מדוע נשים אוהבות לילה אחד

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

הסיבה העיקרית לכך שנשים אוהבות לילה אחד היא שמין מרגיש טוב יותר לנשים כמו לגברים. נשיקות, להיות עור לעור, להתחבק, להסתכל אחד לשני בעיניים, מין אוראלי, אורגזמה ... הכל טוב ונשים יודעות את זה.

הכרויות - יחסי מין לפני הנישואין

בעולם של היום, נשים חופשיות לקיים יחסי מין עם מי שהם רוצים והן יכולות להתיישב במערכת יחסים מחויבת בכל פעם שמתחשק לה. אז הם עושים בדיוק את זה ... הרבה.

החיים הם לא כמו בעבר הרחוק שבו אישה נאלצה לשמור את בתוליה לנישואין ואז להיצמד לגבר האחד לכל החיים. באותם ימים, יחסי מין לפני הנישואין עם אסור בהחלט ואף דיבר על יחסי מין נתפסו כטאבו או מזעזע.

נישואין סביב שנת 1900

לא עוד.בימים אלה, נשים חופשיות לעשות כל מה שהן רוצות מינית ואפילו לא צריכות להתיישב אם הן בוחרות שלא. אם אישה רוצה ליהנות מההתרגשות של יחסי מין ואולי לנהל מערכת יחסים עם אותו בחור, היא חופשית לעשות זאת.

אף אחד לא עוצר אותה.

למרות השינויים הללו, רוב הבנות הצעירות עדיין גדלות להאמין שיום אחד הן ייסחפו מהרגליים על ידי הנסיך צ'ארמינג ואז הן יחיו באושר ועושר. בעולם האגדות שאליו אומרות לבנות להאמין, אין שום יחסי מין ... רק אהבה ויחסים מחויבים עם גבר נחמד.

מגיל צעיר, נשים מותנות לחשוב, להתנהג ולנהוג באופן שמתאים לרעיון לחכות למציאת אהבה אמיתית, ואז להתחתן ולחיות באושר. עם זאת, למרות המאמצים הטובים ביותר של ההורים, רוב הנשים מאבדות את בתוליהן בשנות העשרה המאוחרות שלהן ואז מקיימות יחסי מין עם הרבה גברים לפני שבסופו של דבר הן מתיישבות.

בימים אלה, אישה מודעת לחלוטין לכך שהיא לא צריכה להתיישב עם הבחור הראשון איתו היא מקיימת יחסי מין. בהתבסס על חופש זה, רוב הנשים פשוט רוצות שיהיה להם זמן טוב עד שהן יפגשו בחור שהן אוהבות ורוצות להתחייב אליו.

לעתים קרובות, אישה תעבור את רוב שנות ה -20 לחייה בתחילת שנות ה -30 לחשוב שהיא לעולם לא רוצה להתיישב ולהביא ילדים לעולם. אלא אם כן היא תפגוש בחור שבאמת גורם לה להרגיש משיכה רבה ויפתח את לבה לחוות אהבה אמיתית, היא תשמח רק ליהנות ולהיכנס ולצאת ממערכות יחסים מזדמנות.

היא לא תחשיב את עצמה כ'זונה 'או כשעושה משהו לא בסדר, כי ככה בדיוק העולם עובד עכשיו. מותר לקיים יחסי מין לפני הנישואין ומין כבר אינו טאבו.

הוצאת נגד. לקיים יחסי מין בשביל הכיף

מוציאים לעומת נהנים ממין

למרות השינויים האמיתיים שחלו בחברה, נשים רבות עדיין מלמדות כי זה משפיל עבור ילדה 'להוציא' בחור בדייט ראשון או מפגש מזדמן ונשים שיש להן לילה אחד עם גברים 'משמשות'. ”

יש בחורים שגדלים לחשוב גם כך (למשל אם הם גדלו על ידי הורים קפדניים ושמרניים), ולכן הם מתייחסים לנשים באופן שמרמז שהיא לעולם לא תרצה לקיים יחסי מין ... למרות שהיא כנראה קיימה יחסי מין באותו שבוע או שבוע לפני כן עם בחור אקראי שפגשה או בחור איתו היא יוצאת כלאחר יד.

דוגמה קלאסית לגישה מיושנת לדייטים שהרבה חבר'ה עדיין משתמשים בהן היא גישת 'בחור נחמד' ...

למרות שיש שום דבר לא בסדר בלהיות נחמדים לאישה, יש בחורים שטועים לחשוב שלהיות באמת נחמדים לאישה מודרנית היא הדרך 'לזכות בלבה' ובסופו של דבר, בתקווה, אולי להגיע לקיים איתה יחסי מין.

כן, זה היה רעיון מצוין עוד בשנת 1897, אך לא בעולם של ימינו. קיום יחסי מין עם אישה מודרנית הוא פשוט מאוד, קל וברוב המקרים, מיידי. כל שעליך לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ואז להסלים לנשיקות ולמין. רוב הנשים יקיימו איתך יחסי מין בלילה הראשון, בדייט הראשון או בדייט השני.

למרות שרוב הנשים נרתעות מלדבר על כמה שהן נהנות ממין, זה לא אומר שהן לא עוברות את זה ... על בסיס קבוע ... עם בחורים שונים. עבור רוב הנשים המודרניות, הן לא רואות כי דוכן לילה אחד הוא 'מוציא', אלא כיף ונהנה.

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

זה הגיוני כי החברה באמת השתנתה. זה פשוט כבר לא 1897, גם אם יש אנשים שרוצים שזה היה. בעולם של ימינו, סקס קורה הרבה יותר קל ולעתים קרובות שרוב החבר'ה מבינים ושרוב הנשים מודות בכך.

בימינו, נשים רבות בוחרות לקיים יחסי מין עם גבר שאינן מתכוונות לקיים יחסי מין שוב אך ורק משום שזה מרגיש טוב. זה כיף, זה מהנה וזה טבעי. כן, פעם זה היה טאבו להתחבר ולקיים דוכן לילה, אבל כבר לא.

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

מחקר שנערך לאחרונה באירופה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה אחד. מחקר אחר בארה'ב מצא כי 55% מהזוגות הודו שקיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם.

... וזה בדיוק מה שהם מודים לו!

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

רוב הנשים עדיין חשות צורך למזער את המפגשים המיניים או את חוויותיהם כדי להיראות יותר גברות, תמימות ובלתי נגועות. למה? היא לא רוצה להיראות כמין אישה שלא ניתן היה לסמוך עליה במערכת יחסים.

אם גבר פוגש אישה שקל להתחבר אליה מינית ומדבר על כמה בחורים שהיא שכבה איתם, האם אתה חושב שהוא יצליח לסמוך עליה אם תצא לבד? כנראה שלא. אישה שהיא יותר מדי קלה ופתוחה לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים פשוט לא טובה לבניית אמון ולבניית מערכת יחסים שנמשכת.

למרות שחוויתי הרבה יחסי מין, גיליתי שרוב הנשים לעולם לא יודו שעברו לילה אחד או ששכבו עם יותר מ -10 בחורים. רוב הנשים יגידו כי קיימו יחסי מין רק בזמן מערכת יחסים או ששכבו רק עם 5 או 6 בחורים.

'5 או 6 החבר'ה' שאישה חושבת עליהם בדרך כלל הם אלו איתה היא הייתה בקשר. האחרים מוסתרים כסוד הקטן שלה.

לעתים קרובות, אישה אפילו לא תגיד לחברות שלה עם כמה בחורים שהיא קיימה איתם יחסי מין. אם היא הולכת הביתה עם בחור, היא לפעמים תגיד שהיא לא ישנה איתו ואז תגיד שהיא מתכננת לשכב איתו אחרי כמה דייטים.

אתה לא יכול להאשים את הנשים שהביאו מעשה חפות על יחסי מין. זו לא אשמתה שהיא עדיין צפויה להתנהג כמו בתולה תמימה, למרות שכולם מקיימים יחסי מין כל הזמן. היא רק מנסה לעשות את מה שהיא חושבת שנכון.

לפני 100 שנה היה 'נכון' להישאר בתולה, אבל מה זה 'נכון' היום? לקיים יחסי מין עם 3 בחורים לפני שהתמקמו? 10 חבר'ה?

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

אין הנחיות ברורות לנשים מה לעשות, ולכן רבות מהן שומרות את חיי המין שלהן בסוד וממשיכות עד שהן פוגשות את סוג הבחור ששווה להסתפק בו.

עובדה מפתיעה לגבי מעמד לילה אחד

מבחוץ, דוכני לילה אחד עשויים להיראות עצלניים וזמניים מאוד. אחרי הכל, המונח מציע שבני הזוג יקיימו יחסי מין רק 'לילה אחד'.

עם זאת, עובדה מפתיעה לגבי דוכן לילה אחד היא שהם לעתים קרובות מובילים למערכות יחסים. לאחר שזוג עשה יחסי מין, הם יכולים להתחיל מיד מערכת יחסים מכיוון שאין צורך לצאת לדייט במשך שבועות לפני שהם מקיימים סוף סוף יחסי מין. הקשר כבר התחיל.

גם נשים יודעות זאת.

כשאישה פוגשת בחור בטוח שנראה שהוא יכול למשוך נשים אחרות, היא יודעת שהדרך המהירה ביותר להגיע לליבו היא לשכב איתו. לאחר שהיא מקיימת איתו יחסי מין, היא יכולה לפתות אותו להתאהב בה. עם זאת, אם היא לא מקיימת איתו יחסי מין, הוא עלול לקיים יחסי מין עם אישה אחרת ולהתאהב בה במקום.

זה שונה לחלוטין מאיך שהדברים עבדו בעבר.

לפני 100+ שנה, גבר נאלץ לחזר אחרי אישה במשך חודשים ואף שנים לפני שהוא סוף סוף יכול לגרום לה לומר 'כן' כדי להתחתן איתו. באופן כללי, אנשים התגוררו בעיירות קטנות או בערים קטנות, כך שלא היו הרבה אפשרויות אחרות לבחירה.

נשים ידעו זאת גם אז.

כשנשים חסרות, הן יכולות להרשות לעצמן לשחק קשה כדי לגרום לבחור להרוויח נשיקה. עם זאת, בעולם של היום, נשים יודעות שנשים אחרות מוכנות לקיים יחסי מין עם בחור כדי להתחיל איתו מערכת יחסים, ולכן עליהן לפעול במהירות.

לילה אחד לא עומד על קיום יחסי מין. ברוב המקרים, נשים עושות זאת כדי למצוא לעצמן חבר, גם אם הן לא מודות בזה בפני הבחור בלילה.

מדע ההתקשרות המיידית

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

מחקרים מדעיים מצאו כי אישה יכולה להרגיש מוכנה מיד לקיים יחסי מין כאשר היא פוגשת זכר אלפא שמתעניין בה מינית. למה?

במשך רוב ההיסטוריה האנושית לא גרנו בין מיליוני אנשים אחרים בערים הגדולות. הייתה לנו רק מאגר מוגבל מאוד של אפשרויות להתרבות איתם (למשל 150 אנשים בעיר) ומכיוון שהאינסטינקט הטבעי של האישה הוא להתרבות עם זכר אלפא, היא הייתה צריכה להיות מוכנה לקיים יחסי מין מהר מאוד כדי להבטיח שיהיה לה סיכוי להתרבות איתו.

בימינו, גברים אלפא נמצאים בכל מקום ואינם דלים כמו שהיו פעם, אך נשים עדיין מגיבות בכך שהן פותחות לקיום יחסי מין מיד או מהר מאוד כאשר הן פוגשות זכר אלפא שמתעניין בהן מינית.

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

מדוע נשים חשות את הרצון האינסטינקטיבי להתרבות עם זכר אלפא? לאורך ההיסטוריה האנושית, גברים אלפא בדרך כלל הציעו את הסיכוי הטוב ביותר ליצור צאצאים שיהיו טובים יותר לשרוד (כלומר, ככל הנראה הבנים יהיו חזקים, בטוחים ואמיצים כמו אביהם).

באופן כללי, זכר אלפא יכול בדרך כלל להציע לאישה את הסיכוי הטוב ביותר להגנה והוא יהיה מהנה יותר לקיים יחסי מין (כלומר בגלל שהוא יהיה בטוח וגברי, וזה מושך לנשים), מה שיאפשר לאחר מכן לבני הזוג להמשיך לקיים יחסי מין במשך שנים רבות ואולי ליצור כמה ילדים, ולא רק אחד ואז הם מאבדים עניין לקיים יחסי מין זה עם זה.

בימינו נשים אישה פוגשת בחור שמציג תכונות של אלפא גברי (למשל ביטחון, גבריות באופן שהוא חושב ומתנהג וכו '), האינסטינקטים שלה בועטים והיא נעשית פתוחה יותר לקיים יחסי מין איתו מהר מאוד (כלומר לילה אחד. דוכן, יחסי מין בפגישה הראשונה).

בעבר, אם אישה הייתה בר מזל מספיק כדי למשוך את תשומת לבו של זכר אלפא, היא תצטרך לפעול במהירות כדי להבטיח שתקבל הזדמנות להיכנס להריון בגנים החזקים שלו. כיום האינסטינקט עדיין קיים אצל נשים, אך במקום לחפש להיכנס להריון, הם פשוט מחפשים ליהנות מההנאה מקיום יחסי מין עם זכר אלפא.

הסוד למשיכת דוכני לילה אחד

הסוד למשוך דוכני לילה אחד הוא להתמקד בהפעלת גורמי משיכה ראשוניים של אישה, כמו רצונה לזכר אלפא.

זה לא אומר שאתה צריך להיות מטומטם מאצ'ואיסטי או להתנהג כאילו אתה המלך דיק וכל השאר נמצאים תחתך. מה שאנחנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני 'הוא להיות בחור טוב אלפא זכר. זכר אלפא גבר טוב הוא בטוח, אסרטיבי, גברי (באופן שהוא חושב, מתנהג, זז וכו '), אבל הוא גם אוהב, מקסים, כריזמטי ונוח.

לדוגמא: אם אתה מדבר עם אישה בבר והיא שואלת,'היי, אתה רוצה לקבל עוד משקה?'אתה יכול לבוא מעמדה של זכר אלפא שיודע שהיא רוצה לקיים איתו יחסי מין, ובכל זאת להיות שובב ונוח.

מנסה להשתכר

אתה יכול להשיב באומרו,'אה, אני רואה מה קורה. אתה מנסה אותי שיכור. סליחה, אני לא כל כך קל ... אני לא הולך לשכב איתך הלילה. זה ייקח כמה דייטים לפני שאתן לך לנשק אותי. ”

לאחר מכן היא תצחק ואולי תגיד שזה אתה שצריך לחכות כדי לקיים איתה יחסי מין. עם זאת, זה יגרום לה להרגיש נמשכת לביטחון שלך בעצמך. היא תניח שאם יש לך ביטחון לדבר איתה ככה, נשים אחרות חייבות לחבב אותך גם.

זו אחת הדרכים לעורר את משיכתה לתכונות של גברים אלפא. אם אתה רוצה ללמוד דוגמאות נוספות כיצד למשוך נשים ולגרום להן לקיים יחסי מין איתך בלילה הראשון, המשך ללמוד מאיתנו כאן ב'האדם המודרני '.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה בכדי לגרום לנשים להרגיש משיכה ורצון עז אליכם ...

תגרום לה להרגיש נמשכת והיא תהפוך פתוחה לקיים יחסי מין איתך

למרות שמצפים מאישה להתנהג כמו גברת ולקיים יחסי מין רק במערכת יחסים, רוב הנשים לא.

לאישה, לילה אחד, מרגש של הרגשה נשית לחלוטין ומושפע לחלוטין מכוחו הגברי האלפא של הבחור מרגיש ממש נכון כרגע. כשאישה חשה משיכה מינית רבה כלפי בחור, היא לא בהכרח חושבת על 'בשמחה ואושר', אלא מרגישה נסחפת באופן שהוא גורם לה להרגיש כרגע.

... וזה כל מה שחשוב לה.

היא אישה מודרנית חופשית שמותר לה לעשות כל מה שהיא רוצה.

מדוע נשים אוהבות דוכן לילה אחד

למרות מה שהרבה חבר'ה חושבים, נשים כן אוהבות יחסי מין באותה מידה כמו גברים. כל עוד בחור מעורר משיכה ראשונית של אישה, אין זה משנה מה הוא עושה לה בחדר השינה ... זה ירגיש טוב כי היא תרגיש משיכה עמוקה, אינסטינקטיבית עבורו.