האם פעולה שלכאורה שלא אכפת לך להחזיר אותה תשנה את האקס שלך לשנות את דעתה?

מתנהג כמו שאתה לא

להתנהג כאילו לא אכפת לך להחזיר את האקס שלך כדי לגרום לה לשנות את דעתה פועל רק על נשים מסוימות (למשל אם זה היחסים הראשונים שלה, אם היא לא מצליחה למצוא בחור חדש שיחליף אותך, אם היא עדיין אוהבת אותך ורוצה להיות איתך).

עם זאת, כמעט כל הנשים האחרות פשוט ישתמשו בעובדה שלא אכפת לך להתקדם עוד יותר מהר, כדי שיוכלו לנקום בך (כלומר על ידי חיבור עם בחור חדש ופרסום תמונות ברשתות החברתיות שלה מבלה. איתו) שלא אכפת לו להחזיר אותה.

הגישה הטובה ביותר לשימוש היא להחזיר אותה בביטחון על ידי הפעלת רגשותיה מחדש והנחיית הקשר מחדש בקצב המתאים לשניכם.

יש נשים שיחזרו עם האקס שלהן באופן מיידי, ואילו חלקן לוקחות ימים, אחרות שבועות ובמקרים ממש גרועים, לוקח יותר מחודש להחזיר אותה במלואה.

אז במקום לבזבז הרבה זמן לשחק במשחקי חשיבה עם האקס שלך על ידי תקווה שלפעולה כמו שלא אכפת לך תגרום לה לחזור אליך, פשוט תתמקד בהצתה מחדש של רגשות הכבוד והמשיכה אליך בכל פעם אתה מתקשר איתה (בין אם אתה שולח לה הודעה, מתקשר איתה ברשתות החברתיות, מתקשר אליה בטלפון או נפגש איתה באופן אישי).

כשאתה מפעיל מחדש את רגשי הכבוד, המשיכה והאהבה אליך, זה משנה את תפיסתה כלפיה (שכרגע היא לרוב שלילית) והיא מתחילה לראות אותך באור חיובי יותר.כשזה קורה, היא לא יכולה למנוע מעצמה לרצות לקיים איתך שוב אינטראקציה, למרות שחשבה בעבר שהיא מעלייך ולא רוצה שום קשר איתך יותר.

פתאום, היא מרגישה נמשכת אליך ומשם אתה יכול לבנות על ניצוץ המשיכה הזה ולגרום לה לשנות את דעתה לגבי הפרידה.

עם זאת, אם אתה פשוט מתנהג כאילו לא אכפת לך להחזיר אותה ואל תעשה שום דבר כדי להפעיל את רגשי הכבוד והמשיכה אליך שוב, הסיכוי לגרום לה לשנות את דעתה הוא נמוך.

להתנהג כאילו לא אכפת לך לעתים קרובות מחמיר את הדברים

מתנהג כמו שאתה לא

לפעמים, בחור עשוי לנסות להחזיר את האקס שלו על ידי התחננות ותחנונים בפניה, יתנצל יתר על המידה והבטיח לה שישתנה אם תיתן לו צ'אנס נוסף.

אם גישה זו לא עובדת, בחור עשוי לחשוב,'ניסיתי הכל בכדי לגרום לה לשנות את דעתה. אני לא יודע מה עוד לעשות עכשיו. אני נואש להחזיר אותה. אולי אם פשוט אנהג כאילו לא אכפת לי להחזיר אותה, היא תבין את הטעות שלה ותחזור אלי בריצה. כֵּן! אני אגרום לה להרגיש מודאגת שלא אכפת לי יותר ואז היא תרגיש צורך ליצור איתי קשר כדי להפסיק להרגיש את הכאב הזה. ואז, כשהיא תיצור איתי קשר, היא תרצה אותי בחזרה וזה יהיה הרבה יותר קל! עבדתי את זה! אני אתנהג כאילו לא אכפת לי! '

עם זאת, למרות שזה יכול לעבוד במקרים מסוימים (כ -20% מהמקרים האחוריים לשעבר שאני רואה), ב 80% מהמקרים, משחק משחקי חשיבה עם אישה פשוט לא עובד.

הנה מה יכול לקרות כשבחור מנסה להחזיר את האקס שלו על ידי העמדת פנים שלא אכפת לו ממנה.

1. הוא מבזבז זמן על ידי התנהגות כאילו לא אכפת לו ואז היא עוברת בלעדיו.

זה ידוע כי בני אדם תמיד רוצים את מה שהם לא יכולים לקבל.

אז, כשבחור נפרד ואקסו אומר דברים כמו,'תראה, אתה רק צריך לקבל שאתה ואני נפרדים עכשיו. תפסיק לנסות לגרום לי לשנות את דעתי. זה נגמר,'אפשר להבין שהוא יכול לחשוב,'בסדר אז בסדר. אני אשנה את דעתה בהעמיד פנים שלא אכפת לי אם נחזור או לא נחזור. כשהיא תבין שהיא איבדה אותי לגמרי, היא תיכנס לפאניקה ותחזור בריצה אלי להזדמנות נוספת. אלמד אותה לקח על ידי כך שהיא תרגיש דחויה. היא תצטער על זה! ”

עם זאת, ברוב המקרים, זה פשוט לא עובד והאישה פשוט עוברת הלאה.

למה?

ראשית, כשאישה נפרדת מבחור, זה בדרך כלל בגלל שאיבדה לו כבוד ומשיכה לאורך זמן.

לכן, כשהיא יושבת בבית וחושבת על מערכת היחסים שלה לשעבר, הסיכויים גדולים שהיא לא זוכרת את התקופות הטובות.

במקום זאת היא כנראה אומרת לעצמה,'אני לא מאמין עד כמה הוא פגע בי. לעולם לא אעבור את עצמי שוב במשהו כזה. בזבזתי את הזמן איתו כי הוא פשוט לא מבין מה אני רוצה ומה אנחנו הנשים רוצים. הוא פשוט לא מבין את זה. אני מקווה שהוא לא חושב שיש סיכוי שנשוב ונשוב יחד. אולי אני צריך לעבור כדי לוודא שאוכל להיות בעמדה לומר לו שיש לי בחור חדש ואינני יכול לחזור איתו. כן, אני אצא עם הבנות בסוף השבוע ונראה אם ​​אוכל למצוא בחור חדש. '

לכן, כאשר האקס שלה יתקשר איתה (למשל בשיחת טלפון או באופן אישי) סביר להניח שיהיה קר ומרוחק כלפיו והיא עשויה לומר משהו כמו,'אני מקווה שאתה לא חושב שיש סיכוי שנשוב להיות אי פעם? אתה משוגע אם כן. אנחנו לא חוזרים יחד. החלטתי.'

בתקווה להערים עליה על ידי התנהגות כמוה לא אכפת לו, ואז הוא יכול לומר משהו כמו,'מה גורם לך לחשוב שאני רוצה לחזור איתך? אני בסדר גמור בלעדיך בחיי. אני ממשיך הלאה, אז אל תדאג - אני לא רוצה אותך בחזרה. '

בסתר, הוא מקווה שהיא פתאום תתחיל לרצות אותו כי הוא כבר לא רוצה אותה.

הוא חושב,'אנשים רוצים את מה שהם לא יכולים לקבל, אז אני אראה לה שהיא לא יכולה לקבל אותי!'

עם זאת, אם לאישה כבר אין רגשות כלפי בחור, הוא אומר שהוא לא רוצה לחזור איתה בדרך כלל יבוא לה הקלה.

היא תחשוב,'מגניב. זה התברר טוב יותר ממה שחשבתי שיהיה. הוא משאיר אותי לבד ועכשיו אני יכול להמשיך ולעשות את כל הדברים שהחמצתי בכך שאני נמצא בקשר אומלל איתו, כמו לבלות עם החברים שלי, ללכת למועדונים, לרקוד ולקוות למצוא את אהבת חיי. זה הולך להיות נהדר! ”

לכן, אם לאקס שלך אין הרבה או תחושות כלשהן כלפיך כרגע, אל תחשוב שלפעול כמו שלא אכפת לך יגרום לה לרצות אותך בחזרה.

לאישה לא יהיה אכפת אם לא אכפת לך ממנה, אם אין לה רגשות כלפייך.

במקום זאת היא הולכת להשתמש ב-צא מהיחסים האלה בחינםכרטיס שאתה נותן לה (כלומר, אומר לך שלא אכפת לך להחזיר אותה) כסיבה שלה לשים את מערכת היחסים שלך מאחוריה ולהמשיך הלאה.

אם אתה באמת רוצה לגרום לאקס שלך לשנות את דעתה ולקבל אותה בחזרה, אז אל תבזבז זמן בהעמיד פנים שאתה לא.

הדרך המהירה ביותר להחזיר אותו היא להיות פעיל, ולא פעיל.

על ידי פעיל, המשמעות היא להפעיל מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה המינית אליך, ולכן היא רוצה לחזור איתך.

במקרה בו אישה עדיין מאוהבת בסתר בבחור ומקווה שהם יוכלו לפתור את הדברים, אם אז הוא אומר,'אני לא מעוניין לחזור להיות איתך שוב,'סביר להניח שהיא תרגיש פגועה ותסתגר עוד יותר.

אז היא יכולה לומר לעצמה,'אני לא יכול להמשיך לאפשר לו לעשות לי את זה. הוא כבר פגע בי מספיק. כאן זה נעצר. אני מתמקד במחיקה מוחלטת ממוחי ומליבי ואמשיך הלאה. מגיע לי יותר טוב מזה. אני הולך להתחבר לכמה חבר'ה חדשים בהקדם ולהוריד אותו לגמרי מהראש. '

לכן, אל תנסו להערים עליה אם היא לא מרגישה בשבילכם הרבה או משהו כרגע.

הדרך הטובה ביותר להחזיר אישה היא למשוך אותה מחדש באופן פעיל ולהדריך אותה למערכת יחסים איתך.

זה לא אומר שאתה צריך להטריד אותה או להפציץ אותה בטקסטים או בשיחות טלפון.

במקום זאת, פשוט משוך אותה מחדש וקבל אותה בחזרה.

לדוגמה…

ברגע שעוררת מחדש את רגשות האקס שלך, זה הופך אותה להחזרתה להרבה יותר קלה וטבעית.

היא רוצה לחזור איתך מסיבותיה שלה, במקום להרגיש שהיא צריכה לחזור איתך כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך.

2. הוא מתנהג כאילו לא אכפת לו, אז היא מגלה עניין, מעמידה פנים שהיא רוצה אותו בחזרה ואז מענישה אותו בדחייתו פעם נוספת.

כאשר בחור מבצע מעשה של העמדת פנים כאילו הוא לא רוצה אותה בחזרה, אישה תבדוק אותו לראות אם הוא כנה כלפיה, או שהוא פשוט משקר לה כדי לגרום לה לרוץ אחריו.

לדוגמא: בחור יכול לומר לאקס שלו,'אני בסדר בלעדיך. אני חושב שזה בעצם דבר טוב שאנחנו נפרדים. בוא נלך בדרכים נפרדות, נפגוש אנשים חדשים ונשכח אחד מהשני. מה אתה אומר?'

לאחר מכן היא תבדוק אותו אם הוא באמת מתכוון למה שהוא אומר, או שהוא רק מבצע מעשה על ידי תגובה עם משהו כמו,'אהה ... אני ממש מצטער לשמוע אותך אומר את זה. חשבתי שנוכל לגרום לדברים לעבוד בינינו. עדיין אכפת לי ממך מאוד ואני מתגעגע אליך ב- tmes, אבל מכיוון שאתה לא מרגיש באותה צורה לגבי ... אז בסדר. בואו נשכח מהזוגיות שלנו ונמשיך הלאה. '

אם הוא מגיב במהירות באומרו משהו כמו,'לא! לא! לא אמרתי שלא אכפת לי ממך. כמובן שאכפת לי. את האישה שאני אוהבת. הייתי כל כך שמח אם נחזור יחד, ”היא תדע שהוא התנהג רק כאילו לא אכפת לו להחזיר אותה כדי לגרום לה לשנות את דעתה.

אז, כדי לנקום, היא תדחה אותו שוב באמירה כמו,'תן לי לחשוב על זה. אני אחזור אליך בעוד כמה ימים. '

לאחר מכן היא תיתן לו לחכות ותשלח לו הודעה כמו,'הבנתי שאני לא באמת רוצה לחזור יחד. אני חושב שצדקת ... עלינו להמשיך ולהכיר אנשים אחרים. אני מקווה שאתה לא כועס. תמיד יהיה לי מקום עבורך בלב, אבל אני פשוט לא רוצה לחזור עכשיו. מאחל לך את הטוב ביותר.'

לפעמים אף אישה תחזור עם בחור ליום או לשבוע כדי לגרום לו להראות לה שהוא באמת אוהב אותה ורוצה להיות איתה.

מושך אותו פנימה ואז זורק אותו שוב כדי לנקום

לאחר שתשלים אותו לגמרי שוב, היא תזרוק אותו שוב כדי לנקום על כך שהוא מתנהג כאילו לא היה אכפת לו.

היא אולי תגיד משהו כמו,'אני לא בטוח אם אני מוכן להיות שוב בקשר איתך. אולי נוכל לחזור יחד בעתיד, אבל אני רוצה להיות רווק עכשיו. אני מקווה שתוכלו לכבד זאת. '

עדיף להיות אמיתיים

אם אתה רוצה להחזיר אותה, עדיף להיות אמיתית, כנה וחזקה רגשית ופשוט להדריך אותה בחזרה לזוגיות, ולא לשחק משחקים.

כמובן, רוב האנשים לא יגידו לך את זה.

כאשר בחור רוצה להחזיר את האישה לשעבר שלו, אנשים אומרים לעתים קרובות דברים כמו,'מה הבעיה איתך? למה אתה רוצה לרדוף אחרי אישה שזרקה אותך? זה חלש, בנאדם. כדאי לשכוח ממנה ולעבור הלאה. ברור שהיא לא רוצה אותך. גבר ותגבר עליה. פשוט תשיג אישה אחרת ותשכח ממנה הכל. למי אכפת ממנה? '

עם זאת, הם טועים.

אין בושה לרצות את האקס שלך בחזרה.

צפו בסרטון המהיר הזה שעשיתי בנושא ...

רק בגלל שמערכת היחסים שלך התפרקה, זה לא אומר שאתה צריך לשכוח מכל זה ולעולם לא רוצה להיות איתה שוב.

הבחירה בידיים שלך.

אתה יכול לבחור להסתלק ולהתחיל נקי עם אישה אחרת אם אתה רוצה, או שאתה יכול לבחור להחזיר את האקס שלך אם תרצה בכך.

אין שום דבר רע בשתי האפשרויות.

למעשה, לעתים קרובות למדי, חזרה ביחד לאחר פרידה יכולה להיות תהליך מרגש ומתגמל גם עבור הגבר וגם עבור האישה.

כשתקבל על עצמך את האחריות לתחזק ולהעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה כלפיך לאורך זמן, תהפוך את הפעם השנייה לאיכותית יותר לשניכם.

כל עוד אתה לא מנסה להחזיר אותה בצורה נזקקת (למשל להתחנן ולהתחנן אליה להזדמנות שנייה, להתנצל יתר על המידה, לבקש ממנה לומר לך מה לעשות כדי לשמח אותה), פשוט אל תדאג על מה שאנשים אחרים אומרים עליך אתה רוצה שהיא תחזור.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, עשה זאת.

להחזיר אותה בלי להתנהג כאילו לא אכפת לך

הדרך המהירה ביותר לגרום לאקס שלך לשנות את דעתה היא על ידי לגרום לה באופן פעיל להרגיש שוב כלפיך, במקום להתנהג כאילו לא אכפת לך להחזיר אותה.

אתה יכול לעשות זאת על ידי ...

  • ביצוע שינויים ושיפורים בדרך בה אתה מתקשר איתה (למשל. אתה בטוח יותר עכשיו ואינך מגיב עוד בדרכים חסרות הביטחון והרגישות שהיית רגיל).
  • גורם לה לחייך, לצחוק ולהרגיש נרגשת לדבר איתך שוב.
  • כבר לא נותן לה להערים עליך לאבד את הרוח שלך אם היא כלבה או קרה.
  • גורם לה להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותך.
  • מראה לה, דרך האופן שבו אתה חושב, מדבר, מתנהג ומתקשר איתה שאתה גבר חדש ומשופר עכשיו.

כשאתה מתקשר איתה בדרכים המעוררות את תחושות הכבוד והמשיכה שלה, אינך צריך לעשות מעשה בכדי לגרום לה לשנות את דעתה, כי אתה האמיתי הוא די טוב בשביל שהיא תרצה לשנות אותה אכפת ותן צ'אנס נוסף למערכת היחסים.