מדוע גברים אינטליגנטים מאוד נכשלים עם נשים

מדוע גברים אינטליגנטים מאוד נכשלים עם נשים

אם אתה גבר אינטליגנטי שבדרך כלל הוא חכם יותר מרוב האנשים שאתה פוגש, זה יכול להיות מתסכל להבין שבחורים אחרים עם הרבה פחות כוח מוחי ממה שנראה שאתה נלחם בנשים עם מקל.

אז מה נותן? מדוע האינטליגנציה שלך לא נותנת לך יתרון ברור כשמדובר בנשים?

מר צודק?

במהלך חייך, האינטליגנציה הגבוהה מהממוצע שלך אפשרה לך לעבור מבחנים בקלות וכמעט שתדע את הנכון, לא משנה מה השאלה. התרגלת להיות מר צודק, כי בדרך כלל אתה צודק.

אז, מדוע אינך יכול לענות במדויק על השאלה מדוע אינך משיג את הבנות?

ובכן, זה לא בגלל חוסר ניסיון או בגלל חוסר אינטליגנציה אקדמית. הסיבה שאתה לא יכול לענות על השאלה מה נדרש כדי להצליח עם נשים, היא שאתה מסתכל על זה בראייה מעוננת.

מכיוון שאתה כל כך רגיל להיות צודק ותמיד הצלחת להשתמש באינטליגנציה שלך בכדי להגיע לפיתרון, אתה בטח חושב שהדרך בה אתה מתקרב לחיי ההיכרויות שלך היא נכונה וכל השאר חייבים להיות מטורפים על שלא רואים דברים כמו שאתה עושה.לדוגמא: יש בחורים אינטליגנטים שמאמינים שנשים צריכות לבחור בחורים על סמך נחמדות ואינטליגנציה. עם זאת, לא משנה כמה הם נחמדים או עד כמה הם מפגינים את האינטליגנציה שלהם במהלך שיחה, נשים עדיין לא מעוניינות בכך.

זה מוביל כמה גברים אינטליגנטים למסקנה שנשים משוגעות וחייבות לרצות רק בנים רעים, זו לא התשובה הנכונה. הנה למה…

כפי שתגלו בסרטון למעלה, שום דבר לא בסדר בלהיות נחמד לאישה, אבל זה לא הדבר שגורם לה להרטיב או להדליק אותה. אם אתה רוצה להפעיל נשים במהלך שיחה, אתה צריך לעשות דברים כמו לפלרטט איתה, להראות ביטחון, להשתמש בהומור ולגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך.

ואז, כשהיא תרגיש נמשכת אליך, היא תבין את העובדה שאתה גם בחור טוב וחכם מאוד. אז היא תרגיש בר מזל שדיברה איתך ותאהב את העובדה שיש לך מוח.

דקארט רנה

'זה לא מספיק שיש לך שכל טוב; העיקר להשתמש בזה היטב 'רנה דקארט, פילוסוף, מתמטיקאי וסופר צרפתי, 1596-1650

אינטליגנציה חברתית, רגשית ואקדמית

רק בגלל שגבר אינטליגנטי מבחינה לימודית (למשל טוב במתמטיקה, יש לו מנת משכל גבוהה וכו '), זה לא אומר אוטומטית שהוא יהיה בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה או יהיה טוב בחיברות.

להלן מספר דוגמאות כלליות שיעזרו לך להסביר למה אני מתכוון ...

מודיעין חברתי

דוגמאות כלליות

  • מצוין לדבר עם אנשים.
  • מסוגל להסתגל לסביבות חברתיות מגוונות ולהסתדר מיידית עם אנשים.
  • יוצר חברים בקלות ושומר על מערכות יחסים נהדרות.

אינטליגנציה רגשית

דוגמאות כלליות

  • נהדר בלהיות חיובי ומאושר.
  • מסוגל להרגיש בטוח ובטוח בעצמו בכל מצב.
  • חווה חיים עם רגשות בריאים המובילים לחוויות מהנות ומספקות.

מודיעין אקדמי

דוגמאות כלליות

  • נהדר במתמטיקה.
  • מסוגל לנתח ולפתור בעיות אקדמיות מורכבות.
  • מקבל ציונים עליונים בבית הספר או באוניברסיטה.

יש בחורים המצטיינים בכל תחומי האינטליגנציה האנושית, אך הם המיעוט. לרוב החבר'ה אין רמות מושלמות של אינטליגנציה חברתית ורגשית, אך החדשות הטובות הן שהם יכולים ללמוד ולשפר אותה בדיוק כמו עוד תחום מיומנות בחיים.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

אתה יודע רק מה שאתה יודע

אחד הדברים המעניינים ביותר בחיים הוא שיש הרבה מה ללמוד ולדעת. למעשה, זה אינסופי.

אנו בני האדם יכולים להיות בורים אם אנו רוצים להיות, אך עבור אלה מאיתנו שאוהבים להצטיין, לצמוח ולהיות יותר, אנו יודעים שיש תמיד רמה אחרת של למידה ושליטה לשאוף אליה.

הגברים הנבונים והמצליחים ביותר בעולם הזה יודעים שהם לא יודעים הכל. הם מבקשים כל הזמן לחשוף יותר מסודות החיים ולדעת שככל שהם לומדים יותר, העולם הזה נראה מדהים יותר.

כשמדובר בנושא מה נשים רוצות, לגברים הנבונים ביותר יש התיאוריות והרעיונות שלהם, אבל זה לא אומר שהם נכונים. כל אחד יכול לחוות דעה על משהו, גם אם הוא טיפש.

מה שמפריד בין בחורים שמצליחים עם נשים לבין בחורים שלא מצליחים עם נשים, הם אלה שיודעים למשוך נשים. לדוגמא: רוב הבחורים (אינטליגנטים או מטומטמים) חושבים שנשים מרגישות נמשכות לגברים מאותן הסיבות שגברים מרגישים נמשכים לנשים.

צפו בסרטון זה כדי להבין למה נשים באמת נמשכות אצל גברים ...

גברים אינטליגנטים נכשלים עם נשים כי הם יודעים רק מה שהם יודעים. אם גבר אינטליגנטי ידע שהוא יכול למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות (למשל ביטחון, כריזמה, הומור, אווירה גברית, פלירטוטים וכו '), הוא לא היה מנסה לגרום לנשים 'לחבב' אותו כאדם עבור להיות כל כך חכם ונחמד.

הוא היה עושה את הדבר החכם, שהוא להתמקד בלגרום לאישה להרגיש נמשכת. ברגע שאישה נמשכת, היא תאהב את הבחור כל כך הרבה יותר ותהיה פתוחה למסור לו את מספר הטלפון שלה, לנשק אותו, לצאת לדייט ולקיים איתו יחסי מין.

דוגמא נוספת ל'אתה יודע רק מה שאתה יודע'היא קהילות השבט הנותרות שחיות בג'ונגלים כמו האמזונס ...

ראיתי לאחרונה סרט תיעודי שבו החוקרים ביקרו בשבט שלא מבין 'זמן' כמונו. אין להם שעות, ימים, חודשים או שנים, אך הם מבחינים בשינויים בעונות השנה.

הם לא היו מודעים לפריצות הדרך האחרונות שעשינו ברפואה, כיצד אנו משתמשים באינטרנט כדי לעזור זה לזה או כיצד חברות ברחבי העולם הולכות ונעשות זו בזו יותר ויותר סובלנית.

למרות שחלק מהגברים בשבט עשויים להחשיב עצמם כאינטליגנטים, הם אינם יודעים מה יודעת החברה המודרנית. אותם גברים יודעים רק מה שהם יודעים.

הדבר תקף גם להצלחה עם נשים ...

אם נשים נדחות עלייך, אם את עצבנית סביב נשים ואם אין לך מושג איך למשוך אותן, זה לא בגלל שחסר לך אינטליגנציה או יכולת. זה פשוט: אתה פשוט לא יודע מה אתה לא יודע.

עד שתלמד איך למשוך נשים, תהיה בחושך בנושא.

דוגמה היפותטית

התרשים שלהלן מציג דוגמה היפותטית של 'בחור אינטליגנטי' שיודע הרבה על מתמטיקה, אך אינו יודע הרבה על מה שנדרש כדי להצליח עם נשים, כיצד למשוך נשים וכיצד לשמור על קשר נהדר עם אישה. .

רק בגלל שהבחור אינטליגנטי מבחינה לימודית, זה לא אומר אוטומטית שהוא יהיה אינטליגנטי מבחינה חברתית או רגשית או יידע מה צריך כדי להצליח עם נשים.

הערה: כמובן, אני לא אומר את זהאת כלגברים אינטליגנטים מבחינה לימודית לא יודעים להצליח עם נשים.

זו פשוט דוגמה לסוג אחד של בחורים ובמקרה זה, הקלישאה 'גאון במתמטיקה' היא טובה עם מספרים, אבל לא בנות.

מודיעין אקדמי נגד. מודיעין חברתי

בדוגמה לעיל, גאון המתמטיקה אינו יודע הרבה כיצד למשוך נשים ולהצליח לצאת עם זוגיות או זוגיות, אך הוא יודע הרבה על מתמטיקה.

למרות היותו בחור אינטליגנטי, הוא עדיין יודע רק מה שהוא יודע ...