האם חברה לשעבר שלי תרצה אותי בחזרה?

האם חברתי לשעבר תרצה אותי בחזרה?

אם אתה תוהה,'האם חברתי לשעבר אי פעם תרצה שאחזור?'התשובה היא כן, אתה באמת יכול לגרום לה לרצות אותך בחזרה.

אתה צריך לעשות את זה כמו שצריך.

יש נשים שהן הרבה יותר קלות לחזור מאחרות, כך שאם חברה שלך שנאה אותך כשהיא זרקה אותך, חשוב שתעקבי אחר הצעדים הנכונים כדי לגרום לה לסלוח לך ולהיות פתוחה לרגשות כלפיך שוב.

נכון לעכשיו, אולי לא יהיו לה שום רגשות כלפייך, אך זה נובע מכך שלא תחזיר לה את הכבוד והמשיכה שלה, כך שתוכל לחוש רגשות אליך שוב.

כשתתחילי לומר ולעשות דברים שיעוררו מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, באופן טבעי היא תתחיל להרגיש אחרת כלפיך והיא תפתח את עצמה לרעיון להיות איתך שוב.

צפו בסרטון הזה כדי לראות למה אני מתכוון ...כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, הרגשות יכולים להשתנות.

עם זאת, אתה לא יכול לצפות מחברך לשעבר שתרצה לתת לך הזדמנות נוספת אם אפילו לא עשית דבר כדי לגרום לה להרגיש שוב משיכה וכבוד אליך.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להתחיל את התהליך על ידי ניצוץ תחושות הכבוד והמשיכה שלה קודם, אחרת היא תיצמד לתפיסה הישנה שלה לגביך, שהייתה לה כשנפרדה ממך.

לכן, אם אתה רוצה לגרום לחברה לשעבר לרצות אותך בחזרה, הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. אל תשבי ומחכה שהיא תיצור איתך קשר

האם האקס שלי אי פעם ירצה אותי בחזרה?

לא משנה מה קרה שגרם לחברתיך לשעבר להיפרד ממך, אינך יכול לשבת ולתהות, 'האם חברתי לשעבר תרצה שאחזור איתי', בתקווה שבאיזשהו נס היא תשנה את דעתה לגבי הרגשתה עליכם ואז הרימו טלפון והתקשרו אליכם.

אם אתה רוצה אותה בחזרה אז אתה שצריך להתקשר אליה; וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

אם אתה מחכה זמן רב מדי לפנות אליה, אתה מסתכן בכך שהיא תפגוש מישהו אחר ותקיים יחסי מין ותתאהב בו.

חוץ מזה, כשאתה מבין שאתה יכול לגרום לחברה לשעבר שלך לחוש כבוד אליך באופן מיידי פשוט בדרך שאתה מדבר איתה, למה שתרצה לחכות?

אם תתקשר אליה ותבקש סליחה ממנה (מבלי להיות חלשה או נוגה) על מה שקרה, ותגרום לה להרגיש שאתה באמת מבין מדוע היא נאלצה להיפרד ממך, היא לא תוכל להישאר סגורה כלפיך.

בשיחת הטלפון הישאר בטוח בעצמי ועבד בכדי לגרום לה לצחוק ולהרגיש נמשך לקסם, לגבריות שלך וכו '. אתה צריך לגרום לה להרגיש סקרנית לגבי מה שהשתנה בך מאז פרידתך, ואז לגרום לה להסכים לאחד אחרון (אל דאגה זה לא יהיה) להיפגש.

במפגש זה המקום בו תוכלו להראות לה באופן מלא ששיניתם ולגרום לה לחוש כבוד ומשיכה אליכם שוב.

על ידי הצגת תכונות האישיות וההתנהגויות המושכות נשים (למשל ביטחון, כריזמה, מצחיק אותה, גורמות לה להרגיש ילדהית בניגוד לאווירה הגברית שלך וכו ') היא תראה אותך באופן טבעי באור חדש, ורגשותיה של כבוד ומשיכה אליך יתחילו לצמוח בתוכה שוב.

2. נסה להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך

צפו בסרטון זה כדי להבין כמה מהסיבות שבגללן אישה תיפרד מבחור ...

כשאישה נפרדת מבחור, האינסטינקט הטבעי שלה הוא בדרך כלל לאכזב אותו ברכות ככל האפשר כדי להגן על עצמה מפני להיפגע אם הם נקלעים לוויכוח גדול על כך.

במקום לספר לו את כל הסיבות הפוגעות מדוע היא נפרדת ממנו (למשל הוא לא מספיק גבר בשבילה בשלב זה), היא תגיד משהו כמו,'אני כבר לא מרגיש כמוך. זה לא אתה זה אני,'אוֹ'אני צריך קצת מקום כדי להבין מה אני באמת רוצה בחיי.'

עם זאת, במוחה יש לה רשימה של סיבות אמיתיות מדוע היא נפרדת ממנו.

לדוגמא: היא אולי חושבת,'אתה כל כך נזקק וחסר ביטחון. אני מרגיש כל כך חנוק. אני פשוט לא יכול לחכות כדי לצאת מכאן ולהיות עם בחור שבטוח רגשית 'או,' אין לך מטרות ושאיפות אישיות לחייך. אני פשוט לא יכול לדמיין את עצמי תקוע עם בחור כמוך למשך שארית חיי. אני רוצה בחור שעובר ברמות החיים על ידי הגעה לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר ... וזה בהחלט לא אתה! אתה מפחד מהפוטנציאל שלך ומשתמש במערכת היחסים שלך איתי כדי להסתיר את המטרות והשאיפות הגדולות שלך בחיים. '

היא לא מתכוונת לומר לו את זה כי אז זה יכניס אותה למצב של להיות המורה שלו בחיים איך להיות גבר.

היא לא רוצה את התפקיד הזה. היא רוצה להיות הילדה שלו, האישה שלו. היא רוצה להביט אליו ולכבד אותו כגבר שלה, לא להביט מלמטה כמו שהוא בחור אבוד שעדיין לא הסתדר מה זה באמת אומר להיות גבר.

במקום ללמד אותו, היא פשוט תיפרד ממנו ואז תחפש בחור אחר שהיא יכולה לכבד ולהסתכל עליו.

אז, כדי להחזיר את החברה לשעבר שלך, אתה צריך להבין את הסיבות האמיתיות שבגללן היא נפרדה ממך (לא אלה המזויפות שהיא נתנה לך כמו,'אני צריך זמן למצוא את עצמי'אוֹ'אני לא חושב שאני רוצה להיות בקשר עכשיו') ואז בצע את השינויים הנכונים באופן שאתה חושב, מתנהג, מתנהג ואיך שאתה מתייחס אליה.

על ידי הבנה מלאה של הסיבות שבגללה סיימה את הקשר, תוכל להוכיח לה (באמצעות סגנון השיחה, ההתנהגות והגישה שלך) שאתה לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו.

אתה תציע לה את מה שהיא באמת רוצה וזה יגרום לה להרגיש מובנת ושמחה להיות איתך שוב באינטראקציה.

זה לא יגרום לכל אישה לרצות את החבר לשעבר שלה מיד, אבל זה כן פותח אותה לחוש כבוד ומשיכה כלפיו, מה שמאפשר לה שוב לחוש אליו רגשות.

כל עוד הוא יכול לבנות על תחושות המשיכה והכבוד שלה, היא תהיה פתוחה לנשק אותו שוב, לשכב איתו או פשוט להתעדכן שוב כדי לבלות ולראות איך היא מרגישה.

מצד שני, אם אתה נפגש עם החברה לשעבר שלך ושום דבר לא באמת השתנה, או שאתה כל הזמן מבטיח לה לשנות דברים שלא חשובים לה במיוחד, היא תאבד עוד יותר כבוד עבורך והיא הולך לרצות להתרחק ממך ככל האפשר.

לדוגמא: אישה אולי תרצה שהאקס שלה יעשה משהו חשוב יותר בחייו (למשל בגלל שהוא שונא את עבודתו, משקיע יותר מדי זמן במשחקי וידאו, אין לו עבודה וכו ').

כשהוא נפגש איתה, הוא מבטיח להיות יותר רומנטי ולהוציא אותה לארוחות ערב נוספות, אבל זה לא מה שהיא רוצה ממנו.

היא רוצה שהוא יתחיל לעקוב אחר המטרה האמיתית שלו בחיים, ולא לבזבז זמן כי הוא עצלן מדי או מפחד לנסות להשיג את השאיפות והיעדים האמיתיים שלו בחיים.

אתה צריך להציע לחברתיך לשעבר את מה שהיא באמת רוצה, ולא את מה שאתה חושב שהיא רוצה לשמוע.

זו הסיבה שכל כך חשוב שתבין היטב מה גרם לה להיפרד ממך מלכתחילה ואז לשנות באופן פעיל את הדברים האלה לגבי עצמך.

3. תקן את הבעיות הרגשיות שלך והראה לה ששיפרת ושינית

אחד הדברים הגרועים ביותר לעשות כשמנסים להחזיר את החברה לשעבר שלך הוא להבטיח לה שתשתנה אם היא תיתן לך הזדמנות נוספת.

נשים שונאות את זה, כי כל כך קל לומר,'אני אשתנה. אני מבטיח!'אבל נדרש הרבה יותר מאמץ בכדי לבצע את השינויים האלה.

אחרי הכל, לרוב בני האדם לוקח בין 21 ל -60 יום לפתח הרגל חדש, כך שאם בחור נוהג להיות חסר ביטחון, היא תצטרך להשלים איתו עוד 1-2 חודשים ולקוות שהוא באמת מתגבר על חוסר הביטחון שלו.

עם זאת, אין לה שום ערובה לכך משום שהוא פשוט אומר לה,'אני מבטיח שאשתנה אם תתן לי הזדמנות נוספת. בבקשה תאמיני לי! אתה הכל בשבילי.'

זה נשמע מאוד משכנע, אבל זה דבר אחד להבטיח לשנות ואחר אחר לבצע את זה באמת.

זו הסיבה שרוב הנשים שונאות את זה כשחבר'ה מבטיחים לשנות ורק נשים שחסרות ניסיון עם מערכות יחסים או חוששות שלא יצליחו למצוא בחור אחר, יתנו לחבר שלהן סיכויים חוזרים ונשנים אם הוא מבטיח לשנות.

עם זאת, לאחר זמן מה, גם לאותן נשים יתעייפו לתת לו סיכויים וירצו להמשיך הלאה ולמצוא גבר שמסוגל יותר לגרום לה להרגיש איך היא באמת רוצה להרגיש בזמן מערכת יחסים.

לכן, כשאתה נפגש עם החברה לשעבר שלך, היית צריך כבר לעשות כמה שינויים כדי שהיא תראה שאתה רציני לשפר ולהפוך לגרסה טובה יותר של הבחור שהיא נפרדה ממנו.

אתה לא צריך להיות מושלם כדי להחזיר אותה, אבל אתה צריך להתחיל לעבוד על כל נושא רגשי שיש לך ולמעשה להתקדם ממש.

לדוגמא: אם להיות נזקק מדי וחסר ביטחון היה נושא במערכת היחסים שלך, אתה צריך לעבוד על בניית הביטחון והערך העצמי שלך.

אם היה חסר לך כיוון ברור בחיים, עליך להגדיר לעצמך כמה מטרות ולעבוד להשגתן.

לא רק שזה יגרום לך להראות מושכת יותר בעיני החברה לשעבר שלך, אתה תאהב גם את מי שאתה הופך להיות.

אתה תבין שכשאתה בטוח בעצמו וחזק מבחינה רגשית, כל מערכות היחסים בחיים שלך (למשל בעבודה, החברות שלך, המשפחה) משתפרות ושכולם סביבך עכשיו מסתכלים אליך ומכבדים אותך לגבר שאתה נהיים.

מצד שני, אם תנסה להחזיר את החברה לשעבר שלך מבלי לשנות דבר, לא רק שהיא לא תרגיש מוטיבציה לסמוך עליך על כך (כי בטח הבטחת שתשתנה בעבר), אלא שתפסיד גם את ההזדמנות להיות אדם טוב אפילו יותר ממך כרגע.

השלכת אישה היא קריאת השכמה נהדרת לגבר.

אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך לגבר טוב יותר, או לתת לו להחליש אותך ולהשמיד אותך במשך שנים בזמן שאתה מתגעגע אליה והלוואי שתוכל להחזיר אותה, אבל אף פעם לא באמת התאמצת להפוך לסוג הבחור שהיא תעשה רוצה בחזרה.

כשתחדש את רגשי הכבוד והמשיכה עבורך, היא תהפוך פתוחה לחזור ביחד

חידשו את רגשותיה וחזרו להיות יחד

הדבר העיקרי שאישה רוצה לפני שהיא שוקלת לחזור עם אקס הוא להיות מסוגל לכבד אותו.

אם אתה מדבר איתה בטלפון או נפגש איתה באופן אישי ועדיין גורם לה להרגיש את אותם רגשות שדחפו אותה מלכתחילה, זה לא יעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה שלה אתה.

אם אתה רוצה שהאקס שלך ירצה אותך בחזרה, אתה חייב להיות מוכן לעשות מה שנדרש כדי להיות ולהיות סוג של בחור שהיא תרצה בחזרה.

כמה זמן זה יקח?

זה תלוי בכמה דברים אתה צריך לשפר.

עם זאת, לאחר ששמעתי ממאה בחורים שהשתמשו בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר כדי להחזיר אישה, רוב החבר'ה הצליחו להתקשר לאקס שלהם אחרי שצפו ב -10 שעות הכשרה בווידיאו.

לאחר מכן הם עברו למפגש, קיבלו את סליחתה באופן אישי, גרמו לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת או שחזרו מיד או התחילו להעלות מחדש את הקשר לאט.

לכן, אל תבזבזו עוד יום בתחושת חוסר תקווה ותוהה,'האם חברתי לשעבר אי פעם תרצה שאחזור?'כי זה יקרה רק אם תנקוט פעולה לשיפור מי שאתה.

האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי לגרום לחברתיך לשעבר לרצות אותך בחזרה?