר מאוד את הסיכויים להחזיר את האקס שלך, אתה חייב להיות מוכן להפסיק לומר ולעשות את הדברים שמכבים אותה.

אתה גם צריך להיות מוכן לקיים איתה אינטראקציה בדרכים שיגרמו לה להביט אליך ולכבד אותך כגבר. זה לא קשור להפיל אותה ולגרום לה להרגיש שהיא נמוכה ממך והיא כלום לעומתך, או שאתה הבוס והיא צריכה להקשיב לכל מה שאתה אומר.

במקום זאת, מדובר בלהיות האיש בצורה אוהבת.

כשאני מאמן בחורים דרך שירות האימון הטלפוני שלי אני נתקל לעתים קרובות בבחורים ובגברים שהם אנשים טובים מאוד. בדרך כלל הם אינטליגנטים, מצליחים בקריירה שלהם או אם הם עדיין באוניברסיטה, הם מצליחים טוב ופונים לקריירה נהדרת.

למרות האינטליגנציה שלהם, גברים אלה עדיין עושים כמה טעויות קלאסיות כשמנסים להחזיר אישה שדבר כל בחור אחר עושה. הוא לא מצליח להחזיר את האקס שלו בגלל שהוא טיפשי או חסר מנת משכל, אלא פשוט בגלל שהוא משתמש בגישה הלא נכונה.

לדוגמא: חבר'ה רבים מנסים לנמק עם חברה לשעבר, ארוסה או אישה באומרם,'למה אתה ככה? אני בחור טוב. שיניתי. התנצלתי. מדוע אינך יכול לראות שקיימנו יחסי אהבה גדולים בעבר? למה אתה לא יכול לראות את זה? רק תן לי הזדמנות נוספת. ”

עם זאת, הבעיה בכך היא שאישה לא מכבדת לגמרי בחור כגבר, כל הדברים שהוא אומר פשוט מעצבנים ומרגיזים אותה. זה לא אומר לה כלום. זה כמו,'מי הבחור הזה מנסה להגיד לי מה לעשות כשאני אפילו לא מכבד אותו?'

אם אתה חושב על מישהו בחיים שאתה לא מכבד ומרים אליו מבט והם מנסים להגיד לך מה לעשות ולנמק איתך ולגרום לך לחשוב כמו שהם רוצים שתחשוב, זה פשוט לא לא לשטוף איתך.

אתה מסתכל עליהם וחושב,'כן, טוב מי אתה? אני אפילו לא מכבד אותך. '

עם זאת, אם אתה מכבד מישהו ומרים אליו את מבטחו וסומך עליו, אתה מוכן יותר להקשיב להם ולמה שיש לו לומר.

זו הסיבה לגרום לאקס שלך לכבד אותך שוב הוא הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות כשאתה מתחיל לנסות להחזיר אותה. ברגע שהיא מכבדת אותך שוב ומתחילה להרגיש נמשכת אליך, ואז היא מתחילה להתחבר מחדש לאהבה שהייתה נהוגה אליך.

כל עוד אתה גורם לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך בדרכים חדשות ומרתקות בזמן שאתה מתקשר איתה, היא תשמח להתחבר מחדש לאהבה הזו.

זה ירגיש טוב לקיים איתך קשר אישי. יהיה טוב לשמוע את קולך בטלפון. זה ירגיש טוב לחבק אותך.

אתה יכול לעורר מחדש את רגשותיה עבורך

הנקודה העיקרית שאני רוצה שתבינו כאן היא שתוכלו לעורר מחדש את רגשותיה אליכם. לעורר מחדש את רגשותיה הוא דבר שתוכל לעשות באופן פעיל בזמן שאתה מתקשר איתה באמצעות טקסט, בטלפון, באופן אישי ובחדר השינה איתה.

אם אתה אומר ועושה את סוגי הדברים שגורמים לה להתחבר מחדש לרגשותיה כלפייך ולחוות עבורך רגשות חדשים ומרגשים, היא באופן טבעי הולכת להפיל את המשמר ולהיות פתוחה יותר עבורך.

היא עשויה להתנהג כאילו זה לא באמת משפיע עליה, אבל המעשה הזה יכול להימשך רק כל כך הרבה זמן.

ברגע שהיא מחייכת וצוחקת כמה פעמים, פשוט אין טעם לשחק יותר.

היא נהנית מאינטראקציה איתך וזה מה שחשוב. ואז, כשאתה נפגש איתה, יש דברים ספציפיים שאתה צריך לומר ולעשות כדי לגרום לה לתת לך הזדמנות נוספת ולהתחיל את הקשר מחדש.

אם אתה רוצה ללמוד בדיוק מה להגיד ולעשות בכל שלב בתהליך כדי להחזיר את האקס שלך, אני ממליץ לך לראות את תוכנית הווידיאו שלי בת 10 שעות שנקראת, השג את מערכת הגב שלך לשעבר

זה מגיע גם עם שתי תוכניות בונוס. אחת מהן נועדה להעביר אותה לטלפון, לשלוח לה הודעות, לפנות אליה באמצעות פייסבוק או מדיה חברתית, והתוכנית השנייה היא על קיום יחסי מין איפור אולטימטיביים שבהם אתה גורם לה להרגיש נמשכת בדרכים חדשות בחדר השינה.

מותר לך להרגיש שוב עבורך

נקודה אחת אחרונה שאני רוצה להעלות עבורך היא שהיא כרגע האקסית שלך, אבל זה לא אומר שאסור לך לגרום לה להרגיש נמשך אליך שוב.

כמה מהחבר'ה שאני מאמן אמרו לי,'ובכן אני לא ממש מרגיש שזה המקום שלי להתבדח איתה יותר או לפלרטט איתה כי נפרדנו'אוֹ,'יש לה בחור חדש'אוֹ,'היא אמרה שהיא שונאת אותי.'

לפקפק בעצמך ולהיות חסר ביטחון כזה איננה הדרך להחזיר אישה.

אתה צריך להיות חזק מזה.

אתה צריך להאמין בעצמך. אתה צריך לדעת שאין שום דבר רע בלהיות גבר אוהב. אין שום דבר רע בהנחיית אינטראקציה כלפי אהבה, חיוך וצחוק. אין בזה שום דבר רע.

מותר לגרום לה לחייך ולצחוק ולהרגיש אהבה.

אולי היא לא תגלה לך את זה ברור, אולי לא תגיד לך,'היי תגרום לי לחייך, לגרום לי לצחוק, לגרום לי להתאהב בך שוב,'אבל מה שהיא הולכת להגיב אליו כשאתה חזק מספיק ומיומן מספיק כדי לגרום לזה לקרות.