האם האקס ההריוני שלי יחזור?

האם האקס ההריוני שלי יחזור?

זה תלוי.

להלן 5 תוצאות אפשריות עבורך ועבורה:

1. היא תחזור אם רק באמת תעזוב אותך בגלל שינויים גדולים בהורמונים שלה

כשאישה בהריון הרבה יותר שינויים מאשר רק צורת גופה.

היא חווה גם הורמונים משתנים שיכולים להרגיז לחלוטין גם את הרווחה הנפשית והרגשית.

למעשה, לדברי ד'ר לוסי פוריאר, פסיכיאטרית המתמחה בבריאות הנפש הרבייה של נשים במכללת ביילור לרפואה, אישה יכולה לחוות שישה (או יותר) שינויים רגשיים שונים בזמן שהיא בהריון ואחרי לידת התינוק, בנוסף לכל שאר הרגשות הרגילים שלה.

לדוגמה: 1. מצבי רוח משתנים (למשל מצבי רוח, עצבנות או מטרד בגלל דברים שבדרך כלל לא יעצבנו אותה).
 2. פחד (למשל, לעשות הפלה, לעשות משהו לא בסדר שישפיע על התינוק, האם היא תהיה אם טובה או לא, לגבי יציבות מערכת היחסים שלה בעתיד).
 3. חרדה (ניתן להגביר זאת אם אישה הייתה נוטה להילחץ או לחוש חרדה לפני שנכנסה להריון).
 4. שכחה (כלומר ערפול נפשי ופסיכולות זיכרון מזדמנות, העלולות להוסיף לרמות הלחץ שלה).
 5. בכי (למשל בכי ללא סיבה).
 6. יצר קינון (כלומר להתכונן לבואו של התינוק, במקרים מסוימים, באופן אובססיבי).

על סמך זה, הסיכויים גבוהים שהאקס שלך אולי עבר מעט מהומה רגשית יוצאת דופן כשהיא נפרדה ממך.

ההורמונים המשתנים שלה הביאו להחלטתה החפוזה להיפרד ממך

כשההורמונים שלה מתחילים להשתנות לאורך כל ההריון, היא עשויה להתחיל לחשוב,'מה עשיתי? איך יכולתי להתנהג כל כך מטורף? אני לא רוצה להיפרד. למה עזבתי אותו? הגבתי יתר על המידה? ”

אפשרות נוספת היא ...

2. היא לא תחזור כי היא לא נמשכת אליך ולא מאמינה שזה ישתנה

היא לא

שוב, כשאישה בהריון, הרבה דברים שאולי דיכאו בעבר או התעלמו מהם מגיעים לפתע לקדמת הבמה.

לדוגמא: היא אולי תבין שלמרות שהבחור שלה הוא בחור ממש נחמד, היא לא ממש חשה איתו ניצוץ הרבה מאוד זמן ובמקום לחוות רגשות מיניים ורומנטיים כלפיו, היא מרגישה יותר נייטרלית או ידידותית כלפיו .

עם זאת, עכשיו כשהיא בהריון, קבלת החלטות לגבי עתידה הופכת לדחופה ורצינית יותר.

כתוצאה מכך, היא עשויה להחליט לא להישאר תקועה במערכת יחסים שלא ממלאת את צרכיה והציפיות הרגשיות שלה רק למען התינוק.

היא אולי אפילו אומרת לעצמה,'אני יודע שזה הולך להיות קשה, אבל אני באמת לא מאמין שהדברים ישתנו כי הוא לא יודע לגרום לי להרגיש נמשך. הוא גורם לי להרגיש יותר כמו חבר. אז, כנראה שבסוף בכל זאת אפרד ממנו ויהיה קשה יותר אחרי שהתינוק כאן. אז, הפרידה הזו היא לטובה. '

במקרה כזה, אישה תנסה לדבוק בהחלטה שלה ולא לחזור לאקס שלה.

עם זאת, זה לא אומר שהגבר לשעבר שלה לא יכול לשנות את התחושה שלה וכתוצאה מכך לגרום לה להחליט ברצון לתת לו צ'אנס נוסף.

אם האקס שלה יכול לעורר מחדש את רגשות המשיכה אליו ולהראות לה שהוא השתנה בכמה מהדרכים החשובות לה, לחזור איתו פתאום יהפוך למשהו שהיא רוצה לעשות.

לכן, אם אתה רוצה שהאקס ההריוני שלך יחזור, ודא שאתה נותן לה סיבות טובות לעשות זאת.

לדוגמא: הביא רשימה ברורה של סיבות מדוע היא נפרדה ממך.

ואז, כשתדע מה מכבה אותה, התחל לשנות ולשפר את עצמך בדרכים שימשכו אותה מחדש.

דרך אגב…

אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, הנה כמה שאלות שיעזרו לך לחשוף את הסיבות העמוקות יותר, אולי אפילו הסודיות לכך שאשתך נפרדה ממך:

 • האם הייתה לך תוכנית ארוכת טווח לחייך המשותפים והאם היית ממלא אחר התוכנית הזו, או שפשוט נסחפת הלאה בלי שום מטרות או שאיפות רציניות ובזבזת יותר זמן בצפייה בטלוויזיה או במשחקי וידאו מאשר להתמקד בעתידך ובעתיד של המשפחה שלך?
 • האם אהבת, קשובה ואכפתית כלפיה, או שהיית גם עטוף בעצמך (למשל עבודתך, תחביביך, בילוי עם חבריך, משחקת משחקי וידאו, מטרותיך בחיים) כדי לשים לב שהיא חשה מוזנחת ונטושה על ידך?
  האם מערכת היחסים שלך הייתה מאוזנת במקום בו היו לך מטרות וחלומות והתקדמת כלפיהם, אך גם פנית זמן לגרום לה להרגיש מוערכת וחשובה?
 • נתת יותר מדי או פחות מדי למערכת היחסים?
 • האם היא הרגישה צורך להרשים אותך ולשמור על העניין שלך, או שזה היה חד צדדי שבו רק אתה חש צורך להרשים אותה ולשמור על העניין שלה?
 • האם היית הדומיננטי יותר במערכת היחסים, או האם נתת לה לברוח עם התנהגות רעה והפכת לחוסר כבוד כלפיך?
 • האם גרמת לה להרגיש כמו אישה מושכת ונחשקת בנוכחותך, או שהתייחסת אליה יותר כמו לחברה ניטרלית (למשל אתה והיא בסופו של דבר הסתובבו כמו חברים)?
 • האם שמרת על הביטחון שלך כשאיבדה שליטה ברגשותיה וזרקה התקף זעם או יצרה דרמה, או שאיבדת את שלוותך, כעסת או התעצבנת?
 • האם שמרתם על רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפכם לאורך זמן, או פשוט הנחתם שמכיוון ששניכם אהבתם זה את זה בהתחלה, הקשר יימשך לכל החיים ולא משנה מה?

לאחר שתדע מה לתקן, תוכל להתמקד בתיקון זה ובהחזרתה על ידי משיכתה מחדש לחדש ושיפר אותך.

אתה לא צריך לתקן הכל או להיות מושלם.
אפילו רק לתת לה לחוות שיפורים של 50% במי שאתה ברוב התחומים, יגרום לה להרגיש נמשכת אליך ותראה שבאמת השתנית.

אפשרות אחרת במקרה שלך היא ש ...

3. היא תחזור כי היא לא רוצה בסופו של דבר להיות אם חד הורית

הפחד להיות אם חד הורית בודדה ולחוצה עלול להסיע אותה חזרה אליך

במקרים מסוימים, אישה עשויה להגיע להבנה שלמרות שהאקס שלה לא היה הגבר המושלם שלה, עדיף לגדל ילד עם דמות אב מאשר לנסות לעשות את זה לבד.

היא עלולה לחשוב,'טוב, הוא באמת בחור טוב ואני יכול לעשות הרבה יותר גרוע. אז מה אם היחסים שלנו כבר לא מרגשים כמו פעם? רוב מערכות היחסים מתחילות נהדר ואז מסתדרות בשגרה נוחה, נכון? אין בזה שום דבר רע. זה לא אומר שאנחנו כבר לא אוהבים אחד את השני. חוץ מזה, אני יודע שהוא יהיה אבא טוב וזה מה שחשוב. כמו כן, הוא יתמוך בי ויעזור לי לגדל את התינוק הזה, בניגוד לבחורים אחרים שרק ירוצו בסימן האחריות הראשון. יש לי מזל שיש לי אותו. אני צריך לחזור איתו. ”

לאחר מכן היא חוזרת אליו ומתמקמת במערכת יחסים שגרתית.

היא מנסה לבצע פעולה טובה של להיות מאושרת, אבל אם המשיכה והאהבה לא יהיו, זה לא יחזיק מעמד.

לדוגמא: אם בחור אחר יבוא וימלא את החסר החסר בקשר שלה עם הגבר שלה (למשל הוא גורם לה להרגיש נמשכת יותר מינית, הוא מרגש יותר, הוא בטוח יותר), היא כמעט בוודאות תעזוב את הקשר.

כמובן, זה לא חייב לקרות לך.

אם האקס שלך חוזר לבד ואתה רוצה להחזיר אותה, אתה צריך להתמקד ביצירת דינמיקה זוגית הגורמת לה להרגיש אהבה אמיתית, כבוד ומשיכה אליך.

גרום לה להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שגורם לה להבין שאין צורך בבחור אחר.

אתה, היא והילד שלך (או הילדים) כל מה שחשוב.

אפשרות אחרת במקרה שלך היא ש ...

4. היא לא תחזור כי היא לא מרגישה שהיא צריכה להיות איתך כדי לגדל את התינוק

היא לא

לפעמים אישה מרגישה שמוטב לה בלי האקס שלה ולא משנה מה.

לכן, למרות שהיא מסתכנת בהיותה אם חד הורית וכל המתח והלחץ הנלווים לכך, היא רואה בכך אפשרות טובה יותר מאשר לחזור לאקס שלה.

לדוגמא: אישה עלולה להרגיש ככה כאשר ...

 • היא הדומיננטית יותר מבחינה רגשית ומקבלת את כל ההחלטות החשובות במערכת היחסים (או רובן). כתוצאה מכך היא חושבת משהו בסגנון,“טוב, בשביל מה אני צריך אותו אז? פשוט בסופו של דבר יהיו לי שני תינוקות שיטפלו בו (ובתינוק), במקום בזה שיש לי. אני לא רוצה לטפל בו יותר כמו שאחות גדולה או אמא היו עושים. יש לי מספיק אחריות עכשיו בלי לדאוג לגבר בוגר שלא יכול לקבל החלטה לבד בלי התייחסותי. '
 • היא היציבה יותר מבחינה כלכלית, ולכן סביר להניח שהיא תצטרך לתמוך בו גם.
 • בעבר הוא לקח אותה כמובנת מאליה. כתוצאה מכך, היא דואגת שתשמור על תינוק שזה עתה נולד וייתכן שגם היא תרוצץ אחריו (למשל לבשל את כל הארוחות, לנקות ולכבס, להעביר לו סידורים, להראות לו המון אהבה כדי לשמור עליו מאושר, לא מקבל מספיק אהבה בתמורה).
 • היא חזקה ממנו מבחינה רגשית ויודעת שהיא תוכל להתמודד בעצמה, בעוד שהוא עלול להיות חסר ביטחון לגבי אהבתה לילד ולהגיב להיות דביק, נזקק, עצבני וכן הלאה.

אז הנה העניין ...

בעולם של היום, אישה כבר לא מרגישה שהיא צריכה להיות בקשר עם בחור אם הוא לא יכול לתת לה את מה שהיא רוצה.

זה לא כמו בעבר אישה הייתה סומכת לחלוטין על גבר שיתמוך בה ויגן עליה.

לפעמים הדברים משתנים (למשל, היא מאבדת את עבודתה, יש אסון טבע, מגיפה), אך לרוב, אישה בדרך כלל מסוגלת לדאוג לעצמה ולהיות מוגנת על ידי המשטרה ומסגרותיה של חברה מודרנית ומתורבתת.

לכן, אם אישה מקבלת תחושה שהגבר שלה לא באמת מציע לה שום דבר בעל ערך (לדוגמא דוגמאות לערך הן שהוא חזק ממנה רגשית ולכן היא מרגישה בטוחה להיות איתו, הוא אוהב ותומך, אבל עדיין שם אותה במקומה כשהיא יוצאת מהקו, יש לו יעדים לעתיד והוא עובד באופן פעיל אליהם כמו גבר אמיתי), היא בדרך כלל פשוט תיצמד להחלטה להישאר מפורקת.

אם אתה רוצה שהאקס ההריוני שלך יחזור אליך, אתה צריך לוודא שאתה מסוג הגברים שהיא הייתה נותנת לו בשמחה הזדמנות נוספת (למשל בטוח, חזק רגשית, גברי, שאפתן).

אל תלך אליה ותנסה למכור את עצמך כחדשה ומשופרת ואז לבקש הזדמנות נוספת על סמך זה.

אם תעשה זאת, סביר להניח שהיא תדחה אותך, תשים את משמרתה או תשחק קשה להשיג כי אתה נותן לה כל כך הרבה כוח עליך.

במקום זאת, אינטראקציה איתה ותן לה להבחין בעובדה שבאמת שינית, כך שהיא יכולה באופן טבעי להרגיש נמשכת ונמשכת אליך ורוצה שתחזור מסיבותיה שלה.

אפשרות נוספת עבורכם היא ש ...

5. היא לא רוצה לחזור בגלל כמה רע הגבת לשינוי בהתנהגות, במצב הרוח ובגישה במהלך ההריון

לפעמים, בחור לא יכול להתמודד עם השינויים באישה שלו טוב מאוד במהלך ההריון שלה (למשל, היא מתעייפת מהר יותר ממה שהיא נהגה בעבר, היא מחוסמת או פורצת בבכי ללא סיבה נראית לעין, לא מתחשק לה לקיים יחסי מין כבר) וכתוצאה מכך יפרצו ויכוחים, תרעומת תיבנה וניתן לדחוף זוג לסף או אפילו להיפרד בגלל זה.

לדוגמא: בחור עשוי ...

 • תכעס עליה מאוד (למשל אם היא לא רוצה לקיים יחסי מין יותר, לא נהנית לצאת בתדירות גבוהה, אין לה אנרגיה לבשל ולנקות כמו פעם).
 • הפוך לנזקק (למשל מכיוון שהוא חושש שהוא יאבד את אהבתה וחיבתה לתינוק, מכיוון שהיא לא מתייחסת אליו כמו פעם ונראית ממוקדת יותר בעצמה עכשיו).
 • התחל להתייחס אליה בצורה קשה מאוד בתגובה למצבי רוח שלה (למשל, הוא צועק לעברה על בכי ללא סיבה ואומר דברים כמו,“תפסיק לבכות על דברים של מה בכך. אתה ממש מעצבן בימים אלה! יש לי הרבה בצלחת כרגע ולא צריך את כל הקשקשים הרגשיים האלה. אז עצור את זה! ”).

במקרים כאלה, אישה בדרך כלל לא תהייה לחזור לאקס שלה ועשויה לחשוב דברים כמו,'אם ככה הוא התנהג כשהייתי בהריון, איך הוא יתנהג עם תינוק בוכה בבית? הוא כנראה יטפל בי אפילו יותר גרוע מבעבר. לא רק שאני לא רוצה לחוות את הצד ההוא שלו שוב, אני אף פעם לא רוצה להכניס את הילד שלי לסביבה כזו. קיבלתי את החלטתי להיפרד ממנו ולדעתי עדיף שאעמוד בזה ואמשיך הלאה. הוא לא מספיק גבר כדי להתמודד עם הריון או גידול ילד. הוא רגיש רגשית מדי וכועס עליי בקלות רבה מדי. '

אז מה עליכם לעשות אם תגיבו רע לשינויים בהריון של האקסית שלכם?

האם עדיין ניתן להחזיר אותה?

כן.

טעית, אבל כולם עושים טעויות מטופשות בשלב כלשהו בחייהם.

זה לא הופך אותך לאדם רע.

כאשר האקס שלך יכול לראות בעצמה שלמדת את הלקח שלך ושלא משנה כמה היא מתנהגת במצב רוח, מזג או רגשי (כאשר אתה מתקשר איתה בהמשך בשיחת טלפון או באופן אישי. לא באמצעות טקסט - היא לא יכולה לדעת באמצעות טקסט), אתה נשאר קריר, רגוע ואסוף ומשתמש בהומור ובגישה נוחה בכדי להפוך את המצב, היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד כלפיך.

לאחר מכן תוכל לבנות על הרגשות האלה ולקבל אותה בחזרה.

4 טעויות שעושים כמה חבר'ה כשממתינים לאקס בהריון שיחזור

כאשר בחור מתנהג בצורה לא אטרקטיבית לאחר פרידה, זה עוזר לשכנע עוד אישה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו.

זו הסיבה, שמעתה והלאה, זה חיוני שאתה לא עושה את כל הטעויות הבאות שעושים חבר'ה אחרים במצב כמו שלך:

1. לוקח את כל האשמה בשינוי ההתנהגות, מצב הרוח והגישה במהלך ההריון

לפעמים בחור כל כך רוצה את האקס שלו בחזרה שהוא מוכן לקחת את כל האשמות ולתת לה ללכת עליו.

בחור יעשה זאת לעתים קרובות כאשר הפרידה הייתה באשמתה, או בעיקר באשמתה.

הוא יכול לומר משהו כמו,'זו לא הייתה אשמתך שהרגשת כמו שהרגשת, היא שלי. אני מבטיח שאם תחזור, לא אצא שוב מהקו ולא משנה מה. אני אעשה כל מה שתרצה. טעיתי, לא אתה. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

לקחת את האשמה כשלא עשית שום דבר רע (או כשזו הייתה בעיקר אשמתה) זה הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות.

לא זו בלבד שהאקס שלך יתפוס אותך כחלש רגשית, היא תאבד גם את הכבוד אליך על כך שלא הצלחת לעמוד מולה כשאתה יודע שהיא זו שלא הייתה בקו.

כמובן, זה לא אומר שאתה צריך להיות מגעיל כלפי האקס שלך, להאשים אותה לגמרי או להתייחס אליה בצורה רעה בכל דרך שהיא.

במקום זאת, פשוט תמשיך להיות האיש הטוב שאתה תן לה לראות את זה, למרות שאתה מבין למה היא התנהגה ככה (כלומר הורמוני ההריון), אתה לא הולך לקחת את כל האשמה בפרידה רק כדי להחזיר אותה.

אתה לא צריך להגיד לה שאתה לא לוקח את כל האשמה.

רק אל תיקחו את כל האשמות ואל תאשימו אותה.

דגש על משיכתה מחדש, לגרום לה להרגיש שוב אהבה אליך ולהנחות אותה בחזרה למערכת יחסים כדי שתוכל להיות משפחה ביחד.

חשוב: אל תשתמש בסיבה זו'להיות משפחה ביחד'כסיבה מדוע אתה רוצה לחזור.

יש בחורים שמנסים לתמרן את האישה שלהם לחזור איתם על ידי אשמה שהכשילה אותה על כך שהתינוק לא מקיים משפחה.

גישה זו לא תפעל בטווח הארוך וכמעט אף פעם לא תפעל בטווח הקצר.

אישה תחזור עם גבר אם היא מרגישה תחושת כבוד מחודשת, משיכה ואהבה כלפיו.

ואז ורק אז תתחיל להיות לה רגשות נעימים ומשמחים בקשר להיות משפחה משותפת.

אז, אל תוביל עם,'בוא נעשה את זה בשביל התינוק. זה יצטרך אבא ואנחנו נהיה משפחה. '

גישה זו לא עובדת.

כדי להחזיר אישה, זה איך היא מרגישה כלפייך.

האם אתה גורם לה להרגיש שהיא צריכה לכבד אותך?

האם אתה גורם לה להרגיש נמשכת כשהיא מדברת איתך?

האם אתה גורם לה להרגיש זרזי אהבה כשהיא מדברת איתך?

זה מה שחשוב.

הטעות הבאה שעושים כמה חבר'ה במצב כמו שלך היא ...

2. מתוודה על אהבתו הבלתי פוסקת אליה ומקווה שזה גורם לה להבין עד כמה הוא חשוב לה

במוח של אישה, בדרך כלל יש לה סיבה טובה מאוד לכך שהיא נפרדה מהאקס שלה (כלומר, היא התנתקה מרגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליו לאורך זמן והוא לא הצליח לגרום לה להתחבר מחדש לרגשות האלה. מכיוון שהוא המשיך להשתמש בה באותה גישה ישנה, ​​או בסופו של דבר להשתמש בגישה לא אטרקטיבית, כמו להיות חסר ביטחון, קנאי, שליטה או הזנחה כלפיה).

אז אם הבחור יבוא ואומר דברים כמו,'אני רק רוצה שתדע שאני עדיין אוהב אותך ואני באמת מאמין שנוכל לגרום לדברים לעבוד. אנא תן לנו הזדמנות נוספת. אני לא רוצה לאבד אותך, 'במקום לחשוב,'אה, ובכן זה משנה הכל! עכשיו כשאני יודע שאני כל כך חשוב לו, אני צריך לחזור. אחרי הכל, איפה אמצא עוד בחור שיאהב אותי כמוהו? 'היא במקום זאת מרגיזה אותו בגלל שהאמין שהרגשות שלו כלפיה הם החשובים ביותר.

הנה העניין ...

אישה בדרך כלל רק מעריכה את זה שבחור אוהב אותה ומסור לה כאשר היא מרגישה אותו דבר כלפיו.

במילים אחרות, היא מרגישה כבוד, משיכה ואהבה כלפי בחור ורואה שהוא מרגיש אותו דבר = היא מעריכה את זה.

עם זאת, אם בחור מרגיש כלפיה כבוד, משיכה ואהבה והיא לא מרגישה אותו הדבר כלפיו = לא ממש אכפת לה.

זה על הרגשות שלה.

אותו דבר היה חל עליך אם אישה באמת תאהב אותך, תרגיש נמשך אליך ותכבד אותך, אבל לא הרגשת כך.

אמנם זה קצת נחמד שהיא כזאת בתוכך, אבל זה לא אומר שאתה הולך להתיישב איתה בגלל זה.

התחושות צריכות להיות הדדיות.

לכן, אם אתה רוצה שהאקס ההריוני שלך יחזור, התמקד בהפעלת תחושותיה מחדש כלפיך, במקום לספר לה על רגשותיך כלפיה.

רק כשהיא מרגישה שוב שפע של כבוד, משיכה ואהבה אליך (שתוכל לגרום לה להרגיש תוך דקות עד שעות מהאינטראקציה איתה), החזרה ביחד תיראה כמו הדבר הנכון עבורה לעשות.

הטעות הבאה שעושים כמה חבר'ה במצב כמו שלך היא ...

3. בהנחה שמכיוון שהיא נושאת את ילדו, זה אומר שהם צריכים להיות ביחד או שהיא צריכה לאהוב אותו

שהתינוק שלך לא

עד כמה שקשה לקבל, האמת שאתה לא יכול לשכנע אישה לחזור אליך רק בגלל שהיא בהריון עם ילדך.

גם אם אתה והיא דיברת על היותך משפחה משותפת וגם אם אתה באמת מאמין שתהיה אבא נהדר, זה פשוט לא משנה לאישה מתי היא תאבד קשר עם רגשותיה כלפייך.

האמת היא שאם אישה כבר לא מרגישה כך, היא לא צריכה להישאר עם בחור אם היא לא רוצה.

בעבר אישה הייתה מחויבת להישאר במערכת יחסים עם בחור למען תינוקה.

היא נאלצה להיצמד לצידו בין אם היא מאושרת ובין אם לא, כי הייתה סטיגמה כל כך ענקית הקשורה להיות אם חד הורית.

למרבה הצער, בעולם של היום, לגדל ילד ללא אב זה כבר לא עניין גדול.

נשים בכל רחבי העולם עושות את זה ולעתים קרובות נחגגות כ'גיבורים'אוֹ'נשים מדהימות'על ידי התקשורת.

לכן, אם לאישה כבר אין רגשות כלפי האקס שלה, הסיכויים גדולים שהיא לא הולכת לחזור אליו רק בגלל שהיא ילדה את התינוק שלו.

לעיתים רחוקות, אם בכלל, היא תרגיש מספיק אשמה על היותה אם חד הורית שתחזור אליו מסיבה זו.

הדרך להחזיר אותה היא באמצעות הרגשות שלה כלפיך.

זה מה שעובד, בלי קשר לאיזו מדינה היא או תרבות שהאישה היא חלק ממנה.

זה קשור לרגשות שלה כלפייך.

התמקדו בזה ותחזירו אותה.

הטעות הבאה שעושים כמה חבר'ה במצב כמו שלך היא ...

4. לא נותנת לה את סוג חווית המשיכה שהיא באמת זקוקה לו כדי לרצות לתת לו הזדמנות נוספת

אם בחור מקיים אינטראקציה עם האקס שלו ועושה את אותן טעויות משיכה ישנות שהוא עשה לפני כן, מובן מאליו שהיא לא תרגיש מאוד מוטיבציה לחזור איתו.

היא פשוט תרגיש אותו דבר כלפיו והיא לא תאהב את זה.

עליכם לעורר בה השראה ולהעיר אותה עם חווית אטרקציה חדשה.

לדוגמה:

במקום להיות תמיד נחמדה ומתוקה וסביבתה, התחל להיות אתגר שובב יותר כדי שהיא תוכל לצחוק ולהרגיש שיש לך הרבה יותר כדורים בימינו, אבל עדיין אדם טוב.

במקום להעמיד פנים שאתה רוצה להתיידד איתה רק עכשיו, פלירטט איתה וצור ביניכם מתח מיני, כך שהיא באופן טבעי תרגיש נמשכת אליך בצורה מינית.

במקום להרגיש חוסר ביטחון וחוסר ביטחון עם עצמך כשהיא קרה ומרוחקת כלפייך, שמור על הביטחון שלך איתה כדי שהיא תרגיש נמשכת לביטחון שלך, לחוזק הרגשי ולגבריות שלך.

במקום להיתפס לתחושות מתח וסרבול בכך שאתה תמיד רציני כשאתה מדבר איתה, השתמש בהומור כדי להפיל את ההגנות שלה ולגרום לה להרגיש טוב להיות שוב סביבך.

כשהיא חווה שינויים מסוג זה אצלך, היא באופן טבעי שומטת על משמרתה ונפתחת להיות איתך שוב.

זו ההזדמנות שלך להחזיר אותה לפני שהתינוק יגיע.

כשהתינוק יגיע, זו תהיה עבודה קשה מאוד, היא לא תישן הרבה ולא יהיה לה הרבה זמן פנוי.

זה הזמן לפעול.

להחזיר אותה.