להחזיר את האקסית שלך: מה שאתה צריך לומר ולעשות

להחזיר את האקסית שלך

להחזיר את האקס שלך לא שונה מאשר לזכות בשום דבר אחר בחיים.

כדי להיות מנצח, אתה צריך לנצח את התחרות. כרגע היא מסתכלת על בחורים אחרים שהם אופציה טובה יותר ממך, אבל אתה יכול לשנות את התחושה שלה לגבי זה.
אֵיך?

היא תתחבר מחדש לרגשותיה כלפייך ותתחיל לראות בך בחורים אחרים אם אתה יכול ...

1. להחזיר לה את הכבוד

החלק החשוב ביותר בלזכות בחזרה באקס שלך מתחיל בכך שהיא תחוש שוב כבוד כלפיך.

לדוגמא: אם אישה זרקה בחור בגלל שהוא היה חסר ביטחון מדי, היא כבר לא תתייחס אליו ברצינות אלא אם כן הוא יכול להראות לה (כלומר לדבר איתה בשיחת טלפון ולהיפגש איתה באופן אישי) שיש לו באמת השתנה.

זה לא מספיק בשביל בחור שיגיד,'אני מבטיח שאשתנה אם רק תתן לי צ'אנס.'אלה רק מילים בלבד וכשמערכת יחסים התפרקה, רוב הנשים לא מוכנות פשוט לקבל את זה ולחזור יחד.יש נשים שמקבלות את זה בתחילה (למשל אם היא לא מנוסה ממערכות יחסים או שבכל זאת באמת אוהבת את הבחור שלה ורוצה לגרום לזה לעבוד), אך רוב הנשים יודעות שאם בחור אומר שהוא ישתנה, זה לא אותו דבר שהוא באמת משנה , משפר ומתקן באמת את הבעיות שלו.

אז, איך בחור ישדר שהוא כבר לא חסר ביטחון כשהוא מדבר עם האקס שלו בטלפון או באופן אישי?

בטלפון זה יעבור דרך הטונאליות שלו, הגישה, סגנון השיחה שלו ואיך הוא מגיב למה שהיא אומרת או עושה בשיחה.

באופן אישי, זה יעבור דרך הטונאליות שלו, הגישה, סגנון השיחה, שפת הגוף, האווירה, ההתנהגות שלו ואיך הוא מגיב ומגיב למה שהיא אומרת ועושה.

להחזיר את האקסית שלך לאחר פרידה

אם אתה לא בטוח איך להתמודד עם עצמך בשיחת טלפון או בפגישה אישית עם האקס שלך כדי להחזיר את הכבוד שלה, כל הדוגמאות למה לומר ולעשות מובאות בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

2. לגרום לה להרגיש שוב נמשכת אליך

ברגע שהאקס שלך ירגיש שהיא תוכל לכבד אותך שוב, היא תיפתח אוטומטית להרגיש נמשכת אליך שוב.

לדוגמא: אם את בטוחה בעצמה ומחייכת אותה ומחייכת, היא תרגיש נמשכת אלייך בגלל זה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בכוח המשיכה כדי להחזיר את האקסית שלכם ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, יש לכם שליטה ישירה רבה בכמה משיכה האקסית שלכם חשה עבורכם.

לדוגמא: אם בחור נפגש עם חברתו לשעבר, ארוסתו או אשתו והוא מרגיש עצבני, חסר ביטחון ולא בטוח בעצמו, באופן טבעי הוא יכבה אותה.

למה? נשים נמשכות באופן טבעי לכוח הרגשי אצל גברים (למשל ביטחון, דימוי עצמי גבוה) ונכבות על ידי החולשה (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך).

אם אתה לא מרגיש שאתה תהיה בטוח מספיק כדי למשוך את האקס שלך מחדש, אני ממליץ לך לעבור את תהליך השינוי הרגשי המסופק בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

אחרי שעברו את 10 שעות הסרטון המלאות מהתכנית, רוב החבר'ה מוכנים ליצור קשר עם האקס שלהם, להחזיר את הכבוד שלה לטלפון, להתחיל למשוך אותה מחדש ולהבטיח פגישה.

יש חבר'ה שצריכים לתת לעצמם עוד כמה ימים כדי להגיע למקום של עוצמה רגשית, אבל רוב הבחורים מוכנים להיפגש עם האקס שלהם ולגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפיהם.

3. תביא אותה להתחבר מחדש לאהבתך אליך

אם אישה לא מכבדת בחור, היא לא תוכל לחוש משיכה ראויה כלפיו וכשהיא במערכת יחסים, אז היא תתחיל ליפול מאהבה אליו.

לכן, כשאתה גורם לאקס שלך להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומחודשת, היא באופן טבעי ובאופן אוטומטי תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה אליך.

לזכות בחזרה באקסית שלך בכבוד הדדי, משיכה ואהבה

כשזה יקרה, היא תוכל להסתכל אחורה על הבעיות במערכת היחסים עם נקודת מבט קלילה יותר וסלחנית שבה זה כבר לא עניין כל כך גדול כי באמת שינית.

מה לומר כדי להתחיל להחזיר את האקס שלך

מה לומר כשאתה זוכה בחזרה באקס שלך

העובדה שהיא עכשיו האקסית שלך מרמזת שכבר זכית לאהבתה בעבר, אבל עכשיו איבדת אותה.

לכן, חלק מהתהליך הכרוך בזכייתה בחזרה הוא להבין מה באמת השתבש ומה גרם לה ליפול מאהבה אליך ולבחור לסיים את הקשר.

אם אתה מנסה לזכות בה בחזרה, אך אינך יודע באמת באמת מה היא רוצה, אזי רוב ההתאמצות שלך יתעלמו והיא עשויה אפילו לראות בזה מעצבן שאתה עדיין מנסה להחזיר אותה למרות אתה אפילו לא מבין מה היא באמת צריכה שתשתנה.

לדוגמא: לפעמים בחור יושלך על ידי אישה משום שגישתו לאהבה אינה בטוחה מדי (למשל, הוא זקוק לה כדי להרגיע אותו ללא הרף מאהבתה ומסירותה, הוא מגן מדי וכו ').

אם הוא ינסה להחזיר אותה בחזרה על ידי הצהרת אהבתו הבלתי פוסקת אליה ואומר שהוא יעשה הכל בכדי לשמח אותה, היא אולי תעריך את זה, אבל היא הולכת להרגיש מוטרדת ומכובה מהעובדה שהוא לא פונה ישירות לעיקרה שלה. בעיות איתו.

היא תהיה הרבה יותר מרשימה ומכבדת אותו אם הוא יכול להירגע, לחייך ולומר בצורה קלילה,'אני מבין את זה עכשיו. הייתי חסר ביטחון איתך מדי. זה היה טיפשי. אני מסתכל על זה עכשיו ואני צוחק עד כמה הייתי בוגר, אבל אני שמח שחוסר הביטחון הוא עכשיו נחלת העבר. ברור שאני כבר לא ככה, אבל אני מבין שכנראה אתה לא רוצה להאמין לי כרגע. אתה בטח חושב שעדיין לא שיניתי, נכון? '

ואז, תן לה להסביר את עצמה ולקחת את זה משם.

למשל, אם היא אמרה,'אני לא יודע ...'ואז הוא יכול לומר,'ובכן אני יודע. אני יודע שהייתי טיפשי בעבר. זה מה שקורה לעתים קרובות כשבחור כל כך אוהב אישה, אבל פשוט לא ידע איך עוד לבטא את זה. אני יודע עכשיו שהייתי צריך פשוט להירגע ולתת לנו לאהוב אחד את השני, במקום להיות אידיוט כל כך לא בטוח. '

לאחר מכן היא תוכל לראות שהוא אכן מקבל את זה ושהוא באמת התחיל לשנות, או כבר השתנה.

כמובן, השיחה שתנהל כשזכית בחזרה לשעבר שלך תצטרך להיות מותאמת לך ולבעיות היחסים שלך איתה.

בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר , אני מספק דוגמאות למה לומר שגורמות לכל אישה להירגע, להתחיל לסלוח לאקס שלה ולהיפתח אליו. לכן, אם אתה זקוק לעזרה מסוג זה, אני ממליץ לך להתחיל לצפות בתכנית שלי מייד ולבצע את הצעדים עד שתזכה בחזרה.

להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד אותו

חלק חשוב מאוד לזכות בחזרה באקסית שלך הוא לאפשר לה לראות שאתה עכשיו סוג של בחור שהיא יכולה להסתכל אליו ולכבד.

כדי לעזור לך להבין יותר כיצד לגרום לאישה להביט אליך ולכבד אותך במערכת יחסים, הנה כמה דוגמאות ...

1. מובילים בדרך

בחורים רבים טועים לחשוב שאישה תהיה מאושרת יותר אם היא תזכה ללבוש את המכנסיים או להוביל את הדרך במערכת יחסים.

נשים מודרניות עשויות להיות עצמאיות ואולי אפילו להסתובב ולהגיד שהן יכולות לעשות כל מה שגבר יכול, אך הן עדיין נמשכות וכבוד לגבר שלוקח על עצמו את תפקיד האלפא בזוגיות.

לקחת על עצמו את תפקיד האלפא לא אומר להיות שתלטני יתר על המידה, לשלוט בה, להשתלט עליה, לקבל את כל ההחלטות כל הזמן או משהו כזה. זה פשוט להיות האדם החזק יותר מבחינה רגשית שלוקח על עצמו את התפקיד להוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבורך ועבורה.

זה בסדר אם היא תקבל החלטות לפעמים או אפילו תוביל, אבל לרוב, היא רוצה לראות שאתה מוביל את הדרך ויש הזדמנות לה להירגע ולהרגיש כמו אישה אמיתית.

לא משנה מה הנשים האומללות והפמיניסטיות בתכניות טלוויזיההנוףנגיד, מה שגורם לאישה להרגיש כמו אישה אמיתית סביב גבר זה כשהוא גברי יותר ממנה.

כאשר גבר הוא גברי יותר באופן בו הוא חושב, מרגיש, מתנהג ונוקט פעולה בחיים, זה מאפשר לאישה להירגע לחשיבה, להרגיש, להתנהג ולנקוט בפעולה כמו אישה נשית.

במילים אחרות, יש לה הזדמנות להיות ילדותית, להיות רגשית, להתמקד באהבה שהיא מרגישה כלפייך, להשקיע זמן ומאמץ במראה יפה וכו '.

זה לא אומר שהיא לא יכולה לעקוב אחר חלומות הקריירה שלה או משהו כזה. זה רק אומר שהיא יכולה להרגיש ילדותית ונשית בזמן שהיא עושה את זה, וזה מה שנשים באמת רוצות להרגיש.

יש בחורים שפשוט לא מבינים את זה לגבי נשים, אז במערכת יחסים, בחור בעצם ייתן לאישה להשתלט, להתנהל עליו או לקבל החלטות לגבי רוב הדברים.

כאשר היא תיפרד ממנו, הוא ימשיך להכניס אותה לשליטה על ידי אמירת דברים כמו,'רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה, אני אעשה הכל, רק תן לי עוד הזדמנות,'בלי לדעת שהוא מכבה אותה באותה צורה שגרמה לה מלכתחילה לרצות להיפרד ממנו.

היא לא רוצה להיות חייבת ללמד אותו איך להיות הגבר שהיא צריכה. היא רוצה גבר מוכן שכבר מבין מה נדרש כדי להיות הגבר במערכת יחסים, ולא צריך להדריך אותו וללמד אותו.

אם היא תצטרך ללמד אותו, היא לא תרגיש כמו אישה נשית וילדותית בהשוואה אליו. במקום זאת, היא תאהב דמות אם, אחות גדולה, חברה או מורה.

כדי להחזיר את האקסית שלך, אתה צריך להראות לה שיש לך כעת את היכולת להיות גברי באופן שגורם לה להרגיש נשית. היא צריכה להיות מסוגלת לראות שהיא יכולה להירגע ולסמוך שאתה באמת הגבר עכשיו.

כשתראה זאת, היא תתחיל לכבד אותך שוב וכשזה יקרה, היא תיפתח שוב להרגיש נמשכת אליך. כשזה יקרה, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה אליך.

2. מעריכה אותה

כדי שמערכת יחסים תימשך כל החיים חייבים להעמיק אהבה והערכה הדדיים לאורך זמן, ולא ליפול בפח של קבלת עצמם כמובנים מאליהם.

יש בחורים שמצוינים להראות לאישה כמה אכפת להם בשלב הדייטים של היחסים, אבל אחרי השנה הראשונה בערך, בחורים רבים מתחילים לקחת את האהבה והמסירות של האישה שלהם כמובנת מאליה.

לדוגמא: יתכן שהוא יתחיל לברור אותה באופן פרטי או מול אנשים אחרים, הוא עלול להיות מרושע ואנוכי, או שהוא עשוי לצפות שהיא צריכה לשרת אותו ולעשות כל מה שהוא רוצה עכשיו שהם נמצאים בזוגיות.

יש נשים שישלימו עם סוג זה של טיפול במשך זמן מה, אך כאשר היא הספיקה להתייחס אליה כמו שטויות, בסופו של דבר היא תתחיל לפתוח את עצמה לפגוש בחורים אחרים או לפתח רגשות לבחורים נחמדים ומתוקים (למשל בעבודה או אוניברסיטה) שמתייחסים אליה טוב ונותנים לה המון מחמאות.

כדי לזכות בחזרה באקס במקרים כאלה, בחור צריך להיות מסוגל להבין היטב היכן הוא פישל איתה, לשפר את כישורי היחסים שלו (או את האינטליגנציה הזוגית) ואז לתקשר אליה עם נקודת המבט החדשה, הבוגרת והאוהבת יותר שלו.

לדוגמה, הוא יכול לומר,'עכשיו אני יודע שלא אהבתי אותך כמו שמגיע לך. הייתי אנוכי מדי ודאגתי יותר מדי למה שאני צריך, במקום לתת לך את ההערכה הראויה לך. כמובן, אנחנו נפרדים עכשיו, אבל אני כן רוצה שתדע שאני מצטער על שאני כזה אידיוט. למרות שאולי לא אכפת לך כי אתה שונא אותי כרגע, אני רק רוצה שתדע שאני כבר לא אותו בחור לא בוגר שלא היה מספיק גבר כדי לאהוב אותך כמו שרצית והיית צריך. אני מצטער על זה.'

ברוב המקרים, זה יתחיל להחזיר את הכבוד של האישה. זה לא הדבר היחיד שצריך לעשות.

כפי שהוסבר קודם, אתה צריך להחזיר את הכבוד של האישה ואז היא תתחיל להרשות לעצמה להרגיש שוב נמשכת אליך. כשזה יקרה, היא תתחיל להתחבר מחדש לתחושות האהבה שלה ותהיה הרבה יותר מוכנה לתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת, או לפחות להיפגש איתך ולראות איך היא מרגישה.

מה התוכנית שלך לזכות בחזרה באקס שלך?

תהליך ההחזרה של האקס לשעבר מבלבל עבור רוב הגברים.

ממש דיברתי עם איש עסקים מצליח, טייסים, עורכי דין, רופאים ואנשים אינטליגנטיים ומצליחים מאוד שלא היה להם מושג מה לומר או לעשות כדי להחזיר את חברם לשעבר, ארוסם או אשתו.

לכן, אם אינך בטוח כיצד תוכל להחזיר את האקס שלך בחזרה, אל תרגיש כאילו זה רק אתה שמרגיש אבוד על מה שאתה צריך לעשות. לרוב הבחורים אין מושג מה לעשות וכל כך קל לעשות טעויות קלאסיות שדוחפות את האקס שלך עוד יותר.

אם אתה ברצינות להחזיר אותה, אני ממליץ לך להשתמש במערכת שלי מוכחת לעבודה, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ואני אדריך אותך בתהליך המרגש של זכייה שלה בחזרה.