'נשים בררניות מדי!'

נשים בררניות מדי

אם גילית שנשים בררניות מדי, או שלא פגשת מספיק נשים רווקות או שלא גרמת להן להרגיש מספיק משיכה עבורך כשאתה פוגש אותן.

כן, יש נשים שהן בררניות מאוד ויקבלו רק דוגמנית גברית מושלמת עם המון כסף, אך כפי שתגלו בצפייה בסרטון למטה, רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בבחור ...

רוב הנשים לא בררניות מדי, אבל בהחלט יכול להיראות ככה אם הן לא בוחרות אותך. אתה יודע שאתה בחור טוב ואישה תהיה בר מזל להיות איתך, אבל אתה פשוט לא גורם להם להבין את זה.

לגרום לאישה להבין שאתה בחור מדהים ושהיה בר מזל להיות איתך זה לא נעשה דרך לשכנע אותה במילים.

במקום זאת, זה נעשה על ידי הפעלת תחושות הכבוד והמשיכה שלה אליך בתור בחור. ברגע שנשים חשות כלפיך כבוד ומשיכה, היא תסתכל על כל התכונות הגדולות האחרות שלך (למשל אתה חכם, אתה בחור טוב, יש לך כוונות טובות איתה וכו ') באור חיובי יותר.

עם זאת, אם היא לא מרגישה כבוד ומשיכה אליך בתור בחור, זה לא ממש משנה לה שאתה בחור חכם וטוב לב עם כוונות טובות.האם נשים מעוניינות רק בחורים עשירים למראה טוב?

למרבה הצער, בחורים המאמצים גישה שלילית ומאמינים שנשים בררניות מדי נופלים גם הם בפח של האמונה שנשים מעוניינות רק במראהו של הבחור, בעושרו או ברכושו החומרי.

הם יישאו שבב על כתפם מכיוון שלא נראה כוכב הקולנוע טוב; או שהוא נמוך מהממוצע; או שאין לך גוף שרירי; או שאין להם כלכלות למלא את הארון בבגדי מעצבים ונעליים, והרשימה עוד ארוכה.

הם מניחים שנשים מתעלמות מהן או דוחות אותן מכיוון שאין להן את כל הדברים שצוינו לעיל, אך זו טעות גדולה, ואם זו אחת שאתה עושה, הגיע הזמן לבדיקת מציאות.

אתה רק צריך להסתכל סביבך בכל סביבה חברתית כדי לראות גברים בכל הצורות והגדלים עם נשים יפות, אפילו בחורים שאתה רואה 'מכוערים' באיזושהי צורה, אז מה יש להם שאין לך; למה נשים בוחרות אותם ולא את?

בהחלט יתכן שאתה מאמין שאישה יפה תהיה מעוניינת בבחור 'מכוער' רק אם יש לו יתרת בנק גדולה (או משהו גדול אחר) אבל אם זו הגישה שלך, אתה באמת צריך להרפות מזה כי זה היחיד דבר העומד בפני היכולת ליהנות מההצלחה שאתה רוצה עם נשים.

כן, יש שם אחוז קטן של נשים רדודות שיקבלו רק בחור שהוא סופר עשיר ונראה לגמרי טוב. עם זאת, רובם לא כל כך רדודים.

רוב הנשים אינן נמשכות לבחור רק בגלל איך שהוא נראה, מה הוא לובש, איך מעוצב שיערו, באיזו מכונית הוא נוהג, או אפילו כמה שמן הארנק שלו. רוב הנשים (95%) פשוט לא כל כך רדודות.

בטח, אם בחור מצליח בחיים ויש לו 'מראה' שמתאים באמת לאישיות שלו, אז זה מגניב, אבל חוץ מלהבטיח שהוא נקי ולא נראה כאילו הוא פשוט זחל החוצה מהחור באדמה, זה לא שלו מראה חיצוני שקובע את האטרקטיביות שלו בעיני הנשים ביותר.

רוב הנשים נמשכות למי שהוא בחור מבחינת אישיותו ותכונות האופי שלו, לא מה שהוא מבחינת המראה שלו או הרכוש החומרי שלו. התכונות והמאפיינים החיוניים שנשים מחפשות אצל גבר הם דברים כמו: ביטחון, גבריות, קסם, כריזמה ויכולת להצחיק אותה ולחייך.

במילה אחרת, מראה טוב יכול להשיג רק בחור עד כה. בחור יכול להיראות כאילו הוא פשוט ירד מהכריכה הקדמית של מגזין, אבל אם אין לו את סוג האישיות שמושכת נשים באופן טבעי, הוא לא יוכל להחזיק את תשומת הלב של רוב הנשים זמן רב מאוד.

האם אתה גורם לנשים להרגיש מספיק משיכה מינית עבורך?

נשים לא משקיפות אליך בגלל שהן בררניות מדי, אלא משום שהן לא רואות מספיק את התכונות האטרקטיביות שהן מחפשות אצל גבר כשהן מתקשרות איתך.

אם יש לך ניתוקים וחוסר ביטחון לגבי המראה החיצוני שלך, רוב הסיכויים שזה יוביל להתנהגות בצורה ביישנית, מביכה וחסרת בטחון. הגישה וההתנהגות שלך הם שמכבים נשים, לא הגובה שלך או התספורת שלך.

נשים נמשכות אינסטינקטיבית לזכרי אלפא; גברים עם ביטחון, גבריות ותחושת מטרה בחיים. נשים מודרניות הן הרבה יותר עצמאיות מאשר בדורות הקודמים וזה גורם לעתים קרובות לצורך להיות 'קשוחים' בחיי היומיום.

זה הצורך להתנהג בצורה גברית יותר וצריך לדכא את הנשיות הטבעית שלהם שגורמת לאישה מודרנית להשתוקק להכיר גבר שיש לו את מה שנדרש כדי שהיא תרגיש כמו אישה.

הם רוצים שלגבר יהיו מאפייני אלפא חזקים מכיוון שהיותו אלפא הופך אותו לחזק מבחינה נפשית ורגשית מספיק כדי להוביל באופן טבעי במערכת יחסים, ומאפשר לאישה לתת לה להישמר ולהירגע להיות נשית באמת.

אם חסר לך ביטחון עצמי ואתה מתנהג בצורה ביישנית וחרדתית סביב נשים, או שאתה מנסה יותר מדי מכדי לחבב אותך כתוצאה מכך, אתה לא מראה לעצמך שהוא סוג הבחור שהם רוצים.

אם יש לך ביטחון עצמי אמיתי, גבריות אמיתית ואינטליגנציה חברתית, יש לך תכונות שגורמות לך להתבלט כבחור שיודע מי הוא ומה הוא עוסק בחיים, מה שהופך אותך לבחור מושך מינית בתהליך.

כשאתה מפתח את איכויות האלפא המאפשרות לך להרגיש בטוח בעצמך כגבר ובטוח במה שיש לך להציע במערכת יחסים, אתה הופך להיות בחור שכל הנשים רוצות - ובוודאי לא בחור שחושב שנשים מדי בררן.

אם נשים לא בוחרות אותך כרגע, אתה משנה את כל זה בכך שאתה הופך לגבר מושך יותר מבחינה מינית. את כל התכונות והמאפיינים שנשים מחפשות בגבר ניתן ללמוד, לפתח ולהוציא לפועל כדי להפוך אותך לגבר מושך שאין לעמוד בפניו ובאופן בולט לנשים.

נשים מודרניות מחפשות גבר עם איכויות שגורמות לו להתבלט כ'גבר אמיתי 'בעיניהם, כך שבמובן זה אפשר לטעון שנשים בררניות מדי, אבל רק בגלל שהן מחזיקות מעמד בזכר האלפא שהן רוצים ובוחרים לא להסתפק בזכר בדרגה נמוכה יותר.

להיות זכר אלפא זה לא להיות ילד רע, מטומטם או מטומטם. מדובר בלהיות חזקים רגשית ובטוחה במי שאתה כגבר ובמה שיש לך להציע. מדובר באמונה בלתי פוסקת בעצמך שמאפשרת לך לפעול ולהשיג את כל מה שאתה רוצה להשיג בחיים.

מה שאנחנו מלמדים כאן ב'האיש המודרני 'הוא איך להיות בחור טוב גבר אלפא שלא רק מושך באופן טבעי לנשים, אלא גם סוג הבחור שגברים אחרים מכבדים ואנשים רוצים להיות חברים איתו. אתה יכול להיות הבחור ההוא.

אתה יכול להיות הבחור שרוב הנשים מוצאות מושך. כשאתה מפתח את היכולת למשוך נשים אתה יכול להיות הבחור שאומר,'נשים קלות מדי'במקום לומר,'נשים בררניות מדי.'

אֵיך? לחץ כאן ב'האיש המודרני 'ונלמד אותך דרכים קלות ומהירות להשיג את מה שאתה רוצה עם נשים ...