ההורים של החברה שלך לא אוהבים אותך. האם להמשיך הלאה?

חברה שלי

אם ההורים של החברה שלך לא אוהבים אותך, אל תמהר להאשים את עצמך בכל הבעיות.

לפעמים, ההורים של האישה הם הטיפוס שמחפש תמיד תירוץ כלשהו כדי לגרום לבעיות, או שהם פשוט לא יודעים איך להתמודד עם אנשים שקצת שונים מהם.

האם לעבור הלאה או לתקן את הבעיה?

אתה בקשר נהדר עם אישה, אבל יש בעיה. אתה יכול לדעת לפי הדרך שבה ההורים שלה מתנהגים, דברים שהם אמרו לך ישירות או הערות שהעירו לחברה שלך עליך, שהם פשוט לא אוהבים אותך.

אמנם יתרת שנתת להם סיבה טובה לא לאהוב אותך, אך ייתכן שתתקשה גם ללחוץ איתם מסיבות שפשוט אינן באשמתך. למשל, לחלק מההורים יש דעות קדומות או אמונות מסוימות, ומסיבה כלשהי, יהיה להם חוסר אהבה כמעט מיידי מכל בחורים שמסתבכים רומנטית עם 'הילדה הקטנה שלהם'.

מבחינתם, אף גבר לעולם לא יהיה מספיק טוב בשבילה. במצבים כאלה, לעתים קרובות מעטים תוכלו לעשות בכדי לשנות את הלך הרוח שלהם. אז האם המצב חסר סיכוי עד כדי כך שעליכם להמשיך לשכוח ממנה? הכל תלוי איך אתה מתמודד עם זה.

טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כאשר מתמודדים עם הורים מעצבנים

אם סלידת הוריה ממך מעמיסה על מערכת היחסים שלך עם אשתך, ייתכן שאתה חושב להיפרד ממנה למרות שזה הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות.לפני שאתה מנתק את מערכת היחסים שלך, שקול את הטעויות הנפוצות הבאות שעושים כמה חבר'ה שרק גורמות להחמרת מצבים מסוג זה. ואז, חשוב כיצד תטפל במצב טוב יותר.

טעות מס '1 - מגיבים רע לעוינותם

כאשר מתמודדים עם קור ראשוני או עוינות גלויה מצד הוריה של חברה, יש בחורים המגיבים בהתנהגות שלילית, זועמת או גסה ובסופו של דבר מחמירים את המצב. גברים אלה יעדיפו לזכור את האמרה הישנה על 'הרג אותם בחסד', בכך שהם לבביים, מכבדים ועל ידי כך שהם לא מגיבים בצורה גסה או רגשית ללעגיהם ולמבחניהם.

כאשר חברתו תראה שהוא ממשיך להיות נחמד ומכבד, למרות ההתנהגות הגרועה של הוריה, הוא יראה בוגר ורצוי יותר, בעוד שהתנהגות הוריה תיראה לה (ואולי לעצמם) לא הגיונית יותר. .

טעות מס '2 - להשלים עם זה יותר מדי זמן

עכשיו העובדה היא שיש אנשים שם שהם אנשים רעים. הן 'ביצים רעות', רקובות וריריות עד היסוד שלהן. כשמתמודדים עם אנשים שלא ישנו את התנהגותם הגרועה ולא משנה מה, בחור לא צריך להישאר בסבול כדי להשלים עם זה יותר מדי זמן.

טעות גדולה שעושים חבר'ה במערכות היחסים שלהם עם נשים, היא להתמודד עם התנהגות רעה וטיפול מצד חברה או הוריה במשך זמן רב מדי. אף בחור שמכבד את עצמו לא יתקע אם אנשים לא מפגינים לו כבוד.

אם אתה יכול בקלות למשוך נשים חדשות , אתה לא צריך להחזיק ביצה רקובה כזו של סיטואציה עם אישה בעייתית. אם האנשים המעורבים לא מתכופפים לאחור כדי להראות לך כבוד, אתה יכול פשוט לזרוק את היחסים לפח ולהתחיל מחדש עם אישה חדשה.

על ידי הקפדה על היותך הבחור הנחמד שמנסה 'להרוג אותם בחסד' במשך שנים ברציפות, אתה פשוט נותן לאנשים מסוג ביצה רקובה את מה שהם רוצים. הם רוצים שקורבן ישחק איתו; מישהו לבחור כדי שירגיש טוב יותר עם עצמם. אתה לא צריך את זה.

מגיע לך טוב מזה ותתייחס אליך טוב יותר רק אם תגלה לעצמך קצת כבוד על ידי בקשה לשינוי. אם הם לא משתנים, אתה ממשיך הלאה. הם יתרכשו בלחץ שתעזוב את בתם או שהם יחכו בשמחה לקורבן הבא שישחק איתו.

כך או כך, אל תשבו ומחכים שישתנו אם הגישה היחידה שלכם תהיה מר נייס ותמים. אתה צריך להתייצב.

טעות מס '3 - יבבות והתלוננות

מכיוון שהם חשים פגועים מהנימוסים העלובים של הורי החברה, יש בחורים שייללאו ויתלוננו בפני חברתם, כמו ילד קטן שזקוק לעזרה מאמא. כשהוא מצפה ממנה 'לתקן' את המצב, הוא יזלוף, יתלונן ובדרך כלל יתנהג כמו כל דבר אחר מלבד גבר.

גבר אמיתי מתמודד ישירות עם הבעיות שלו ומתקן אותן באסרטיביות, נימוסים וגישה מכבדת, אבל הוא אף פעם לא מסתכל בפני נשים שיעזרו לו כמו שאמא שלו עשתה כשהיה ילד. הוא יכול לדאוג לדברים בעצמו. הוא מצווה כבוד והוא זוכה לכך.

טעות מס '4 - בחירת צדדים

הם מרגישים חסרי אונים לתקן את המצב, הרבה חבר'ה יעשו את הטעות ולבקש מחברתם לבחור בינם לבין הוריה. זה לא הוגן, מיותר ולא יעיל לחלוטין.

אם ההורים שלה טועים לחלוטין, בסופו של דבר היא תצטרך לעשות את הבחירה הזו, אבל זה לא צריך להיות בהתעקשות החבר שלה כי היא עשויה להחליט לבחור את הוריה על פניו בסופו של דבר.

כבתם, באופן טבעי תהיה לה רמה כלשהי של אהבה והיקשרות להוריה שלה, כך שהבקשה ממנה לבחור צדדים פשוט אינה הוגנת כלפיה כאדם.

למרות שהיא עשויה להיות מוטרדת מהתנהגותם, היא בדרך כלל תבין שהיא אולי לא מסוגלת לשנות את אמונותיהם ולגשת למערכות היחסים הרומנטיות שלה. מה שהיא עושה בקשר להוריה צריכה להיות החלטה שהיא מגיעה לבד.

טעות מס '5 - סירוב לאינטראקציה חברתית עם הוריה

זוגות שנמצאים במערכת יחסים מחויבת, ככל הנראה יוזמנו לפונקציות משפחתיות שונות ולמפגשים חברתיים שלעתים קרובות יכללו את הוריה של האישה. כאשר ההזמנות הללו מאריכות, כמה חבר'ה יסרבו להשתתף כל הזמן בכדי להימנע מלהתמודד עם מפגש לא נעים נוסף עם הוריה של חברתו.

גבר חזק יותר יודע שלאורך כל מערכת היחסים שלו הוא ואשתו עשויים להיתקל במתחים ממגוון מקורות חיצוניים (למשל משפחה, חברים, עבודה, כסף וכו ') והתנהגותם הלא בוגרת, הבלתי סבירה או המעצבנת של הוריה היא סתם עוד דבר שצריך לטפל באחריות.

זה לא משהו שהוא צריך להסתיר ממנו. הוא לא הולך להימשך למשחקים של ההורים ואם הם יגלו לו חוסר כבוד, הוא יתמודד עם המצב כמו גבר אמיתי.

אם הוריה מספיק טיפשים כדי לגרום לחילוקי דעות או להפגין כלפיו אחרים תוקפנות מיותרת מול אחרים והוא לא 'לוקח את הפיתיון', אלא מראה את הבגרות, האינטליגנציה והכוח שלו, האחר יסתכל עליו לטובה. אורחים.

לעומת זאת, הוריה יראו רדודים, ילדותיים ולא סבירים לאלה שהיו עדים להתנהגותם הרעה.

טעות מס '6 - נהנה 'מבחן האב'

כראש ביתו ומגן על משפחתו, אבות רבים ייראו תוקפניים, עוינים ומרוחקים בעדינות כאשר יפגשו את החבר החדש של בתם. לאבות אלה, הם פשוט בודקים את הגבר החדש בחייה של בתם כדי לראות אם הוא חזק ובוגר מספיק כדי להיחשב כאחד ממגיניה (בנוסף לו כמובן).

אם החבר החדש לא מצליח להחזיק את שלו ולהתנהג כמו גבר בלחץ, הוא ייכשל במה שאני מכנה, 'מבחן האב'. מצד שני, אם אביה יראה את הבגרות והכוח של החבר שלה לנוכח התוקפנות שלו, הוא יקבל אותו בברכה במשפחתו והם יהפכו לחברים ובעלי ברית.

טיפול במצבים קשים עם בגרות

במהלך חייך, סביר להניח שתיתקל במצבים רבים בהם אנשים בלתי סבירים או בוגרים יוצרים בעיות מיותרות. כאיש חזק אתה יודע שאתה יכול להתעלות מעל הדילמות הללו ולצאת בקלות כמנצח על ידי כך שלא תימשך למחלוקות חסרות טעם או לקרבות רצון.

מובילים בכוח, בבגרות ובאינטליגנציה שלך, אתה תהיה גבר שאישה יכולה להסתכל עליו ולהתאהב בו יותר ויותר. אחרים יראו שאתה איש של כוח ובגרות והם באופן טבעי יראו לך את הכבוד המגיע לך.