למה אתה לא צריך לנסות לשלוח הודעת טקסט לגב לשעבר

למה אתה יכול

יש מעט עצות מקוונות לגבי 'הודעת טקסט לאקס שלך בחזרה' שבה אתה פשוט צריך לשלוח לה איזושהי הודעת טקסט קסומה והיא תחזור בריצה אליך.

עם זאת, זה לא נכון.

אחת הסיבות לכך שזה לא נכון היא שעל פי מחקרים מדעיים ופסיכולוגיים רבים, שפת הגוף והטונאליות מהווים בין 70-90% מהתקשורת בין שני בני אדם. מחקר אחד הגיע למסקנה שמילים מהוות רק 7% מהתקשורת, כששפת הגוף היא 55% והטונאליות תורמת 38% לתקשורת.

לכן, כשאתה שולח הודעת טקסט לחברתיך לשעבר, ארוסתך או אשתך, היא למעשה צריכה לנחש את מצב הנפש בו אתה נמצא. היא חייבת לנסות לפרש איזה סוג של אווירה היית נותן אם אתה אמרו לה את זה באופן אישי. היא לא יכולה לשמוע את הטונאליות שלך והיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך, אז היא צריכה לנחש.

ברוב המקרים, כשמדובר בקבלת אקס בחזרה, האישה הולכת לחשוב על הבחור באור שלילי. היא תחשוב עליו שהוא נזקק, חסר ביטחון או מיואש, ולא שמח, בטוח בעצמו ועצמאי. בהתבסס על תפיסתה השלילית הנוכחית של האקס שלה, האישה תחוש כמעט תמיד רגשות שליליים כלפי האקס שלה כשהוא מסמס.

לכן, לרוב שהיא תקבל טקסט זה יכבה אותה כי תהיה לה הנחה אוטומטית שאתה בא ממקום של חולשה רגשית. נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי חולשה, כך שאם היא מקבלת תחושה שאתה מרגיש חסר ביטחון, נואש או נזקק בשום צורה שהיא, זה למעשה מרחיק אותה רחוק ממך.כלל המסרונים

מה שאני מלמד הוא דרך מוכחת להחזיר אקס שפיתחתי בעזרת מאות אימון טלפוני לקוחות לאורך השנים. בכל הנוגע לסמס, יש לי כלל פשוט אחד שעליכם לעקוב אחריו:

עליך לשלוח הודעת טקסט לאקס שלך רק אם מטרת הטקסט היא לגרום לה לטלפון לדבר איתך.

למעשה אתה צריך להביא אותה לשיחת טלפון איתך כדי שתוכל לשמוע את העוצמה הרגשית שלך באמצעות הטונאליות שלך ואיך אתה מדבר איתה. נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי חולשה, אז כשאתה מכניס אותה לטלפון, היא צריכה לשמוע ולהרגיש את הביטחון שלך מגיע דרך הטלפון. עליה לחוש ולחוות את העוצמה הרגשית שלך.

מצד שני, אם היא תופס חוסר ביטחון, נזקקות, ייאוש או כל חולשה רגשית אחרת שהולכת לכבות אותה ולהרחיק אותה ממך. לכן, תהליך החזרת האקס לשעבר הוא באמת על תיקון הבעיות שלך (למשל נזקקות, חוסר ביטחון, פחד ממחויבות, פחד מאהבה אמיתית וכו ') ושיפור עצמך קודם לפני שאתה באמת יוצר איתה קשר.

תיקון הבעיות שלך מספיק כדי להרשים אותה ולהשיב לה את הכבוד והמשיכה לא לוקח הרבה זמן. באינטרנט תמצאו הרבה עצות חובבניות המציעות שלא כדאי לכם לפנות אליה במשך 30 יום או 60 יום ובמהלך הזמן הזה, נסו להתאושש. זו עצה ממש מחורבנת כי זה נותן לה המון זמן להמשיך הלאה, להתחיל לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים ולהתאהב.

אם כבר יש לה בחור חדש, זה פשוט מאפשר לה זמן להעמיק במערכת היחסים הזו ולהמשיך הלאה בלעדיך. מה שאני ממליץ לך לעשות הוא לעבור על תוכנית הווידיאו שלי בת 10 שעות (שתוכל לצפות בה באופן מקוון או להוריד לאחר הרכישה) בשם http: // store

אני עוזר לבחורים חדשים להחזיר את האקס שלהם בהצלחה כל יום ואני מקווה לעזור לך גם היום.

לא משנה באיזו שעה או יום בלילה זה בשבילכם, פשוט רכשו את התוכנית שלי עכשיו ותהיה לכם גישה מיידית לצפות בה באופן מקוון או להוריד אותה למחשב, לטאבלט או לטלפון.