מדוע אישה אומרת שהיא לא רוצה לאבד אותך, אבל בכל זאת נפרדת ממך

למה אישה אומרת שהיא לא

הנה 3 סיבות נפוצות לכך שאישה תגיד שהיא לא רוצה לאבד אותך, אבל אז בכל זאת נפרדת ממך ...

1. היא עדיין לא יודעת אם היא תוכל להתגבר עליך ולעבור הלאה

היא לא

לפעמים, כאשר לאישה יש מעט או אין ניסיון עם פרידות, היא עשויה להיות מהססת יותר לפרידה מלאה עם בחור.

לדוגמא: היא עשויה לומר לעצמה,'כן, אני אוהב אותו, אך יחד עם זאת הוא פשוט לא גורם לי להרגיש כמו שאני רוצה להרגיש. אני לא מרוצה ממנו. ובכל זאת, מה אם אני נפרד ממנו ואז אגלה שאני לא יכול להתגבר עליו? מה אם הוא ישתנה על ידי תיקון הדברים שכיבו אותי ואני אוהב אותו שוב פתאום, או שמישהו אחר לוקח אותו? אולי אני מרפה מאהבת חיי. אני לא יודע מה לעשות. אני לא יודע אם אני רוצה לאבד אותו. '

הנה הדבר ...

רק בגלל שהיא לא בטוחה לגבי היכולת להמשיך בלעדיו, זה לא אומר שהיא תישאר איתו אם הוא ימשיך לכבות אותה.לדוגמה:

בזמן שהיא אומרת שהיא לא רוצה לאבד אותו, האם הוא מושך אותה בכך שהוא נשאר בביטחון, כריזמטי ומצחיק אותה, או שהוא לא מושך בכך שהוא הופך להיות חסר ביטחון, כועס, שולט או חשד כלפיה?

זה מה שבאמת נחשב כשמפסיקים להפסיק.

צפה בזה…

מה שחשוב באמת הוא איך אתה גורם לה להרגיש מעכשיו כי זה יעזור לה לשכוח כמה דברים גרועים היו בינך לבינה, יסלח לך ורוצה לתת לך הזדמנות נוספת.

לדוגמא: כאשר במערכת יחסים, אם בחור מגן יתר על המידה ומקנא באשתו, היא עשויה להשלים עם זה זמן מה מכיוון שהיא אוהבת אותו.

עם זאת, עם הזמן, היא ככל הנראה תתחיל להרגיש חנוקה בגלל ההגנה שלו על יתר, תיפרד ממנו ותקווה שהיא תוכל להמשיך בלעדיו.

דוגמה נוספת היא כאשר בחור חסר מטרה וכיוון בחיים והוא תקוע במעגל של רחמים עצמיים ואדישות (למשל עובד בעבודה ללא מוצא שהוא שונא, מבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה או במשחקי וידאו, לא אין לך יעדים גדולים או תוכניות לעתיד שהוא מתקדם באופן פעיל).

הנה העניין ...

לרוב החבר'ה יש חלום, אבל הם פשוט שומרים על זה ככה.

ההבדל בין חלום להשגתו הוא הגדרת יעדים ובעצם קיום.

רוב החבר'ה פשוט חולמים או מדברים על החלום שלהם ומאחלים שזה יקרה, אבל הם לא ממש מציבים יעדים ומתקדמים לעבר המטרות האלה.

זה ההבדל.

יש כל כך הרבה חולמים שם (רבים שהם מאוד אינטליגנטים), אבל הגברים הנדירים הם אלה שעוקבים אחר עד שהחלום מושג.

זה מה שמושך נשים.

זה מאפשר לאישה להרגיש בטוחה ולסמוך על הגבר שלה שינחה אותם לעתיד טוב יותר, במקום שהיא תצטרך להיות החזקה ולוודא שעתידם בטוח, בעוד שהוא גורר את רגליו ומתלונן על החיים הקשים. .

לכן, כאשר אישה מוצאת את עצמה תקועה במערכת יחסים עם בחור שלא שואף להשיג את מטרותיו וחלומותיו הגדולים, היא תתחיל להרגיש שהקשר פשוט לא שווה את זה.

היא אולי תאהב אותו מאוד, אבל אם היא תראה שאין לה הרבה עתיד איתו מכיוון שהוא לא מתעניין בחיים מכדי להתאמץ לשפר את עצמו, היא כנראה תתחיל לשקול להיפרד ממנו.

היא לא רוצה להיות יותר כמו גבר ולפתח קשיחות שמאפשרת לה להתחרות ולהשיג את מטרותיה.

היא רוצה להיות אישה שנמצאת עם גבר שיש לו את הקושי הרגשי לנצח בחיים, במקום להיתקע עם בחור שזקוק לה כדי שיעזור לו להרגיש בטוח ובטוח כי הוא עדיין לא התבגר ולהיות אמיתי איש.

לכן, למרות שהיא עשויה להרגיש שיהיה קשה להתגבר עליו ולעבור הלאה, היא עשויה להחליט שזו אפשרות עדיפה בהשוואה לשבת ולצפות בגבר שהיא אוהבת לבזבז את חייו.

במקרים רבים היא תקווה שעל ידי פרידה ממנו זה יעורר משהו בתוכו והוא יהפוך לאיש טוב יותר.

היא לא תרצה שהוא יבוא אליה ויגיד, “היי, אני עובד על המטרות שלי! האם אתה מחבב אותי עכשיו?' כי היא לא רוצה שהוא יעשה את זה רק בשבילה.

היא רוצה שהוא פשוט יהפוך לגבר טוב יותר, יהיה האיש ויתן לה להרים את זה באופן טבעי כשהם מתקשרים.

אם היא תוכל לראות שהוא עושה את זה כי הוא החליט להיות גבר טוב יותר ורוצה כי הוא יודע שזה יביא לחיים טובים יותר, אז היא תתרשם ותחוש אליו כבוד ומשיכה מחדש.

כשזה יקרה, היא לא תרצה לאבד אותו ותרצה לחזור איתו.

סיבה נוספת מדוע אישה אומרת שהיא לא רוצה לאבד אותך, אבל בכל זאת נפרדת ממך היא ...

2. היא פשוט מנסה להשאיר אותך בסביבה כדי לגרום לך להתעניין בה, בעוד שהיא מוצאת בחשאי בחור מחליף

לפעמים אישה תרצה לנקום רגשית בבחור שלה על הכאב שגרם לה במהלך הקשר.

אז, במקום פשוט לזרוק אותו, היא אולי תגיד משהו כמו,'אני רוצה שתדע שאני עדיין אוהב אותך ואני לא רוצה לאבד אותך. אני פשוט צריך קצת זמן זה מזה. '

לאחר מכן היא עשויה להשאיר אותו תלוי ותוהה, 'מה זה אומר? האם היא חוזרת? האם היא תפנה אליי? כמה מקום עלי לתת לה? ”

אז הוא יכול לומר לעצמו,'אני אחכה לה ואתן לה כמה זמן שהיא צריכה. כשיהיה לה זמן לחשוב על הדברים היא תחזור ונוכל לחזור שוב. '

עם זאת, ברוב המקרים לשעבר בגב שעבדתי בהם בחור נתן לאישה שלו הרבה מקום, היא פשוט ממשיכה הלאה.

יש נשים שאכן חוזרות, אבל אם היית בקשר כזה, כנראה שלא היית קורא את המאמר הזה נכון?

משהו במעיים שלך אומר לך שכיבית אותה והיא תמשיך הלאה בלעדייך.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להתחיל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב, ולא רק לשבת ולקוות שהיא תחזור בריצה.

הרבה בחורים לא יודעים זאת, ולכן הם נותנים לה הרבה זמן (למשל 30-60 יום) לחשוב על הדברים ולחזור אליו.

בינתיים, בזמן שהוא ממתין ומקווה שהיא תחזור אליו בריצה, היא אולי אומרת לעצמה,'זה ילמד אותו לקח. הוא היה כל כך מטומטם בעיניי. ובכן, תן לו לחכות. אני אמשיך להוביל אותו הלאה ואגיד לו כמה אני לא יכול לסבול את המחשבה לאבד אותו. בזמן שהוא חושב שאני עדיין מעוניין, אני אמצא לעצמי עוד בחור שמגיע לאישה כמוני. '

ואז, כשתמצא בחור מחליף, היא תנקום באמירה, 'יש משהו שאני צריך להגיד לך. אל תכעס עלי, אבל פגשתי מישהו אחר. '

לחלופין, אישה עשויה להרגיש מודאגת מכך שלא יהיה לה בחור בחור שאוהב אותה ורוצה אותה, כך שהיא עשויה לומר לעצמה,'אולי פשוט אשמור עליו להישאר זמן מה עד שאמצא את הבחור המתאים לי. עדיף לשמור עליו בסביבה מאשר להיות לאף אחד. אם בחור טוב יותר לא יבוא, לפחות יהיה לי בחור חירום אם אצטרך ללכת למסיבה, או לפונקציה שבה אני צריך להביא מישהו. '

בשני המקרים, האישה רק משתמשת בבחור, כי עמוק בפנים היא כנראה לא מאמינה שהוא יכול לשנות, או שהוא אפילו יודע לשנות ולגרום לה לחוש כבוד ומשיכה אליו שוב.

הדרך היחידה להחזיר אישה באמת היא להראות לה שאתה מבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך וכבר השתנו.

לדוגמא: יתכן שהיא נפרדה ממך ואמרה,'אני פשוט לא יודע אם אני רוצה קשר עכשיו,'אבל הסיבה האמיתית שלה להיפרד ממך הייתה שאתה לא מספיק גברי בסביבה (למשל היית רגיש רגשית מדי).

סיבה נוספת לכך שהיא אולי אמרה שהיא לא רוצה לאבד אותך היא ש ...

3. היא אוהבת אותך, אבל פשוט לא מאוהבת בך כי אתה לא נותן לה את חווית המשיכה שהיא רוצה

היא אוהבת אותך, אבל לא

ישנם סוגים רבים של אהבה.

יש את האהבה העדינה, המטפחת בין אם לילד שלה, האהבה הניטרלית והלא מינית בין חברים ואז יש את האהבה המרגשת והטעונה מינית בין גבר לאישה.

לעיתים קרובות ידידות יכולה להפוך לזוגיות (למשל כאשר הבחור מניץ את רגשות החשק המיני של האישה) וגבר ואישה יהפכו לזוג.

כמו כן, מערכת יחסים יכולה לפעמים להפוך לידידות (למשל כאשר הגבר מפסיק לתת לאישה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה) ואז גם הגבר או האישה יתחילו להרגיש משועממים וירצו להיות עם מישהו אחר.

במקרים מסוימים, זוג עלול אפילו להיקלע למערכת יחסים של 'אם וילד' (למשל אם הבחור חסר ביטחון וזקוק לאשתו שתדריך אותו וילמד אותו כיצד להיות גבר) והאישה תתחיל להרגיש מאוד פונה. חסר הבשל הרגשי של הבחור וחוסר יכולתו להיות האיש.

זה יכול לקרות כאשר בחור נופל לאזור נוחות במערכת היחסים שלו ומתחיל לקבל את האהבה בינו לבין אשתו כמובנת מאליה.

הוא פשוט מצפה ממנה להשלים עם הגישה הלא בשלה שלו כי המין היה נהדר והם אמרו,'אני אוהב אותך'פעמים רבות בהתחלה.

במוחו הוא אולי חושב,'כן, יש לנו את העליות והירידות לפעמים, אבל אני לא צריך לדאוג שהאישה שלי תעזוב אותי כי אני יודעת שהיא אוהבת אותי והיא יודעת שאני אוהב אותה. אנחנו לא צריכים שום דבר יותר מזה. אני אוהב אותה, אני רוצה להיות איתה וזה כל מה שצריך לחשוב. '

עם זאת, לא כך ניתן לקיים יחסים עם אישה לכל החיים.

זו האחריות של הגבר לשמור ולבנות על האהבה, הכבוד והמשיכה בינו לבין אשתו.

אם הוא לא מצליח לעשות זאת (למשל על ידי התייחסות אליה יותר לחברה מאשר לאהוב, לקחת אותה כמובנת מאליה, לשבת מאחור ולהניח שהיא רוצה לקבל את כל ההחלטות עבור שניהם), היא עשויה להתחיל לשאול את עצמה,“מדוע אני דבק בו? האם הוא באמת הבחור שאני רוצה להיות איתו לכל החיים? אני לא מרגיש כמו פעם. זה משעמם עכשיו. אין שום ניצוץ. '

אם היא לא יכולה לשכנע את עצמה בכל מקרה להיצמד אליו, ואז היא תחפש את הדרך הקלה ביותר להיפרד ממנו (למשל באמירה שהיא לא רוצה לאבד אותו, אלא רק צריכה קצת זמן לעצמה).

אם הוא אפילו לא יודע למשוך אותה חזרה למערכת יחסים ופשוט ינסה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת, היא בדרך כלל תגיד,'לא'והמשיך לנסות להמשיך הלאה.

עם זאת, אתה יכול למשוך אותה בחזרה ואתה יכול לשנות את דעתה לגבי הפרידה.

על ידי ביצוע התאמות אטרקטיביות באופן שבו אתה מתקשר איתה מרגע זה ואילך (למשל לגרום לה לחייך ולצחוק, לגרום לה להרגיש נשית וילדותית), אתה יכול לעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

כשהיא מתחילה להרגיש כלפיך כבוד ומשיכה, זה מדגיש בפניה את כל הסיבות שבגללה היא לא רצתה לאבד אותך מלכתחילה והיא מתחילה לראות פרידה ממך כטעות.

מצד שני, אם אתה ממשיך להתנהג בדרכים שמכבות אותה (למשל להתייחס אליה כמו לחברה ניטרלית, להיות חסר ביטחון סביבה, לתת לה לדחוף אותך מסביב) היא תרגיש אכזבה ותגיד לעצמה,“למרות שהמחשבה לאבד אותו לנצח מעציבה אותי, אני מבין שזו הייתה ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו. הוא פשוט לא השתנה ואפילו לא יודע איך, או מה, לשנות את עצמו כדי לגרום לי להרגיש נמשך שוב. חבל שהיחסים בינינו היו צריכים להגיע לזה, אבל אני צריך לעשות הפסקה נקייה ופשוט להמשיך הלאה. הוא פשוט לא יודע להיות סוג הגבר שאני צריך. אני אגיד לו שאני לא רוצה לאבד אותו, אבל אני אמשיך הלאה. '

לאחר מכן היא מנסה להתקדם על ידי פלירטוטים עם בחורים אחרים או התחברות עם בחור אחר ובמקרים רבים היא פוגשת בחור שגורם לה להרגיש מאושרת.

כמובן, אין שום ערובה לכך שמערכת היחסים שלה איתו תימשך.

אחרי הכל, היה לה עד כה אחוז כישלונות במערכות יחסים, כך שהוא כנראה יגמר באותה צורה.

אם אתה רוצה להיות הגבר שאיתו יש לה מערכת יחסים מוצלחת, אתה צריך להיות מסוגל להדריך אותה לתחושות עמוקות יותר, ולא לגרום למערכת היחסים להתפרק בהדרגה כמו בחורים אחרים.

צפה בזה…

כשהיא חשה שכעת נראה שיש לך את היכולת להנחות אותה לרגשות עמוקים יותר, לבה נפתח אליך והיא מרגישה להוטה להיות בקשר איתך שוב.

4 טעויות שיש להימנע מהן

טעויות שיובילו לה להמשיך הלאה

לעתים קרובות, בחור המום כל כך מההלם שהוא נפרד ממנו שהוא עלול לעשות כמה מהטעויות הבאות ...

1. הוא ממתין בסבלנות מהצד מבלי לשפר את יכולתו להיות מושך עבורה בדרכים שאכפת לה.

הוא עשוי לחשוב משהו כמו,'חייבת להיות סיבה טובה מדוע האקס שלי אמר שהיא לא רוצה לאבד אותי. ברור שעדיין היו לה רגשות כלפיי, כך שאם אמתין בסבלנות, בסופו של דבר היא תבין שהיא לא יכולה לסבול בלעדי. ואז היא תחזור בריצה ונוכל להיות ביחד שוב. אני פשוט צריך להיות סבלני. ”

אז הוא עשוי לחכות ולחכות שהיא תחזור (לפעמים חודשים או אפילו שנים).

במקרים מסוימים, האישה לעולם לא פונה אליו שוב והוא נותר מיואש ושואל,'למה היא לא חזרה? חשבתי שהיא האחת. אני עדיין אוהב אותה כל כך וחושב עליה כל הזמן. האם היא חושבת עלי? האם היינו חוזרים יחד אם הייתי עושה משהו בעניין, במקום רק לחכות בסבלנות שהיא תחזור? האם אי פעם אהבה אותי? מדוע היא לא חזרה? '

כמעט בכל מקרה לגב לשעבר שראיתי איפה בחור המתין בסבלנות, האישה לא חזרה כי הוא אפילו לא עשה כלום כדי שהיא תחוש שוב כלפיו רגשות, אז היא פשוט המשיכה הלאה.

זו הסיבה שאני לא ממליץ לחבר'ה להתעלם מהאקסית שלהם בתקווה שהיא תחזור יום אחד.

התעלמות מאקסית עובדת היטב עבור נשים שרוצות גבר בחזרה, אבל זה לא תמיד עובד טוב לגברים שרוצים אישה בחזרה.

צפה בזה…

לפעמים אישה אכן חוזרת כשמתעלמים ממנה לאחר פרידה.

ובכל זאת, היא בדרך כלל נפרדת ממנו כי היא רואה שהוא באמת לא השתנה ושהוא עדיין תקוע באותה הרמה בה הוא היה כשנפרדה ממנו (למשל, הוא עדיין חסר ביטחון, עדיין אין לו מושג איך כדי למשוך אותה בדרכים בהן היא רוצה בסתר).

אז היא יכולה לומר משהו כמו,'אני לא רוצה לאבד אותך, אבל אני פשוט לא רוצה להיות בקשר עכשיו. אולי יהיה סיכוי עבורנו שוב בעתיד, אבל לא עכשיו. '

לאחר מכן היא תנסה להמשיך כי היא יודעת שלמרות שהוא נתן לה מקום ונראה היה בטוח בכך שהוא עושה זאת, הוא עדיין תקוע באותה רמה וכנראה לא הולך להשתנות ולהשתפר בזמן הקרוב.

טעות נוספת שחלק מהבחורים עושים כאשר האישה שלהם נפרדת מהם היא ש ...

2. הוא מפציר בה לשנות את דעתה.

כשבחור מתמודד עם המציאות של אובדן האישה שהוא אוהב, זה טבעי שהוא ינסה לגרום לה לשנות את דעתה.

למרבה הצער, אחת התגובות הנפוצות ביותר שיש לחבר'ה היא להפציר בפניה.

לדוגמא: בחור יכול לומר,'בבקשה אל תעשה לנו את זה מותק !! אם אתה אומר שאתה לא רוצה לאבד אותי, אז למה אתה עושה את זה? אתה יודע שאני אוהב ואעשה הכל כדי לשמח אותך. בבקשה אל תלך! רק תן לי הזדמנות להמציא לך את זה. אני אעשה כל מה שיידרש. רק תן לי עוד הזדמנות. אנא, אני מתחנן בפניך. '

עם זאת, במקום לשנות את דעתה, סוג זה של התנהגות משכנע אותה להיפרד ממנו עוד יותר.

למה?

אישה מכובה אינסטינקטיבית על ידי גבר שהוא חלש רגשית, חסר ביטחון או נואש.

היא אולי לא תגיד את זה בקול רם, אבל בפנים היא בדרך כלל חושבת,'אוי ... אם הוא לא יכול להתמודד עם פרידה פשוטה, איך הוא מתמודד עם הבעיות הגדולות יותר בחיים? אני לא רוצה להיתקע עם בחור שמתפרק בסימן הקושי הראשון בחיים. אני זקוק לגבר שהוא בטוח בעצמו וחזק רגשית כדי להתמודד עם אתגרי החיים. ברור שהוא עדיין לא הפך לגבר ועדיין חושב כמו ילד או צעיר. אני לא רוצה לבזבז עליו יותר זמן. אני צריך גבר. ”

3. הוא שואל אותה אם היא תשנה את דעתה אם הוא יחכה לה. לאחר מכן הוא מבטיח לחכות כל עוד זה לוקח.

תגובה נפוצה נוספת שיש לחבר'ה היא להבטיח לחכות לאישה שתשנה את דעתה כל עוד זה לוקח.

לדוגמא: בחור יכול לומר לה,'אמרת שאתה לא רוצה לאבד אותי, אז אני מבטיח לך שלא. אם תגיד לי עכשיו שתשתנה מתישהו את דעתנו לגבינו, אני אחכה לך, לא משנה כמה זמן זה ייקח. אני לא רוצה שום אישה אחרת. אני רק רוצה אותך. מה שיש לנו מיוחד ואני לא רוצה לחלוק את זה עם אף אחד אחר. '

אף על פי שאישה עשויה לחוש מחמיאה לכך שהיא מוכנה לחכות לה, אך אם לא יעשה שום דבר אחר באופן פעיל כדי לעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליו (כלומר הוא נותן לה שבועות ואף חודשים של מקום לשנות אותה. אפילו בלי ליצור איתה קשר ולמשוך אותה באופן פעיל), היא בדרך כלל פשוט תמשיך בחייה.

בתחילה, היא עלולה להתגעגע אליו ואף לומר לעצמה,'אני תוהה מה העוסק האקס שלי. אני תוהה מדוע הוא לא מתקשר אליי, 'אבל אם היא לא שומעת ממנו ואז יגיע בחור אחר שיעורר את תחושות המשיכה שלה, היא תשכח ממנו הכל ופשוט תמשיך הלאה.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להיות פעיל בנושא.

אתה יכול לשבת בצד ולקוות שהיא תשנה את דעתה לבד, אך לעתים רחוקות זה עובד כאשר אישה החליטה לגמרי להיפרד מבחור כי הוא לא מסוגל להעניק לה את חווית המשיכה שהיא רוצה ( למשל, הוא רגיש רגשית, אך היא רוצה גבר בטוח ובעל ביטחון רגשי).

אם אתה רוצה אותה בחזרה אמיתית, אתה צריך לגרום לה לשנות את דעתה על ידי אינטראקציה איתה (למשל באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, בטלפון ובאופן אישי) ולגרום לה לחוש עליות של כבוד ומשיכה כלפי חדש ושיפר אותך.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה כאשר אישה אומרת,'אני לא רוצה לאבד אותך,'אבל בכל מקרה נפרד ממנו הוא ...

4. הוא נשאר בחייה כחבר, אך אינו עושה דבר בכדי לגרום לה להימשך אליו מינית שוב.

לפעמים אישה עשויה לומר לבחור,'אני לא רוצה לאבד אותך, אבל אני פשוט לא יכול להיות בקשר איתך כרגע. בואו נהיה חברים. '

הוא יכול לקפוץ על הרעיון ולהגיד לעצמו,'להיות חברים עם האקס שלי זה יותר טוב מכלום. לפחות אם אשאר איתה חברים, יהיה לי תירוץ טוב להיות בסביבה ולהישאר בחייה. אני מקווה שאם אני ממש נחמד אליה ואראה לה שהיא יכולה לסמוך עלי ולא משנה מה, היא תבין כמה היא עדיין אוהבת אותי ונוכל לחזור שוב. '

לאחר מכן הוא עלול להסתובב עם האקס שלו להיות חברתה הנחמדה והניטראלית שתמיד זמינה לעזור לה עם שליחויות, לתת לה כתף לבכות עליה כשהיא עוברת יום רע ובאופן כללי להיות אצלה בכל שיחה וקריאה.

עם זאת, מה שהוא לא עושה הוא לגרום לה לראות בו משהו יותר מאשר חבר.

למה?

בעיקרו של דבר, מכיוון שהוא לא מעורר את רגשות הכבוד שלה אליו והוא לא גורם לה להרגיש נמשכת מינית.

הוא פשוט ידידותי, נחמד ותומך, שהם לא הדברים שגורמים לאישה להרגיש נמשכת מינית לאחר פרידה.

זכרו: אם אתם הולכים להיות חברים עם האקסית שלכם, וודאו שאתם גורמים לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה מינית כלפיכם.

אל תהיה חבר שלה אם אתה הולך להיות רק הבחור שלה, שמתמקד בכך שהיא תרגיש רגשות ניטרליים וידידותיים.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להיות חסר פחד על ידי אמונה מלאה באטרקטיביות שלך אליה.

אתה צריך להאמין שהיא שלך ושמגיע לך שיהיה לך בחיים שלך.

לאחר מכן, עליך להשתמש בכל אינטראקציה שקיימת איתה (למשל באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, בשיחת טלפון או באופן אישי) כדי לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך ולגרום לה להתאהב בך מחדש.

כשתעשה זאת, היא תגיד במהירות או בהדרגה משהו כמו,'טעיתי בכך שנפרדתי ממך. בבקשה אל תעזוב אותי. אני לעולם לא רוצה לאבד אותך שוב. אני אוהב אותך.'