האם אי פעם תרצה להיות חברה שלך?

האם היא תרצה פעם להיות חברה שלך?

אוקיי, אז יש בחורה שאתה מאוד אוהב, אבל מסיבה כלשהי אתה לא מצליח לגרום לה להרגיש כמוך. היא ידידותית איתך והיא מחבבת אותך, אבל היא לא רוצה לקיים איתך קשר מיני, נכון?

אז מה באמת קורה?

2 טעויות נפוצות שמבטלות נשים לקיים יחסי מין עם בחור

כאשר לבחור מתאהב בבחורה והוא באמת אוהב אותה, הוא בדרך כלל עושה את הטעויות הבאות שמונעות מהילדה לרצות שום דבר אחר חוץ מחברות.

1. הוא הרבה יותר מדי נחמד כלפיה

אין שום דבר רע בלהיות נחמדה לאישה, אבל זה לא הדבר שיגרום לה לרצות לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך. למה? צפה בסרטון למטה לקבלת התשובה ...

2. קל מדי להרשים אותואם אישה מושכת, רוב הבחורים שרואים אותה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין. רבים מאלה יהיו מוכנים גם לקיים איתה מערכת יחסים.

למה? המשיכה הראשונית של הגבר לאישה מבוססת בעיקר על המראה הגופני שלה. אם אישה נראית טוב, רוב החבר'ה יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין, מה שמוביל את האישה להיות נמשכת יותר לבחורים שמציעים לה קצת אתגר.

שימוש בגישה הלא נכונה לאישה מוביל כמעט תמיד לדחייה

אלא אם כן אתה מושך אישה תחילה, היא בדרך כלל תדחה אותך ללא קשר למידת העניין שאתה מגלה בה.

אם לא תתחיל בכך שאישה תחוש תחילה נמשכת אליך, היא תמיד תדחה אותך כשתגלה עניין לנשק אותה, לקיים איתה יחסי מין או להיות חבר שלה.

אתה בהחלט צריך להתחיל עם משיכה. המשיכה קודמת לכל השאר אחר כך. כאשר בחור מנסה לפתות אישה באופן שגוי (כלומר על ידי היותו בחור נחמד, מעמיד פנים שהוא חבר תמים ואז בסופו של דבר מבקש ממנה), הוא יקבל בדרך כלל אחת מהתגובות הבאות:

  • 'מצטער ... אני לא מחפש מערכת יחסים כרגע.'
  • 'אני אוהב אותך, אבל אל תמהר לי.'
  • 'תן לי קצת זמן. אני לא יודע מה אני רוצה כרגע. '
  • 'אני אוהב אותך רק כחבר.'
  • 'אני לא רוצה לנהל את הידידות שלנו.'

אז למה היא מתכוונת באמירות האלה?

היא מנסה לומר לך שהיא לא מרגישה נמשכת אליך מינית. היא אולי תאהב אותך כאדם, אבל לאהוב בחור בצורה ידידותית זה לא מה שגורם לאישה לרצות לקיים איתו יחסי מין.

משיכה מינית היא זו שגורמת לאישה לרצות לקיים יחסי מין, אלא אם כן אתה גורם לה להרגיש את זה, כל מה שאתה אומר על 'להתראות' או 'לצאת' או 'לצאת' ייראה לה מוזר, מביך ואף שגוי.

אם תנסה להכניס אישה למערכת יחסים עוד לפני שגרמת לה להרגיש משיכה מינית מספקת עבורך, היא עשויה גם לומר שאתה 'בא חזק מדי'. זה ירגיש לה מוזר שאתה רוצה שהיא תתחייב להיות חברה שלך, למרות שעדיין לא נישקת אותה ולא קיימת איתה יחסי מין.

בראשית המאה העשרים, התקרבות לנשים בצורה זו הייתה הדבר הנכון לעשות מכיוון שכמעט כל הנשים לא קיימו יחסי מין לפני הנישואין. בעולם של היום, אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך ואז לפחות לנשק אותה (אבל רצוי לקיים איתה יחסי מין), לפני שאתה בכלל זוכה לדבר על להתראות שוב או לפתוח בקשר.

הנשים של ימינו אינן זקוקות לגברים כמו שנשים בעבר, אלא אם כן אתה יודע כיצד למשוך נשים כראוי, רוב הנשים ידחו אותך. זרימת החיזור המיני השתנתה ואם אתה משתמש בגישה בה השתמשו גברים בתחילת המאה העשרים, אתה יכול לצפות להידחות כמעט בכל פעם.

שימוש בגישה הנכונה לאישה מוביל כמעט תמיד להצלחה

תגרום לה לרדוף אחריך

אם הגישה הנוכחית שלך לאישה שאתה אוהב לא עבדה, אתה צריך להפסיק לעשות את זה ולהתחיל לעשות את מה שבאמת יעבוד.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. התמקדו במשיכתה

תפסיק לנסות לגרום לאישה הזו לחבב אותך כאדם ולהתחיל לגרום לה להרגיש נמשך אליך מינית. אישה שמחבבת אותך כאדם אינה הצעד לפני פתיחת מערכת יחסים מינית עמה.

אם אתה רוצה שהאישה הזו תרגיש רגשות מיניים ותרצה להתחיל קשר מיני, אתה צריך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית. אם היא מחבבת אותך רק כחברה, בחור אחר יכול לבוא ולקחת אותה ממך באופן מיידי בכך שהיא תרגיש שהיא נמשכת אליו מינית.

2. התאם את רמת הריבית שלך

זה בסדר להיות 100% משיכה מינית לאישה שאתה מפתה, אבל לא בסדר להתעניין בה ב -100% לפני תחילת מערכת יחסים מינית.

במקום להיות מעוניין ב 100% (הידוע גם בשם 'להיות להוט מדי'), הרשה לרמת העניין שלך בה לעלות ולרדת על סמך מידת הטיפול בה. למשל, אם אתה מדבר איתה והיא רק נותנת תשובות קצרות או אומרת,'אה-הא ... אה-הא'ואפילו לא אכפת לו מה אתה אומר, ואז תפסיק לדבר איתה.

משוך את העניין שלך ועשה משהו אחר.

אל תגמול את התנהגותה הרעה בהתעניינות מוגברת. אם היא לא מתנהגת בדרך שאתה רוצה, תחזיר את העניין שלך. זו דוגמה להתנהגות מאתגרת שנשים אוהבות מחבר'ה.

3. הפסיקו להתנהג כמו חבר

אני

להיות חברה נחמדה של אישה זו לא הדרך להפוך למאהבה או לחבר שלה.

עליכם לדבר איתה באופן שגורם לה להרגיש מופעלת, כמו גם להראות ישירות את העניין המיני שלכם (למשל דרך ההסתכלות עליה) או להביע את זה, (למשל על ידי חיוך אליה ואומר לה את זה אתה חושב שהיא סקסית).

אם אתה מתנהג כמו חבר, אתה תהיה איתה באזור החברים וכל מה שיידרש בשביל בחור אחר לגנוב ממך זה שהוא ימשוך אותה, ינשק אותה ואז יקיים איתה יחסי מין. אם הבחור יודע מה הוא עושה ולא עושה את הטעות להתנהג כמו חבר תמים שלא מעוניין בה מינית, הוא בדרך כלל יתחיל לקיים איתה יחסי מין.

4. תגרום לה לרדוף אחריך

נשים רוצות להרגיש LUCKY להיבחר על ידיך.

הם לא רוצים להרגיש כאילו הם עושים לך טובה בכך שהם יוצאים איתך. כדי לגרום לאישה לרדוף אחריך, היא תחילה צריכה להרגיש נמשכת אליך. משם אתה צריך להעלות ולהוריד את רמת העניין שלך על סמך כמה שהיא טובה לך. אתה גם צריך להיות בטוח כדי שנשים אחרות ירגישו נמשכות אליך והיא תשים לב לזה.

כשנשים רואות שנשים אחרות נמשכות אליך, המשיכה שלהן אליך מרקיעה שחקים. זה בדיוק איך המוח של האישה עובד, אז השתמש בו לטובתך.

אנו הגברים בדרך כלל מחליטים אם ברצוננו לקיים יחסי מין עם אישה על סמך המראה שלה בלבד, אך נשים לוקחות בחשבון גורמים רבים ושונים, כולל אם נשים אחרות כמוך או לא. אם אישה חשה שאתה מיואש ולא תוכל למשוך נשים אחרות, היא לא תרגיש מיוחדת או ברת מזל להיות איתך.

היא תרגיש כאילו אתה כל כך אוהב אותה כי נשים אחרות אינן מעוניינות בכך. ואז היא תרגיש שהיא תעשה לך טובה על ידי התחברות אליך, מה שיבטל אותה ברמה עמוקה.